Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Co do Małgosi, ta dziewczynka chyba pierwszy raz w życiu wspomniała coś o koleżankach :) q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filmomanka
A co to Ela tak dzisiaj o Beatce dużo prawiła? Czyżby szykowali jej powrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naruszewicz ponoć nie wraca do Klanu. Ostatnio mówiła, że odejście z serialu było trudną, ale dobrą decyzją. Obecnie gra w jakimś innym odcinkowcu. Zdaje się, że w Galerii, ale mogę mylić tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pierwszy raz cos madrego powiedziala, ze jak tak dalej pojdzie to skonczy z Norbertem w psychiatryku. Swieta prawda, bo dawno powinna tego psychola zostawic, majac na wzgledzie wlasne zycie, ktore sobie przesra bedac z nim. Najlepiej by bylo, zeby Ogr znowu probowal sie wieszac i zeby ta proba byla tym razem udana. Jednak co by nie bylo to na Rafale sie pewnie znowu nie skonczy i znowu pozniej przyplacze sie inny fagas, siostry Lubitchowny tak maja, nie dla nich jeden na cale zycie:D Jednak zgadzam sie ze zdaniem Agi w tym wypadku. Darek gnoj powinien CZesi na kolanach dziekowac, ze toleruje jego zdrady i, ze poszla prosic o prace dla niego. Fakt, ona jest nawina troche, bo inna by go juz dawno wykopala za drzwi, a Czesia wybacza, ale jakby nie bylo to powinien odpokutowac to, ze wzial ten kredyt dla bylej kochanki i sam go splacac. Ela mnie wkurza tym naciskaniem na zwierzenia i wyrazanie emocji. Nie kazdy musi z siebie wszystko wyrzucic, a ona nawet dzieci zmusza do zwierzenia, a nie pomyslala, ze moze tego nie chca? Swoja droga oni jej w ogole nie szukaja, czemu np. nie zwrocili sie do detektywa albo cos? Feli nie dojsc, ze pracy nie ma to nawet mieszkania.Dziwne to jest, waletuje u Moniki i musi sie bac kazdego dniam, bo jej sie moze odmienic i go wywali z domu. Czemu nie ma czegos na czarna godzine? Nie wierze tez, ze nie umie znalezc pracy, ale z niego taka oferma, ze nikt go nie chce. Zaklad pogrzebowy Anielska Dolina:D usmialam sie serdecznie jak ten napis zobaczylam:D i to co Feli odpowiedzial na pytanie tej babki w Zakladzie buahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycholinade
malgosia powinna byc bita i przesladowana w szkole jak Bożenka oraz Prosiaczek / Kasia następnie Zosia córka Agi powinna przechodzić to samo, ogólnie szkoła to zło, pamietacie moze tytul bloga Bozenki tak nawiasem mowiac? fajnego prowadzila, o podrozach chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filmomanka
Klan to teraz jakoś po innej linii leci. Dzisiaj Dzień Babci a u nich ani widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycholinade
juz nie pytam znalazlam, ona studiuje italianistyke? :) ogolnie dziewczyna ma poukladane w glowie, bardzo ja lubie ;) klan to super serial!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie było Arkadiusza
Małgosia nie ma koleżanek bo jest najpiękniejsza, najmądrzejsza i najbogatsza. A to nie jest mile widziane wśród zawistnych rówieśnic. Poza tym ma w domu żywą lalkę Monster High a inne koleżanki nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ludzie z forum chcialbym poruszyc taki wątek na forum odnosnie mieszkania jackuu agaty i księżniczki Małgorzatki otoz przed wakacjami jakies wielkie stresy wyprowadzi z willi i rozterki typu "co to bedzie" sprzedajemy dom co z nami bla bla bla pamiętam ze smęcili o tym a po wakacjach okazuje sie ze juz wszystko luzik cisza bo nowe mieszkanko. Mialem o tym juz napisac kiedys ale zapominalem a wy nie poruszaliscie tez tego wątku a dzis troche scen w nim bylo to mi sie przypomnialo otoz czy produkcja klanu robi juz totalny jakis zlew i wie ze widzowie klanu lykną wszystko mowie tu o emerytkach po co taki patos przed wakacjami i rozterki ze oo co teraz bedzie sprzedaz domu jesli po wakacjach oni ląduja w mieszkaniu o podwyższonym standardzie dobrze wyposazonym gdzie czynsz za taki apartament jest okolo 5-7 tysi miesiecznie a oni udawali ze jacku roboty nie ma i co skad mieli kase po plajcie firmy czyli brak kasy sprzedaz willi no i potem lądują w takim apartamencie no ja wiem ze klanowa warszawa ma sie nijak do realu i ceny z reala w klanie to np 10 zł za wynajem apartamentu wiec kazdego stac nawet maciusia by zapewne bylo stac ale to juz troche przegięcie no bo czemu męczydoopa