Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A ja widzę... widzę Ryśka do ładowarki podłączonego! :D:D:D Panie schizofreniku, nie obrażaj się. My nie kpimy z choroby Norberta. My po porostu nie lubimy gościa. A Feliksowi znowu się udało. Wiedział kiedy kosteczki połamać. Z drugiej strony Monia, taka światowa dama, taka dzielna kobieta interesu, a nie potrafi niechcianemu narzeczonemu powiedzieć - spadaj gościu.:P No, chyba, że kto się czubi... A dzisiaj zauważyłam, że Laura Łącz bardzo się garbi, a krój sukienki mocno to podkreślał. Nieładnie wyglądała.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie twierdze
ze szkoda mi dziecka Olki bo Norbert ciepi na schizofrenie . Ten Norbert mnie wkurza ogolnie ( nie dlatego ze jest chory) tylko ma jakis dziwny charakter . Jest strasznie zaborczy i uwaza Ole za wlasnosc . Chce sie z Olka ozenic razem z nia zamieszkac miec z nia dziecka - tylko jak widac nie ma do tego zadnych warunkow nawet na pierscionek zarecznyowy pozyczal od mamuski . Nie chce mieszkac w domu bo tam jego ojciec - wiec strzela focha no i wprowadza sie do Lubiczow - to chore , bo zachowuje sie jak male dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
niewazne na co chory jest Norbert ,on poprostu nie dorosl do malzenstwa ,nie jest w stanie narazie utrzymac rodziny ,nie ma warunkow i jest ogolenie wkurzajacym gosciem ,zaborczym itp...takze dobrze ze jednak Olka w ciazy nie bedzie,byliby we trojke z dzieckiem na utrzymaniu Lubiczow a Norbert by strzelal jeszcze fochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No co wy właśnie ciąża Olki
to byłby mega-zajebvisty wątek, zwłaszcza ze schizontem Trollem! Troll musiałby błyskawicznie dorosnońc a Lubicz-senior musiałby albo w megatempie wynelźć leka na schizfremię albo wypierdzielić zięcia na zbity ryj razem z puszczalskom córuchnom :P :P :P to by było mega, ożywiłoby seriala i zaciekawiło nowe grupy telewidzów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnjkkkkkkkkka
Szkoda, że weselicho Michała i Zytki było takie nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :( :( :( :( 😠 😡 : :( :( :( 😠 😡 :( :( :( :( 😠 😡 :( :( :( :( 😠 😡 :( :( :( :( 😠 😡 : :( :( :( 😠 😡 :( :( :( :( 😠 😡 :( :( :( :( 😠 😡 :( :( :( :( 😠 😡 : :( :( :( 😠 😡 :( :( :( :( 😠 😡 :( :( :( :( 😠 😡 Bogna powinna OSTRO dać w palnik, popłakać się i zaczońć publicznie Michałowi wyrzucać, że przez niego poroniła i straciła prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki-rechabilitantki w Bolandzie!!!! Kingunia też powna Zycie nawrzucać na weselichu, a potem laski powinnuy się drapać pazurami i bić w torcie weselnym, yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofrenik
Ja też nie utrzymalbym rodziny:( Niestety. A bardzo chciałbym. Też mnie wkurza Norbert, jego zachowanie. Ale nie przekreślam go jako człowieka tylko dlatego, że jest chory. Przepraszam za brzydkie slowa pod adresem forumowiczki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Bądź, co bądź w rzeczywistości takie rzeczy się dzieją, więc Olka mogłaby być w tej ciąży. Na pewno byłoby ciekawie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czasem nie we wtorek???
jezu jakby była w ciąży to już w ogóle bym tego nie oglądała:/ następny serial który nie propaguje prezerwatyw bo to zuo i szatan. jak już widzę te wpadki w aserialach to mi się rzygac chce, zwłaszcza klan i na wspólnej. wszystcy tu wpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhgfkjh
Przeciez Olka w rozmowie z Norbertem mówiła, że się zabezpieczali tylko raz coś tam bylo, że mogli wpaść, nie powiedzieli dokładnie. Więc nie ma tak, że nie zalecają w Klanie używania gumek. W żadnym momencie Klanu niczego takiego nie słyszałam, nawet pośrednio. A prezerwatywy tez mogą robić niespodzianki i np. pęknąć. W ten oto sposób za parę dni moja siostra będzie miała córe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
No właśnie co do rozmowy Trolla z Olką. Jak to mogli to zrobić bez zabezpieczenia. I to głupie tłumaczenie, że tylko raz. Co oni mają po szesnaście lat żeby zapomnieć użyć prezerwatywy? No jak dzieci. Ona ma już chyba ze 26 lat a zdarza jej się chędorzyć bez gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To czy Lubicze używajom
kondomów, spiralek, piguł czy nie zmienia się pszecierz zalerznie od tego, jaka koalicja rzondzi akurat w TVP. A gumek mogła Olka nie urzywać bo jest np: uczulona na lateks albo po prostu lubi czuć w pochwie spermusie! Niekture niewasty tak majom ze po prostu muszom poczuc w sobie ten menski nektar i dlatego urzywajom spiralek albo plastrow albo pigul, a Olka jak rzondzila SLD/PSL to zdaje siem paradowala z plastrami anty na ramieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz serial z rzeczywistoscią , to nie Olka paradowala z plastrem tyklo Kaja a to róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karor
Zyta nie będzie mogła mieć dzieci. Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedzie mogła?
