Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
Ejj, czy Wam się nudzi?? Olać te głupoty i wracać do tematu klanu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc juz tego
myszka do klanu nie wroci bo wedlug niej na stronie topiku o klanie moze pisac o czym chce i robic smietnik i co lepsze nikt jej prawa uwagi zwrocic nie ma na to co pisze, wara od tego kazdemu ale ona ma prawo mowic wara i ustawiac po kątach tych co chca czytac prawidlowo o serialu a nie jej smietnik.Myszka szukasz znajomosci jak ci sie nudzi to idz na portal spolecznosciowy temu poswiecony.PISZMY O KLANIE I BEDZIE SPOKOJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc juz tego
PISZMY O KLANIE I BEDZIE SPOKOJ: o tym jak to sie przeklada na zycie codzienne tez.Ale tematy podroznicze, tematy gdzie kto mieszka i propby nawiazania znajomosci z kim sie da sobie odpusscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumba_makumba_ska
Jedna uwaga, jedna ZWYKŁA uwaga i od razu robi się afera. Przepraszam bardzo, czy moja wypowiedź byla chamska? myszko? zastanów się co piszesz, zanim naskarżysz na mnie do moderatora!. To nie jest Twój topik i nie masz prawa rozkazywać "pomarańczom" żeby się nie odzywały!. Każdy ma takie same prawa - nie wymaga się tutaj zaczernienia swojego nicka. Czasem się odzywasz (jeżeli tego nie widzisz to już twoja sprawa) i lubie czytać wasze dyskusje, ale NA TEMAT a nie o waszych spotkaniach, podróżach, prywatnych rozmowach.. kiedyś tej prywaty było mniej, teraz zdarza się tak, ze o Klanie - jedno zdanie, a 10 wypowiedzi na inny temat. Nie zachowuj się jak 5-letnia dziewczynka i nie reaguj na wszystko tak gwałtownie. Poza tym, co ci to da, że zabawisz się w donosicielkę i poskarżysz się moderatorom? satysfakcję? nas nie zbanuja a ty się tylko ośmieszysz. Co do Klanu... ostanio kompoletnie nie mogę poznac Ryśka, zmienil się i to bardzo. Czyżby chcieli zrobić z niego mniejszą ciapę? :P A co do ksiazki dla Leszka zamiast flaszki... cóż, może nie chcieli żeby ludzie źle go kojarzyli, i tak ma już pewną przeszłość za sobą, więc może chcą z niego zrobić czlowieka niepijącego,ostatnio bardziej uważają na słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z łzami Cześki? Coś się stało? Zamiast oglądać kaln, tylko podczytuję Wasz topik, więc nie zawsze wiem do końca co się dzieje ;) Proszę, niech mi któraś łaskawie wyjaśni dlaczego czesia płakała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesia płakała, bo Darek jechał na targi do Poznania i miał wypadek i jak to Czesia powiedziała "nie wiadomo co z nim będzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla pamarancza
No to i ja się wtrąca, chociąż ja pomarańczowa ;) Myszko nie obraz się ale troszke przesadzasz.Zwrocono uwage na to by pisac o serialu bo tego ten temat dotyczy, to jest jasne i logiczne, ze skoro temat jest Klan to sie o tym pisze.Jest dyskusja ogolna i tam mozna ile sie tylko chce pisac o wszystim i o niczym.Natomiast prowokujesz do dyskusji na inne tematy, interesuje cie kto skąd jest, gdzie bywa, gdzie mieskza i ok,masz prawo, twoja sprawa ale to innych nie interesuje.Owszem możesz pisac co chcesz ale tutaj ogolnie sie trzymac trzeba tematu klanu. A twoje wypowiedz o tym ze wara innym od tego co kto to pisze jest smieszna bo skoro wara to wara i tobie od tego co pisza inni i nic ci do tego ze komus przeszkadza dyskusja nie na temat.Donosy do moderatorow w tak blahej sprawie to tez moga tylko smieszyc, dobre dla dzieci by kablowac i zglaszac do usuniecia posyu innych ktore tak naprawde nie uwlaczaja nikomu.Rozumiem zglosic cos co naprawde tego wymaga, ale takie rzeczy?A ze maja pomaranczowe pseudonimy to nic zlego, to najbardziej zenujacy argument czy to tutaj czy na innych to wlasnie zwykle ataki czarnych na pomaranczowe i wyzszosc,j estes nikim bo pomaranczowy, nie masz odwagi, ja czarny jestem lepszy.No ludzie, forum daje mozliwosc bycia pomranczowym i to nie czyni pomaranczowych gorszych czy bez prawa do glosu. A w kladnie to sumie dobrze że Rysiek troche sie wyrobił, tyle lat był taką ciapą ze najwyzszy czas tknąc w niego troche męskości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla pamarancza
