Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość lewww
co sie stało z corką surmaczowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z tą kanapą to daaaawno
do tego momentu co ogladałam to wersja była ze wyjechała gdzieś za granicę. co dalej zrobil z tą postacia to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Córka Surmaczowej wyjechała do Belgii,wyszła za Filipa. Miała na imię Iwona, przeżyła nieszczęśliwą miłość z prezesem klubu, zaszła w ciążę, on kazał jej usunąć, pamiętam jak ona płakała, on dawał jej pieniądze. Dziewczyna nie wiedziała co robić, była pod presją kochanka, usunęła ciążę, ale pojawiły się komplikacje, Surmacz znajduje swoją córkę w ciężkim stanie, Paweł ratuje życie dziewczynie. Iwona przeżywa depresję, Agnieszka ją wspiera, dzięki czemu odzyskuje równowagę psychiczną, pracują w jakiejś w firmie, tam poznają przystojnego Filip, w którym zakochują się obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolass
a jak to z tym deptuła przeciez on jakis czas temu rwał krystyne :P a teraz mu zona umarła :O myslalam ze on stary kawaler :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystyna w czasie kiedy leczyła raka poznała jakąś babeczkę, wyleciało mi jak miała na imię, zapoznała ją z Deptułą, ci się pobrali. Krystynie udało się wyleczyć, tamtej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka nadal jest za granicą, Surmaczowa do niej jeździła. Agnieszka, kiedy się ukrywała przed ojcem swojego dziecka też jakiś czs była u Iwonki. Ale Iwonki nie pokazywali już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Nieraz powtarzali początki, ale przerywali , nie chce mi się oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zle widze albo...... widzialam dzis odcinek ( spozniony ,na Polonii) jak Irenka przyszla do Donaty i tam jest zupelnie inna kuchnia niz wtedy kiedy mieszkal tam Jerzy. Donatka zrobila remoncik dla Jacusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Beaty ze studiów
która miała romans z Rafalskim a potem zmarła miała na imię Marta.I na pewno nie grała jej Warchulska,tylko taka ciemnowłosa aktorka (nie znam nazwiska),dziwnie mówiła,jakby nie miała zębów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Beaty ze studiów
Donatka chyba odświeżyła całe mieszkanie,bo widac zmiany też na ścianie-wzorki,kwiatki,na tym słupie pośrodku salonu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona sieeeeeeeeee
ona sie nazywala chyba Ewa szawlowska czy jakos tak a co ją Rafalski pobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Beaty ze studiów
Tak,masz rację Ewa Szawłowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Tak ona nazywa się Ewa Szawłoska.Rafalski jej nie pobił, tylko popchnął w czasie kłótni, tak nieszczęśnie ,że straciła prztomność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Przyjaciółka Beaty miała częste bóle głowy, chyba miała tętniaka, była w szpitalu, ale zmarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
na początku to chyba monika odbiła Dorotce narzeczonego i dlatego ona wstapiła do zakonu... Dlatego rodzina ją wyklęła....tak kojarzę... a ten narzeczony to grzegorz się nazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
doczytałam, że monika była kleptomanką ponoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Rysiowie wiecznie mieli pecha, bo byli nieraz oszukiwani, pamiętam jak to było z mieszkaniem, jakiś obcy facet wziął pieniądze i zniknął, Rysiek kedyś pracował w takiej firmie z paczkami, która miała szkodliwe napoje, on poczęstował tym dzieci, Grażyna znająca się na lekarstwach, ostrzegała go,żeby nie podawał tego, on nie słuchał, taki naiwny,albo na budowie też był oszukany. Biednemu zawsze w oczy wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgghgnb
A mnie wkurza Michal ,ktory wpierdala sie w zycie Kingi. Skoro nie jest jej mezem to nic mu do tego z kim sypia ,czy z szefem czy z kimkolwiek innym. Jeszcze jakiego oburzonego udaje hehe. A Elzbieta to wiecznie przezywa kazda klotnie. Matka Polka, cierpietnica od 7 bolesci i te jej wizytki u Jerzego w szpitalu. Mogla tam jeszcze postawic sobie lozko i tkwic przy nim 24 godziny na dobe. A ta Jerzego firma to nie wiadomo czym sie zajmuje. Siedza tylko i pija kawke i doradzaja Jerzemu jak ma odzyskac Ele. Donata jako nie tylko bohaterka serialu ale i aktorka jest wkurzajaca. Lazi z tym pierscionkiem zareczynowym i pokazuje mamusi jakby wygrala milion na loterii. Beate nawet polubilam ostatnio. Gra naturalnie i mozna sie wczuc w jej perypetie milosne:) Moglaby zwiazac sie z Rafalskim. Jacus buc i debil.Bym go nawet palcem nie tknela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
co do lokum Donaty i Jacka- mnie się wydaje, że to mieszkanie w którym teraz mieszkają- to zupełnie inne niż to w którym Jerzy mieszkał.Kuchnia inna, układ ścian też inny, a z drugiej strony-mamusia Donaty wpada na chwilkę w kapciach-jak kiedyś do Jurka-po sąsiedzku.Więc o co tu chodzi? Remont był, czy scenarzyści mieszkanie zmienili i myślą że ślepi jesteśmy?:)przeoczyłąm coś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axila
to ja was zaskocze.to podobno pewne,ze rysiek umrze z powodu powiklan po tym wylewie czy udarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docent Deptuła
i pani Kaczorek??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie wiem niee
troche dziwne jak dzis krystyna oglosila ze dobrze ze wraca pani stenia bo sie nazbieralo prania, no maja pomoc domowa to maja ale zeby prania zrobic nie umieli cy nie robili, siedza wieczorem w domu to nastawic moga:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwię się wam że tak
krytykujecie Elżbietę,ja odbieram ją jako ciepłą,opiekuńczą osobę,zawsze ja lubiłam.Piszecie,że sie opiekuje Jerzym-przecież to nic dziwnego,tyle lat byli małżeństwem,nie tak łatwo nagle przerwać wszytskie więzi i mimo że ja zdradził to pewnie sie o niego martwi i dobrze mu życzy,to oczywiste,a facet sam o siebie nie umie zadbać.A wtrąca sie do wszystkiego bo jest sama i pewnie czuje sie odsunięta na boczny tor. Zabrzmialo to tak jakbym myslała,że to rzeczywistość,ale wczuwam sie głębiej w jej postać :) A co do waszych wypowiedzi o tym jak beznadziejne gra Małgosia,to zgadzam się w całej rozciągłości.Oglądałam dzisiaj chyba powtórkę jak Beata tłumaczyła im że powinni dogadać sie z Donatą.Rekacja Małgosi,tzn to dramatyczne wyjście,była żenująca :O Zreszta które dziecko sie tak zachowuje,scenarzyści to głupio też zrobili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta to taki anioł że
nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwię się wam że tak
Bo ja wiem czy nierealne?Dużo jest osób które nie mają własnego życia i dlatego angażują sie w cudze.Bardziej nierealna jest chyba ciocia Stasia-kto by poświecał swój dom,który ma po tylu latach samotności dla innych,którzy sami sobie mogą poradzić?? Powiedzcie mi dlaczego Kinga i Michał nie są raze,?Przecież ewidentnie mają sie ku sobie.Długo nie oglądałam i kojarzę,że kłócili sie o dzieci,ale teraz juz chyba jest ok,ona mu rzuca takie teksty że nie chce być sama jakby chciała go sprowokować,a on coś za bardzo się interesuje jej planami matrymonialnymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×