Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość beata, 41, podkarpacie
Sorki, pomyliłem te dwa worki na pchły. hahahahahhahah dobry tekst :D Dropek wyglada śmiesznie, ale lepiej niż banalny Tropek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejnie to rozegrali, bo znowu wyszlo jaka to Olka jest puszczalska ( no jest, ale to swoja droga). Czy do cholery nie mozna bylo wprowadzic jakies akcji typu Ogr pobil Ole albo zranil? Melodramat sie z Klanu robi normalnie, zero akcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
dzisiajszy odcinek -- nuda. bolek i jeso problemy sa nieciekawe, i znów Tropcio i ta baba. Nie maja fajnych pomyslów. Mogliby pociągnąc w ciekawy sposób wątek Oli i Norberta.Ta sytuacja u nich stwarza naprawdę dużo fajnych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie czytają chyba naszego wątku :( nie będzie romansu Norberta z pielęgniarką ani ataku szału, tylko wyjdzie na to, ze Olki wina, ech! Nie podoba mi się to rozwiązanie. Nawet nie bardzo wiem, o czym dzisiaj było, cała kupa nawet nie drugoplanowych "bohaterów" ale czwartoplanowych, bo ta cała kuzynka Czesi czy Halszka z Bolkiem, no jak ich nazwać inaczej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo jak Ty... Niewiele pamiętam z dzisiejszego odcinka! Nuudy, nuudy i jeszcze raz nudy. Zwlekli już wszystkie możliwe, stare, poboczne postacie! Nie, przepraszam! Jeszcze chyba tylko Donaty brakuje! Czy to tak trudno wprowadzić jakieś nowe, ciekawe osoby? Po co ściągać jakąś kuzynke Cześki, Halszke, Baśke, czy Hanne?! No po co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, ze informatyk nie umie dostac zadnej pracy, a rehabilitantka nie narzeka na zyski. Swoja droga, mnie sie nie podoba ten pomysl z pozowaniem nago, nie wierze, ze Leszek naprawde niczego nie mogl zlapac i zostalo mu tylko pokazywanie doopy studentkom. Jak slysze Oleeenko! wypowiadane przez Ogra to odpadam. Strasznie mnie to irytuje.Ja sie poprostu dziwie Olce, ze nie opierdzieli Ogra z gory na dol na te jego podejrzenia i zazdrosc, ze nie zagrozi mu rozstaniem. Co z tego, ze on jest chory, to znaczy, ze mu wszystko wolno? Glupi pomysl z dawaniem psa jako prezent, bo dziecko chce. Raczej ten pies jest dla p. Stenii, bo to ona sie nim bedzie zajmowala, a Koniaki po pracy poprostu zasiada na kanapie i beda go tylko glaskac.Coz jednak oczekiwac od takiego ciasnego umyslu jaki ma Surmaczowa? Ta Marysia to tez taka lebioda, zamiast spytac wlasnego meza co konkretnie ma zamiar robic, czy wraca do domu czy co, bo ona juz nie wie, to ta zyje w niepewnosci, wyplakuje sie u Czesi, jakby nie mogla powaznie z mezem porozmawiac. Heniutka by sie mogla dowiedziec, ze Bolek smali cholewki do Halszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezmę talon na balon
Kto pisze ten scenariusz? Leszek, który jest świadkiem koronnym i musi się ukrywać pozuje do aktów, na których każdy go może rozpoznać. Pomysł z Józkiem to chęć odegrania się na Żaku za to, że ich kiedyś olał. Ten aktor, który grał Mirona też się na nich wypiął więc go od razu uśmiercili. Zemsta "Klanu"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie maja pomyslu na ciekawy scenariusz, bo czy tak trudno wymyslic cos ciekawego, interesujacego? Watek niezdecydowanej Olki ciagnie sie juz, ze ho ho, a oni zamiast zakonczyc go jakos spektakularnie to nie.. Olka bedzie sie calowac z Rafalem i tyle. Bezsens!! Durny watek Dropka i Tropka bedzie sie ciagnac az do czerwca, bo tyle trwa kwarantanna tego psa , ciekawe co nam jeszcze debilnego zaserwuja. No i