Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

ok, dzięki :) a skoro już wspominamy.. to dawno Doroty nie było, zapracowana, czy wyjechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Oj tak, kiedyś o tym pisałam, zupełnie jakby nie żyła, nic nie mówią o niej...Lubiłam ją, lubię tę aktorkę...chociaż by mogli czasem wspomnieć, taka wspaniała rodzinka ;), przecież wystarczy wspomnieć że pojechała nie wiem znów na te misje i tyle, nie trzeba jej pokazywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Już pal ligo te różne Edyty, bohaterów na moment, ale Dorota, to była jedną z głównych bohaterek! Przypomniałam sobie, jak to Rafalski się mial ku niej, strasznego to było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale Ty masz pamięć :D j nawet 1/4 tego nie pamiętam, chyba, że mi ktoś przypomni, to kojarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Pokój szpitalny, w którym leży Mariola to chyba faktycznie gabinet Krystyny! :) Od kiedy Deptuła jest na TY z Pawłem?! Z Krystyną jest na pani, a do Pawła wali po imieniu?! Nic już z tego nie rozumiem!! :) Moni chyba rozjaśniła włosy i trochę się przyjarała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to masakradd
za to donata chyba przyciemniła. ładna kiedys była jak miała blond dłuższe włosy , jak sie na tego pazia upierdoliła to wygląda okropnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy mi się wydaje, czy
Moni zrobiła obie coś z twarzą ( jakoś inaczej wyglądała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
z dzieci ja lubie tylko Kasie-widac aktorstwo ma w genach,mega sztuczna jest Malgosia i Anulka ,reszta ujdzie......pomijam juz blizniakow bo oni to bez komenatrza aktor grajacy Rafalskiego jest strasznie staromodny-jak z epoki Gierka-chyba czas sie dla niego zatrzymal :P wygladal tak kiepsko kiedys i dzis,wystarczyloby troszke zmeinic fryzure i koniecznie oprawki bo te druciki sto lat temu wyszly z mody i bylby facio do rzeczy :P Donata coraz brzydsza..a taka byla ladna kobitka,nie wiem co sei w niej na niekorzysc zmienia Ela tak samo sztucznie przeslodzona w reklamie jakiegos tam leku jak w Klanie ,ta aktorka jest naprawde dziwna...choc mam do niej sentyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Wam podoba się doktorostwo: Paweł i Koziełło w paltach. Ta scena na parkingu i oni w tych okropnych płaszczach to szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Klankowa---> Miałam Ci streścić. Deptuła ma syna Franciszka nic poza tym ciekawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
juz widze jak Deptuly chadzaja z wozeczkiem na spacerki,beda wygladac jak dziadkowie a nie rodzice :o a ci panowie w plaszczach jak stare grzyby wygladaja ,Deptula jeszcze chadza w kapeluszach to juz wogole dziodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie dziewczyny, że ciągle w tych samych miejscach grają. Fakt, też to zauważyłam.:( Ale mnie denerwuje coś innego. Zwróciłyście może uwagę na torebkę Krystyny? Mała, czarna, z zameczkiem po środku i na długim cienkim paseczku. Ma ją od początku serialu. Ciągle tę samą nosi, niezależnie od pory roku, czy okazji wyjścia.:D Śmieszy mnie to tym bardziej, że 15 lat temu miałam identyczny egzemplarz. Ja, zwykła kobicinka, dawno już tę torebeczkę wywaliłam, bo całkowicie przestała być modna. A pani dziekan, pani "doktorowa" ciągle ją nosi. Tę i tylko tę.:D Nie dziwiłabym się gdyby to była jedna z wielu. Myślałabym, że do tej torebki ma jakiś szczególny sentyment. Ale nie, innej przez te wszystkie klanowe lata, Krystyna nie miała. Drobiazg, ale mnie i śmieszy i denerwuje zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor jak mariolka zaczela
miec skurcze tak latał jakby nasrał w gacie...no dramat ten klan, racja z ta olka, zero znajomych , ja studiuje i ciagle chodze na jakies imprezy czy ze znajomymi na piwo, a ona nic, tylko z tym opetanym sie prowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Malina, też wiele razy zastanawiałam się nad torebką doktorowej! ;)) Chyba mają zbyt mały budżet i nie stać ich na torebkę dla Lubiczowej! Z drugiej strony, skoro grają w swoich ciuchach, mogliby też nosić swoje torebki! Trochę to głupio wygląda, żona współwłaściciela prywatnej kliniki od 13 lat ma jedną i tę samą torebkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Widzieliście Elę w kampanii "nasze dzieci bezpieczne w sieci", czy