Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ja już właśnie przestaję się kłócić, wolę prowadzić dyskusję z dziewczynami :D I nikt mi nie zabroni jarać się Klanem... w końcu po to jest to forum, żeby rozmawiać o serialu i wyrażać opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no racja więc dyskutujmy
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no racja więc dyskutujmy
cały misterny plan Agatki aby być z Jackuu runie w pizdu,gdy wróci Beata :P Ciekawe co z nią zrobią,pewnie wróci na Sadybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieładnie nabijać się z czyjegoś wyglądu, ale ja też nie znoszę brwi Agaty, rzęs zresztą też, rzęs nawet bardziej niż brwi :D są jakieś dziwne i te pasma blond, ja chyba nie znam się na modzie :o i tez mi się zdawało, że Stefanek czasem jest jakby pulchniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam Agatka się podoba, ładna jest :) W sumie troszkę lat już ma, ale wygląda młodo :) Odkryłem właśnie, że Zosia miała wypadek w Klanie, spadła z regału. Wcześniej nie wiedziałem o tym, zapewne ominęło mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dobrze kojarzę, to było wtedy gdy Ola z Agę piły wino, małą zabrali do szpitala, a do Agnieszki przyszedł później kurator i był to, uwaga, nie kto inny jak Rafał :) ten kurator oczywiście z powodu opiekowania się dzieckiem pod wpływem alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wypadek Zosi był już dawno
chyba jakieś prawie dwa lata temu. Bawiła sie u siebie w pokoju a Aga w tym czasie gadala w kuchni z Olką. Zośce nic sie nie stało jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wypadek Zosi był już dawno
i chyba Aga wtedy poznała w szpitalu tego lekarza- KOLEJNEGO wujka dla Zosi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wypadek Zosi był już dawno
i chyba Aga wtedy poznała w szpitalu tego lekarza- KOLEJNEGO wujka dla Zosi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wypadek Zosi był już dawno
przez pewiem czas spotykała sie z tym doktorkiem,ale potem się okazał,że ma on żonę,która spodziewa sie z nim dziecka. Ten doktorek to chyba byl przed Lesieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, dobrze kojarzysz :) Ten doktor to był najgorszy chłopak Agnieszki, jakiegokolwiek miała. Jedyny fajny był Marek, ale uciekł do kangurów, więc Adze został Lesień - i niech go bierze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest dzisiaj Klan
Elmusko ile Ty masz lat, skoro dla Ciebie 29 letnia kobieta ma już "troszkę" lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 :) Nie jest stara oczywiście, chodzło mi o to, że zbyt duża różnica wieku między mną a nią. :D Ale i tak mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emusko ty się lepiej
za naukę weź :o poważnie przeżywasz ten serial jak żaba ciążę :o :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Niklińskiej sugerowała wyregulowanie brwi i zakupienie zalotki, oraz usunięcie tych idiotycznych pasemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nauką akurat problemu nie mam, z resztą to moja sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolę Stefanka gra
dziewczynka i to raczej widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmuśko to typowy przykład
naszych czasów. zamiast grać z kumplami w piłkę, ogląda serial dla bab. Jaki "mężczyzna" z niego wyrośnie?.... Boże,, przywróc powszechną służbę wojskową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej szkole większosć chłopaków ganiają ciągle za piłką, ja mam kilku kolegów, co nie lubią piłki i jakoś jesteśmy normalni, nie jesteśmy gejami. Myśląć, że jak chłopak nie lubipiłki, to nie jest prawdziwym facetem, reprezentuje się dość niski poziom inteligencji. Prosiłbym o zaprzestanie oceniania mnie z góry, nie znając mnie, poza tym to forum do rozmów o serialu, nie o mnie. Więc wszelkie komentarze dotyczące mnie są tu zbędne. To tyle, co mam do przekazania o sobie, więcej nie będę podejmować tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto mówi, że jesteś
