Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Zgodze sie z Toba, ze Agata i Jackuu do siebie nie pasuja w ogole. Ona raczej jest mloda ( przed 30 to przeciez mloda kobieta!), a jak sie ubiera w te ciuchy od H&M ( tak to wyglada) to wyglada na 19lat- nie ma nic do H&M zeby nie bylo:)Natomiast Jackuu w tych nudnych garniakach, ktore zaklada non stop, nawet w dni wolne wyglada jak jej starszy brat. Wiem, ze w prywatnych klinikach tak jest, ze jest full wypas. Ja mialam takie luksusy w szpitalu za granica- publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za młoda na sen
własnie się dowiedziałam ze ten chłoptaś grajacy Pawełka będzie wymieniony... moze nie będzie to jakiś manekin recytujacy kwestie jak na akademii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangnan style
ale tez nie może yć wielkiej róóżnicy, bo nikt by nie uwierzył w taką przemianę Pawełka. Na pewno będzie to dalej jakiś sztywniak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka norberta od dziś
Miłosz jest bardzo przystojny ale Norbert to już w ogóle ... pamietam,ze w zeszlym roku jak sie powiesil to mim sie nie podobal i nawet mnie irytowal, ale teraz? ale sie chlopak wyrobil,moze to ten fryz? przystony, mezny,wysoki, dziarski, postawny...kazda laska marzy o takim, rafał sie do niego nie umywa, też bym wolala norberta, moze i psychol ale i jaki namietny, zazdrosny nie to co nudny rafał który moglby byc przyjaciolką Olki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ze Rafal w ogole nie jest przystojny, taki jakis wymoczek. Fakt, ze inteligentny i mily i na to sie chyba Olka zlapala, bo napewno nie na jego urode. Co do Ogra to moim zadne z niego cudo, ale juz jest lepszy od Rafala napewno, a Milosz teraz rzeczywiscie jest przystojny, ale jak czesal sie na bok jak nasi pradziadkowie i ubieral te gejowate ciuszki to wygladal smiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nio bo Miłosz miał być gejem
i Mariusz z Michauem tez mieli odkrywać po woli swoją gejowską orientację jako przyczynę swoich wcześniejszych niepowodzeń z laskami :P Ale aktorzy w Polsce nie lubieja grać transwestytów i gejów, scenarzyści zresztą czesto na to narzekają np tu: "NEWSWEEK: Parę lat temu zapytałem kolegę z branży telewizyjnej, dlaczego w pewnym popularnym serialu nie ma geja. Powiedział: "Widownia jeszcze nie jest na to gotowa. Jak przyjdzie czas, to geja wprowadzimy". No i wprowadzili. Jak się podejmuje takie decyzje? ILONA ŁEPKOWSKA: Kiedy zaczynałam pracować przy serialach, nie miałam poczucia, że nie nadszedł czas na geja. Za to stwierdziłam, że nie ma aktorów, którzy chcieliby zagrać geja. Kiedyś miałam zamiar wprowadzić w scenariuszu "M jak miłość" wątek lesbijki zakochanej w przyjaciółce. Kiedy aktorka przeczytała scenariusz ze scenami, w których zdradza swoją orientację, dostała histerii. Zadzwoniła do mnie w nocy przed zdjęciami i powiedziała, że ona tego nie zagra, że mogę jej dać jakąkolwiek karę, zwolnić ją natychmiast.(..) Mieliśmy dostęp do robionych przez telewizję badań, z których wynikało, że widzowie nawet czekają na wątki bardziej kontrowersyjne i proszą, żeby może było in vitro, może problem eutanazji, może transseksualizm. Transseksualizm też? Tak. Więc poczucie polityków, jakie zdanie ma na ten temat społeczeństwo, jest trochę mylne, bo odpowiedź często zależy od tego, jak się stawia pytanie.(..) Jak więc powinno być zadane pytanie o związki partnerskie, żeby większość powiedziała "tak"? To w ogóle nie jest temat na referendum."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezmę talon na balon
Wymowne słowa Karakana: "Nie nadaję się do telewizji". Miłosz wreszcie w wymarzonej roli dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dziś to się nie przestawałam śmiać. Pijana Marta nawet sensownie gadała "Nie nadaję się do telewizji" I tego powinna się trzymać. Miłosz jako dziewczynka rozkoszny. Studentki na imieninach koleżanki przy soczku - żałosne Kijki z wymiennymi końcówkami ale szał . I kubraczek dla Dropka Bożesz ty mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Pawełek z tego linka zupełnie inny, fajny chłopaczek A Olka miała dziś kurtkę a nie swój ulubiony płaszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
cały odcinek do kitu. Ale nuda, Tylko na końcu wreszcie Olka i Rafał . Kiedy ona rzuci wreszcie teko schizofrenika? Norbert , czyli aktor go grający od początku mnie denerwuje. Rafał to nareszcie normalny facet. Każda by takiego chciała . Mnie sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta była beznadziejna!! Tak marnie zagrała, że naprawdę powinni jej dać coś chlapnąć przed sceną, bo wyszło to fatalnie :o I bardzo głupio wyszło, że Kryśka nakryła Olkę z Rafałem, czy tam zawsze wszyscy muszą wszystkich nachodzić :o zresztą, nakryła to za dużo powiedziane, ale ciągle ktoś musi się czaić za rogiem.. jutro przed egzaminem oczywiście Norbert podpatrzy, jak tamci dwoje za rączki się trzymają.. Impreza u Bożenki była równie drętwa, jak owa sławetna dyskoteka za czasów studiów Olki, na którą zaproszony był Smosarski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa z bazaru
