Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

został dłużej w biurze bo miał niby iść do dentysty, ale Renata postanowiła wrócić żeby go tam (zawieść?) no i ich przyłapała jak sie całowali. Chyba nic nie powiedział bo sie skończył odcinek, Renata tylko powiedziała " to jest ten dentysta?! " czy cos takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nich to zawsze rach ciach, zdrada i od razu wyprowadzka do hotelu... dziś nie ma skoków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie ta Mariola podoba heh
e moze dlatego ze to moja imienniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaniarka
Nasza Renatka w Labiryncie była stewardesa. Bardzo ją lubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Myszkameister, te imieniny mam nagrane na kasecie VHS, więc raczej nie da rady wrzucić tego do netu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta scena z "dentystą " niezła była:) ale "pacjent" okazał sie cos kiepski w tym romansowaniu- kłamstwo miało bardzo krótkie nogi:):) (nie to, co Marunio w M jak miłość;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaklanka
nasz Mariola Kaczorek z Klanu to tez Mariola Kaczorek z Labiryntu tylko o jakies 20 lat młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata od czasu Labiryntu
prawie sie nie zmieniła, tak jakby to było z 5 lat temu. Kaczorek podtyła ale wg mnie jakos i wyszlachetniała. zastanawia mnie, czemu ona nigdy nie prcowała jako farmaceutka, skoro to skonczyla ( ale pewnie autorzy serialu tez nie wiedza). Mnie najbardziej zadziwa sprawa mieszkania, ktore przeciez matka Maciusia mu zapisała, a Czesia tylko tam mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak z tym mieszkaniem
cyt." Mnie najbardziej zadziwa sprawa mieszkania, ktore przeciez matka Maciusia mu zapisała, a Czesia tylko tam mieszka" - Czesie nie mieszka w jego mieszkaniu.Matka Maciusia owszem zapisala mu mieszkanie którym dysponowali Rysiek i Grazynka, ale to było mieszkanie gdzie indziej,Rysiek I Grazyna mieszkali kiedys na innym osiedlu i sprzedali swoje mieszkanie i to Macka i kupili to w ktorym teraz mieszkaja.A to gdzie mieszka Czeska to zajmowali sasiedzi a jak gdzies wyjezdzali to Czeska i Darek chyba sie sprwadzali do Warszawy i im Grazynka z Ryskiem szepneli ze jest mieszkanie w ich bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do mieszkania
o ile dobrze pamietam chyba to mieszkanie ,co odziedziczyl Maciek sprzedali ,by kupic wieksze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladaczkaaaaa
"prawie sie nie zmieniła, tak jakby to było z 5 lat temu. Kaczorek podtyła ale wg mnie jakos i wyszlachetniała. zastanawia mnie, czemu ona nigdy nie prcowała jako farmaceutka, skoro to skonczyla ( ale pewnie autorzy serialu tez nie wiedza)." raczej niemozliwe bo duet Karpiński-Nizyński który obecnie pracuje przy produkcji Klanu wczesniej pracowali przy W Labiryncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież Kaczorkowa
kilka razy mówiła,że skończyła chemię,a nie farmacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam jak w którymś odcinku Klanu mówiła Błażejowi, ze uczyła w szkole biologi. A może chemii? ale na pewno wspominała, ze była nauczycielka, i pewnie dla tego pilnowała Błażeja przy odrabianiu lekcji. a tu jest nieoficjalna str. poświęcona serialowi "W Labiryncie" z której wynika, ze potem studiowała farmacje http://adoloran.pl/postaci/otoczenie-instytutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Mariolka przeniosła się na chemię, bo ta farmacja była dla niej zbyt ciężka. Mogło tak byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się Wam podoba wątek Stowarzyszenia Singli Agnieszki?... wg mnie bardzo ciekawy- ma dziewczyna zacięcie...poza tym to przeciez bardzo oryginalne i pozyteczne, co chce robić, chociażby te nieszczęsne ceny "jedynek" w hotelach, o ktorych mówiła temu porabanemu prawnikowi, co jej ojciec go polecił...;);( Prawnicy mają te podstawową wadę, że nawet jak są dobrzy, nie potrafią niczym tak naprawde sie zainteresować, do tego studzą każdy zapał i są fatalni w komunikowaniu się, nawet jak są w niezobowiązujących warunkach jak tu - w kawiarni -na miejscu Agnieszki na pewno bym się zraziła...ale ona zachowuje się, jakby miała mnóstwo doswiadczenia w prowadzeniu stowarzyszeń:) albo w byciu singlem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszkomeister :) A ja akurat oglądając tę scenę spotkania Agnieszki z prawnikiem, w duchu śmiałam się z jej dziecinady. Teoretycznie założyć sobie stowarzyszenie może każdy; może to być stowarzyszenie osób pijących kefir zamiast mleka, stowarzyszenie miłośników butów na rzepy domagających się zniżek przy zakupie butów sznurowanych i tym podobne bzdury..;) Sens w tym, by stowarzyszenie było przemyślane, miało ręce i nogi. Wcale nie uważam, że prawnik wykazał się brakiem entuzjazmu, on po prostu wykonuje swoją pracę, zadał jej konkretne pytanie o podanie dziedzin, w których singlom jest trudniej. To raczej Agnieszka wykazała się brakiem jakiegokolwiek pomysłu czemu miałoby to służyć. Ledwo wydukała jakiś marny przykład z hotelem, co akurat było totalną porażką. W hotelach pokój 1-osobowy będzie zawsze najdroższy, tak samo jak pokój 2-osobowy będzie droższy od 3-osobowego, 3-osobowy będzie droższy od 4-osobowego itp. itd ;) Bo tu chodzi o zajmowaną powierzchnię, a nie o to, czy ktoś jest w związku z kimś czy nie. Jeśli np. jedziesz ze znajomymi taksówką, to wychodzi to taniej, bo sie zrzucacie, a samotna podróż będzie droższa, droższe również będzie w tym przypadku jechanie z mężem, bo też płacicie sami ;) Pomysł na stowarzyszenie uważam, że jest jak najbardziej w przypadku Agnieszki do bani. Ona się po prostu do tego nie nadaje. Prędzej w tej roli widziałabym Anię Surmacz, która ma w sobie charyzmę, potrafi pomóc i ma fajne pomysły, które znajdują odzwierciedlenie w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amancii
a ten prawnik to pewnie bedzie kolejny amant agi, specjalne dali takie mlodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeewelinaaaa
Pewnie to będzie nowy amant Agnieszki,bo przecież te Lubiczówny,to taaaakie sexbomby,że każdy musi się w nich zakochać ;) A nie uważacie,że z tą ciążą Bogny,to przesada?Wg mnie ona jest coś koło góra 5-6 miesiąca,a nie 9 i już poród.Jak dobrze pamiętam,to Bogna przekonała się do Leszka jakoś po wakacjach.Na pewno nie byłby to kwiecień.Wg mnie było to już po wakacjach,gdy się związali. Więc skąd tak szybko poród i 9 miesiąc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
bogusia w ciazy, rodzi, ledwo chodzi, nogi jej puchna, a chodzi na spilkach:O a michal chleba nnie moze kupic sam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
Krystynie faktycznie sie przytylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak z kingunia w m jak mdl
osci...9 miesiac a ona biega jak mloda gazela z brzuchem pod nosem!prawdziwa wpada z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaznaczona
Brzuch Bogusi to im sie nie udał. Prawie wypadł jej na podłoge przed izbą przyjęć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogladam jeszcze te przedswi
ateczne gdzie z tym Hivem i Michalem robili te ceremonie...a i tak okazalo sie ze jest zdrow!ech.na Tv Polonia ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi cioci Stasi, dawno Cię nie było! wiecie co... chyba muszę zmienić zdanie na temat Michała... jaki jest taki jest, ale ojcem jest dobrym, wychowuje dzieci sam, niejeden na jego miejscu zostawił by ich matce i co najwyżej alimenty płacił, a i to z łaską, on zupełnie inny jest. chyba się zmienił ostatnio, spoważniał, odkąd sam mieszka. a z tym chlebem to takie dziwne? sama czasami biorę jakieś jedzonko od mamy... jak Bogna urodziła, to się wzruszyłam.. naprawdę. lubię Leszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
tak, dziwne. ok jakies jedzonko, ale chleb? tak ciezko wejsc do sklepu i kupic podstawowe produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos Leszka
nie cierpie Leszka, taki niedźwiedź! I straszny ma głos, do tego bełkocze..jednym słowem, jestem na NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża Bogny faktycznie jakaś dziwna, większość ciąży bez brzucha, dobrze, ze chociaż przed porodem się pojawił :D Tez mi się wydaje ze Michał spoważniał, nie jest juz taki opryskliwy, woli ustąpić niż kłócić się z mamuśka, co się kiedyś nie zdarzało, może miała na to tez wpływ historia z choroba? Tylko te jego nieudane dziewczyny, co jedna to gorsza. Ta Zyta to mi trochę przypomina poprzednia Kaje, tamta tez rodzice rządzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaopjsx
Zyta ma dziwna twarz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×