Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Dziewczyny byłam w Chorwacji, ale doktorstwa nie spotkałam! ::D. A przecież mili być tam miesiąc u Stiepana ;), ale to może w sierpniu. Faktycznie cudowny kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorowa plany zmieniła, właśnie z Wysp Kanaryjskich wróciła! :D Miłosz niezłe ciacho, żeby się tylko gejem nie okazał! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuuuj stefaaan
a stary lubicz lansował sie w Międzyzdrojach, widziałem go na plaży z jakąś laską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbycjhu
>Ale Lachon ten Miłosz! nie zgadzam się >Miłosz niezłe ciacho, żeby się tylko gejem nie okazał! właśnie dlatego się nie zgadzam bo od razu widać, że to kolejny ped.ał w obcisłej koszulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwy ten Miłosz
i w ogóle co to za imię?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 80!
Słuchajcie, czy jest to prawdopodobne, że aktorka grająca Beatę, po prostu zrezygnowała z gry, ponieważ jej mąż zabrania jej. Popatrzcie, że aktorki Doroty Naruszewicz nigdzie nie wydać, w TV, w gazetach, a przeciez jest naprawdę urodziwą kobietą. Mało, która z aktorek jest taka ładna jak ona. Naprawdę wydaje mi się, że jej mąż może być o nią bardzo zazdrosny i dlatego przestała grać w Klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sunia! :) Mi się wydaje, że raczej aktorka grająca Beatę nie wróci, nie sądzę, że od tak samo odeszła, tylko raczej ma już coś nowego, nowe zajęcie... A jak nastrój, jak zawsze w sierpniu już nie pamiętam, że Klan będzie znów od września :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pierwszy raz obejrzałam letnie powtórki i świetnie udało mi się trafić, bo obejrzała odcinek z 2 dnia świąt Wielkanocnych i dzień po świętach, a tych odcinków nie oglądałam :). Małgosia malowała jajka drugiego dnia świąt, no ale może ja się nie znam na tradycji ;). Później jak Kasia i Małgośka o chłopakach gadały :D. No ale i tak była najlepsze orgia, jak to Olka się na Norberta od razu w drzwiach rzuciła i od razu do łóżka :D, nie wiem co jest w tym Norbercie, ale ciągle go nie trawię... Ale Ania świetnie zagrała przejętą wypadkiem Błażejka w górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbgfhbgfh
>Oskar jest seksoho >likiem, Kinga znowu będzie pecha w życiu skad takie info? no ale co, zdradza ją czy namawia na swingowanie?? Jutek? jako brat oskara powinien mu pokmóc i wyru.chać kinge. ale zaraz zaraz, kindze przecież to nie powinnmo przeszkadzać. przecież już pracowała w bur.delu jak potrzebowała na dragi. wiec niech teraz wezmie kwasa i niech sie bzyka z tym swoim szfabem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam dziś w radiu, że podjęto decyzję o zakazie ukrytego product placement w filmach i serialach, tzn. kiedy bohater będzie zachwalał jakiś produkt, to dołem ekranu ma lecieć pasek, że to reklama, w takim razie w "Klanie" będzie nam leciał pasek na okrągło hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkooolllaaa
Ola pomyślnie broni pracy magisterskiej. U Lubiczów odbywa się impreza ku czci nowej pani magister. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga znajdzie prezerwat
ywę Oskara, przyzna się ,że jest seksoholikiem Małgosia wyrośnie na zbuntowaną dziewczynę, pije, pali, śpi z każdym, zajdzie w ciążę , usunie , Elżbieta i Jurek zawożą ją do psychiatry, są bezradni, musi iść na odwyk, dziewczyna reaguje agresywnie, demoluje mieszkanie, zabiera ją policja, w celi śni się jej mama,płacze, pisze jej imię na ścianie, noc ta wywoła w niej wstrząs psychiczny, po jakimś czasie leczy się w ośrodku, pewnego dnia widzi kobietę podobną do jej matki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna to panikara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe opisy...pewnie Jacek znów będzie "zły", no bez przesady świetnie sobie radzi z dzieciakami, które już też małe nie są, no mam nadzieje, że nie odda ich na Sadybę :O, to już nieco bardziej rozumiem, że Jasiek z Rafalskim zamieszka... Mam nadzieje, że z tymi reklamami, to prawda...bo uważam to za świństwo, że jest masa reklam, a wielu głównie starszych ludzi może sobie nie zdawać o tym sprawy, a przecież taki porządny serial w publicznej telewizji ;) Miłosz u doktorostwa, będzie się działo :D, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten Marczyński to juz zawsze będzie wracał jak bumerang :D. Nie podoba mi się, że robią odnośnie Agi i Mirona taki typowo serialowy wątek, taka szopka, że ona niby chroni dziecko przed nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Widzę, że frekwencja na topiku rośnie. Ale ja jakoś nie tęsknię za Klanem, zajrzałam bo byłam ciekawa, czy temat podnosicie Wy, czy jakieś pomarańczowe wredoty. Dziwię się trochę, że jesteście w stanie oglądać powtórki :D Pozdrawiam i do rozpoczęcia nowego sezonu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obejrzałam ze 3 powtórki, bo jakoś też nie mogę ;). Wczoraj w tvp1 leciał film między innymi z Kubą Tolakiem (serialowy Daniel) i sobie przypomniałam, że on był fajną postacią, mogli by go reaktywować chociaż w epizodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam nadzieje, że jednak wyjaśnią, no coś wymyślą w związku z Dorotą, bo to skandal, że nagle jedna z głównych postaci, się rozpłynęła i ani słowa o niej! Przecież każdy wie, że to serial, że aktorzy odchodzą, ale to już przegięcie nic nie mówić o odejściu aktorki...