Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość lindsay
a wiecie o tym ,ze Maciej Dowbor ma brata badz siostre, ktorego/ktora jego matka oddala po urodzeniu, poniewaz byl/a dzieckiem niedorozwinietym umyslowo? dlaczego nikt o tym nie pisze?wszyscy zachwycaja sie Dowborami, a ta sprawa ucichla dawno temu i nikt nie chce do niej powrocic".... moznaby poweszyc troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Nie zgniećcie mnie, błagam! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.M.E.N... Spokojna głowa,nikt Cię nie rozgniecie :D Jeremiaszek jest chory:( Miejmy nadzieję,że wyjdzie z tego zapalenia płuc.Bo gdyby nie,to by się działo:O Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaa
no nie moge, rozjebał mnie ten post nt. dowborów :D LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiu z klanu
Maciuś...Maciuś... Co się stało... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laninak
a co się niby miało stać? Co z tamtym konkurencyjnym topikiem? żyją jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Zemsta
Witam, Zanim przeczytacie tą wypowiedzieć, szybciutko idźcie do łazienki umyć rączki. Jestem zirytowany faktem, że Pani Stasia wyszła za mąż za tego biednego bobra. Mu tylko fikołki w głowie a Pani Stania tylko ziółka parzy. DOMAGAM SIE ROZWODU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tamten topik istnieje?Nie wiem,nie interesuje mnie to :D Rozwodu Stasi z Jeremiaszkiem pewnie nie będzie,ledwo się pobrali,a Ty się domagasz rozwodu?:( Wkurza mnie Olka.Przynosi pecha chłopakom.Najpierw bratu Majki,a teraz Adamowi.Tak na marginesie,nic nie pokazują,czy ten brat Majki doszedł do siebie,czy nie....... Adama nie widziałam jak była akcja w barze,w którym pracował,ale widziałam teraz,jak bronił Olki.Wymachiwał tym czekanem jak szabelką :) I siedzi w kozie,ciekawe jak długo będzie to trwało.Szkoda chłopaka:( szurniĘta,teraz jak Dziemidok jest w każdym odcinku \"Klanu\",Ty umilkłaś:O Co z Tobą? slecna,a Ty?Dalej przygotowujesz się do sesji,czy skończyłaś z \"Klanem\"? kozica,wróciłaś?Dlaczego nic nie piszesz? A.M.E.N...,a Ty?Też milczysz......:) Pozdrawiam ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bol i Lol
Maciuś! Maciuś! Łazienka jest zamknięta Co sie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Witaj, Marketo, już nie milczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
albo proponuję założyć Bractwo Milczących, zdaje się, że spełniamy wszelkie zasady :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marketa--------> może i jest Łukasz w każdym odcinku, ale co z tego jak ja jestem w pracy o tej porze?:O Dzisiaj udało mi się zobaczyć dosłownie końcówkę:) Czyżby nasz Łukaszek wylądował w więzieniu? za co? toż on taki grzeczyny;) Pozdrowienia dla Wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.M.E.N...,z tym Bractwem Milczących jeszcze poczekamy,zobaczymy jak \"akcja\"będzie się rozwijać :D szurniĘta,żałuj:( A na Polonii też nie oglądasz? Zacznę od tego,że Adam dostał propozycję wyjazdu na obóz wspinaczkowy,jako instruktor.Olka,oczywiście,miała jechać z nim.Piszę,miała,bo nie wiadomo,jak się to wszystko potoczy.Ponieważ,obóz ma być w lipcu,Adam zaczął przygotowywać sprzęt.Ktoś,za niewielkie pieniądze,sprzedał mu liny i czekan(tyle widziałam u niego). On wcześniej był umówiony z Olką w pewnym miejscu,ale ze względu na ten zakup,zmienili miejsce spotkania na jakiś park(nie znam W-wy,nie wiem,co to za park). Olka,siedziała sobie na ławeczce,czekając na Adama,gdy pojawiło się trzech młokosów,którzy zaczęli ją zaczepiać(w bardzo chamski sposób).Zaczęli ją szarpać,gadać nieprzyzwoite rzeczy,itd. Na to wszystko nadszedł Adam.Zaczął wrzeszczeć,żeby ją ją zostawili w spokoju,to oni do niego...... W jednego rzucił liną,ten się przewrócił i uderzył łbem o kamień.Oczywiście go rozbił. Pozostałych dwóch nie dało Adamowi spokoju,wręcz przeciwnie,co raz bardziej zaczęli go atakować.Adam zaczął się bronić czekanem,wywijając nim na prawo i lewo. Starsza pani,spacerująca z psem,zadzwoniła na policję. Olka,stała jak pitka na weselu,zamiast to ona dzwonić:O Summa sumarum,zabrali wszystkich na komisariat. I tu zaczyna się szopka.Adam,który bronił Olkę i siebie,będzie miał postawione zarzuty,ponieważ użył niebezpiecznego narzędzia w bójce.A jeden z napastników jest poszkodowany(ten,który walnął łbem o kamień). Pan Janusz i Olka byli u prokuratora,on pochodzi z Kresów,jak pan Janusz.Może to coś pomoże,zobaczymy....... Jak widzisz,szurniĘta,Adam jest bardzo rycerski :) Pozdrawiam ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde:O no to rzeczywiście sjuper hiro z niego;) szkoda, że nie widziałam tej akcji - musiała być niezła:D Co do oglądania Klanu na Polonii to jakoś wciąż brak mi czasu, niestety:O Dzięki za streszczenie Marketo:) dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się,niedługo będzie przerwa wakacyjna i wszystkie odcinki(z całego roku)będą powtarzać.Przynajmniej tak było przez ostatnie kilka lat.Może zobaczysz Adama w akcji:D Dobranoc wszystkim ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo Wasz Łukaszek D.
