Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

co prawda nie widziałam wczoraj, ale wnioskuję, że wreszcie pokazali Marylkę i Mateuszka? bo u Koziełłów tylko sie o nich mówiło, ale nigdy nie pokazywali, już się zastanawiałam, czy oni w ogóle istnieją ;) co do okropnych dzieci w polskich filmach to ona co prawda nie gra w Klanie, ale nie znoszę tej dziewuchy - Julki Wróblewskiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
zauwazylam w Plebanii dziewczynke ktora fajnie gra ,jakas wnuczka kogos tam mieszka na plebani,ona jest fajna i taka madralinska ale dos naturalnie jej to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z serialowych dzieciaków to bardzo lubię przybranego syna Kuby z M jak Miłość - fajnie mały gra, choć ostatnio trochę mnie denerwuje jak ten mały po kątach wszystkich rozstawia. z Klanu świetna jest córka Agnieszki. Fajny był kiedyś Jaś -syn Beaty jak go grała dziewczynka :) bo nie wiem czy pamiętacie, ale Jasia gra chyba 3 z kolei aktor i na samym początku grała go dziewczynka- która z czasem jednak zaczęła być coraz bardziej dziewczęca i musieli ją "wymienić"- a była fajna ;) . Ta dziewczynka z Plebanii również słodka i naturalnie gra ( ostatnio grała w filmie Machulskiego "Kołysanka"). Podoba mi się również synek Marty i Filipa z "Na Wspólnej". A nie mogę wprost zdzierżyć Julii Kamińskiej, Małgosi i aktualnego Jasia z Klanu, bliźniaków Michała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też "nie trawię"
Julki Wróblewskiej!! Wkurza mnie Antosia z "Na wspólnej"... Ale totalną porażka są bliźniaki Michała i ta cała Małgośka! (jej siostrą prywatnie jest chyba Anulka od Cześki i Darka, ale ją jeszcze jakoś znoszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thrilllllllller
Ja tak samo jak wy nie trawię Julii Wróblewskiej !!! No masakra,co za dziecko,takie zarozumiałe i jak sztucznie gra :/ Mówi w zwolnionym tempie,słuchać się nie da(no i oglądać) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Julka Wróblewska, to przy klanowej Małgośce profesjonalistka! :) Nie wiem jak gra teraz, ale w Tylko mnie kochaj (?) zagrała bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cała rodzinka ma w ogole
poprzewracane w głowie - mówie o rodzince von Nathusiusów, z której jedna pannica gra klanową Małgośkę. http://www.suzanna.bo.pl/ - to stronka cukierkowej sztucznej Małgośki http://www.michelle.bo.pl/ - to stronka jej 1. siostry - czy ona gra w Klanie Marylkę??? http://www.lisa.none.pl/ - to stronka jej 2. siostry Ciekawe, że rodzice pozwalają na takie prowadzenie stronek i opisywanie o prywatnym życiu! Te smarkule chyba muszą być takimi małymi ważniakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta trzecia
ta lisa gra marylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Obstawiam, że rodzice pchają je na siłę do tv, co by wynagrodzić sobie swoje, niespełnione marzenia... Dziwię się tylko, że producenci zatrudniają takie sztuczne dzieci, kiedy dookoła tyle fajnych, naturalnych dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta trzecia
Grazynka moglaby ten bialy plaszcz juz wyrzucic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
a to lesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bogny może troche
ale ona gra tez w "Na Wspolnej" Marzenę - byłą żonę policjanta Sławka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem o by Grazas z Ryszardem powiedzieli i zrobili, jakby zopbaczyli jak te tance Bozeny wygladaja;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i te pasztety ciekawe co jeszcze zareklamuja:o pyszna konserwe-melonke?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Wg programu tv,w nd. o 16.30 będzie Klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan klan aklam
Małgośka jest strasznie wkurzająca , ten jej lizusowaty styl bycia i uśmiech, ale z tym pasztetem to przesadzili " mój ulubiony pasztet! , ja go naprawdę uwielbiam!" grubymi nićmi szyte widać że to reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inndygo
a propo reklam - pamietacie jak wiele lat temu Lubiczowie używali zastawy stołowej - takiej dość charakterystycznej - i jak w sklepach od razu sie ta zastawa pojawiła :) producent mówił pózniej w jakimś wywiadzie ,ze im " klan " bardoz pomógł :) albo jakiś wisiorek , ktory nosił Krystyna ? i wcale nie była to nachalna reklama -wręcz przeciwnie - nawet sie tego nie zauwarzało a ludzie i tak to kupowali . wątpię czy reklama pasztetu , aktivi i czego tam jeszcze odniesie podobny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tych stron
małgosopodobnych, zastanawiam sie po jaka cholere komu taki kiczowaty blog o niczym ,po co rodzice ( bo chyba oni) to robią. To jest i slodkie i żadne do wyrzygu. Z przeproszeniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no niestety.szkoda mi tych
biednych dzieci...ciekawe co z nich wyrosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllllllllllllllaaaaaaaaaaannnn
Żeby to była jakaś kulturalna reklama to ja rozumiem ale nie pokazywanie danego produktu na cały telewizor albo podniecanie się pasztetem i wymienianie jego walorów smakowych.Ta strona Małgośki i jej sióstr to zwykła żenada, taka autoreklama jakie to one są inteligentne , piękne ,wesołe i jaką mają filmografię niejeden aktor po szkole filmowej nie może się poszczycić występem w reklamie mleka, dziwne że im rodzice pozwalają tym małym smarkulom ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja sie wypowiem
a widzieliscie na stronie tej Małgośki zdjęcia w galerii pt. "Żałoba 2010"? :o :D I ten tekst "Do Niemiec długa droga, więc pierwszy postój z noclegiem..." haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Idiotyzm totalny... Już zmienili program na str. tvp i chyba jednak klanu dzisiaj nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ta Bożena
to poza serialem brzmi o wiele bardziej "naturalnie", tzn. chodzi mi o jej sposób mowy - nie cedzi słów tak jak w Klanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest dzisiaj
klan w pół do piątej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy to napewno donata
wysłała ten list do kolegi Jacka. Ta cała Hania też się w nim kochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pani Steni znów nie ma, oby się tylko ze zdrowiem nie pogorszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaj
Drażni mnie zachowanie Beaty,taka zimna ryba bez emocji,tylko ,,ą" i ,,ę". Sprawia wrażenie wiecznie zestresowanej i nie w humorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
Beata to mam wrażenie, że interesuje się tylko pracą Jacka tzn. czy będzie miał kasę, no i tym czy może odebrać, zawieść gdzieś dzieci ;). Fatalny zrobił się wątek Beaty i Jacka, powaga grobowa, jakby byli w jakieś żałobie. No jak nie może ciągle przebaczyć mu tej zdrady, tych zdrad, no to się z nim rozstanie raz a dobrze, bo takie życie jest jakieś chore...ale ona tego nie widzi, bo Jacek potrzebny jest jej przy dzieciach, tak powiedziała do Eli kiedyś :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×