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan (odcinek: 2116) Jasiek twierdzi, że nie chce mieszkać z Boreckim. Opowiada Rafalskiemu, co wydarzyło się w nocy i prosi, aby porozmawiał z Jackiem na temat jego przeprowadzki. Obrażona Małgosia nie chce iść do szkoły. Agnieszka odbiera list od Mirona, który przypomina jej o widzeniu. Paweł zgadza się na pobyt Miłosza na Truskawieckiej, przyjmuje również Andrzeja do pracy. Michał próbuje wyciągnąć Zytę na wspólny lunch, ale kobieta twierdzi, że jest zapracowana. Wieczorem okazuje się, iż popołudniu wybrała się na wernisaż. Jerzy rozmawia z Oskarem. Klan (odcinek: 2117) Jerzy jest zły, iż dał się namówić na spotkanie z bratem. Nie podoba mu się, że Kinga sama nie rozwiązała swoich spraw. Zyta oświadcza Michałowi, iż organizuje spotkanie z koleżankami i chciałaby, aby Michał na ten czas wyszedł z domu. Agnieszka odwiedza Mirona w więzieniu. Niechętnie odpowiada na jego pytania. Kinga prosi Michała, by zaopiekował się dziećmi przez jakiś czas. Pokłóciła się z Oskarem i atmosfera w domu jest napięta. Rafalski rozmawia z Jackiem na temat sytuacji Jasia. Decydują, że trzeba jeszcze raz spytać chłopca o zdanie. Klan (odcinek: 2118) Elżbieta dowiaduje się, że Jasiek wyprowadził się do Rafalskiego. Uważa, iż Jacek nie powinien pozwolić 13-latkowi na podejmowanie tak ważnej decyzji. Norbert i Krystyna starają się odwieść Olę od pomysłu pracy jako resocjalizator więzienny. Agata jest nieszczęśliwa, gdy Jacek izoluje ją z powodu braku akceptacji ze strony dzieci. Zyta denerwuje się, gdy synowie Michała bałaganią. Chcąc ją udobruchać, mąż przyrządza obiad. Czesia robi wyrzuty Darkowi o nienaprawione drzwi od schowka. Jagoda słyszy, jak kłócą się o jej obowiązki w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tą grą na gitarze da Pawłowi wystarczająco popalić! :D Mam tylko nadzieję, że nie zrobią znowu z Pawła marudy, któremu wszystko przeszkadza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wątek ze stoczeniem sie
Małgosi - mógłby być fajny. Skoro z Kasi (chyba) nie zrobili galerianki - a zanosiło się na to - to niech zrobią coś z tą Małgosią! Np. ucieka z domu w poszukiwaniu matki, poznaje jakieś szemrane towarzystwo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ciekawe czy jakby Wam ktoś ciągle w domu hałasowała, to byśmy były takie szczęśliwe, nie czepiajcie się biednego wujka Pawła ;) Swoją drogą wątek z tym zamieszkaniem Miłosza u Lubiczów, jak sprzed 30, 40 lat, wtedy to było w modzie :D, ja to wysyłało się dziecko z małym miejscowości do rodziny do dużych miast żeby się tak kształciły ;). Przecież Bolka, to stać żeby synkowi mieszkanie w Warszawie kupił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Małgośką, to fakt...z tym że jeszcze trochę za młoda jest na jakieś melanże ;), ale uciekanie ze szkoły, opuszczenie się w nauce, to już spokojnie mogli by wymyślić, tylko że wtedy by jej było więcej ;). Ale też nie podoba mi się, to że Kazuniem, Rudką i np. Agatą zapychają odcinki mocno, zamiast wymyślać nowe wątki dla głównych bohaterów...Czekam na ekscesy Zytki, to chyba będzie przednie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki sunia :). Coś mi świtało, że pewnie wtedy, bo to pierwszy poniedziałek września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy ktoś to już wklejał, ale to najnowsze doniesienia dotyczące Klanu :) To do 5 września :)! ""Klan" To będzie już 15. sezon najstarszej polskiej soap opery! Na Truskawieckiej zamieszka nowy lokator Miłosz (Konrad Darocha), który wywróci życie rodziny Lubiczów do góry nogami. Oskar (Piotr Seweryński) okaże się seksoholikiem, w związku z czym Kinga (Katarzyna Tlałka) wyprowadzi się do domu na Sadybie. Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) odzyska w końcu radość życia po dramatycznym zniknięciu Beaty (Dorota Nauszewicz). Razem z Jerzym (Andrzej Grabarczyk) zrobią wszystko, by ich wnuki również zamieszkały z nimi. To poróżni ich z Jackiem (Tomasz Bednarek), którego dzieci będą przeciwne jego związkowi z Agatą Wilcziyńską (Maria Niklińska). Na Truskawiecką powróci niezawodna pani Stenia (Zofia Merle). U Lubiczów częstym gościem będzie także wuj Stefan (Jerzy Kamas), który chce, by Olka (Kaja Paschalska) została kuratorem sądowym, a nie wychowawcą w więzieniu. W związku Agnieszki (Paulina Holtz) i Marka (Marek Włodarczyk) pojawią się poważne problemy. Z kolei Kamila (Michalina Robakiewicz) postanowi zamieszkać z Błażejem (Maciej Chorzelski), a Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) zbliży się do instruktora tańca, Marcina (Kamil Czarnecki). Co na to Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Ryszard (Piotr Cyrwus)? PREMIERA: 05.09 "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×