w dobranocce :D:D:D. Z wiewiorka Gryzelka rozmawia :D ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Wasz Łukaszek D.---------------->idź,podnieś ten Wasz \"nowy\"topik o \"Klanie\",bo przepadł gdzieś w czeluściach zapomnienia:D szurniĘta------------->wczoraj zapomniałam Ci napisać,że Adam z aresztu,może wyjść za kaucją.I wyszedł dzisiaj:) Pan Janusz wpłacił za niego.Dał też swoje poręczenie. Hi,hi na policji występował jako kuzyn Adama.Natomiast Adam,jak pan Janusz był w szpitalu,przedstawił się lekarce,jako syn p.Janusza. slecna się cieszyła,że Adam uznał p.Janusza za ojca......A to było tylko powiedziane tak,aby lekarka udzieliła informacji,na temat stanu zdrowia.......Bo wiadomo,takich informacji udzielają tylko członkom rodziny chorego. Ponoć na słupie w tym parku,gdzie się cała akcja rozegrała,jest umieszczona kamerka.Może coś się udało zarejestrować,istnieje podejrzenie,że to tylko atrapa kamerki:( Ale o tym dowiemy się po niedzieli. slecna,ten mały Honza niby taki mądry,rozgarnięty,a nie może zrozumiec,dlaczego nie może pojechać z kolegami na obóz.......I co Ty na to?:P Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketa ty masz cos z głowa
:O. Nie mam nic wspolnego z innym topikiem o Klanie, napisałam tylko ze Łukasz pojawił sie w programie dla dzieci. Równie dobrze moglabym napisac, ze pojawił sie w "Na Wspolnej". Twój tekst byl wybitnie głupi :O. Jak masz jakis uraz to sie do psychiatry wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
O widzę, że tu jakieś niesnaski na topiku. Dziewczyny wyluzujcie :D Zapewniam, że Klanik nie jest wart żadnej kłótni :P Najbardziej to mnie rozbraja Feli. Jest upierdliwy, ale kiwa wszystkich dookoła. Najgorzej, ze nikt się nie orientuje jaki to cwaniaczek. Nawet Monisia niby obrażona i się mu stawia, ale tak jakoś na zasadzie chciałabym, ale boję się. Za to Jacuś jaki się zrobił porządny odrabia swój skok w bok. A tak wogóle to chciałabym mieć taką ciocię Stasię w domu. Wracam z pracy, a tu obiadek, poprane, wysprzatane - ach tylkopozostało pomarzyć :D Marketa Jak widzisz wróciłam było super :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ mam dzisiaj wybitnie dobry humor,zostawię wpis przed \"kozicą\"bez komentarza.Chociaż-nie........Napiszę Ci miła(?)koleżanko,że kulturą,to Ty nie grzeszysz:O Zostaw ten mój post bez odpowiedzi,bardzo proszę:) kozica----------->miałabyś sumienie wykorzystywać tę Stasię jak to robią Chojniccy?:) A Feli jest taki namolny,że mnie nerwy biorą na niego ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Cóż za babilońska atmosfera, a to wszystko z powodu wiewiórki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.M.E.N... Nie długo zacznie się przerwa wakacyjna,będą powtórki odcinków i podejrzewam,że topik się skończy.Bo,co będziemy pisać o powtórkach?:) Jeżeli chodzi o tę dziewczynę,która mi tak brzydko napisała,to puściłam to mimo.............:) Jeżeli się pomyliłam,wystarczyłoby napisać,że nie wie,o co chodzi,a nie tak z grubej rury :O Jej by się przydała wizyta u lekarza,bo jakaś taka nerwowa jest :( Pozdrawiam,życzę udanej niedzieli 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Marketa jeżeli topik się skończy to po wakacjach zaczniemy od nowa :D A.M.E.N. dla Ciebie jak zwyle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,to zacznie być \"wesoło\".........Ależ Paweł przeżywa,że Adam prawdopodobnie jest synem pana Janusza:O A Jurkowi było źle z Elą,teraz ma \"lepiej\"z Aliną :D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było już na ten temat,ale Ci napiszę:) W czasach komuny,Janusz doniósł na Władzia(ojca Pawła i innych)do władz,przez co Władzio siedział,bodajże 10 lat w więzieniu.Paweł do tej pory nie może mu wybaczyć tego. Niby taki zasadniczy i sprawiedliwy,a kochankę Jurka tzn.swojego szwagra zatrudnił w Elmedzie.I nieważne,że mu siostrę obydwoje skrzywdzili.:O Dziwny jest ten świat:( ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×