Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość a propo
o jest actiwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
i zrobi stasia elzuni kanapkę,moze i ziolek naparzy, o ciasto swiąteczne juz mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja sie wypowiem
Grażynka podała jej pavulon :D I na tym polega rola pielęgniarki środowiskowej? Na zrobieniu zastrzyku i do widzenia? To po kiego tak to przeżywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
ja myslalam ze grazyna opiekuje sie profesorową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
jaki ten swiat jest maly czy oni muszą ciągle na siebie wpadac? to juz za bardzo naciągane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja sie wypowiem
O i proszę - mówiłam, że to ta sama tajemnicza uczelnia, hehe. Elżunia studentką Krystynki, ohoho jak śmiesznie będą miały o czym dywagować przy stole wielkanocnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwię wam sie że możecie to
jeszcze oglądać,od jakiegos czasu Klan jest nudny jak flaki z olejem,a wątki i postacie coraz bardziej denerwujące :O Ja przestałam juz dawno,bo nie mogłam znieść Moniki,Olki,bachorów Beaty,Bożeny...oni wszyscy są tacy beznadziejni :O Tylko Kryśka jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hle hle hłe
apropo reklam,one teraz sa ta chamsko nachalne :D w Klanie woda mineralna i ta activia,to byla total porażka. w innym serialu herbata Saga.ilez mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
a ja lubie klan i oglądam kiedy moge, wkurzają mnie tam niektore rzeczy ale to tylko ilm i rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja sie wypowiem
Kasia nie lubi cebuli? Nie widać tego po niej :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
ciekawe co to za egzemplarz przysiadl sie do antka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
obrobią nam antosia i po pyszczku mogą naszczelac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
ciekawe czy karolka spotka sie w szpitalu z renatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja sie wypowiem
Och, jak to dobrze, że są zapowiedzi następnego odcinka :D Antoś w szpitalu, pewnie w śpiączce, wybudzi go tylko Renatka... A Ola nie ma czasu zjeść w barku na uczelni, zgrywa Matke Teresę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dziś Krysia Lubicz
zrobiła drugie śniadanko dla leniwej Oleńki na uczelnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
w klanie to wlasciwie nikt nic nie robi a wszystko jest zrobione. w mjm to hanka drzewa narabie , basia pichci w kuchni lucek zajmuje sie sadem jedynie marta taka mdla i nieobecna a tu w klanie wszystko perekcyjnie podane wszyscy rozmawiaja prawie nikt sie nie kluci jest czysto i porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Antek był u fajnego lekarza, koleś miał gadkę jak prawdziwy lekarz, doktor Lubicz i Koziełło mogliby się od niego uczyć. Czy ktoś wie czym zajmuje się pan Janusz? Kiedyś zatrudniał Poluszkę do zbierania materiałów, ale jakich, czego one dotyczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wojton grajaca Mariole
notabene moja imienniczke,jest rocznik 1962 to do osoby co napisala;e-cinka Mariolka ma tylko 50 lat?a ja myslalam,ze grubo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happiness hit her like...
pani aptekarzowa oczywiscie musiala wpasc na pania doktorowa na tym calym uniwersytecie. w klanie to takie normalne. i oczywiscie beda mialy razem zajecia, inaczej byc nie moze! pani stanislawa pomoc domowa pani aptekarzowej zamienila czaj na activie. zeby czasem nie przesiedziala teraz calych dni w wc zamiast sluzyc cudownej rodzinie pani aptekarzowej i pana wyjajmujacego sprzety budowlane. pani operatorka telefonu w korporacji taksowkarskiej slabo zagrala scene radosci i podzieki dla zwyklej pani pielegniarki za mozliwosc pomieszkiwania w mieszkanku. malowanie pisanek ludowych to juz wogole masakra byla. sztucznosc az bila z ekranu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka z Klanu to Mariolka
z Labiryntu. "Odrobinkę" się zmieniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienila sie bo jej lat przyby
lo ale mysle ze teraz lepiej wyglada niz w tamtym serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Czesia jajek nagotowała, hoho, chyba ze 30 sztuk ich było co najmniej :D ciekawi mnie, jak się potoczy wątek z chora profesorową? może pan profesor do Grażynki jakieś zaloty wystosuje, coś takiego mi po głowie chodzi... Z nalewaniem wody przez Jasia rzeczywiście przegięcie, biedak, rozlał, ale co tam, mama zetrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan 17 35
Spotkania bohaterów prawie zawsze są przypadkowe , w następnym odc. święta Ola będzie pociesza swojego biednego Norberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×