Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość don faco
Kryśka wygląda masakrycznie, strasznie "się posuneła", ten kolor włosów ją dodatkowo postarzył, tyłek jej urósł. Zauważyliście jaka dziś była "nieswoja" na imprezie u tego niemilca Tadeusza? Nie wiedziała co ma ze sobą zrobić, jak się zachować, dziwna jakaś. Julia mi przypomina tą maskę z filmu "Krzyk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodze sie, ze Julia jest poprostu obrzydliwa. Wyglada dokladnie jak ten trup z Opowiesci z krypty! Zasuszona, jakas taka zylasta, fuuuuj! Jak bardzo facet musi byc zdesperowany, zeby chciec ja przeleciec? Za Zyta nie przepadam, ale zeby zdradzic mloda, ladna zone z czyms takim paskudnym jak Julia to trzeba byc pierdolnietym na dekiel jak nic. On zreszta wcale sie nie bronil zbytnio, zamiat ja wypchnac albo cos to korzystal z sytuacji. Smiec z tego Michala, smiec niewarty spluniecia, a ta Julia to zwykla kurwa poprostu, co sie rzuca na wszystko co ma meski organ.Chuj dzieckiem sie nie chce zajmowac, ale dupczyc zasuszonego potwora to chetnie i leci z usmiechem na ustach :/ Oboje powinni po mordzie dostac od Zyty. Jackuu jest smieszny. Dziwi sie, ze Agata tak zareagowala na wiesc o jego zdradach. A jak do ciezkiej cholery miala zareagowac?Przeciez facet dupczyl co popadnie i zdradzal zone, mial w dupie wlasne dziecko. Oby Agata przejrzala na oczy i zostawila tego gnoja, bo ona nie ma zadnej pewnosci, ze on jej nie zdradzi. Knorras nawet dzieciom nie chcial przyjemnosci zrobic i wolal podrzec kostium Mikolaja niz isc do sierocinca i dawac paczki. Raz w zyciu by cos takiego zrobil to nie, bo to wielki Pan Byznesmen i on sie czyms takim nie skala.Ela rzeczywiscie ma ladna figure, nie do porownania jest z Krysia, ktora wyglada jakby ciagle nie spala, palila i popijala.Ela jak tak chichotala dzisiaj to brzmiala jak te postacie z kreskowek, ktore dubbinguje. Ten kurs powinien byc dla Koniakowego i powinien dostac dyplom z alkoholoznastwa, bo na tym to ten stary pijak zna sie najlepiej! Surmaczowa miala te srebrna bluzke taka okropna i obszerna,ze wygladala dokladnie jak narzuta na lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten cyrk z wyrwanym włosem Jackuuu? Normalnie by powiedziała "Jackuuuu kurwiłam się z kilkoma w tym czasie i teraz próbuję zgadnąć kto jest ojcem mojego dziecka. Może dałbyś próbkę do badania genetycznego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamochlon tylko w jedynym miala racje: ona go do seksu nie zmusila, on sie nie wyrywal tylko dobrowolnie to z nia robil, wiec niech sie nie uwaza za poszkodowanego i wykorzystanego. Fakt, ze z niej jest latwa dupodaja, bo zeby nie wiedziec kto jest ojcem dziecka to trzeba byc naprawde dziwka. Trzeba bylo dawac tylko jednemu to by miala pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotulanka jara jak lokomotywa. Fajki i alko robią swoje. Też mi się płachta Surmaczowej nie podobała, ale zmieniła też fryzurę! Zapuściła i rozjaśniła włosy. A ta cała Julia bardzo sztucznie się uśmiecha. Bursztynowicz jest świetna w dubbingu! Uwielbiałam jej Sasetkę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam, ze Julia powinna miec jakis lepszy makijaz i ubrania, ale to chyba by i tak niczego nie zmienilo, bo niedobrze mi sie robi jak na nia patrze. Zeby sie rzucac na faceta, ktory ma rodzine ( i ona o tym wiedziala!) to trzeba byc suka dokumentna, ale Michal to tez skurwiel do reszty, wiec sie dobrali. Smieszne by bylo jakby jej dziecko zrobil:D Surmaczowa cos chyba za duzo pudru miala, bo jakas taka twarz biala miala, albo