Cnotliwe rzyjaciółki Bożeny omawiające tajniki męskiej psychiki przy soczku. Co to miało być? Seks w wielkim mieście dla ubogich? Herbusiowa była bardziej psychiczna niż pijana. Beznadziejnie odegrana scena. Za to żart Deptuły z chodzeniem nawet im wyszedł. Pawełek recytował wiersz czy tylko powiedział, że recytował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełek jak był mały,był fajniejszy, naturalniejszy! :) Teraz jest już świadomy tego,co robi i widać,że nie chce tego robić. W odcinku z linka powyżej jest uroczy i fajnie się droczy z Kotulanką! :) Mówcie sobie, co chcecie o Zośce, ale ja ją strasznie lubię! :) Bardzo fajnie dziś wyrecytowała Krysi wierszyk! Ta ostatnia scena, w której Krycha (w nie najlepszej formie!) nakryła Olkę, chyba była dogrywana. Na początku po przeciwnej stronie cała ulica jest zastawiona samochodami, a potem jest puściutko i to wszystko w jednej (3 minutowej?!) scenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokiabaje
ja cieeem pierdooo o lem..tak słabego 'aktorstwa' jak to co odjebała 'pijana' herbus...nigdy nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuchniuch
A mi się bardzo podobało, jak Krycha wyszła z Dropkiem przed dom, była scena pocałunku Oli i Norberta i w tym momencie Dropek tez się na nich spojrzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszkoiiii
a olka nadal ma ta ohydna torebke jamnika szok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Jola
Z kim właściwie teraz chodzi Kamila "I know what boys like" Chojnicka? Z Błażejem, bratem tej podstarzałej studentki czy z kimś nowym? I dlaczego na imprezie nie było tej ich kumpeli od brata. W MjM też przestała grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, czemu z wynikami do Bolka nie przyjdzie nefrolog, ale chirurg plastyczny?! No ludzie, ja wiem, ze Koniak to jego rodzina, znaja sie itd, ale to bezsens jakich malo. To gdyby Bolek mial cos z sercem to Koniak by mu mowil co i jak, nie kardiolog?? Swoja droga to Bolek nie ma w spisie telefonow zapisanej wlasnej zony? Bo nie wiedzial kto dzowni.. Ale tak jest w kazdym serialu i filmie:D Dalej uwazam, ze Rafal w ogole nie jest przystojny, tylko inteligentny, mily i taki kumpelski. Co to za program TV, gdzie jest napisane Produkcja: Marta i Milosz... Buhahaha, fajna amatorszczyzna, to tak do szkoly w ramach projektu mozna dac ( chociaz tez chyba nie), ale do stacji telewizyjnej?! Scena z pijana Marta byla maksymalnie zalosna. Karakan pokazala, ze nie ma za grosz talentu aktrskiego, bylo to zagrane poprostu fatalnie, wialo amatorszczyzna! Miala racje: nie nadaje sie do telewizji! W ogole ona wypila chyba ze 2 kielichy, a miala banie jakby obalila pol litra albo wiecej. Kolezanki- studentki siedza przy soczku i gadaja o chlopakach. Scena rodem z ksiazek Musierowicz ( ktore lubie akurat):D , ale dosc dziwna, nie mowie, ze maja zaraz chlac czysta albo cos. Milosz wygladal debilnie, ale usmialam sie z tego, przynajmniej ma poczucie humoru, a Bozena przegina, zachowuje sie gorzej juz niz stara baba- zero dobreog humoru, tylko ciagle narzekania i miny srajacego kota! Ola jest walnieta. Nie zerwala ostatecznie z Norbertem, a daje nadzieje Rafalowi i sie z nim caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takadamn
a czy Pawełek nie nazywał sie wczesniej Ignaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakby nie bylo inych imion to musieli mu dac to samo jakie ma ojciec:/ Scenarzysci chyba zapomnieli zupelnie o watku z zadluzeniem Czesi i Darka, bo oni sie zachowuja jakby wszystko bylo ok. Zastanawiam sie kiedy w Klanie bedzie znowu chociaz jeden odcinek z akcja, bo od smierci Ryska to zdecydowanie nic sie tam nie dzieje. Halszka tez zamiast miec proces ( o czym tez chyba zapomnano) to teraz kucharzy w Rosso jakby nigdy nic. Milosz tez powinien sobie znalezc inna dziewczyne, a nie wiecznie naburmuszona Bozena, ktory facet by z taka panna wytrzymal? Ona nawet nie ma poczucia humoru... Milosz by najlepiej do Kamili pasowal. Jednak nagrode dla najgorzej zakonczonego watku powinni dostac za Ole i Ogra.. wciaz nie moge przebolec, ze mieli taka okazje, zakonczyc ten ich zwiazek spektakularnie to wybrali najbardziej przewidujace i nudne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic do niskich facetów.. ale Miłosz przy Bożenie wygląda jeszcze w miarę ok.. natomiast przy Kamili już nie bardzo :) taki niziutki :) nie lubię go (oczywiście nie z powodu wzrostu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni/Feli są w kąpieli
Czy mi się wydaje czy Heniutka pokazała Halszce FUCK-a po jej wyjściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, myślałam, że Rafał i Norbert wezmą się za łby. Fajnie by było a tu lipa. Szkoda, że się Krystyna pojawiła ciekawe co by Olka wybrała. A raczej kogo? Bożena i jej wieczny foch tragedia. Ona ma poczucie humoru??? hahaha. Zdecydowanie za dużo Bolka w dzisiejszym odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka się wyrobiła
dobra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×