Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nie ma sie co dziwic
ze te dzieci takie sa... Malgosia jest Jacka... a Tamte dwa blizniaki Michala.. niedaleko pada jablko od jabloni:] moglaby w sumie byc Beata z Rafalskim... szkoda jej dla takiego patalachta Jacka... a Jerzy sie bawi w Sw Mikolaja i rozdaje znicze wszystkim:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupił w hurtowni i jeszcze rabat dostał..........:D :D :D Moni z Szymonem.........Szok!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Jak Monika i Szymon robili do siebie trgryska, to było żenujące i głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palazji
Moni i Szymus kompletna porażka. Stara d.pa i laluśiowaty goguś. To niesmaczne i żenujące. I te ich warkoty do siebie. No nie, kto pisze ten scenariusz? Trojanowska śpi w tonach makijażu. Jeszcze to ją ratuje, stara raszpla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale on jest z nia dla kasy nie
cos mi sie tak wydaje?? widzialyscie jak mu sie oczy zaswiecily gdy monika wspomniala o samochodzie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocia Stasia nie wzięła swoich zniczy wychodząc :p Monika ma okropną gębę nigdy piekna nie była ale teraz to już coś strasznego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole to tak sie zastanawiam
czy oni tej cioci stasi placa jakas pensje? bo jesli nie to ta kobieta robi tam za jakiegos niewolnika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdol Haris że
Trojanowska była brzydką kobietą! fakt, nie najładniej się starzeje, ale mimo to jest atrakcyjna kobietą! brzydka to jest pyzowata Grazyna, Surmaczowa, Kaczorkowa, Krycha i Agnieszka, ale na Boga nie Trojanowska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie Kryśka podoba
Trojanowska zawsz była paskudna i sztuczna,widziałam ja kiedys w wideotece,dawniej wyglądała równie paskudnie,stylizowała sie na manekina i tańczyła jak robot :O Porażka na celej linni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Pokazali Trojanowską jaką 16 letnią dziewczynę, była bardzo ładna i wdzięczna, był rok 1971. Była uczesana w ogon, w krótkiej sukience, śpiewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej od wideoteki
wiesz że jest coś takiego jak wizerunek sceniczny? chyba nie skoro obejrzenie kilku klipów starcza ci by wystawić komuś laurke. Trojanowska może się podobać lub nie, pewnie wiele osób drazni jej sposób bycia, gry , ale niewatpliwie była i jest nadal atrakcyjną kobietą, co trudno powiedzieć o niskiej pękatej Kotulance .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs
A mi się zawsze doktorowa Lubiczowa wydawała ładniejsza od swoich dwóch córek ;) Dzisiaj byłam zażenowana akcją udawanego zemdlenia w wykonaniu Olki. Takie gówniarskie numery to się robi chyba tylko w Wyższej Szkole Humanistyki Stosowanej, gdzie owa panna uczęszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
olka dziwnie chodzi ;/ jakby narobila w gacie ;/ tak dziwnie sie rozkracza ;/ akcja z omdleniem zalosna ;/ co za dziewuchy ;/ a ten caly szymon .. porazka ! jak mowi to mam wrazenie ze sie zaraz rozplacze ;/ i taki glos ma jakby mu cos w przelyku stalo ;/ ble;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trojanowska ma obrzydliwy
spuchnięty ryj,jak u alkoholika,jak ktos wcześniej napisał.I nikt mi nie wmówi że jest atrakcyjna,jest obrzydliwa.A te jej teksty dzisiaj do Feliksa były żałosne,chyba czuje sie rozchwytywana przez "facetów" :O I dlaczego ona ciągle prowadzi restauracje z tą koleżanka skoro ewidentnie się nie cierpią i sobie dogryzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mi ktos wytłumaczyć
2 rzeczy?Przez długi czas nie oglądałam Klanu i teraz nie wiem gdzie sie podział malicki i czemu nie jest z Elżbietą.I jak zakończył sie romans Michała z tą brzydulą w loczkach co pracowała w jakimś biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhhshs
malicki z wrażenia, że wyzdrowial wstąpił do zakonu kopiąc elcię w zadek. a sama zapomniałam o biurowym romansie michała, właśnie co sie stało z tą dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klannnnnnnnnnnnnnnnnn
wlasnie ja tez nie wiem za bardzo co sie stalo z ta dziewczyna michala ;/ wiem ze zostala zgwalcona i miala jakies problemy z psycha i nie chciala sie z nim spotykac i mieli przerwe a dalej to nie wiem co sie stalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota... ela tyle razy
chcialabym z tym malickim.. i kiedy im sie prawie udalo on wstapil do klasztoru... no gratuluje pomyslow:D mysliscie ze Beata bedzie z Rafalskim?? jacusia cos osttanio nie pokazuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeeee
a pamiętacie, że przeciez Malicki był współwłaścicielem firmy Beaty, potem ucichło o jego udziale , teraz firma jest Beaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris :) no bo jak to ujac ??? hahahah Ale dobrze ze ja zostawil bo jak juz pisalam to byla krolewna z drewna. A co do Trojanowskiej to sztuczna jest przeokropnie . Kiedys byla atrakcyjna ( nie mowie ze byla ladna tylko ze atrakcyjna ),wyrozniala sie fryzura jak na tamte lata. Teraz jest rozlazla = wiek+alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Ładna jest Bogna, w której Leszek kocha się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie bardzo podoba beatka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pewna że żadna z was
do młodej Trojanowskiej równać się nie może, więc darujcie sobie te teksty że była "obrzydliwa" bo najwidoczniej nie znacie znaczenia wyrazu "obrzydliwa", odsyłam zatem do słownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbchdvbc
Trojanowska brzydka nie jest.Była ładna wmłodosci i teraz tez jej nic nie brakuje jak na jej wiek,ale aktorka to ona nie była nigdy dobra.Teraz gra tragicznie,mega tragicznie,sztucznie .Za to bardzo ąłdnie kiedyś spiewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie załamujcie mnie
nie wiem czy wy macie taki wypaczony gust czy słaby wzrok,Trojanowska ma ohydna mordę,nawet makijaż nie jest w stanie jej upiekszyc i te teskty że nie jest to chyba jakaś kpina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nieeeeee
ale teksty typu morda , ryj chyba nie sa na miejscu i swiadcza o nas samych, mozna chyba powiedziec nie podoba mi sie jej twarz i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×