gejem? :O po prostu jesteś 'dziwny' z tym przeżywaniem każdego odcinka...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory.ale który normalny facet oglada klan??????? chyba jakis desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauniarka999999999
15 latek to jeszcze dziecko to można mu wybaczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 lat to prawie rówieśnik Klanu :) Nie czepiajcie się chłopaka. Ja osobiście bardzo lubię wypowiedzi Elmuska. Pisze składnie, zrozumiale, nie robi błędów , nie używa wulgaryzmów , a to niestety rzadkość wśród młodych dziś. A, że przeżywa Klan to jego prawo. Każdy tutaj na swój sposób to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, suniu, ja również lubię Ciebie i Twoje wypowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze osłabłam jak zobaczyłam Rysia w reklamie chyba jakiegoś banku. Z Klanu zrezygnował bo nie pasował do pracy w teatrze. A robienie z siebie pajaca w reklamie nie przeszkadza wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmusko to maly gejek napisal wyzej "woli popisac z dziewczynami" bo geje swietnie rozumieja sie z kobietami bo sa jak idealne przyjaciolki wiec elmusko lubi pogadac z dziewczynami a one widza w nim kolezanke. To takie bezpieczne srodowisko bez tego zlego testosteronu. Moze czas na kastracje i jeszcze wałki na głowe i bedziesz jak typowa fanka klanu bo narazie jestes gejowskim fanem. Taki mlody cycek i mi chcial pojezdzac? buahahahahah wez dzieciaku zapisz sie do czesiowego przedszkola albo wylej se na łeb gorący czaj to ci przejdzie. Przezywa ten klanik jak nie wiem i jeszcze mowi ze on jest prawdziwym facetem bo nie gania za pilka tylko ogląda klan no błożesz ty moj coz to za argumentacja z kazachstanu chyba. Zapewne podoba mu sie ten dziwak jasiek bo sa w podobnym wieku elmusko nie licz na angaz do klanu w roli chlopaka jaśka! Jak dalej bede czytac posty kobiecego elmusko to bede darł z niego łacha bardziej niz z maciusia "ja ja jaaa kce kce ma ma martynke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego że ma 15 lat to właś
jeszcze gorzej, bo co z niego wyrosnie jak tak zaczyna :O nie mam nic przeciwko gejom, nienawidzę "facetów" hetero, którzy robią z siebie spedalone cioty,a nadal im sie wydaje, że są facetami. Orientacja nie ma tu nic do rzeczy. Mnie też zaszokowała reklama Ryśka, i jeszcze ten tekst o myciu rączek :O Taki niby świetny aktor teatralny, taką karierę miał teraz robić, a tu sprzedaje sie w tak żenujący sposób, zero honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaaalu, nie wiem ile masz lat, ale Twoje wypowiedzi nie błyszczą dojrzałością. :) Napiszę tylko, że zmieniasz kontekst zdania, bo ja nigdzie nie napisałem "Jestem mężczyzną, bo oglądam Klan i nie gram w piłkę". Widocznie nie potrafisz zrozumieć pewnych wypowiedzi i przeinaczasz to na swój język. O reszcie wypowiedzi nie będę się wypowiadać, bo tu komentarz mój jest zbędny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żaaal
To, że ktoś ma zespół Downa, nie znaczy, że można go obrażać. Równie dobrze Ty mógłbyś się urodzić z tym schorzeniem. Jąkanie, skośne oczy, specyficzne dłonie, niski wzrost, nadwaga/otyłość i upośledzenie to cechy tej choroby. NIEZALEŻNE OD CHOREGO. Nie wiesz, czy kiedyś nie urodzi Ci się takie dziecko, wnuk, bratanek, siostrzenica czy inny członek rodziny... Nigdy bym nie przypuszczała, że Elmusko ma 15 lat, myślałam, że więcej :) Oczywiście, nie mam nic przeciwko. Sądząc po wypowiedziach, to tyle , a może i mniej mogłabym dać żalowi (i chyba się nie mylę). Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×