Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Wrzuć linka do streszczeń. Ja z dzisiejszego odcinka zapamiętałam głównie Zosię! Ta dziewczynka naprawdę świetnie gra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia niby dziś wspominała syna. Ale wkurza mnie takie suche mówienie o swoim dziecku. Syn z synem dziecko o dziecku. Dość długo Elżbieta i Julia rozmawiały i ani razu nie padło imię chłopca. Nawet nie wiem ile ma lat. Wy też tak opowiadacie o swoich dzieciach znajomym? Nie ma Kasi Basi Jasia czy innego Bartka? Tylko dziecko? Antonina i Katarzyna - padłam hihih. Ciekawe czy do Zosi mówią Zofio. Mariusz z Kingą dopiero co się poznali a tej już taaaaaki zakochany. Potem się okazuje że na wredne baby trafia. Za dobry jest i za szybko się angażuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, nie obrażam się! :) Dzięki za link. Jak dla mnie, za wiele ciekawych rzeczy to tam nie będzie... Wszystko do przewidzenia. Ciekawe, czy wrócą na antenę po 3 miesiącach przerwy. Zocha jest super, od początku! :) Ona się w ogóle nie wstydzi, gra naturalnie. Pawełek mógłby pobierać u niej lekcje aktorstwa! Gra w klanie tyle lat, kiedyś zresztą lepiej mu to wychodziło, a teraz chyba ma na to wszystko wyje**ne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogoś w tych opisach poniosło Czas trwania - 35 minut hahaha Chyba ze wszystkimi reklamami przed i po. 21-22 min to jest max. 17.55 się zaczyna a 18.15 18.17 jest po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przewidzenia, bo dowiedziałaś się z wcześniejszych spoilerów. Gdyby nie to, raczej zaskoczona byś była wątkiem z Beatą czy chociażby związkiem Kamili i Norberta :) Moim zdaniem to tu scenarzyści nas zaskoczyli... jak już Marooon mówiła, szczęka jej opadła do kolan, gdy się dowiedziała o flircie Kamili i psychopaty :) Gdyby nie spoilery, internet, na pewno by było jakieś zaskoczenie. No chyba, fanko, że przewidziałaś to wszystko... Nie wiem czy zauważyłyście, ale w streszczeniach nie ma ani słowa o Tropku. Chyba wreszcie poszli po rozum do głowy. Możemy wyjąć szampan i opić zniknięcie kundla, drogie Panie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja! Zosia fajnie gra, taka naturalna, rozkręca się coraz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A komu miałoby to przeszkadzać? Wszystko zawsze kulturalnie i wesoło :) Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może inaczej, niespecjalnie interesują mnie Kamila, czy Beata, dlatego nie robi to na mnie wrażenia! :) Od września czekaliśmy na zapowiadane ożywienie scenariusza i doczekaliśmy się w ostatnim odcinku! hehe ;) Po wakacjach znowu będą mówić, że zmienili scenarzystów, którzy na pewno odmienią klan i znów się nie doczekamy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, słuchajcie, kiedy ostatnio w klanie padło "po koniaczku"?! Bo ja już nie pamiętam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wtedy ta szczęka opadła, bo uznałam tenże pomysł za absurd i było to raczej zniesmaczone zaskoczenie niż miłe, no ale nie zmienia to faktu, że jednak jakieś zaskoczenie ;) Nie czytałam jeszcze streszczeń. Ale dziś był kolejny zbieg okoliczności :O Czemu nie dziwi fakt, że Kinga i Mariusz spędzają wakacje w tej samej miejscowości i to w dodatku u tych samych ludzi??? Końcówki nie widziałam, bo coś mnie oderwało od tego pasjonującego ;) serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przepraszam, w takim razie szampana wymienić na koniaczek. :D Fanko, a co Cię interesuje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, marooon, bo przyszła na koniec Małgorzata, zobaczyła Renatkę, po czym jak szybko weszła, tak szybko trzasnęła za sobą drzwiami. :D Renatka dzisiaj nie chodziła po drożdżówki, a wyszła do toalety ! Jakaś nowość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, niech Kamila zajdzie w ciąże z Błażejem. Przynajmniej coś zaczęłoby się dziać u Chojnickich i Koziełłów i może Tropek zszedłby na dalszy plan! Ale po co tu Norbert?! Bez sensu. U Moniki proponowałabym powrót Daniela, rzecz jasna, zagrałby go inny aktor, bo Tolak już nie wróci. Mogłaby też zrobić wreszcie porządek z Felim! Kryśce zafundowałabym nawrót choroby, w końcu to taki życiowy serial, nie?! Pawłowi może jakieś nieślubne dorosłe dziecko z czasów przed Kryśką? Agnieszka mogłaby się w końcu ustatkować i zaprzestać sprowadzania Zosi nowych wujków! Grażynie normalnego faceta, nie Olbrychskiego (w ogóle wywalić wątek z jego rodziną)!!!!! A reszta? Jakoś mało mnie interesuje. Jestem za zdecydowanym ograniczeniem wątków Cześki, Jacka, Rafalskiego, Antka, Renaty, Julii, Krzysztofa, Kingi, Eugeniusza i jego żony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będa wychwalać zasługi Arka, że pomógl Maćkowi i Grażyna w końcu mu ulegnie. Nie wiem, czy dzieci Grażyny są ślepe czy