mi sie zdawalo. Fanka Klanu, ja natomiast uwielbiam Barbare Bursztynowicz dubbingujaca Alicje, te mala czarownice w Muminkach, ale jej Sasetkowe: Papciu Smerfie! brzmi genialnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te klanowe makijaże często są brzydkie, albo za mocne, albo za jasne. Z Muminków Bursztynowicz nie pamiętam, ale głos do dubbingowania ma genialny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu gadu gadu, a ja zaś mam zaległości sięgające kilku odcinków i nie wiem o czym mowa ani w Klani, ani na forum... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scenarzysci marnuja pomysly na watki postaci drugoplanowych zamiast zajac sie tymi glownymi. Niezle by np. bylo gdyby jakas pacjentka oskarzyla Pawla o blad w sztuce albo o nieudany zabieg, a Grazynka wiecej czasu spedzala by z Mariuszem i mieli by sie ku sobie, a Martyna z matka planowaly by wyjazd za granice na stale, bo sad nie wydal zgody na slub jej z Mackiem i Maciek by to przezywal.Arkadiusz zauwazylby, ze nie ma szans u Grazyny i po pijaku zdemolowalby mieszkanie i Grazyna wywalilaby go w trybie natychmiastowym.Zyta nie wybaczylaby zdrady Michalowi i wzielaby z nim rozwod i znalazlaby sobie kogos innego, a Michalowi utrudniala by kontakt z dzieckiem. Takie watki by byly w miare ciekawe, a nie kurde Herbusiowa i jej droga do kariery, Tyniec czarodziej i dupodaja Barbara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Pawłem już coś takiego było. Ktoś go kiedyś oskarżył o błąd w sztuce, chyba jak Kryśka była w ciąży. Oczywiście szybko okazało się,że wcale żadnego błędu nie popełnił. Ja bym go chyba wciągnęła w jakiś romansik... :P Kryśki i tak prawie już w Klanie nie ma i pewnie tak już zostanie, to można byłoby wysłać ją np. do Chorwacji,a Pawłowi kogoś znaleźć! Grażynka mogłaby być z tym Mariuszem, bo ze wszystkich tych, których jej podsyłają, On jest chyba najlepszy! Olka mogłaby zaliczyć wpadkę z Norbertem, ku niezadowoleniu Pawła! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie! Grazynka pasuje do Mariusza i do nikogo innego. Strasznie mnie ten Mirek-taksiarz wkurzal,bo facet bezczelny i nachalny byl, ale chyba jednak scenarzysci maja zamiar polaczyc Arkadiusza z nia, bo czytalam nie raz, ze on ma zastapic Rysia. Krysia byla tak dawno w ciazy, ze w ogole tego nie pamietam, a tego watku z oskarzeniem Pawla tez, choc nie zaszkodziloby, gdyby jeszcze raz go ktos oskarzyl i teraz by sie nie wywinal, bo byly by dowody, ze wykonal zle operacje. Z ta ciaza Olki rzeczywiscie niezle by bylo, choc moze tak, ze to Norbert nalega na dziecko, ona nie chce i Norbert uzyje podstepu i ja zapyli, ona sie bedzie martwic co sie z nia dzieje, bo sie zle czuje, zrobi test i dwie kreski. Norbert bedzie ucieszony jak mysz, a Olka bedzie przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini dobrze sie czujesz? Wyjazd martynki za granice i rozpacz Maciusia i placz i walenie rękami i tupanie w podloge z serii "ja ja ja kce kce ma ma martynke!" o niie, nie dziękuję. Jamochłon jaki przebiegly buahahaha rozbawilo mnie to. Kryska wyglada tragicznie oto jej twarz przedstawia co robi klan z czlowiekiem rozpiła sie w koniaku ale to są wyzsze sfery wiec kryska to nie zul ze spozywczaka tylko wielka dama buahaha Na forum mialem zaleglosci ale je nadrobilem i najlepszy post to skrupulatna analiza prostytutek w klanie - mistrzostwo sam bym tego lepiej nie ujął idealna analiza każdej i bardzo trafna. No i jak widac ten burdelik w klaniku sie robi nie moze doslownie ale scenarzysci puszczają oko do widza ze oto w klaniku burdelik moze