Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość spasłam sie przez swieta
Mimo, że to nie ja wymyślam scenariusz klanu, mimo, że nie ja tam gram, oglądając świąteczny odcinek, szczególnie nagranie wysłane przez Olkę i Trolla, czułam zajebiste zażenowanie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasłam sie przez swieta
Sigga- bo pojechali do Brzezin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
ja rowniez czulam zazenowanie..:( ale czekam na dzisiejszy odcinek,moze po swietach bedzie normalnie i po staremu I trolle pewnie wroca z wyjazdu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przegapiłam świąteczny odcinek :( Szkoda ze nie pokazali imprezy u Bożeny ,no chyba ze dzisiaj to będzie leciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
a jest dziś klan???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dzisiejszym odcinku
rzucilo mi sie w oczy: Kamila bardzo agresywnie się odzywa! wkurza mnie :O A Krystyna z Pawlem uwazaja Jurka za gorszego typa :O brzydko dzis Krysia sie o nim wyrazala :O wydaje mi sie, ze nie traktuja go powaznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey jones
A co ta Bogna tak nagle do tego Hrubieszowa jedzie? Chyba żeby sobie popić, bo ojcem sie raczej nigdy nie interesowała. Jej siostra ma racje, nawet ich nie odwiedzała, ale żeby oddać ojca to najgłośniej protestuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też denerwuje ton głosu Kamili. Jakby wiecznie pretensje miała... Paweł i Krystyna to chyba wszystkich z góry traktują. Krysia nawet o Ani Surmacz wyraża się raczej pobłażliwie. A Bogna chyba naprawde pojechała sie napić w spokoju, bo raczej ojcem się tak średnio interesuje... Maciek jaki konfident :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek chcial sie napic a ze go nie poczestowali to z zemsty nakablowal na siostre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo czyli ten dom do ktorego Bogna trafila jak jej maz wyjechal juz ich jest:)) Ech nie ma jak cudowne zycie w Klanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na to wygląda, ze Bogna i Leszek zostaną w nowym mieszkaniu:o moim zdaniem brzydszym i mniej przytulnym od poprzedniego, po co im taka wielka chata jeśli i tak ich zawsze pokazywali w jednym pokoju ( w starym mieszkaniu) a teraz głownie oglądamy ich w kuchni, bądź w paskudnym korytarzu. Krystyna -fajny szantaż :) o Jurku trochę lekceważąco się wyrażają chyba dlatego, ze kiedyś wobec Eli zle się zachowywał, no i ciągle w jakieś nowe interesy wchodził, nie uważali go za poważnego faceta. Ale faktycznie oni o wszystkich lekceważąco się wyrażają, zwłaszcza Krystyna (oczywiście poza Leszkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Kryśkowy szantaż mnie dzisiaj rozbawił! :) Ja uciekam w góry, spalać zbędne kalorie! Życzę miłego tygodnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koleżanko Klano-fanko tak się nie robi. :( Góry plus Sylwester, a malina w mieście, za przeproszeniem, kibluje...??? Obrażona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Koleżanko Malino, pakuj się, zabieram Cię ze sobą!! :P Ale to będzie tydzień bez klanu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Spakowana?? Wyjeżdżamy w nocy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakowana. :D Dwa grube swetry. Kurtka. Spodnie. Czapka z warkoczykami. Rękawice. Szal. Gogle. Parapet. Boazeria. Sok pomidorowy. Pepperoni. Spirytus. Szampanskoje igristoje. Co jeszcze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dziękujemy! :) Malina, jeszcze kask i wiśniówka-obowiązkowo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Walduś - też człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No dobra, już wszystko mamy! Możemy ruszać! Gdzie mam po Ciebie podjechać?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
hmm...no dobrze, zaraz będę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×