jakoś tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te okropne chałaty to były palta?? :D no chyba, ze ja się na modzie lekarzy nie znam, hehe :D Donata paskudna, Beata miała jakieś takie dziwne małe oczka, Monika wyglądała brzydziej i nie było Grażynki i pana profesora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donata wyglądała okropnie, natomiast Moni sie odstawiła - te wlosy, ta twarz, ten cyc!!! Może była w jakimś SPA albo co? Mariola zaczęła rodzić ze strachu przed Panią dziekan hihihi Olka nie ma czasu na kolezanki, bo całkowicie pochłania ja Norbert - w sumie w zyciu tez zdarzaja sie takie przypadki podziwiam Was za spostrzegawczośc co do pomieszczeń, przyznam się, że ja w ogóle nie zwracam na to uwagi, nie pamięam też, żeby Rafalski mial sie ku zakonnicy aktorka grająca Dorotę udziela się teraz w innych serialach, więc pewnie nie ma czasu na "Klan" i okroili jej rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie strasznie
ostatnio drażni Moni. Nie wiem czy zauważyliście ale jest kiepską aktorką. W jakiejś scenie jak krzyczała na Feliksa to była tak sztuczna ja k aktorzy z tych seriali dokumentalnych np detektywi. Zresztą każda jej wypowiedziana kwestia mnie śmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz i tak nie jest źle
Pamiętam ją na początku. Sztuczność biła od niej. Za to nie znoszę Małogosi. Bożenka też na początku była sztuczna, ale rozkręciła się. A ta Małgosia ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarłam
"Nie wiem czy zauważyliście ale jest kiepską aktorką" - no w przypadku pani Trojanowskiej tego się nie da nie zauważyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorzy w paltach hmmmm - skojarzyli mi się może dość dziwnie- od razu wyobraziłam sobie Koziełłę w tym palcie w parku - no nic tylko zboczeniec... który otwiera płaszcz i robi Haaaaah w dodatku on tak sapie dziwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zawsze uważałam, że Trojanowska to niezwykle kiepska aktoreczka. Zatrudniana chyba tylko dla ładnej (kiedyś) buzi. Czy pamiętacie serial Strachy? Była wtedy młodziutką dziewczyną. Sztuczność aż biła po oczach. Albo Kariera Nikodema Dyzmy? To samo. :( Dawniej myślałam, że to za sprawą jej kiepskiej edukacji. Ukończyła tylko Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Ale przecież życie pokazało, że jest teraz całkiem dużo utalentowanych aktorów, którzy wcale nie są absolwentami uczelni artystycznych. Klano-fanko, to oni grają w prywatnych strojach?? Nie wiedziałam. Tym bardziej więc się Kotulance dziwię, że pozwala na tę torebusię. Przecież mogłaby swoje torby nosić i nie byłoby takiego obciachu.:P Piszecie o kiepskim budżecie filmowców. A czy nie zastanawia Was taki fakt. Nie mają kasy na dekoracje, stroje itp. A na horrendalne gaże dla serialowych "wybitnych" aktorów mają? To jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haa, masz rację! Mnie kiedyś, na klatce schodowej jakiejś kamienicy, "ukazał się" taki zboczeniec. Był właśnie w podobnym płaszczu! Hihihi...! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwi mnie ze robicie
problem z torebki Krystyny, w koncu kazdy ma prawo uzywac tyle czasu torbe ile chce, jak lubi i nie ma to nic wspólnego z tym, jaki kto ma zawód i co robi mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech sobie używa. Ale przyznasz, że to dziwne. Pani dziekan, żona współwłaściciela prywatnej warszawskiej kliniki z jedną (wybitnie demode) torebeczką przez kilkanaście lat zasuwa??? Nierealne!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat mam p dziekan
w rodzinie i naprawdę nie przywiązuje wielkiej wagi do ubrania. A co do bogatego męza - moj swietnie zarabia, a tez mam ukochana torebeczke od lat, z lumpeksu zresztą, przeyła wszystkie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nosisz tylko tę jedną jedną? Niezależnie od pory roku, stroju, okazji... Nigdy i nigdzie, przez kilkanaście lat, innej nie wzięłaś?? Mój mąż jest szefem sporej firmy, więc źle nie mamy, a ja też lumpeksy kocham. Prawdziwe perełki można tam dostac. Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
Brawo za spostrzegawczosc z torebka,ja nie zauwazylam...to ich zwykle niedopatrzenie a nie zamilowanie aktorki do torebeczki Trojanowska faktycznie jest kiepska aktorka jak ona sie utrzymala w tej branzy tyle lat... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×