Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Żonkilka, no niezłe newsy wrzuciłaś ;). Reaktywują wuja Stefana, no tak 80 letni wuj Pawła będzie wybierał zajęcie dla Olki :D, no wspaniale...Nie podoba mi się, że biedna Pani Stenia znów będzie, nie mogę patrzeć, że schorowana robi za pomoc domową...A reszta może być :D, szczególnie Kamila i Oskar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Lipa, to nie ja wrzuciłam. To świat seriali ;) Jak się czyta taki opis Klanu w pigułce, to brzmi całkiem ciekawie. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało w praktyce, na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to się chwali ;). Ja głównie czekam na ekscesy świętej Zytki, córki Pułkownika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja Paschalska już niebawem wystąpi gościnnie w serialu Hotel 52. Zagra tam dziewczynę z Pragi, matkę 7-letniego chłopca i koleżankę jednego z bohaterów serialu. Kaja wystąpi w 49 odc. Hotelu 52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że będzie OK. Wreszcie jakaś odmiana dla niej! :) A Kubę Świderskiego będzie można zobaczyć w Czasie honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajlo
A jeszcze częściej można go oglądać w knajpach dla gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że mi trochę Kai szkoda, bo tak utknęła w tym serialu od lat, coś tam z muzyką próbowała, jak była nastolatką, ale nie wyszło i to chyba mocno podcięło jej skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan (odcinek: 2122) Zyta przegląda umowę o pracę i jeszcze raz omawia z Rutką zakres obowiązków. Nie ma wątpliwości, że podoba się Igorowi. Kinga znajduje w kieszeni spodni Oskara rozpakowaną paczkę prezerwatyw. Prosi Michała, żeby dzieci zostały u niego na weekend, gdyż chce porozmawiać z mężem. Wuj Stefan dzwoni do Oli i zapowiada się z wizytą razem z przyjaciółką. Pani Ewa opowiada o pracy kuratora sądowego. Ola obiecuje, że przemyśli jeszcze swój wybór. Kinga żąda wyjaśnień od Oskara. Mężczyzna przyznaje się, że zdradza żonę, ponieważ jest chory Klan (odcinek: 2123) Skruszony Oskar wyznaje Jerzemu, że jest seksoholikiem. Chce wyjechać do Berlina, bo wydaje się, iż związek z Kingą jest skończony. Rodzice dzieci z przedszkola Czesi zostają ukarani mandatami za złe parkowanie. Oburzona matka jednego z przedszkolaków zostawia Czesi rachunek i grozi, że wypisze dziecko. Kurzawscy interweniują w urzędzie. Rutka informuje Zytę, że w weekend firma organizuje wyjazd integracyjny. Michał próbuje dowiedzieć się czegoś na temat nowego szefa żony. Surmaczowa podejrzewa u siebie śmiertelną chorobę. Klan (odcinek: 2124) Chojniccy zastanawiają się, jak pomóc Kindze. Ela proponuje, by kobieta zamieszkała z synami na Sadybie. Kinga waha się, ale pomysł jej się podoba. Zyta szuka kostiumu kąpielowego na wyjazd. Michał chce z nią pojechać, bo obawia się towarzystwa Rutki. Opowiada żonie, czego dowiedział się od Feliksa. Norbert uświadamia Oli, że decydując się na pracę w więzieniu, staje się członkinią służb mundurowych. Kamila przypomina Błażejowi, że skończyła 18 lat. Przekonuje go, iż powinni razem zamieszkać. Klan (odcinek: 2125) Błażej opowiada Kamili o rozmowie w domu. Chłopak jest dobrej myśli. Kamila obiecuje poinformować Chojnickich o swoich planach. Surmaczowa jest zszokowana wiadomością o wyprowadzce Błażeja. Dziwi się mężowi, że tak łatwo to przyjął. Kobieta jedzie na Sadybę. Ola dowiaduje się, że została przyjęta do pracy w więzieniu, ale rezygnuje. Krystyna pochwala wybór córki. Uważa, że praca kuratora sądowego jest odpowiedniejsza. Rysiek zachwyca się synkiem Mariusza. Przyjaciel wyznaje, iż dostał anonim. Ktoś twierdzi, że Kubuś nie jest jego dzieckiem. Klan (odcinek: 2126) Jerzy rozmawia z Błażejem. Stara się przekonać chłopaka, że pomysł zamieszkania razem z Kamilą jest błędem. Dziewczyna ma problemy z nauką, a w tym roku zdaje maturę. Bolek przywozi syna, Miłosza, i resztę jego sprzętu muzycznego do Lubiczów. Krystyna i Paweł obawiają się, że głośna muzyka będzie im przeszkadzać. Ola odwiedza rodziców. Miłosz jest nią zauroczony. Proponuje dziewczynie, że odwiezie ją do