jak to, a ktos pisal, ze bedzie w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddnenenneneend
wlasnei ogladam Klan , kazdego odcinak nie ogladam ale jestem w teacie oj widze ze Moni sobie botoksik strzelika dziwnie wygladzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnwnsw,swllsw
a wlasnei teraz trole a la blizniaki ja pierdole czy oni nie moga ich zmienic sztuczni i conajmneij kilka lat roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zabiła mnie Krysia tekstem, że ma dzieci chore :D. Do tego to w kontekście wcześniej podejrzewanej ciąży u Olki :D. Na Kingę patrzeć nie mogę...Mieszkanie Beaty jet większe i ładniejsze niż Michała :D. A Zyta dopiero w sb je pierwszy raz zobaczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
To jak Kinga z chłopcami jest w domu o 20, to o której odbiera chłopców ze szkoły o 19?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kindze zależy tylko na tym żeby dzieci nie były z Michałem, nie zwracając uwagi na dobro dzieci, choć kiedy szukała męża w Niemczech, nie miała oporów żeby podrzucić Michałowi dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na miejscu Michała
wystąpiłabym z wnioskiem do sądu o opiekę nad dziećmi! Myślę, że wygrałby to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżbieta chłodno przywitała Kingę, posłała jej takie zimne spojrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zauważyłyście niespodziewany przypływ uczuć miedzy doktorostwem :D byłam zdziwiona jak zobaczyłam Krystynę przytulającą Lubicza, prędzej bym się tego po nim spodziewała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela zawsze taka wylewna do wszystkich dzis rzeczywiście zmierzyła ja wzrokiem. Zresztą słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Bardzo słusznie, bo Kinga nie zła umiaru w proszeniu o pomoc...Norbert jak pytał się doktorostwa ;), czy może zabrać talerze po kolacji, to głupio, to zabrzmiało, jakby był jakimś kelnerem u nich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A między Zytą, a Michałem ciągle coś zgrzyta, pewnie i tak nic z tego małżeństwa nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mako m. a widziałaś lekkie zdziwienie Stockingera jak się Kotulanka o niego oparła i jeszcze pocałowała go w czoło?! :D Miałam wrażenie, że się tego nie spodziewał! :D Oczywiście przykuło to moją uwagę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swięta elżunia ble
Elżunia z tą swoją miną i złością na Kingę była z lekka żałosna. Oczywiście racja z tym, że Kinga sobie z "chłopcami" nie radzi ale to było beznadziejne. A zresztą nie powinna się wtrącac. I nie miec pretensji do Kingi tylko bo te dzieciaki są nawiedzona od dawna i mają kaleki za rodzicow bo jej synus Michalek przez lata nie byl lepszy, tez ciągle tylko ich podrzucal do babci bo sam nie mial czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja taką minę
Ja taką minę jak Elka zrobiła na Kingę to robilam jak mialam z 15 lat. Wtedy mi się wydawało, że tą miną dowalam i każdy wie o co mi chodzi, na co i o co wściekla jestem.Ela mogła się powstrzymać zwłaszcza, że to jacy są ci blizniacy to wina obojga rodziców. No więcej były z Michałem ale on też przez długi czas wyręczał się dziadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Pewnie, że coś nie gra w Michała małżeństwie. Tylko czekać jak Zytka zapłodniona lub nawet z dzieckiem weźmie rozwód i stary trep będzie miał wychychaną córusię z Chojnickim bachorkiem. Teraz ciekawy jeztem co zrobią na wigilie jak nie pokaże się ta nawiedzona zakonnica, pewnie znowu przemilczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
He he he, zauważyłem, że Michała nazwisko to jakieś przekleńtwo na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×