Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
Staram się źle nie pisać o dzieciach grających w serialach, bo to tylko dzieci, ale nie mogę się powstrzymać dzieci Beaty są wyjątkowo koszmarne, tak samo jak ostatnio Beatka i Jacuś... Za to fajnie Pawełek się rozkręca, dziś podważył jakoby Olka się ciągle uczyła :D. Grażyna sama sobie zaprzecza, mówi że ona przy nie jednej śmierci pacjenta była, a zaraz mówi i widać że przeżywa tą profesorową jakby była młodziutką pielęgniarką od razu po szkole. Poza tym kurna, kto tak mówi profesorowa? Wy tak mówicie? ;). Straszna tytułomania w tym serialu jest doktorowo, profesorowo. A co się dzieje z Poluszką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że Poluszka z Robertem zniknęli na dobre, bo jego naprawdę nie trawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia wymiata
est taka naturalna w swojej grze j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9089789878787
Niestety , ale Poluszka i Robercik niestety nie znikną,ciocia Stasia i Jeremiaszek jeszcze przez nich nie zasną......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna gienia 321
A mnie zastanawia, poza tytułomanią oczywiście, że tam państwo "doktorowie", czy "profesorowie" są pokazani, jakby yo jakaś szlachta była, gosposie, służące... Szczególnie przerysowane to było w tym "dworku" u tej chorej, do której Grażynka przychodzi. A ta ich służąca jak u przedwojennych nowobogackich ;)btw- dlaczego nikt nie mówi na Grażynkę taksówkarzowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to jest....
Ryśku już nie jeździ na taksówce to na Graże powinni mówić pani murarzowa albo pani malarzowa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love klanełe
A Cześka to intendentowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie mówcie, że Krystyna będzie wykładać na zajęciach, na które zapisała się Ela?! To niedługo Ela zacznie mówić do niej "pani dziekan"! :D Mały Pawełek zaczyna się rozkręcać, coraz fajniejszy się robi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretynskie reklamy
oczywiscie Elzunia zaprasza wszystkich na wielkanoc, cicoa stasia sie urobi po pachy,beda wtedy reklamowacjakis inny srodek na zmeczenie pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ Klanu nie widziałam już 100 lat, albo przynajmniej tak sie czuję, zaglądam tu codziennie i boki zrywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja jeszcze
Najbardziej mnie zastanawia gdzie ta Ciocia Stasia tak gotować się nauczyła, każdą potrawę potrafi zrobić, a przecież w Kazachstanie w takiej biedzie z siostrą żyły. Rozumiem, jakieś proste zupy i potrawy mączne, ale Stasia oprócz czaju to super pieczenie i różnego rodzaju potrawy okazjonalne umie zrobić i podać. Chciałabym mieć taką Ciocie Stasię, co by się wszystkim zajęła, czaju naparzyła, gotowe potrawy podała a ja bym sobie o studiach podyplomowych marzyła, tylko bym tego "Bożesz Ty mój " i "to może ja czaju naparz'' nie zdzierżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happiness hit her like...
iii tam czeska to operatorka aparatu telefonicznego w korporacji taksowkarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Olka powinni jakos ożywić, a teraz jak już Norbert jest chory, to będzie się totalnie umartwiać, kurna a gdzie ona ma znajomych, jakieś swoje życie oprócz uczelni...W ogóle wszyscy młodzi ludzie żyją w tym serialu, jak w zakonie, to już częściej Mariolka i Ania Surmacz maja więcej fantazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mi się wydaje czy
te okropne bliźniaki - synowie Michała różnią się wzrostem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Za to Michał trzyma krótko synów i dobrze ;). Ale chyba ich totalnie pogięło, że Ci chłopcy robią za bliźniaków ;), nigdy nie widziałam tak dużej różnicy wzrostu między bliźniakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis nudy bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazynka zawsze traktuje swoja rodzine jakby bez niej rady sobie nie dali? No bez przesady bozenka prawie dorosla rysiu ciut nie domaga ale chyba jakos obiad dadza rade zrobic. Kiedys rysiek sam byl z dziecmi i dawal sobie rade a teraz ona wyjdzie do pracy i juz sie martwi. Olka tez jakas nawiedzona, kiedys latala pomagla w hospicjum, potem byl smosarski i wielka milosc, a teraz o wszystkim zapomniala jak poznala szymonka. i ten tekst grazynki ze oni zawsze razem spedzaja swieta, czy ona nie ma swojej rodziny, swojego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iihaaaaaaaaaaaa
dobra byla rozmowa pawla z grazyna. ten sie jej pyta jak tam jej dyzury u pani profesorowej ta mu mowi, ze daje rade itp itd a ten jej wyskakuje, ze jego to pacjentka obchodzi a nie jej wywody. norbercik widze, ze ma schizofrenie paranoidalna. niezle, niezle. pewnie niedlugo wymysli, ze olka z matka chca go zabic i odsunie sie od rudej cierpietnicy. i ta bedzie miala kolejny powod do smutkow. oczywiscie grazynka i jej pytanie o etnologa bylo mega rozwalajace. no i do kogo ono bylo skierowane, przeciez to oczywiste, ze rysiek wiedziec nie bedzie. gdyby to pytanie padlo u doktora lubicza to nawet maly pawelek by znal odpowiedz. znow trzeba bylo podkreslic niziny spoleczne jakimi sa ryskowie. przed scenami z michalem i jego blizniakami powinno byc ostrzezenie by mozna bylo zmienic kanal. nienazarte paskudy co nawet kanapek sobie nie potrafia spakowac. w klanie wszystkie dzieci takie uposledzone, ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Niedługo się pewnie okaze, że pan profesor jest znajomym pani dziekan... W końcu w klanie świat taki mały!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt w klanie ze wszystkich dzieci robia jakies zyciowe kaleki, ktore same nwet wody nie moga sobie nalac do picia, tylko musza sie mamusi o wszystko pytac. W klanie nawet na kilka minut nikt nie zostawi dzieci samych, kazdy ma jaaks rodzine w poblizu, ktora zawsze z wielka radoscia zajmie sie dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iihaaaaaaaaaaaa
dzieci beaty - starzy malutcy. nigdy ich nie pokazuja z jakimis innymi dzieci, oni nie biegaja, nie skacza, nie smieja sie. dzieci michala - dwie nienazarte rozdarte paskudy, ktorym wszyscy matkuja jakby mieli 2 latka, dziw bierze, ze im tylkow jeszcze nie podcieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dziś się profesor sam zaprofesorował, żałosne do było :D. Kto tak mówi, ja nie słyszałam, mówi się że się jest wykładowcą akademickim, mówienie samemu o sobie, bez pytania kogoś innego, że jest się profesorem jest pretensjonalne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kotlety
:-D Dzieci Michała nawet głos mają inny - tzn, ten większy już taki grubszy, "mutacyjny", a ten mały - jeszcze taki dziecinny. A profesor powiedział coś w rodzaju, że każdy mam jakiś zawód, a on jest profesorem. Czy profesor to w ogóle zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kotlety
Od razu odpowiadam - że nie! To jest tytuł naukowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×