Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
U Krysi z tym ubiorem to trochę jest na bakier! :) Obejrzałam dzisiejszy klan przez internet, bo jutro nie będę miała możliwości obejrzenia powtórki. Na lekcji tańca Krysia wyglądała fajnie, trochę jak ciężarna, ale ogólnie ok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawe jak Mariola zaśpiewa na swoim ślubie.:) To będzie tekst Juliana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita2
Jaka ta Olka jest sztuczna. I zrobili z niej kujona. Studiuje na prywatnej uczelni, a ciągle się uczy, no bez przesady. Chyba, że dla władz uczelni okaże się taka potrzebna, że zaproponują jej etat. A w tym swoim związku z Norbertem zachowuje się dziwnie, jakby nigdy nie miała faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
agunia nie lam sie :D sny ja sny bywaja absurdalne :P...a Klan dostarcza tyle wrazen :D Deptula cos dlugo steka na korzonki,juz od Sylwestra ,moze on chce sie od slubu wykrecic :o ale bylby numer....dojdzie do tego slubu,czy ktos wie? co racja to racja ,zeDeptula szybko pocieszyl sie po smierci zony ,na grobie na tabliczce byla data jej smierci 17 lipca 2008,skoro juz z pol roku sie spotyka z Mariolka to wychodzi na to ze po roku od smierci zony znalazl sobie nowa ..ale prawda jest ze Mariolka sie mocno o niego starala bo on to byl jednak bardziej depresyjny i nie myslal o amorach......to dosc krotko ale z drugiej strony jednak korzysci przewazaja ,od razu inny z niego facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan KLAN lkans a a
Ta Ola naprawdę dziwnie się zachowuje , a ten jej chłooak wygląda jak jakiś kojot czy inny wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajac na glowne pytanie
To prawda :-/ Fryzure ma oryginalną :-0 A Olka chodzi dziwnie :-0 I w sumie ja pociagaja faceci z dziwna psychiką :-/ Dzis Kl;an o 18.10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ni zeby pokazali slub
kaczorka, nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKA SIE
ZAGALOPOWALA:) Ale na szczescie zjawil sie pawelek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan na goraco
Haha ale piesn Mariola wysmazyla ;) jakos srednio to wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz byl ten slub Juliana i Mar
ioli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia lubicz
Co za męda kasuje moje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppp
Surmacz nie była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, znowu przegapiłam Klan! były skoki, więc pomyślałam, ze trudno, najprędzej puścili klan po 15 jak to bywa, ale gdzie tam! włączyłam telewizor o zwykłej porze, nie było. A dziś dla odmiany o 18.10, akurat nie miałam wtedy co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie rozczarowałam piesnia
bo kaczorek ma dobry głos i mogłaby sie bardziej wykazac. i wolalabym ja bez tej puchatej pelerynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj najfajniejszy był Pawełek, fajnie zabrał kask żeby mu go Norbert nie zakosił :D Coraz bardziej się chłopak rozkręca, pewnie musiał się zżyć z Klanowa rodzinka żeby się wyluzować :) Dobrze, ze Olka jest dość ;) powściągliwa, jeszcze chłopak z jedną dziewczyna spraw nie pozałatwiał, a już by chciał z inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububububububububu
no dziwnie zaspiewala...na lekcjach ladniej bylo, tekst dziwny ola z jednej srony biedna a z drugiej wyrach...sucz jak mozna z facetem ciezarnej, a on sie dobrze urzadzil a ta czesia mnie juz wkurza z tym ciociowaniem! moglaby mowic jej po imieniu wielkie aj waj no i dzis znowu reklama MLEKA W KARTONIE ło mosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie juz nowe streszczenia klanu? niemoge zawsze ogladac to przynajmnie sobie tuttaj poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
nie cierpię chlopaka olki. mam na niego uczulenie. a propo reklamy to chyba wczoraj jakies musli panstwo lubiczowie reklamowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj nie widziałam Klanu:( czemu Wam się nie podobało śpiewanie Mariolki? a jak profesor? stał o własnych siłach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie się w ogóle Mariola nie podobała na tym ślubie. Wyglądała jak beza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się osobiście śpiewanie Mariolki bardziej podobało na próbach :) O, a teraz mamy mleko w reklamie :P Zauważyłyście, że Ania Surmacz, mimo, że wszystko pięknie pomogła przygotować i zorganizować, to popełniła na uroczystości podstawową gafę - przyszła w białym kostiumie :P A przecież w dniu ślubu kolor biały jest zarezerwowany tylko dla panny młodej... gdyby to był tylko mały biały dodatek, to by jeszcze uszło, a tak to wyglądało jakby Ania chciała być w centrum zainteresowania, nikt z pozostałych gości oprócz niej nie był na biało..Ale była zdziwiona, że to nie do jej słów Mariolka śpiewała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile z Was płaci abonament
Bo w tvp drastycznie tną fundusze na wszystko (poza administracją rozbuchaną), może stąd te reklamy. swoją drogą, przeszkadza Wam mleko w dzbanku i w kartonie też ;) Mi się nawet podoba to, że pokazują marki, ale mogliby nie wygłaszać moralizatorskich gadek przy okazji. Mnie zawsze śmieszyły soki w oklejonych kartonach, albo samochody z zasłoniętymi znaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee przeciez Surmacz miala
kostium kremowy, nie biały i czerwone dodatki, nie kojarzyla mi się z pana mloda, a ładnie wygladała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie się Ania na ślubie też podobała i też mi się wydaje, że jej kostium był kremowy. A Krysia, zdaje się, znowu założyła coś szerokiego? Chociaż, tym razem wyglądała całkiem ładnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasana manana
ja tak ogladam ten serial 5 przez 10 wiec mam pytanko, kto napisal slowa tej piosenki?? i wogoleo co z tym chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamy ach te reklamy
Reklamy byly, są i będą.I mysle ze by nie draznily tak gdyby nie te moralizatorskie gadki do tego i wychawalnie pod niebiosa danego produktu.I to zwykle są gadki tak banalne i oczywiste ze sie czuje jakby mieli widzow za glupich;)Wspólczuje aktorom że oprocz dialogow serialowych musza te reklamowe głupoty klepać ;) A tak jakby nic nie mowili tylko dali zblizenie na produkt to jeszcze to by bylo do przyjęcia, bo cel osiągniety, kazdy zobaczyl dany produkt ale nie musial sluchac jaka cudna jest woda. Ania miala kostium kremowy, a Mariola wyglądala jak wielka beza, sukienka ladna ale chyba nie dla jej gabarytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamy ach te reklamy
aa a ta piosenka to faktycznie jakos slabo wypadla, zarowno pod wzgledem slow jak i spiewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×