co, ja bym nie chciała mieć takiego przyszywanego tatusia za żadne skarby. Wiem, że Grażyna ma prawo sobie ułożyć życie, ale nie z takim cepem jak Arek.Te ich rozmowy nie są trudne, a nudne jak flaki z olejem, nie mogę tego słuchać. Kinga ma za wysokie czólo i nieładnie wygląda bez grzywki, w ogóle to taka jakaś nudziara. Nie przepadam za nią. Z kolei Aga wygląda dużo lepiej w takiej fryzurze jaką ma teraz, a nie jak kiedyś była obcięta od garnka.Zosia to fajna dziewczynka. Julia z kolei w ogóle ma w nosie własne dziecko. Zamiast próbować je ściągnąc do Polski to nic w tej sprawie nie robi, nie kontaktuje sie z dzieckiem. Dziwna baba. Ja Olbrychski gada to mam od początku wrażenie, że zaraz zacznie deklamować Litwo Ojczyzno moja... on wypowiada swoje kwestie z takim jakimś namaszczeniem, że śmiać mi się chce na całe gardło, a z drugiej strony drażni mnie to. Małżeństwo Renaty i Antka od początku takie jakieś nudne było. Oni w ogóle ze sobą nie gadali. Nie podoba mi się tylko, że Renata postanowiła rozwiązać to w ten sposób, że wdała się w romans z żonatym Eugeniuszem. Kinga sama kiedyś miała w nosie swoje dzieci , kiedy ćpała wszystko jej było obojętne, wolała trzymać się z podejrzanymi typkami,a teraz wielce oburzna, że matka Kubusia go nie widuje. No i oczywiscie zbieg okolicznoc jak cholera, ze Kinga i Mariusz wynajeli ten sam osrodek na wakacyjny urlop nad morzem.. Takie rzeczy tylko w Klanie. Nie mogę zrozumieć po co Ela koleguje się z Małogorzatą, przecież ta intrygantka chciała jej uwieśc męża. Która normalna kobieta by na to machnęła ręką i przyjmowała taką koleżankę na kawke?! Nie wiem po co Ela i Knoras sie bawia w mediatorów i próbują rozmawiać z Renata. Przecież to jej małżenstwo i jej sprawa, im nic do tego. Ja bym się nie wtrącała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spojler, a trajler ;)
spojler a trajler, ot mala pomylka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini Jurek próbuje ich pogodzić bo są wspólnikami wszyscy troje Wyobrażasz sobie tego notorycznego focha między nimi po rozwodzie? To już zdecydowanie wolę drożdżówki hihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia,masz racje, że jak Antek z Renatą tak by się rozwiedli to ona ciągle będzie stroić fochy, a on dalej nie będzie wiedział o co chodzi i co ma zrobić. Nudziarze z nich maksymalni,a Renata jest śmieszna chciała zmienić coś w życiu, podróżować, a to znaczy od razu, że trzeba sobie nowego chłopa szukać? W dodatku żonatego. Gdyby byli normalni to by porozmawiali szczerze i długo na temat swojego małżeństwa, zgłosili się może na terapie, ale nie lepiej się rozwieść, bo ona chce podróżować. Ja wiem, że leiej czasem nie ciągnąc małżeństwa na siłe, ale oni nawet nie próbowali nic naprawić w swoim związku. Nie mają chyba dzieci, może dlatego Renata jest taka sfrustrowana też. Coś czytałam, że Kamila ma się spotykać z Norbim... Aż mnie zmroziło. Mam nadzieję, że to tylko żarty, bo jeśli nie to fajnie scenarzysta musiał zabalować, żeby coś tak nieprawdopodobnie debilnego napisać. Niech no jeszcze Kama zajdzie w ciążę z psycholem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.h.
Norbi pasuje do Bożenki, mają wiele wspólnego :P Ale nie do Kamili, nigdy w życiu ! Mam nadzieję, że przynajmniej ona nie będzie miała skrupułów żeby go wywalić na zbity łeb, bo to laska z ikrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłabym taka pewna, bo sam fakt, że w ogóle będzie się z nim umawiać już o niej świadczy. Swoją drogą , ona ma przecież Błażeja, więc fajna ... z niej , chłopak w Szkocji, a ta się prowadzi z psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix mjm
czasami czytam tutaj co będzie w klanie, i myślę sobie, że ktoś ma niezłą wyobraźnię i wkręca innych forumowiczów, bo takich absurdów w tv normalni ludzie by nie pokazali. A potem okazuje się że to nie wkręty, tylko prawda. Tak było z wątkiem z Tropkiem, romansem Grażynki i tak jest z Kamilą i Norbertem. To jest tak nierealne że aż śmieszne, a jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsh w normie
no i jeszcze wielbłąd był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sonie nie wyobraża, kto dopuszcza taki scenariusz z Tropkiem, Arkiem i teraz z Kamilą i Norbim. Widać, że na siłe probuja pozyskać widzów, ale nie tędy droga. Jestem zszokowana, że Kama będzie z Norbim.., a myślałam,ze po Arku i Tropku już nic mnie nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi się druga Moda na sukces, wiec mnie nie zdziwi jak np. Jerzy przeleci Monikę, albo Kryśkę! :D Myślę, że powoli zmierzamy w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam takie wrażenie, bo każdy zaczyna w Klanie spotykać się z byłym partnerem kumpla albo członka rodziny. Druga Moda na sukces, trafnie powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×