nie oficjalnie ale juz tuz tuz bo bohaterki sa baaardzo wyzwolone a kolejna to i bardziej a Jamochłon idealnie pasuje na burdelikową mamę do zarządzania tak wiec mam cichą nadzieję ze spelni sie moje marzenie i lubiczowie bedą mieli rodzinny byznes pełną parą. A tak rzutem na tasme to nawet ten Korbas by sie zalapal jako gwiazda i by spiewal w burdeliku a Meczydoopa arkadiusz moglby prowadzic z klientami rozmowy filozoficzne z tymi, ktorzy maja poczucie winy ze trafili w taki punkt lubiczowy i zamiast seksu wolą się pozalic do arkadiusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat pamiętam ten czas, kiedy Kryśka była w ciąży, bo wtedy jeszcze w klanie było ciekawie... To z oskarżeniem Pawła, to chodziło o jakiś błąd, przez który niby zmarł człowiek. W brukowej chyba o tym pisali i pamiętam, ze Aga ingerowała. Koniec końców okazało się,że to nie była jego wina. Była chyba nawet jakaś sprawa w sądzie. Ale faktycznie mogliby rozbudować wątek z pracą Pawła, bo póki co, On tylko siedzi w swoim gabinecie przy biurku. Nieee, niech nie swatają Grażyny z Olbrychskim, bo tego faceta nie mogę zdzierżyć! Jest do odpału zaraz po Herbuś! :) Ej Żal, nie łączmy serialu z realem. Kryśka w klanie jest Kryśką, nie jest alkoholiczką. Problem ma w realu. Jedyne, co mi przeszkadza, to to, że czasem niestety widać w klanie, że jest na dobrym kacu, ale poza tym, darzę ją sympatią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Zaaal ja wiedzialam, ze Cie oburze tym watkiem Martyny i Macka:D Jednak jakis podobny watek by sie przydal, zeby zakonczyli te ich sprawe slubu i zeby pierwszy raz Grazyna pokazala, ze nie da sobie na glowe wchodzic. Post o prostytutkach-mistrzostwo!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabianie zaległości wcale nie jest takie proste. Ciężko w miejscu usiedzieć przez tyle jakże nudnych odcinków... :P Zatem po raz eny niech mi naród moje niezorientowanie w Klanie i na forum wybaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzinny biznes
Główni pracownicy: Paweł Lubicz- ojciec założyciel, właściciel agencji Topolino oraz pogotowia erotycznego pielęgniarek. Krystyna Lubicz- pierwsza burdel-dama. Prowadzi wykłady z historii myśli erotycznej w szkole uwodzenia. Sama podejmuje tylko przedstawicieli elity. Elżbieta- Właścicielka sex-shopu pod Modrzewiem gdzie sprzedaje luprykanty. Każdemu ulży w potrzebie. Jerzy- Monitoruje rodzinne interesy. Choć nie robi nic konkretnego chce mieć największe udziały w sex- biznesie Barbara- główna sex- instruktorka, prowadzi zajęcia praktyczne na których uczy kursantki technik uwodzenia. Luksusowa prostytutka. Agnieszka- dziewczyna do towarzystwa zatrudniona w firmie ojca, zawsze dostaje najlepszych klientów. Dodatkowo zajmuje się promocją pogotowia erotycznego. Autorka hasła reklamowego: Honorowi dawcy spermy mile widziani! Grażyna Lubicz- jedna z pielęgniarek zatrudnionych w sex-pogotowiu. Interweniuje w nagłych wypadkach. Bożena Lubicz- Reklamowa przynęta. Jej cnota jest główną nagrodą w loterii dla klientów ViP. Ola Lubicz- zajmuje się poszukiwaniem taniej siły roboczej do pracy w agencji. Odwiedza kobiety z marginesu, którym oferuje zajęcie w zamian za minimum socjalne. Miłosz- Robi profesjonalne portfolio zatrudnionych dziewczyn, które trafia na portale erotyczne. Monika- Właścicielka baru go-go, który oferuje zniżki dla stałych klientów rodzimych firm. Feliks- zajmuje się werbunkiem klientów, podczas Euro organizował spotkania dziewczyn z zagranicznymi kibicami. Kasia- marzy o zostaniu Groupies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam, a najbardziej z tego hasla reklamowego: Honorowi dawcy spermy mile widziani! :D Brawa za ten post!