ma mala kawalerke jak jego bardziej stac na apartament niz takiego jacku co roboty nie mial wtedy takze jakies nieporozumienie. Opoznienie w klanie nadal jest przyznam ze przez to opoznienie nie nadrobilem do dzis swiatecznych odcinkow bo skoro bylo opoznienie i w grudniu np 20 pokazywano odcinek z 15 to jak niby swieta mogliby byc w tym samymczasie? musieli ominac odcinki powycinac pomontować czy cos. Czeska miala dobry humor wtedy u grazy az za dobry jak na dluzniczke takiej kasy a dzis taka przemądrzała a sama nie oponowała przed kredytem chociaz kazdy wiedzial jak to sie skonczy. Feliks jest tak durny ze az sie zastanawiam kogo bawią jego perypetie ja ogladam je z niesmakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafirynda997
a mnie sie najbardziej rzucaja w oczy te 2 głąby, nie znam imion, dzieci michala, te 2 chlopaki ja pierdole tragiczne te bachory ze chuj, 0 osobowosci, za kazdym razem tylko biegaja rece myc, nigdy zaden nic nie powie, tylko jeden nasladuje drugiego i biegnie jeden za drugim, mnie sie to kojarzy z takimi bezmozgowcami, jednokomorkowce przemieszczajacie sie gdzies w wodach oceanow poniewierane przez prady morskie, i te 2 przyglupy to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc ,.aDV AD
kiedys na pegazusie mialam taka gre bomberman i tam pomiedzy tymi murami lataly takie bezmyslne osmiornice ze zblakanym pustym wzrokiem, te 2 bachory mi sie z nimi kojarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfghjklii
dzieci michała widać,że są niechciane. Nikt się nimi nie zajmuje ani ojciec, ani matka dziadki też za bardzo nie jedynie ciocia stasia od czasu do czasu da jakiś talerz zupy do zjedzenia. Niewychowane, rozwydrzone dzieciaki ,ale niestety brak opieki robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaal masz zupelna racje z tym mieszkaniem Jackuu, mnie sie o tym zapomnialo! Tu jeczal jeszcze bodajze we wrzesniu, ze beda musieli jakies skromne mieszkanko wynajac, a tu wzieli mieszkanie pelna geba. Scenarzysci albo maja nas za idiotow, albo rzeczywiscie u nich skromne mieszkanko wlasnie wyglada jak to od Jackuu i za czynsz placa grosze, ze nawet by Grazynke bylo stac. Chlopcy Michala to dzieci,wiec nie nazywalabym ich bachorami, bo nie robia w Klanie nic zlego, a to ,ze sa nudni i nie maja osobowosci to swoja droga. Jednak zgadzam sie, ze nikt sie nimi nie zajmuje, sa pozostawieni samym sobie, ojciec ma ich gdzies, czasem tylko przyjdzie na chwile i to wszystko , jakby nie mogl ich gdzies na wycieczke wziac czy cos, a matki wiecznie nie ma. Z kolei Ela woli sikac w majty na widok Tynca, a Knoras w ogole ma wszystkich innych w tlustym zadzie, bo firma i dochody sa najwazniejsze. Zal mi tych chlopcow, dlateo sa tacy niewychowani, bo kto ma im poswiecac czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Pamiętam ze jackuuuu panikował o to mieszkanie a w rezultacie skonczyl w apartamencie o podwyższonym standardzie takze to jest tak slabe ze az zabawne. Dzieci michała sa wkurzające a to dlatego ze są kreowani na lobuzów a ich dialogi momentami są niczym jak prymusi z podstawówki ładne słownictwo nie gra w roli łobuza rozrabiaki wiec to jest słabe albo to albo to z reszta ci dwaj co ich grają to tez garają jak maszyny krzyczą tak bez wyrazu "super tato" takie to wyuczone no i pomijam fakt ze na poczatku klanu michal mial blizniaki jedno jajowe bo byly podobne a potem jeden byl wyzszy od drugiego a teraz są calkiem juz inni wiec nikt na to nie zwraca uwagi nawet braci blizniakow w klanie moglby grac maly koniak junior i macius nikt by sie nie kapnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok . zdrada w klanie?
Ale vipy w domu dziecka ekipa z błękitnego dzipa. Zaspiewa pan mam doła mam doła od pięty do czoła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa tekst piosenki Korbasa mnie powalił, ale jak najbardziej adekwatny do Klanu. Ja też mam doła od pięty do czoła prawie po każdym odcinku. Hihihi. Myślałam, że pokażą gabinet pradziadka Władysława. Pamiętam jak dziś jak Władek wyciągał kartki pamiętnika Moniki z biurka. Dzieci w domu dziecka prawdziwe a nie nagrane, no, no. Stefanek słodziutki ale chyba za mały na chodzilk? Już widzę skrupuły jakiegoś pracodawcy. Kryzys i nara a nie jakieś czajenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limuzynę na ślinę!