kolejna po Hannie meczennia Marysia wrocila, ktora chyba jest uposledzona i nie potrafi konkretnie porozmawiac z mezem i go wypytac o plany. Ciekawe co z robia z Grazyna i napalonym Meczydoopa, mam nadzieje, ze nie pojda do lozka ani nic z tych rzeczy, bo to by bylo mega oblesne. Kto w tym Klanie pisze ten scenariusz, ze wymysla juz takie bzdety. A Leszek rzeczywiscie pozuje nago, kazdy go moze rozpoznac, a jest pod ochrona:DNo chyba, ze pokazuje sie tylko od doopy strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sran nie klan
olka rdzawiec paskudna jest a jej siostra jeszcze gorsza! a powodzenie ma wiecznie jakiegos now3go tausia corci przyprowadza i to bogatego jakby huj wie jaka szprycha byla ogolnie to w tym klanie nic sie nie dzieje bozena dupy dac nie chce mogli by w koncu zmienic scenariusz jakies gwalt na bozenie dzieci u kamili i blazeja patlogia galerianki i wszystko to co ludzie chca ogladac a dziadek biegajacy z jorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, "Klan" otrzymał drugie miejsce w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii serial codzienny :) Produkcja telenoweli dziękuje wszystkim za oddane na nas głosy i za obecność przed telewizorami. To wielka radość i przyjemność pracować dla Was. WIDZOWIE "KLANU" SĄ NAJLEPSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
ciekawe jak rozwiążą watek Czesi i jej męża - konkretnie kredytu ktory ten palant wziął dla swojej lubej szefowej. Tak chyba przyschnie? To przecież duża suma była. Scenarzyści - proszę żeby kończyli jakośc sensownie wątki które rozpoczęli. Sama lepiej bym to rozwiązała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W klanie potrzeba więcej akcji! Od śmierci Ryśka nic ciekawego się nie wydarzyło! Norbert pod wpływem szału mógłby zrobić krzywdę Olce, Ela mogłaby wpaść pod samochód, Monikę napadliby gdzieś w cichym zakątku, okradli i nastraszyli, Krystyna-nawrót choroby, Grażyna-jakiś fajny, pasujący do niej nowy facet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie kilka stron temu juz pisalam, ze w Klanie nic, kompletnie nic sie nie dzieje. Ta nomonacje dostali chyba za udzial Wielce Szanowanego Aktora ... wiemy o kim mowa, bo nie wierze, ze za takie bzdety o Tropku i wielbladzie. Tak jak pisalam: Ogr powinien pobic Ole, Grazyna powinna poznac nowego faceta ( w jej wieku rzecz jasna), a Meczydoopa niech sie usunie, co ze sprawa Halszki, bo sobie kucharzy w Rosso, a sprawa smierci Rysia dalej stoi w miejscu?!, Bozena moglaby oddac sie Miloszowi, a ten by sie jej oswiadczyl, a Kamila zaszlaby w ciaze i urodzila. Pisalam juz wlasnie wczesniej, ze rok mija od smierci Ryska, a w Klanie coraz mniej akcji, a wiecej komedii i to tej rodem z najglupszych serialow z podkladanym smiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie wierze, ze to by cos pomoglo. Albo oni sa tacy tepi albo kompletnie nie maja wyobrazni. Ciagna np. watek Olki przez X odcinkow, maja fajna okazje, zeby pokazac cos nowego, zaskakujacego, a tu guzik, skoncza ten watek w totalnie beznadziejnym, glupim stylu. Zwolnilabym takich pseudo scenarzystow. Naprawde sama napisalabym lepszy scenariusz, bo taka zwale to kazdy moze na kolanie nakreslic, ale dziw, ze rezyser sie na to zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim cudem ma być ciekawie, jak w tej ekipie siedzą same stare pierdziele?! Od producentów, przez scenarzystów po kierowniczki planu! Oczywiście, żeby nie było, że ja mam coś do starszych ludzi, ale Oni, jak widać, nie mają już ciekawych pomysłów! Wypalili się i powinni oddać "pióro" młodym i dać szansę naprawdę odświeżyć ten serial! Ale nowymi, ciekawymi wątkami i postaciami, a nie "odgrzewanymi kotletami"! Ja jednak proponuję spróbować! Ale nie mówię tylko o pomysłach, ale o konkretnym scenariuszu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, każdy głupi może wymyślić takie banalne rozwiązanie, a my, naiwniacy, liczyliśmy, ze jednak zostaniemy zaskoczeni! LIPA!! Ale to drugie miejsce, no no!