domu. Przed blokiem spotykają Norberta. Klan (odcinek: 2127) Miłosz wypytuje Pawełka i panią Stenię o Olę. Norbert nie ukrywa, że jest zazdrosny o młodszego kuzyna ukochanej. Zyta przygotowuje się do wyjazdu integracyjnego. Michał upiera się, iż odprowadzi żonę. Zauważa przed blokiem samochód Rutki. Błażej proponuje Kamili weekend w Poznaniu, gdzie ma sędziować za chorego kolegę. Przypadkowo wspomina o rozmowie z Jerzym. Dziewczyna jest zła, że o niczym nie wiedziała. Michał jedzie z synami po ich rzeczy. Muszą przygotować się do przeprowadzki. Pawełek słyszy, jak Miłosz śpiewa o rudych włosach Oli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkooolllaaa
oczywiście Ola wybiera i przebiera w propozycjach pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
ja tez,na miejscu po wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to nie znaleźli! Przecież Beata sama się odezwała, ale myślałam że jednak ten wątek będzie mniej wałkowany, a tu przez cały odcinek tylko Beata i oczko Bożenki :o W pierwszym powakacyjnym odcinku powinni obowiązkowo wystąpić wszyscy bohaterowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosłownie 5 minut przed rozpoczęciem Klanu zabrali u mnie prąd, bo rozpętała się burza, więc niestety nie widziałam dzisiejszego odcinka... ;/ Pechowo mi się rozpoczął nowy sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
A ja jeszcze nie oglądałem ale mam nagrany i po kolacji sobie obejrze. Oczywiście nieomieszkam skomentować te nasze Klanowe celebrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przyznam szczerze, że czekałam z niecierpliwością na powakacyjny klan i trochę się rozczarowałam... :/ Myślałam, że będzie ciekawiej! A tu znowu Alicja, która po raz setny przygarnęła męża marnotrawnego, Graża panikująca, Marczyński sępiący posadę w elmedzie... Generalnie po staremu! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że uda mi się jutro obejrzeć powtórkę dzisiejszego odcinka i ocenię ten " stary - nowy " Klan :) A póki co wklejam link z wp dotyczący występu Kai w " Hotelu 52 " i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Niestety ale dzisiejszy odcinek mi się nie nagrał. Nastawie na jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło to słyszeć, ponieważ to oznacza, że nie jestem jedyną osobą, która nie widziała pierwszego odc. w nowym sezonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do tych, co nie oglądali :D i pewnie nie obejrzę w ogóle w tym tygodniu, więc liczę na Was, drogie moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, kiedy zasiadłam do oglądania "Klanu" poczułam sie, jakbym ledwie wczoraj obejrzała ostatni :) pierwsza scena z Małgosią niestety grrrrr ale wyrosła trochę przez wakacje, może jest dla niej jakaś nadzieja? a Jaś ma już chyba ze 2 metry! znów wałkowanie tematu Beaty nuuuuuda Kamila ładnie wygląda, ładna babeczka się z niej zrobiła Grażynka i Krysia też ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wingonka
Uff! Nareszcie Klan po wakacjach. Czy Kamila nie za bardzo przytyła? Takie odniosłam wrażenie. Scena u lekarza Grażynka z córką, trochę uważam to za przegięcie, że matka pyta się córki co powiedział lekarz. Ja z moją córcią jak miała tyle lat co córka Grażynki, to normalnie wchodziłam do lekarza, zwłaszcza że był to okulista a nie ginekolog. Nie uważacie, że to trochę przerysowana sytuacja. A Beata to już chyba naprawdę nie wróci. Zresztą chyba ktoś miał rację, kto tu pisał, że chyba mąż Doroty nie zgadza się na jej grę w Klanie, ani w żadnym innym filmie. Zauważcie, że aktorki grającej Beatę nie widać nigdzie w TV ani w prasie kolorowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś czytałam ze aktorka
grająca Beatę na dobre chce sie wycofać z życia publiczego,calego show biznesu i chce teraz czas poświecić swojej rodzinie. Tak więc watpię czy tak szybko i czy w ogóle zobaczyy tę aktorkę a jakiejś roli filmowej czy serialowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś czytałam ze aktorka
"a Jaś ma już chyba ze 2 metry!" hehehhehe Dobre!!!!:D:D:Dale faktycznie wysoki jest baaaardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×