Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Hahahaha! Nie wiem jak się nazywał! Hahahaha! Ja tego odcinaka z dostawcą dobrze nie widzialam, bo zmęczona byłam i mi się oko przymykało. Hahahaha! A teraz mi się to pokazywanie jak kura robi z dostawcą skojarzyło.:D:D:D Już płaczę ze śmiechu! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D Butelki Bogny na nasze pierogi i uszka....!!! Dziewczyny, czy my dzisiaj nie próbowałyśmy jaką wódeczkę na Święta mamy??? Placzę, a mąż dziwnie na mnie zerka!!! :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
noo, która dolała mi procentów do herbaty???!!!!! :P Oczyma wyobraźni widzę jak Krysia wraca do domu, a tam napruci Paweł i Bolek gdakają jak kury!!! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bez nicku
to moze podzielmy sie co kto zrobi na wiligie zeby beatke troche odciazyc :P byl juz makowiec, pierogi...to ja moze sledzie zrobie! :P a i mam nadzieje ze jacek tez mi wysle mapke z dojazdem do nich, bo niestety nie znam adresu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bez nicku
to jeszcze raz ja, wydaje mi sie ze beata jeszcze pominela pare osob...np. wuja stefana, tego marka od agi z siostra ( mialo byc z osoba towarzyszaca ), bogne z mezem, dziecmi i oczywiscie miłke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bez nicku
ma sie rozumiec :) a skoro pan jeremiasz chce spedzic swieta z corka to co stoi na przeszkodzie...przeciez moze z nia i z wnukami wpasc do nas, tzn. do beatki :) zawsze jeszcze pare krzesel sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Pankracy???
ho ho ho nie zapraszacie Pankracego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankracy? Jasne! Pankracy ma zaproszenie! A z nim Jacek i Agatka (samotne rodzeństwo) miś Kolargol (kolędował nam falsecikiem będzie) młody Karpiel-Bułecka (jak się Kolargol zmęczy, to go zastąpi) Alicja Bachledówna (bo co, sama z Henrym-Tadeuszkiem na Wigilię zostanie? nie może być!). Borecki załatwia dzisiaj krzesła, więc się spieszmy. Na razie lista jeszcze ciągle otwarta. Kogo? Kogo, proszę koleżeństwa, zabieramy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIina?? Tak,tak!! Nina też!! A z nią koleżanki z agencji. Panowie będą nam wdzięczni. A my wypełnimy wolę nowonarodzonego: do upadłego pochyl się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
poplakalam sie ze smiechu jak czytalam ostatnie 2 strony :D ale jazda! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
do listy gosci nie dopisali jeszcze Ryska kumpla jak on tam sie nazywa bo zapomnialam :D i kolege Michala Waldka z dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ja nic nie mam na wigilie ale w takim tlumie nikt nie zauwazy jak przyjde bez niczego :P...no dobra,zartowalam ,co mam przyniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a trepa od zyty
nie zapraszacie aby zasalutowal pod choinka?? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie Mariusza trzeba
jeszcze zaprosic.. no i oczywiscie Pana profesora od Grazyny bo przeciez to jego pierwsze samotne swieta beda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no jasne!!!! profesor!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
a Feli? biedaczek sam ma zostac na swieta bo Monia go nie chce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni chyba wigilie
spedzaja razem a potem feli ma do nowego penhouse'a ryskow jechac na reszte swiat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Kamile Beata to liczyla
:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe skad Norbert
ma kase na deski do snowboardu i kase na wypoczynek w SZczyrku ? Biedny nieusamodzielniony student mieszkajacy kątem u Lubiczow - ciekawe kto go sponsoruje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
wg mnie Beata glupio sie upiera ze chce aby tata Piotr byl na wigilii dla dobra Jaska ,on juz jest na tyle duzy zeby wiedziec ze to krepujaca sytuacja ,przeciez wiele osob biega na dwie wigilie do dwoch rodzin ,my tak mamy i nie ma problemu! wiec Piotr powinien syna po wigilii rodzinnej zabrac do siebie na druga wigilie ktora bedzie spedzal z corka a moze i z Donata,to by bylo normalne i logiczne ,,,dobrze Jacek powiedzial ze Rafalski musialby wtedy przyprowadzic corke a moze i Donate-wszystkie laski Jacek mialby przy sobie :P...po co taka sytuacja Beacie,ja bym sie tak nie zgodzila i Jaskowi wytlumaczyla co i jak....niepotrzebie sobie komplikuje zycie ta kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
wiecie co, ja to sie nie moge doczekac kiedy beda problemy z Jaskiem, no niech chociaz chłopak polucje ma, czy niech go Beata zlapie na masturbacji ! a nie chlop jak dab was pod nosem, i tylko tata Piotr i tata Piotr mu w glowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
nie no dziś znów Kasia wymiatała z tekstem, że i dobrze, że nie idą na wigilię do cioci Beatki :D. No i oczywiście Zosia była rewelacyjna, może w kuchni choinke postawimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Czyli co Ryśków nie będzie, Olki też nie, Michałek z Zytką tez możliwe, że nie, ciocia Stasia z Jermemiaszkiem też nie ;), ale niech się nie martwią, bo na pewno Moni z Felim wpadną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Jaśkiem to rzeczywiście głupie. Wielki, prawie dorosły facet, a bez tatusia Piotra żyć nie potrafi. I jeszcze ten honorowy gest z kasiorą. Już to widzę! Hehehe...! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×