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, Klan sie wypalil, scenarzysci zjadaja wlasny ogon, nie maja pomyslu na cos swiezego. Czemu nie zatrudnia kogos z pomyslami, kogos kto odswiezy ten przasny scenariusz? Bazuja tylko na tym, ze maja Karakana i Meczydoope i mysla, ze sukces maja w kieszeniu,a to drugie miejsce jeszcze ich w tym uwierdzilo. Jestem bardzo rozczarowana, bo majac sposobosc, mogli cos fajnego zrobic z tym watkiem Olki i Ogra, a za przeproszeniem zjebali to calkowicie. Zreszta to nie jedyny watek, ktory zrobili w totalnie idiotyczy sposob, bez wyobrazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotta30
klan to cudna pogodna dobra komedia. w m jak miłość ciągle sje biją i kłócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,że dziś znowu klanu nie ma?! Czyli jesteśmy kolejny odcinek do tyłu?! Wkurza mnie tvp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z powodu skokow? Czemu nie mogli Klanu wyemitowac przed skokami albo cos, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle... Ale na vod można obejrzeć. W dzisiejszym odcinku królują Tropek i Dropek. Chyba jednak wolę te psy od Olbrychskiego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety vod mi nie pozwala obejrzec, bo nie mieszkam w Polsce. Musze poczekac, az tvp.pl udostepni, a robi to tylko jesli w TV emituja, wiec dzis nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że pani doktorowa w odc. 2410 przywdziała spódnicę i bardzo ładnie w niej wyglądała... ;) Chojniccy, szczególnie Jerzy zaś bardzo spokojnie przyjęli wiadomość o ciązy Agaty. No chyba, że jakaś afera w tym temacie rozpęta się w kolejnych odc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co niby Chojniccy maja do gadania, jak miedzy Jackuu a Beata jeszcze dlugo przed jej zniknieciem bylo zle. Fakt, rozwodu nie mieli, ale ona napewno nie wroci, a on wiadomo- wczesniej hulaka byl to i Agacie nie przepuscil. Nie wiem o co Ela i Jerzy mogliby byc zli, przeciez nawet jesli jakims cudem Beata by wrocila to raczej watpie, zeby z Jackuu sie zeszli, sfinazlizowany by rozwod i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powszechnie wiadomo, że Elżbiea często i gęsto podkreślała, że Jacek już dawno nie pamięta o Beacie, że na nią nie czeka, że o niej zapomniał, że układa sobie życie na nowo itd. I po tym jak dowiedzieli się o ciązy Agaty myślałam, że przez kolejne pięć odc. zaś ten temat będzie wałkowany, ale na szczęście został okrojony tylko do jednej rozmowt Eli z Jurkiem. To miałam na myśli.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumialam Zonkilko:) Tak szczerz powiedziawszy, ja tez myslalam, ze Ela bedzie znowu robile kota w trakcie toaletowej czynnosci:D na wiesc o agacinej ciazy, ale nie. Mnie sie jednak zdaje, ze Jackuu jest to na reke, ze Beaty nie ma.Nie musi sie jej tlumaczyc itd Tylko spokojnie robi dziecko Agacie i tyle. Nie wiem tylko jak rozwiaza sprawe ich slubu, bo on rozwodu chyba nie dostanie, a chyba jak juz to nie latwo, bo Beata jest uznana za zaginiona, ale nie zmarla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×