Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość mc person
tak sobie Was poczytuję dziewczyny i nie żebym była wścibska, ale po co koleżance malinie parapet i boazeria na wyjazd w góry;)czy ktoś mi wyjaśni, bo może ja się nie znam na wyjazdach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Musisz się uzbroić w cierpliwość, bo są korki! :P Mam nadzieję, że nie będziesz musiała stać w tym oknie całą noc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
🌼 🌼 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Murzasichle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Małe Ciche też kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie mogę się już doczekać oscypka na ciepło z żurawiną! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Winko grzane na stoku uwielbiam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Bierz urlop koleżanko i ruszaj w góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No to na co czeka?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co? Maryś dawno nie odwiedzana. Jej Jaśko też. A o Janosiku, to już zapomniałam. A ja taka jak nasza Elżunia. Bojaźliwa raczej. Nooo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Koleżanko, bo Cię zaszantażuję jak dzisiaj Krysia Pawła i kolacji przez tydzień nie będzie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ani kotlecików, ani oscypków!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No dobra, piwo może być! :P Dobra, uciekam, bo zaraz trza się zbierać! Jak to mówią, komu w drogę, temu czas! :) W góralskiej chacie zapewne internetu nie będzie, więc do usłyszenia za tydzień! :) Pozdrawiam wszystkie klanowe koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna powinna się wstydzić, ze zaniedbuje ojca i zrzuca cały ciężar na siostrę, teraz się zreflektowała i daje pieniądze na opiekunkę i właściwie to ciekawe, po co tam jedzie. beznadzieja z tą gęsią na wigilii i słowa Eli - teraz już można :) chyba jest teraz jakaś akcja promująca gęsinę, pewnie to z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba chodziło o podkreślenie, ze kościół już zezwala na mięso na Wigilii. Ale znowu wtopa, bo w tym roku Wigilia była w piątek i znowu mięsko zakazane. NMa Sylwestra kościółdał dyspensę, ale na Wigilię nie. Tak czy siak był grzech;p Nie żebym była wierząca, ale taka wtopa w pobożnym klanie, oj nieee! Zauważyliście, że Beatjka naspraszała gości, ale matki Jacka, to jakoś już nie. Ani przy liście jej nie wyliczyli, a na Wigilii też mi się w oczy nie rzuciła. Z Bogną i jej oburzeniem, że to też jej ojciec i ma coś dopowiedzenia dobra scena. Wydaje mi się, ze to popularny schemat, jedno dziecko tyra, a reszta o nie taty/mamy w obce ręce nie damy, a sami sobie żyja. Może jakby Bogna się trochę o tatę zatroszczyła, to i na alkohol nie miałaby czasu. Ogółem Bogna niby pracuje, niby dwójka dzieci, a ja mam wrażenie, ze kobietka się nudzi i to dlatego popija. Tak wiem, sytuacja z Leszkiem ją pchneła w alkoholizm, ale niech nie przesadza. Kamilka to taka cwaniara, ale z drugiej strony chyba blizej jej do prawdziwego wizerunku nastolatki niż zahukanej Bożence. Tu wyraźnie widać, że dzieci z biednych domów często sąbardziej zalęknione i mają szacunek do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechowe
Nie oglądałam Klanu prawie rok, ostatnio włączyłam i leciał akurat odcinek świąteczny. Patrze, a tu Beatka dorobiła się nowego domu...no tak w końcu mieszkanie na nowym osiedlu już nie wystarcza, trzeba wille sobie kupić/wybudować... burżuazja...tam oprócz Ryśków już chyba nikt w bloku nie mieszka, wszyscy mają wielkie, luksusowe domy...ale to przecież taki życiowy serial dla przęciętnych Polaków :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×