Samej mi glupio ze nasmiecilam i odbieglam od tematu klanu;) Dlatego propnuje by raz na zawsze zamknac ten temat i pisac o serialu:) Kto sie podejmie teog py powiedizec stop? Ja moge. STOP-CIACH-KONIEC TEAMTU-WRACAMY DO ROZMOW O KLANIE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakie były słowa pieśni Marioli? Zaczynało się od kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Leszek dostał flaszkę od Stockingera, to by dopiero było hehe ;) Tak się zastanawiam, dlaczego Bogna i Leszek od razu zaprosili gości do Jerzyka. Przecież z tego, co wiadomo, to Bogna właśnie w tym samym dniu wyszła ze szpitala - a tu już proszę jaka wysztychtowana i w super formie :) Ja po porodzie to dopiero po 2-3 tygodniach zaczęłam zapraszać na ogladanie dziecka, bo po powrocie ze szpitala to jedyne o czym sie marzy, to ogarnąć nową rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla pamarancza
KOCHANY MOJ JULIANIE czy tak to czasem sie nie zaczynalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakas zyczliwa pomarańczka (bez urazy dla tych naprawde życzliwych..) dolała tu oliwy do ognia a uczestnicy skwapliwie karmią trolla! Żeby przestac zasmiecac Klanowy wątek proponuję przeniesc się np. tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4344274&start=0 Tu jak najbardziej sprawy dotyczących Kafeterii... albo tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4028018&start=1590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez urazy, Myszka, ale nie mam zamiaru nigdzie sie przenosić, a jeżeli chodzi o karmienie trolli, to właśnie to robisz od wczoraj,mimo,że prosiłam Cię o ignorowanie ;) Zła pomarańcza, możliwe, że tak się zaczynało, juz nie pamiętam dokładnie, może na Polonii będą kiedyś powtórki albo lepiej... odsłuchamy jej na uroczystości :) A tak w ogóle, to kiedy Mariolka i Deptuła mają termin ślubu, bo jakoś mi umknęło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi, czego chcesz ode mnie?...wlasnie podalam linki do topicow , w ktorych sa dyskusjie na tematy wszelkie, o których dobrze wiesz, więc nie prowokuj dalej tego spamowiska i sciekowiska, które sie tu leje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze jeszce do HECHe ciemnoto- sama jestes ciemna i odwal sie od ludzi , ktorzy w przeciwienstwie do Ciebie wiedzą do czego służy szklany ekran! Tobie zryło beret najwyraxniej jeszcze w przedszkolu wiec Ty stąd spadaj! Cos takiego jak Klan z całą pewnością nie dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do rzeczy, bo widzę, że ostra polemika na topiku, chcę Was zapytać co było w pt? Czemu Micho nie poszedł do pracy - tyle widziałam w zwiastunie.danisella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla pamarancza
myszka daj spokoj juz , temat zakonczony, piszemy o klanie:) Michal nie dotarl do pracy bo poszedl podlizac sie do ojca Zyty, przyniosl do ogladania mecz, no i troche popili w zwiazku z czym Michal zaniemógł i nie dotarl do prayc bo chorowal.A ojca Zyty i tak nie przekonal, ze jest dobrą parią dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ale sie porobilo...:o dzieki za wyjasnienie kwestii Dziemidoka ,jakos mi umknelo to nazwisko czy ksywka ale pamietam cos ten watek z nim ,hm czy przystojny,taki chlopczyk malo meski :P a watek durny byl jak dla mnie,obecny adorator Olki tez mi sie nie podoba ,taki cycus mamusi i kompletnie nieodpowiedzialny z ta ciaza dziewczyny(wiem ze to nie bedzie jego dziecko) ,latwo sie tak zakochiwac i odkochiwac :P...dziwi mnie ze Olka na niego poleciala ,myslalam ze jest madrzejsza jestem pomaranczowa bo cholernie nie lubie wpisywac hasel.....czytam wybiorczo ja wpadam rzadko a juz teraz pzrez te pyskowki to wogole.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzcie rozne sa gusta
