Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Ollllla
Córka Borkowskiego grała w Nadobre i na złe a nie w Klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Klanie tez grala ,pierwsze wcielenie corki Rafalskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaję się
że Kinga ma aparat ortodontyczny na górnych zębach i dlatego tak dziwnie wygląda. Zauważyłam też że chyba dlatego operatorzy nie pokazują jej twarzy z bliska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie zobaczylam kuchnie Surmaczowej ,- ona ma salon z kieckami slubnymi ,mezus lekarz i chyba wspolwlasciciel kliniki a kuchnie maja jak moja ciocia Zosia ,ktora ma 80 lat i jest emerytka. Cos brak realnosci i pomyslow , tworcy mogliby sie troche bardziej postarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henis
Coralik wlasnie wyjelas mi to z ust :) Kinga na pewno miala operacje nosa,bo nos zupelnie inny i warga gorna spuchnieta. A Mariolka strasznie sie postarzała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał.sz
Sprawa się wyjaśniła, ta Pani była kiedyś laborantką. Więc już nie ma wątpliwości, to postać przeniesiona z Labiryntu. Stało się to, nad czym ja się dawano zastanawiałem. "Klan” i "W Labiryncie", dwa seriale produkowane przez tandem Karpiński-Niżyński stały się crossing-overami. Tak jak "Moda na Sukces" i "Żar Młodości", produkowane przez rodzinę Bellów, połączone przez postacie Lauren Fenomore, Sheilii Carter, gościnnie Katherine Chancellor, Victora Newmana, a ze strony Mody, Amber, a gościnnie także Eryka i Brooke, jak ktoś ogląda. Podobny zabieg zastosowano też w przypadku seriali Alternatyw 4 i Zmiennicy no i na pewno wielu innych. W zasadzie w Klanie nigdy nie byli w stanie tego zrobić, bo niemal wszyscy aktorzy grający kiedyś w Labiryncie zagrali w Klanie jakaś rolę, a Renata Pękul gra już od 9 lat. I akurat przenieśli z tamtego serialu taką mniej znaczącą postać. A jak już była okazja to docent farmacji, wykładowca i późniejszy promotor Beaty, grany przez Piotra Skargę musiał nazywać się Leszczyński, a nie Duraj. Szkoda. Tylko ta postać Mariolki długo nie pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Jestem ekonomistą z wykształcenia, pracuję w zawodzie pokrewnym i mam dobra radę dla twórców serialu - znajdźcie sobie dobrego doradcę w sprawach finansowo-kadrowych, bo jak oglądam fragmenty o "skarbówkach", banku czy o szukaniu pracy przez niektórych to mnie ogarnia zażenowanie. A szczytem dyletanctwa był fragment sprzed paru lat, kiedy prezes banku przyszedł do Jacka do domu zaproponować mu pracę. Takie rzeczy NIGDY w rzeczywistości się nie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjj
No to zrobiło się nam bardzo rodzinnie w Klanie: Paulina Holc z mamą, dwie Królikowskie, dwóch Grabarczyków, a teraz jeszcze dwóch Stockingerów, nie wspominając o Oli Niżyńskiej, córce reżysera, która przez lata dorabiała do kieszonkowego "grając" Ulę. Ciekawe kto będzie następny? Ja obstawiam córkę Trojanowskiej. Wpisujcie swoje typy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lepiej
dwóch Grabarczyków(jerzy i kto?), a teraz jeszcze dwóch Stockingerów(paweł i kto?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty i fakciki
Jeremiaszek to prawdziwy ojciec Knorra ;) A nowy kolega Oli-Mirek to syn Stockingera, nie odziedziczyl urody po tatusiu niestety, jakis taki rudy jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonek
może poprostu jest z innego bata i nosi jego nazwisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam pomysł
Rysiu niech zacznie leczyć się u tego lekarza z "na dobre i na złe" tego cudotwórcę którego gra prawdziwy mąż Grażynki - Paweł królikowski to tak nawiasem skoro mowa o łączeniu seriali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaabella
skoro mowa o "klanach" w Klanie,to na początku grało tam małżeństwo Żaków-Cezary i jego żona której imienia nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Michał nie będzie chyba z Justyną, dziewczyna boi kontaktów z mężczyznami, nie dziwię się, bo to jest wielka trauma, on stara pomóc jej jak się da, ale ona ucieka przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaa.......Żakowa ma na imię Katarzyna.Byli sąsiadami Lubiczów,ona nawet została matką chrzestną Kasi(Julki),ale się wyprowadzili gdzies w góry.Teraz zbliza się komunia Kasi,to kto wie,może zobaczymy Danusię? No,jeszcze Królikowskiego brakuje..........:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach........
