Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

🖐️ Niestety, ale nie mam czasu ostatnio ani na Klan ani na Na Wspólnej więc nie mam pojęcia czy Łukasz pokazuje się w tym ostatnim serialu. Coś mocno kochliwy ten nasz Łukaszek, bo skoro w NW z Ulą, a w Klanie z Olką:D Chłopina ma chyba świadomość, że \"z tego\" biorą się dzieci?:P:D;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba raczej nie ma tej świadomości ;-) Pamiętacie jak chciał zaciągnąć Olkę do łóżka, ale najpierw wyznał, że nie chce jej rozczarować? Najwyraźniej w tych sprawach nie jest ani za dobry ani wyedukowany :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Cóż za płytkie dywagacje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Marketa ❤️ szurniĘta ❤️ kozica ❤️ slecna ❤️ Po północy robię się szarmancki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po północy A.M.E.N...
szaleje ;-) wow, udzielasz się chyba na 6 topikach równocześnie, poooodejrzaaaneeee.....:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam :-D :-D ale A.M.E.N. już chyba zniknął w otchłani niebytu, nie wiem czy jeszcze ktokolwiek ujrzy go na tym forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Spokojnie, jak znam życie wróóóciiiii. Wyśpi się i będzie ok :D AMEN dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.M.E.N.--------> no, no cóż za wyróżnienie dla mnie;) i to jeszcze na dodatek o takiej porze;) chyba zacznę przesiadywac na Kafe po nocach:D 😍😍😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.M.E.N. zaszalał z tymi serduszkami ;-) Ale również dziękuję, jsem moc vdecna! ❤️ A gdzie serduszko dla Łukaszka? :-p :-D :-D I pana Janusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem japko i
oglądam Klan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, nic ciekawego dzisiaj :-( Nawet Feliego nie było, nie mówiąc o Adamie i panu Januszu. Wreszcie chyba uśmierca Władysława, no najwyższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie :O miałam czas to oglądałam \"Na Wspólnej\", ale Łukasza oczywiście ani śladu😠 za to Herbusiowa cały odcinek ryczała, bo zdradziła Igorka z Radkiem:D hihi, ma dziewczyna dobry gust i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
:classic_cool: Nie przepadłem w otchłani niebytu, to jakieś pomówienie. Miło mi, że się ucieszyłyście ;-) ❤️ Ja tym bardziej :-) slecna--->jeśli chodzi o Dziemidoka i jakiegoś tam pana Janusza, porzuć złudzenia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżo złowiona płotka
Czy nie macie poczucia, iż wiele znajomości jest w "Klanie" kreowanych na siłę? Np. obecny kochanek Moniki to równocześnie znajomy Anny Surmacz, były pracodawca Jerzego i wykonawca remontu domu Pawła. Micho był gangsterem powiązanym z Mironem, konkubentem Agnieszki. Kolega Mirona z gangu, Kurzawa, znał Czesławę. Ojciec narzeczonego Oli niegdyś zakapował jej dziadka, czyli Władysława. I wiele, wiele innych takich zestawień można opracować. Co najśmieszniejsze, w tej tak zgranej rodzinie o tych krzyżujących się powiązaniach znajomości jej członkowie dowiadują się zwykle przypadkowo albo wcale. To jest wszystko łączone na siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się dzisiaj udało obejrzeć powtórkę z zeszłego tygodnia, super odcinek ;-) Jak Adam ta Olka zakręcił, a potem wniósł ja po schodach, niezły! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic noveho, ale zaintrygował mnie wątek z Rafalskim, ładnie wymógł na Jacku znalezienie tej przystani za granica dla Karoliny :-) Bardzo lubie Jasia, to uroczy chłopczyk, ale nie macie wrażenia, że non stop podsłuchuje? Przeciez to on za każdym razem wsypuje Jacka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssa
no wścipski chłopaczyna z tego Jaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morska nimfa
Denerwuje mnie, kiedy Pawel i Krystyna mówią "w naszym wieku nie wypada robić tego, czy tamtego", "w tym wieku to to i tamto"! Przecież Ci ludzie mają po 50 lat! Ludzie w tym wieku żyją pelnią życia, a nie biadolą i robią z siebie dziadków! Przecież Oni mają malego synka, który powinien ich odmladzać! Mogliby się wreszcie zacząć nim zajmować, wychodzić na spacery, bawić się, a nie ciągle wyręczać się panią Stenią, która zresztą ma w sobie więcej wigoru niż Oni oboje razem wzięci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D sorry, A.M.E.N., teraz dopiero zauważyłam Twój wpis z nocnej zmiany ;-) Ale nie porzucę złudzeń ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
lisiczka + jest ok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaloooooo....o, ale niesie się pogłos w tych pustych murach :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie pustki :-( Marketo, Ty jeszcze zyjesz? Haaaa, wiedziałam, Feli odsłonił dzisiaj swoje prawdziwe oblicze, czuję, że będzie sie chciał zemścic na Monice. Co za idiota. Wczoraj nie ogladałam, a Wy nic nie komentujecie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rzeczywiście coś cicho tu... Co tam ciekawego w Klanie? Łukasz był?;) slecna-------> co zrobił Feli???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, szurniĘta :-) Nie, Łukasza ani śladu, ale będzie w następnym odcinku i nawet coś ugotuje ponoć :-) Monika rzuciła Feliego, nazwała go pajacem i kobieciarzem bo flirtował z Surmaczową :-D Oczywiście on próbował swoim zwyczajem wziąść ja na gładkie słówka, ale stanowczo zakończyła tą znajomość. Po jej odejściu, było zbliżenie na twarz Feliego, który ze złowieszczym grymasem powiedział :\"Wariatka\". Aż mnie ciarki przeszły, on sie jeszcze zemści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos zauważył, w jaki koszmarny sposób Feli spożywał dzisiaj obiad? Jest nieziemsko obleśny, wiem , że jako człowiek, prywatnie, może być ujmujący, ale....musi być chyba świetnym aktorem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
Bogini, cóżem uczynił??????? Cytat roku :-D :-D :-D :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×