Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Haalo, nie uśmiercajmy jej jeszcze! Dziś już dużo lepiej wyglądała! :) Chociaż osłabienie widać, chodzi powoli i mówi też trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kotulanka dziś już lepiej wyglądała, Ona w końcu zostaje czy odchodzi? ale atmosfera u nich w domu dziwna, Ola czuje się gościem, a gości trzeba zabawiać... Nie ma chyba już tak bliskich relacji z ojcem jak dawniej, bo minęli się zupełnie jak obcy ludzie. Dialogi coraz gorsze. Chłop Beaty pomarańczowy a i Beata nie zachwyciła, po co oni zrobili jej powrót jak zmienili aktorkę? To nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skądś znam tego faceta Beaty, tylko skąd? Tylko dlaczego taki usmarowany na brązowo :D Krystyna nie tak źle. Może trochę anemicznie, ale poza tym ok. Biedna Olka, jest gościem we własnym domu rodzinnym. Fajnie, ze dali trochę odpocząć od Feliksa i jego pisarskiej kariery, co za dużo to niezdrowo, ale zapowiada się coś gorszego. Mówię Wam, jak mi się nie chce oglądać tego smęcenia nad Beatą, ale to będą nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gach beaty gral kiedys policjanta w plebanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet Beaty to policjant z Plebanii i ojciec Marysi z Pierwszej Miłości. Krysia rzeczywiście wyglądała dzisiaj lepiej. Być może wczoraj specjalnie ją tak ucharakteryzowali. Jakieś nowe, ładne melodie pojawiły się.Dobrze, że Agnieszka i Ola tak się przejęły całą sprawą. Jak mi brakowało cioci Stasi i jej "Bożesz Ty mój". Do Beaty mam na razie mieszane uczucia. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co a. kotulanka jest chora? odchodzi z serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj to Ona raczej charakteryzacji właśnie nie miała. Poza pudrem. Dziś już miała lekki makijaż, wiec dużo lepiej wyglądała. Swoją drogą, ten odcinek oglądało się całkiem przyjemnie. Nie było zapchajdziur w stylu botoksu, Cześki, czy Mariusza. Więcej takich odcinków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tymczasem Paweł po powrocie z kliniki zastaje Krystynę w bardzo złej formie. Krystyna przebywa w szpitalu z powodu nagłego pogorszenia się stanu zdrowia. Jej organizm, osłabiony niedawno przebytym zakażeniem, nie potrafi zwalczyć infekcji." Mam nadzieję, że to nie oznacza, iż zamierzają ją uśmiercić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście? Stasia dzisiaj mówi " cięgiem coś u nas kradno!" Fajnie, Wyspiańskim nam będzie mówić, niedługo może językiem prapolskim z Bogurodzicy no ten facet mozno opalony, Elka jaka spanikowana, mogli pociągnąć ten wątek! i Kamila z Jerzym mogliby podejrzewać,że Elka zbzikowała i wyslać ją do psychiatry tam gdzie Norbert chodzi, ale sprawa szybko się wyjasniła, bardziej niż opalenizna zszokowało mnie jaką aktorkę dali zamiast Beaty.. bez urazy, ale wygląda jak młodsza siostra Eli a nie córka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Wójcik wygląda okropnie staro.. (r. 1969) nie wiem, czy ona na prawdę tak wygląda, czy to charakteryzacja, ale przy dobrze utrzymującej się Bursztynowicz (1954) wygląda bardzo niekorzystnie... Swoją drogą Wójcik jest tylko 2 lata starsza od Naruszewicz.. a jakoś różnica w wyglądzie ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przez to odchudzanie co to się tak zdrowo odżywia i chudnie :P Ktos na poprzedniej str pisał, czemu Kotulanką się ktoś nie zajmie, czy nie ma rodziny. COs mi się kiedyś obiło o uszy, że właśnie jest samotna i w ogóle jej życie osobiste jest do bani. O to pewnie piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystyna dziś zdecydowanie lepiej niż wczoraj. Też mi się wczoraj zrobiło przykro jak ją zobaczyłam taką zmarnowaną. Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej. Olka-gość we własnym domu mnie osłabiła. Niech się tak nie przyzwyczaja bo może jeszcze nie raz wróci do domu z podkulonym ogonem, Beata mnie zawiodła totalnie, faktycznie jak młodsza siostra Eli. Jakoś inaczej zapamiętałam Magdalenę Wójcik. I w ogóle dziwie zrobili, że pojawiła się akurat we czwartek. Teoretycznie rodzina powinna ją teraz nawiedzać z okrzykami radości i takie tam. I albo nam tego nie pokażą albo będzie akcja dopiero w poniedziałek czyli nieco bez sensu bo przez te 3 dni niby co będzie? Ale ogólnie odcinek w porównaniu z tym co się ostatnio dzieje był ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia to, co Krysia opowiadała swojej koleżance o nowym znajomym. Żeby się nie okazało, że ona nagle wyjedzie do tego gościa bez pożegnania. Scenarzyści sobie tworzą różne furtki znaczy się.... Może jednak stanie na nogi? Nowa Beata rzeczywiście jakaś dziwna i stara...ale jednak 2 lata minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy odcinek chyba był nagrywany z takim zaplanowaniem i nic nie musieli wpychać, bo były w sumie tylko dwa wątki z Krystyną i Beatą, no i jeszcze ciocia Stasia z Jeremiaszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wójcik mi totalnie nie pasuje do roli Beaty. A ten jej nowy facet chyba trochę przesadził z solarium! :) Tak, tak, scenarzyści tworzą sobie furtki i obawiam się, że albo wyślą Krysię do tej Armenii, albo ją uśmiercą, skoro wyląduje w szpitalu. Kotulanka nie jest samotna, ma córkę i syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy klan to nie komedia? Byloby smiesznie jakby do roli Beaty dali jakas rowiesniczke cioci Stasi a Ela by krzyczala radosnie"coreczko" :classic_cool: dzisiaj ela grala bardzo przekonywujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż Wam pisalam wyżej, że nowy facet Beaty, to Wojciech Dąbrowski. Ma dom obok moich rodzicow, tzn aktualnie strzępy domu, bo totalnie o niego nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet Beaty to typowy D*pobroda, ma przedział na brodzie taki jak rów między pośladkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo ,że lubię Magdę Wójcik , to kompletnie mi nie pasuje ( na razie ) do roli Beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie póki co Wójcik jako Beata nie za bardzo leży jakoś... Tak sobie pomyślałam, że kiedyś zaraz po zaginięciu Beaty pojawiła się taka laska, którą Knorras wziął za nią w Rzymie czy gdzieś tam. No i ona była faktycznie podobna do Naruszewicz. Szkoda, że jej nie wzięli, bo Wójcik jest moim zdaniem z innej zupełnie bajki. Kotulanka faktycznie nie za tęgo wygląda ale cóż zrobić? Póki żyje - jest nadzieja. A czy sama sobie pomoże to już jej sprawa tak w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marooon - może i była podobna, ale to przecież nie aktorka, tylko jakaś amatorka. Lepiej wziąć aktorkę mniej podobną, a z talentem aktorskim, niż podobną, ale beznadziejnie grającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem Wójcik beznadziejnie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, ale się Wójcik "posunęła" :o jak na swoje lata to staro wygląda bardziej pasuje na siostrę Eli niz córke tak jak to wcześniej już ktoś zauważył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko Nie dowiedzielibyśmy się dopóki by nie zagrała czy to amatorka czy nie. Abstrah*jąc od tego to gra w Klanie nie wymaga zbytniego kunsztu aktorskiego, nie czarujmy się ;) Moim zdaniem wzięli Wójcik, żeby jej nazwiskiem podreperować oglądalność. A, że efekt może być odwrotny to inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno w tv nie widziałam Mmagdaleny Wójcik, chociaż w serialu Codzienna wygląda świeżo, ale serial kilka lat już ma.Swoją droga to aktorką ma 46 lat więc do roli Beaty która młodo urodziła Jaska trochę za dużo ! O ile pamiętam to od serialowej matki jest młodsza zaledwie 13 lat.Uważam że aktor/ka aspirujacy do roli nie powinien mieć więcej niż +-5 lat różnicy od postaci która będzie grał.Większe różnice nie wyglądają dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Klanie Beata powinna mieć 37-38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×