A mnie się podoba Leszek czyli aktor Artur Dziurman --bardzo przystojny facet. Własciwie to ogladam KLAN tylko ze względu na niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebów nie sieja sami rosną
dziurman ma w krakowie knajpę, można go czasem nawalonego spotkać :classic_cool: ale nie pamietam gdzie i czy jeszcze istnieje,bo mnie juz dawno w kraku ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Artura Dziurmana widziałam pierwszy raz w filmie Rajski ptak. Grał tam z Martą Klubowicz. Było o miłości studentów. Ładny był z niego chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata przytyła na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, Tomasz Stockinger ma aparycję. Zakochałam się oglądając \"Znachora\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Zdziwiło mnie,że Michał mówił,że jego synowie mają 8 lat, przecież są w zerówce, mogliby mieć teraz siedem. Widać, że chłopcy nie są ci sami, przedtem byli inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata w ciąży
Tak, Donata bardzo się zmieniła. Kiedyś bardzo szczupła, teraz ma twarz bardzo pełną...wygląda jakby była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkoolko
Co się dzieje z Panią Dorotą Naruszewicz?! Zawsze byłem wielkim fanem jej urody, a teraz jej nie poznaję!! Dlaczego tak się wuchudziła, jej wygląd przyprawia mnie o zgrozę! Wygląda jak zmarnowana życiem kobieta. Czyżby aż tak przejęła się graną przez siebię rolą?! Mam nadzieję, że to nic poważnego i wkrótce znowu pani Beatka będzie wyglądac jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal.sz
Z Julką Królikowską to była jeszcze tak, że Królikowska miała urodzić dziecko i pasowało jej grać ze swoją córką. Ale Żółkowska, która już na początku produkcji wiedziała, że będzie za jakiś czas grała w Klanie, faktycznie mogła de facto załatwić swojej córce rolę. Paulina Holtz niby poszła na casting, ale wszystko mogło być z góry nagrane. Ale czas pokazał, że to był trafiony wybór. Pamiętajmy też o Cezarym Żaku, który odchodząc z Klanu, gdy zaczęli Miodowe Lata, zaraz wciągnął żonę na swoje miejsce. Grała Dankę Kwiatkowska, sąsiadkę Lubiczów. Potem oczywiście córka Niżyńskiego w roli Uli. Wincenty Grabarczyk jako Pan Jeremiasz też jest fajny w roli takiego rubasznego staruszka. Chociaż na początku bardziej go lubiłem. No ale ten syn Stockingera to porażka. Jest taki brzydki. Widać, że tatuś na siłę wciągnął go do serialu. Nawet nie wiem, czy rola tego Mirka nie była napisana specjalnie dla niego, a nie, że został do niej wzięty. Innych koneksji nie pamiętam. Ale kiedyś w „W Labiryncie” też grała niejaka Zosia Karpińska, Olę, córkę Durajów (w tych rolach Piotr Skarga i Renata Pękul). I nie wiem, czy to była córka Karpińskiego, czy jego bratanica. Ale napewno rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się stało Kindze z Klanu w twarz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyF9
wpadła na trakror:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byla corka Karpinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka2222
a ten artur dziurman gdzie on ma tą knajpe w krkowie ktora to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleńńka
Ta Ela-dobroc chodzaca juz mnie tak wkurza,ze szok 😡 Z calej obsady serialu najlepiej lubie Gabriele i chcialabym trafic na tak LUDZKA szefową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×