Ela zachowuje się jak masochistka, która czerpie seksualną satysfakcję z negatywnych przeżyć. Nieustannie drąży temat jak obłąkana. Gejowski wątek tatusiów zaczyna być gejowski do kwadratu. Mariuszek machnął rączkami jak zmanierowana ciotka mówiąc BRYNDZA! Jasiek pojechał z tym pokojem cioci Stasi, że nie chce mieszkać w SŁUŻBÓWCE! Elżunia też nie wyprowadziła go z błędu. Czyli traktowała Stasię jak służkę. Menda Arkadiusz i jego synek- rockowa pyza to jedyne gwiazdy w klanikowym światku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głowę zachodzę, jakiego rodzaju muzykę gra ten Korbas! wiecie może? bo ten jego płaszcz + tekst piosenki, noo gwiazda prawdziwa :D q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lodzia
Korbas wygląda jak death metalowa Pigi. Ktoś taki mógł się spodobać tylko Prosiaczkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika spala niby, a miala pomalowane oczy:D Ja wiem, ze tej pijaczki Trojanowskiej lepiej bez tapety nie ogladac, ale mogli to jakos bardziej realnie zrobic.A tak na marginesie, nie slyszalam, zeby teraz sie jeszcze wyglaszalo jakies mowy pogrzebowe, a jestem niestety w temacie. Feli byl z ta przemowa wkurwiajacy poprostu. Knoras ciagle marudzi na Tynca. Fakt, ze ten facio jest jakis dziwaczny, a Ela leje po gaciach jak go widzi, ale Knoras to wieczny niezadowoleniec, mysli wylacznie o wlasnej firmie i kasie, nie moge patrzec na jego niezadowolona mine.Tylko dzis przyznalam mu racje, zeby Tyniec juz z Ela nie gadali o jego zonie, bo Ela pozniej molesuje kazdego kogo spotka i chce zwierzen. Synek Mariusza, on chyba ze 2 latka juz bedzie miec pewnie, a twardo siedzi w tym wozku, nawet za raczke nie chodzi po tym parku tylko ciagle jest wozony. Korbas-spasiony idol nastolatek w matrixowym skoropodobnym plaszczu:D Mogli dac kogos lepszego do tej roli naprawde, a i zmienic jakos jego wyglad. Ten chlopczyk, ktory przytulam Meczydoope byl slodki, tak to powiedzial, ze az mi sie cieplo na sercu zrobilo:, wzielabym go natychmiast:) Jasiek jaki wazniak, w sluzbowce nie chce spac. Wkurza mnie ten gnojek ostatnio dokumentnie! Uwazam, ze Stefek jest za maly do chodzika,one sa od 6 miesiecy niby, a Stefek z tego co pamietam ma tyle, ale uwazam, ze troche sie pospieszyli, on jeszcze nozkami do podlogi nie dosiegal.Kurde zajebisci rodzice z Zyty i Michala, wpierdalaja dziecko kazdemu, a sami sie nim zajac nie maja czasu. W spotach Leszek mial okulary jak z poprzendiej epoki,pewnie jakas pseudo stylistka wygrzebala na smietniku i pomyslala, ze to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam dzisiaj tylko 5 minut Klaniku i aż zaraz sobie zobaczę i napiszę co mi się tam nasunie, a póki co: Tahini Jak moja mama zmarła to w zakładzie proponowali nam mnóstwo usług i w tym mowę pogrzebową... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon, a to nie wiedzialam,ale dzieki, ze mnie uswiadomilas, ze rzeczywiscie takie cos istnieje, umarl mi niedawno dziadek, ale z tego co wiem mojej mamie nie proponowali niczego takiego w zakladzie pogrzebowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini Pewnie zależy od zakładu pogrzebowego, ale zrobią wszystko, żeby przyciągnąć klienta i zarobić jak najwięcej nawet wobec nieszczęścia najbliższych... Biznes to biznes ;) ZATEM Feli kojarzy mi się z rozpieszczonym, niewychowanym bachorem, który myśli tylko o sobie. Monika ma anielską cierpliwość do niego. Moim zdaniem jego postać jest absurdalnie humorystyczna i skłamałabym mówiąc, że czasami mnie nie śmieszy. Taki odjechany facio, Piotruś Pan. Jasiek niby w żartach o tej służbówce powiedział, lecz było to bardzo nie na miejscu i Elka powinna była go zbesztać, ale zamiast tego zaczęła go nęcić najdostojniejszym pokojem w domu, więc jak ten Jasiek nie ma być rozwydrzony? Nie ma opcji. Książę proszę Państwa i koniec. I bufon Knorras - ciśnienie mi ten chłop podnosi. Michał i Zyta zachowują się jakby mieli Stefanka za karę i stosują spychologię zaawansowaną :O Co do chodzika to zgadzam się, że Stefek jest za mały, a poza tym w życiu bym swojemu synowi chodzika nie kupiła, gdyż może on przyczynić się do wad postawy i utrwalenia nieprawidłowych wzorców ruchowych, a taki misyjny Klanik to propaguje :D Mariusz dzisiaj w wózku wiózł śpiworek wypchany szmatami, bo bankowo żadnego dziecka tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Werner i młoda
