Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A mnie zastanawia (i to od dłuższego czasu!) jedna dziwna rzecz. Mianowicie, dlaczego WSZYSCY w Klanie jak wychodzą z domu, to ubieraja plaszcz, a na szyi wieszają szal, tak, że szyja jest całkowicie odsłonięta. Kiedyś zauważałam tę manierę tylko u Jerzego, i dało sie to wytłumaczyć (bo on nosi raczej taka "szarfę" :-D) Ale reszta?? nawet jak Renata ściąga płaszcz z wieszaka, to ten szal juz tam jest na kołnierzu, tak jakby przyszyty, kobieta tylko wkłada na siebie futro, i voila! Wszystko się trzyma :-O A przecież normalni ludzi szalem sie jednak owijają, a nie zarzucają go na kark. Jest w tym coś mocno niepokojacego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyobraź sobie, jakby wyglądali, gdyby opatulali się szczelnie i zakładali czapy.. muszą jakoś wyglądać przecież :) (no, Czesia ma czapę.. tę sama od dawna :) ) wczoraj Ania Surmacz też owinęła się szalikiem od niechcenia, ale przynajmniej założyła go pod spód. mnie byłoby zimno, ja się muszę starannie okutać aż po nos czasami. czy pokazywali już Klan w śniegu w tym roku? Grażynka zbrzydła ostatnio, a Rysio też ma twarz jakąś niewyjściową.. i co się dzieje w Moniką! wcale jej nie ma! Michał się zmienił na korzyść, jakby wyprzystojniał trochę. ale tylko trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figurantka0908
dobrz,ze Monika znikła!Nie wywołuj wilka z lasu!Kobieta-automat musi odejść!!!!Ona sie nadaje do aktorstwa jak moja doopa do grania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym, żeby wróciła, serio :) na razie skupiają się na innych wątkach, np. na mamie Błażeja :o, więc nie ma czasu na Monikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Lubiczowa
wygląda jakby była w ciąży! ale to już chyba nie ten wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
e tam od razu w ciazy ,nie widzialas starszych pan z brzuszkiem ,no plisss! :P...a to dlatego ze kobitki przestaly chodzic na fitness :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Lubiczowa
Widziałam, ale Lubiczową widziałam zawsze bez brzuszka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Znowu nuuuudy!! A tej Zycie to współczuje takiego ojca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pojawiła się dziś Monika. Niedosyć, że ona jest straszna, to jeszcze ma taką fatalną rolę. A Ania Surmacz fatalnie wyglądała z tym podniesionym kołnierzem przy żakiecie, jak hrabia drakula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabina herbu Zadupie
Zastanawiam się kiedy scenarzysta i kostiumolog wpadna na pomysł aby zmienic garderobę niektórych postaci dotyczy : słynna smerfna czapa Cześki , słynny szlafrok w paski rudego wyjca , słynna kurtka Antka i kukiełka czyli Agnieszka ( megafryz) te jej ciuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzeeeree
Lal ale Kotulanka ladna byla nie? Zapscila sie strasznei, czemu nei mzoe byc z brzuszkiem aj mam prawie 40 stke i musze uwazac takie mam tempo tycia wogole uwazam ze Ela ma bardzo dobra figure ona sie urodzila w roku 1954 a Kotulanka 1956 i jednak Burszynowicz syarzeje sie z kalsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Myślę, że miała na tym nagraniu około 25-27 lat. Młodziutka była i bardzo ładna. Fakt, Bursztynowicz starzeje się dużo ładniej, ma świetna figurę, prawie gładką twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mowa o Kotulance
Kiedyś dawno temu miałam kasetę (magnetofonową) z któregoś Festiwalu Piosenki Aktorskiej, gdzie Kotulanka bardzo fajnie śpiewała walc minutowy Chopina - po prostu super! Nie mogę nigdzie znaleźć tej piosenki. Może ktoś coś wie albo ma? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ten Antek jest dziecinny, narobił bigosu i jeszcze chodzi na wszystkich obrażony. Co do Kotulanki, to ja uważam, ze jak najbardziej starzeje się z klasa, nie ma sztucznych piersi, nie odsysa sie, nie podciąga, nie wstrzykuje botoksu, to jest klasa, a ze ostatnio przytyła, to o niczym nie świadczy, nie znamy jej osobiście, nie wiemy dla czego przytyła, a poza tym dzisiaj przytyła a jutro może schudnąć :) Tez mi sie wydaje, ze Michał sie zmienił na korzyść z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Fajnie to podsumowałaś "dzisiaj przytyla, jutro może schudnąć"! :) Ja myślę, że to jednak menopauza, chociaz od picia alkoholu niektórzy puchną, ale Ona raczej przytyła nie spuchła. Szkoda, że nie masz kasety z tym nagraniem... Swego czasu Kotulanka dużo śpiewała, na przeglądach piosenki aktorskiej itp. Zresztą Ona chyba rok studiowala w szkole muzycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zauważyliście jakież Klan ma dopasowane tło muzyczne?:) O,na przykład w Rosso u Moniki zawsze taka kretyńska solówka na poianinie leci.To tam taka''oprawa klezmerska''niby jest?Chociaż akurat ta frza muz.mnie irytuje i to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Leszek Jakubowski to baaardzo mi się podoba:)i tak entuzjastycznie zakochany w Bognie i z radoscią zajmuje sie Zuzią.I teraz taki uradowany,ze ma syna!Kurcze,no wzrusza mnie to....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobał mi się dziś taty zyty, chcialem cię wezwać, z tymi filiżankami też fajna szopka. U Miśka w domu te gwiazdy w zlotym kolorze na drzwiach są oszałamiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdy to pewno element swiateczny:)za to w pokoju ma paski:) Dzis blizniaki na śniadanie dostały zielony sok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzzzzaaaa
kurde czemu te blizniaki sa od siebie gdzies okolo 2 lata starsze jeden od drugieo??? A Kotulanka nawet jak schudnie to bedzie mial zwisla skore stara pijaczka neistety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybitwa z k-c
sunia_agunia, jak to nie kojarzysz rudego wyjca w szlafroku w paski-przecież to Ola:) zielony sok na śniadanie dla pseudo-bliźniaków też mnie zastanowił-wyglądał niezachęcająco:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombka
i to pewnie kolek Michala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka z pudelka
czytałam nowe streszczenia i jak myślicie kto się wtrąci i podejmie sie mediacji u rodzicow Zyty? no kto? tak, oczyiwscie nikt inny jak Ela :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz pare razy wspominalam
ze ogladam Klan na tv Polonia.wczoraj i przedwczoraj Olka miala taki wstretny maskijaz ze patrzec nie moglam.jakby miala podpuchniete oczy.kto im tam takie paskudne makijaze robi?wrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do oprawy muzycznej "Klanu" - ja najbardziej lubię, jak my to z mężem nazywamy "muzyczkę grozy" ktorą puszczają jak dzieje się cos podejrzanego :D Ojciec Zyty jest straszny, taki rodzinny tyran, ta zona wiecznie wkolo niego lata uwija się, podaje do stolu niczym kelnerka w Rosso a pan hrabia siedzi :O, nawet sobie filizanki nie mogl wczoraj przestawić! a swoja drogą - Zyta piła kawę w naparstku , nie wiem jak można się napić taka ilością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawy sie nie pije po to
zeby się napić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×