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kiedy Cię widzę od razu mi gorzej " Jacek wymiata z tym tekstem :)! Mam nadzieję, że nie kroi się żaden kolejny romans pt Julia i Michał, bo to byłoby już scenariuszowe dno, mchy i wodorosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten padalec Michal w ogole sie nie bronil przed Julia, tylko z usmiechem na ustach ja bzyknal. Nie wiem co nim kierowalo ( bo ja wiadomo co ), ale to typowy kurwiarz: zadnej nie przepusci, a Julia taka sucha, zylasta i w ogole paszteciara. W ogole krecilam glowa z niesmakiem jak on klamal Zycie, ze dziecko sie dla niego liczy. Jak kude sie liczy, jak ten gnoj nawet nie chce sie nim zajmowac i robi wszystko, zeby sie od tego wymigac. Nawet prezent dziecku nie kupil, bo wazniejsze bylo walenie potwora z krypty. To nie ojciec, a zwykly chuj. Jackuu jest obrazony na Agate, a przeciez to ona powinna, bo nie moze miec pewnosci , czy on takze jej nie zdradzi, ale nadal go kocha, wiec go nie zostawi, a powinna. Nastepna nawiniara, dala sie nabrac jak on ja czarowal, ze sie zakochal od pierwszego wejrzenia, zeby zapomniala o jego zdradach. Przykro sie patrzylo jak Knorras jest totalnie na nie, zeby pomoc dzieciom. Caly czas marudzil, psioczyl. On sie pewnie bal, ze sie osmieszyl, a to przeciez wazna persona i on sie czyms takim jak przebranie za Mikolaja nie skala, bo jego duma upadnie. Buc jednym slowem.Kiedy Ela spiewala te piosenke z Tyncem to widzialam Sasetke i krolika Bugsa ( swoja droga Tyniec swietnie te postac dubbingowal, nie do porownania z Rozmusem) Kurde jutro zas bedzie Herbusiowa, w spocie cos gadala o Grekach jedzacych rybe po grecku. O ile sie znam to to jest polska potrawa i w Grecji tego nie znaja! Poprawcie mnie jesli nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żardyniera :)))
hahaha co za śnieżynka ;:D:D :D:D nie no świetny odcinek :D a temu Cyrkownikowi czy jak go nazwał Jerzy to co sie z oczami porobiło? i jeszcze Jasiek z Rafalskim o wprowadzaniu Małgosi w tajniki kobiecości:D a co to Agata bedzie mówić Małgosi która ma pewnie z 12 lat jak upraiwać seks? pewnie chodzi o okres, no ale litości, mnie mama nie musiała uczyć zakładać podpaski :O Michal jakie prezenty kupił :D dostać przewijak na mikołajki ,.super. tak w ogóle program ma charakter misyjsny Nauczyliśmy się nowego słowa ŻARDYNIERA pamiętajcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka-palitka
mało sie nieposralam jak zobaczylam snieżynke a mikolaj o ja aż sie spierdzialam na jego widok elfika to wrecz mialam ochote schrupac takie ciaacho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przewinęłam dzisiejszy odcinek. Zatrzymałam się tylko na Sasetce :) Występ, że heeej! Widać, że Bursztynowicz jest bardzo ciepłą osobą. Dzieci w Klanie zawsze do niej lgną! :) Reszty odcinka nie byłam w stanie obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
tez wylapalam z ta ryba po grecku :) to nasza polska, narodowa potrwawa, ale karlica o tym nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Zyty mogla sobie sama taka duperele kupic, albo meza poprosic. On ma pewnie calkiem niemala emeryture, bo przeciez to byly wojskowy. Swoja droga, jak do cholery Michal mogl nie pamietac, ze Stefek ma juz przewijak? Przeciez to wcale nie jest mala rzecz, ktora stoi w kacie i mozna tego nie zauwazyc. W ogole mogl kupic jakas zabaweczke dla synka, a nie mebel, ktory i tak juz maja. Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×