mnie sie np Darek podoba, a Leszek ani troche, borsuka mi przypomina, zwlaszca z ta bródka ( choc borsuki bród nie maja:)). I jakos mnie nudzi ten watek. Dla mnie starcza Ela z Jurkiem, Rysiowie, Pawłowie . Boreccy i Ola. No i akcje z Rafalskim. Nowy facet Oli jakis niefajny na urode dla mnie, czy ja mam nietypowy gust? Strasznie mnie nudziła praca Jurka, zawsze szłam do kuchni robic wtedy herbatę, teraz choc cos sie tam zaczęło dziac. Jak to jest ,ze oni wciąż jedza drożdżówki, a nie tyją? Jak ja zjem drożdżówke, mam wyrzuty sumienia pol dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że kiedyś w końcu Ola znajdzie faceta, który nie wygląda na przerośniętego 16-latka ;) A propos drożdżówek, już kiedyś zwróciłam uwagę, że od codziennego jedzenia drożdżówek, to po tygodniu nie mogłabym na nie patrzeć, Jurek powinien mieć w biurze tacę z owocami,o! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
dla mnie Darek to stary podrywacz ciagle rwal jakies babki-romans z matka Anulki,z Renata i innymi ..jakos przystopowal jak sie zaczal starac o prawa do Anulki...ale czy na dlugo?..no teraz to bedzie sie kurowal :Pnapewno nie umrze bo padlby watek z Anulka i Ławecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
czy tej Anulki nie mogli by nazywac poprostu Ania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzcie rozne sa gusta
w pracy Czesi o ile pamietam, tez dziewczyny biegaja po drożdżówki. Ja ostatnio biegałam chyba w podstawówce, wieki temu, potem tyle sie nasluchałam o "śmieciowym jedzeniu"! Albo te pizze na okrągło, dla dzieci choćby. To mi nie pasuje do rozsądnego w sumie, klanowego stylu. No nie wiem, może po jakis jogurt czy ryb e w galarecie a sałatke w pudełku mogliby wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzcie rozne sa gusta
mam znajomego, który do swojej zony mówi wyłacznie Anulko, wiec tak bywa. A romansu Darka z Renatą nie oamietam - był taki? kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią do niej Anulka, bo Ania to jest Surmacz. Anna Surmacz kiedyś opiekowała się Wiesią i Wiesia nadała jej imię swojej córce, chyba z wdzięczności. Dlatego została Anulką :). Nie wiem, czy dobrze zapamiętałam. Powiedzcie mi, błagam!! Dlaczego Grażynka gotuje dla pięcioosobowej rodziny obiad w takim miniaturowym garnczku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzcie rozne sa gusta
mnie zawsze zastanawiaja wazy na zupe w filmach. Przeciez ta zupa tam tylko stygnie - i co robia z resztą? ( bo jak zostanie resztaka, to nawet nie warto zostawiac na drugi dzień - a Rysiowie sa przeciez oszczedzni i gospodarni, wiec powinni wyliczać nile trzeba zupy mniej wiecej. U mnie waza z kompletu jest na kwiaty:). Czasem, jak przyjdzie wielka rodzina - ze 2 razy moze uzyłam. Czy ktos z was używa? I jakos nie widzę, zeby oni mieli tam zmywarki - a przy owych wazach i dzbankach na sok inaczej sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co myszkemeister
może troche poniosło i niepotrzebnie biła piane, ale z tym topikiem to jest przegięcie :O trudno uwierzyć, że sa tacy ludzie których to bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, bo pewnie Grażynka gotuje symbolicznie ;) Co do imienia Anulka, to ok, może być, nie przeszkadza mi :) Bardziej drażni mnie zdrobnienie Jerzyk. Nie pamiętam dokładnie kiedy Darek romansował z Renatką, może jakos w okolicach 1999/2000 roku, był wtedy właśnie kurierem u Antka i Jurka (oni wcześniej mieli chya firmę spedycyjną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×