Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość sisila
Grażynka dzisiaj w rozmowie z "profesorem" najpierw powiedziała że poczeka aż "profesorowa" się obudzi, a na koniec jak się okazało że trzeba mu ryż ugotować powiedziała że musi iść bo do następnych pacjentów się spieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Oglądałyście Klan? Ja w szoku jestem, tyle czasu ta sprawa się ciągnęła, a tu proszę! Anulka wreszcie z Kurzawskimi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Oglądałam. Co niby miala oznaczać ta "straszno-śmieszna" muzyka podczas sceny Grażki z profesorem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisila
no bo pewnie będzie romans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka dziwny przepis na ryż
podała - po ugotowaniu trzymać jeszcze 20 minut w wodzie, żeby ryż nasiąknął wodą! co za bzdury! to by jej dopiero wyszła jedna ciapa! a profesorek prosił o ryż w miarę sypki! co oni w tej Warszawie tam żreją??? zaraz sie pewnie dowiemy, że jajecznice trzymamy na patelni 20 minut a potem przecedzamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
eeee. nie wierzę... za dużo tych romansów w klanie! Może profesor będzie latał za Grażynką, ale Ona pewno się nie skusi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
aa i nie rozumiem wątku, w którym ciągle mówi się o mężu Alicji... aktor już dawno odszedł z serialu, a Alicja ciągle nawija o nim Krystynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
co do romansu Grazyny z profesorem, to glosno o tym bylo ,dziwne ze nic nie wiecie, nie dojdzie do fizycznej zdrady, ale Grazynka bedzie zauroczona profesorem, i calym tym stylem zycia, zobaczy inny swiat, jakze odmienny od jej codziennego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
tutaj przesylam Wam cytat z artykulu na ten temat: Super Express pisze, że czekają nas nowe emocje w serialu Klan. Grażynka przyjęła pracę u bogatego małżeństwa. Opiekuje się chorą na stwardnienie rozsiane kobietą. To będą ludzie zamożni, tzw. wyższa inteligencja. Grażynka pozna zupełnie inny świat. Mało tego, interesować się nią zacznie mąż umierającej kobiety. Jak ujawnia reżyser serialu nie dojdzie do zdrady fizycznej, jednak Grażynka będzie zafascynowana nowym znajomym. Produkcja nie wie jeszcze w jaką stronę pójdzie nowa znajomość kobiety - czy w idealnym Rysiowie może dojść do rozwodu? Zobaczymy w nowych odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
a wlasnie mam jeszcze jedna ciekawostkę: Hanka będzie chciała się otruć, zobaczy pogodzonych Renate i Antka na zakupach, będą kupować prezent dla Jerzego na imienny i umawiać się w weekend do restauracji. Później Antek pojedzie na mieszkanie się odświeżyć i spotka tam ciotkę Hanki która na niego "naskoczy" z pretensjami, ze przez niego Hanka chciała się otruć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekisierajamente
Nie oglądałam Klanu... jak "ominęli" ten tydzień, jaki jest teraz czas w Klanie? wspominali coś o tym?. Jestem ciekawa jak z tego wybrnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie to tak było
jak "ominęli" ten tydzień, jaki jest teraz czas w Klanie? wspominali coś o tym?. po prostu ominęli - dali normalnie odcinek bez żadnych wstawek.Trochę głupio jeżeli to ma być czas rzeczywisty. Zaraz potem była Plebania i tam zrobili "dokrętkę "o żałobie na początku odcinka i dalej poszło .A w Klanie nic ani słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
bo oniu zaległy oddcinek puścili, znaczy był 1877 a w gazecie pisało że miał być 1882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezdeeeeezezzj
a juz zauwazylam dawnoz e bez sesu jest to ze niby dzieje sie teraz jaki to ma sens w M jak milosc leci swoim torem i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzis i jutro maja byc w tv 2
odcinki Klanu!to niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość que voy acer
Coraz bardziej wciąga mnie wątek Renaty i Antka :p Powinni do siebie wrócić, wkurza mnie ta Hanna. Tylko biedny Czuma zostanie na lodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta groźna muzyczka miała pewnie znaczyć, że żona profesora tak naprawdę nie spała tylko otwarła oko, jak profesor prawił Grazynie komplementy o tym ryżu to już raz bylo - Surmaczowa pouczała Błazeja, że ryż musi 20 minut "dochodzić" jak ktoś ma pół dnia czasu na robienie obiadu to czemu nie....ja tam po to gotuję ryz żeby szybki obiad był :) Olka znów była zapraszana przez kolegów z uczelni i nie chciała iśc...stara śpiewka Cześka to naprawdę głupia jest, teraz jej sie zachciało siedzieć z Ania w domu, a kredyt na wieksze mieszkanie to sam sie spłaci hłe hłe stęskniłam się za tym naszym "Klanem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do ryżu
a także makaronu - ja jak gotuję, to tylko przez krótką chwilę, potem zakręcam gaz, przykrywam garnek i on sobie sam dochodzi - nie wychodzi żadna ciapa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan teraz
wlasnie sie zaczynja klan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi odcinek klanu:D ale mi narobili ochoty na fasolke po bretonsku ale jakby u mnie w takim garnku malym bylo to moze by sie 2osoby najadly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic
do: co do ryżu ja dokladnie robię tak samo - jest pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam Grazynkę/panią Małgo
na PLACU Zamkowym tam jest wystawa zdjęć z etiopskimi kobietami ---super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Fair, to nie tak :-PP To właśnie Błażej kiedyś tłumaczył Surmaczowej, że jak ich mama piła, to on wtedy robił obiady dzieciom, i gotował ryż, potem go zostawiał, żeby doszedł i w tym czasie lazł do sklepu po jakis sos. I Surmaczowa była wręcz oczarowana, że Błażej jest taki sprytny i zaradny :-D W sumie jej się nie dziwię ;-) Ech, to juz spaczenie, pamiętać jakieś głupie szczegóły sprzed paru miechów, help! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wydało podejrzane, ze Leszek chciał sam zostać w biurze Beaty, bo niby po co? Co Jackowi dolega? dlaczego siedzi taki smętny i gra w gierkę, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoooo
Mnie też ten Leszek w gabinecie Beaty zastanowił. A co do Jacka to pewnie przejmuje się że ktoś jego pocztę przegląda. Dzisiaj znów dwa odcinki Klanu!! 17.35, 18.00!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek zauważył,że
ktoś czyta jego pocztę elektroniczną, myślę,że to jest sprawka Donaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie może założyć nowej? czy ona ogólnie ma dostęp do jego komputera? u mnie w pracy informatyk ma dostęp do komputerów ze swojego domu, ale żeby móc pracować na odległość, najpierw musiał coś u mnie ustawić. a czy w jego komputerze ktoś grzebał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam uważam, że znacznie ciekawsze byłoby przeglądanie historii stronek w internecie, a nie poczty, ale co taki grzeczny Jacek może przeglądać w internecie :) chyba kurs dolara :) o co chodzi tej Donacie, nie wiem, co zamierza uzyskać zaglądając do jego poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×