ten dzieciaczek byl slodki!! az chyba powtorki obejrze, byloby cudownie jakby Arkadiusz chciał go adopotować ;) np. nakłoniłby Grażynkę by wzieli ślub i to dziecko ;) scenarzyści proszę zróbcie to! :) 🌼 to dziecko tchnęłoby świeżość i zapełniło pustkę po Ryśku : - Grazynka zacholaby sie w swoim mezu arkadiuszu, w sypialni tetniloby zyciem - Prosiaczek mialaby korbasa na brata przyrodniego, zaczelaby spiewac w jego chorku i lans przed koleżankami nie miałby końca - Maciuś też by koncertował z korbasem grając popisowy numer Dla Elizy - Bożenka znęcona wizją słodkiego dziecka, wreszcie zaczęłaby współżyć z Miłoszem - córka Arkadiusza obudziłaby sie ze śpiączki i zyli by długo i szczesliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Werner i młoda
Oczywiście Arkadiusz,jego córka, Korbas, i nowe dziecko wprowadziliby się do mieszkania Grażynki :D :) żyli by w ósemkę, aż pewnego dnia w progu ich mieszkania stanęłaby kuratorka Ola i odebrała im wszystkie dzieci :D łącznie z Korbasem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahahaha
:D:D:D Kocham Wasze komentarze :D zajebiste są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarandi
Elka rzeczywiście ma jakiś fetysz z tym umartwianiem i wspominkami. Jeszcze niedawno pedałowała na rowerku z Jungowską i nie drążyła tematu Beaty. Teraz gdy skończyła się kampania Aktywni50+ powróciła sprawa zaginięcia. Cześka ostatnio tyje jak kotka po sterylizacji. Wygląda jak naszprycowana hormonami. Korbas to totalna wiocha jeśli chodzi o styl. Jakaś krzyżówka Iron Maden ze świnką Piggy. A to wszystko w gwiezdnej matrixowej oprawie z lat 90-tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątki z Felim są nie do przetrawienia! Jeszcze raz przez pół odcinka będzie pieprzył o mowie pogrzebowej i nie wytrzymam! Oczywiście Moni o wpół do szóstej rano budzi się w pełnym, nienaruszonym makijażu. Szacun! Ten cały Korbas, to totalna wiocha. Nie wiem, skąd pomysł na tego "idola"?! I Mariusz jako niańka! Dopiero babki się zabijały o Stefana,a teraz żadna nie ma czasu się nim zająć? Super. O dniu dziadka też zapomnieli. Niezły burdel panuje ostatnio na tym planie! Chyba potrzebny jest ktoś, kto zacznie ogarniać ten cały bałagan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knoras niby taki zamartwiony o pracownikow a kazdy wie ze martwi sie tylko o siebie wiec dalby se spokoj z udawaniem nikt sie nie nabierze chyba nawet antek i renata mu nie wierza ze tak dba o pracownikow buahahaha korbas - to wmawianie dzieciom z klanu ze on jest fajny i super jest takie niesmaczne gosc pod 40 spaslak w matrix plaszczu idolem dzieci w wieku 7 lat bozeeeeeeeeeee za jakie grzechy jasiek i jego tekst o słuzce nie na miejscu faktycznie ale babunia ela ani myslala panicza skarcic wiec wyszlo w koncu na to ze sobie wzieli sluzke z kazachstanu pokoj dali i mieli ją na kazde wezwanie pod reką. Przypomnialo mi sie ze w tych telenowelach brazylijskich zawsze jest wielka rezydencja i kilka sluzących i to niby taka wersja polska ze ta sadyba ma byc taką rezydencją tyle pokoi ohh jaka willa. a jasio jest taki fajny ze kazdy zabiega zeby z nim mieszkal i ma full opcji glosowanie widzow powinno rozstrzygnac gdzie zamieszka jasio nie ma innych problemow w kraju bo najwazniejszy jest jasio Ten chlopiec co przykleił się do męczydoopy nie zdawał sobie sprawy do kogo zagaduje przeciez ten męczydoopa zamęczyłby go na smierc a wózki gejów na spacerze były puste buaha widzial to ktos? a moment jak rękawiczka czarna sięgała do wozka byl nakrecony i wklejony do sceny a oni z pustymi wozkami na spacerku spoko mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×