Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
zdecydowanie malina :D A zauważyliście, że Małgośki ostatnio nie pokazują? Nie oglądam każdego odcinka, ale dawno jej nie widziałam i na pewno w nowym domu Boreckich jej nie widziałam...Tylko Jaśka pokazują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
malina w idealistycznej wersji Jasiek z tą kasą miała rację ;), a w realu prawie niemożliwe :D...A poważnie to Piotr chamsko wyjechał z tą kasą, to miało pokazać, że nie myśli o synu tylko o kochance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Lipa. I to ten wielki pan psycholog - terapeuta, a chwyt poniżej pasa. Ale w realu który chłopak by się takiej kasiorze oparł? Jeśli dobrze widziałam, to była tam dwusetka i kilka setek. Małgosi faktycznie ostatnio coś brak.:P Ja nie tęsknię.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazywali raz malgosie
w tym ich nowym domu, jak jacek poszedl z nia pokazac jej pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billiana Gates
A dlaczego kasia od ryśków mówi na beatę ciocia? przecież to jej siostra cioteczna jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, jak dobrze, ze forum jest, bo nie oglądam naszego ulubionego serialu :) a poczytam przynajmniej :) wesoło było :) czy mnie tu ktoś pamięta jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
najlepsza jest Zosia, cudowna, prawdziwa dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
a dodam, że najśmieszniejszy jest Jaś, ach ten młodzieńczy wąsik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No jak tam przygotowania do naszej wspólnej wigilii? :P Co już upichciłyście?! :) Co dzisiaj ciekawego w klanie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Wiecie co, jestem oburzona!! Chciałam sobie obejrzeć jeden odc. klanu przez internet. Pomijając fakt, że trzeba za to zapłacić 6zł, to jeszcze jest tyle pier....nia się z tą płatnością, że już mi się odechciało!!! TVP już sama nie wie,co wymyślić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
e-cinka oplulam monitor jak czytalam o polucji i masturbacji Jasia bo to samo sobie dzisiaj pomyslalam,moglby chlopak "pkazac rogi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
A co z tym kursem co zalatwil trolowi stary Lubicz w El-medzie? Poszedl na niego czy w koncu olal? Na wigile powinni zaprosic Alicje z mezem i dwojka dzieci,Laure Łącz z córka i obowiazkowo dostawce drobiu a takze psiapsiółe Eli wraz z mezem (ta od Indii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten Rafalski
Rafalski przegial,woli cale swieta spedzic z Denatka a z synem juz nie.Nie dziwne,ze Jasiek sie wkurzyl(i to jak!!!).Taki Rafalski jedyny w W-wie pan psycholog nie wie , ze dziecku trzeba posiwecic czas i kupic jakis prezent(niekoniecznie drogi!) a nie wyjac kilka stow i spadaj do domu....Zenada. Bozesztymoj!!!!!! A Stanislawa z Jeremiaszkiem ida na swieta do jego corki i niestety Elżuni nie pomoze w staniu przy garch,bo u Beatki bedzie tylko grzybowa(z uszkami?)Jak Elżunia da rade?Bozesztymoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
akurat ja o polucjach itp.nie pisalam tylko moj klon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela z pokerową twarzą przyjęła wiadomość, że ciocia Stasia jej nie pomoże. A w środku się pewnie gotowała ;) I mówiła, że nic nie szkodzi, bo przecież Beatka część przygotuje. Część, czyt. grzybową :-o Wigilia na 40 osób pojutrze, a ona pełen lajcik... A Jasiek z tym tatą Piotrem rzeczywiście przegina. Wąs już dawno mu się sypnął, a zakochany w tatusiu jak trzylatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powie mi ktos o co
dokladnie chodzilo z ta kasiora od taty Piotra... racja.. jasiek zaczyna sie zachowywac jak malgosia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak jeszcze zapytam
... jada z was ktos grzybowa na wigilie? bo ja pierwsze slysze zeby sie grzybowa robilo.. no ale to moze ja jestem dziwna;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻE GDZIE NIE GDZIE SIĘ JADA GRZYBOWĄ TO WIEM dla mnie masakrą jest jeść barszcz z makaronem nie wyobrażam sobie z makaronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zawsze grzybowa, bez śmietany, z drobniuteńkim makaronem. A z kasiorą to tak było. Jaś z wizytą u taty Piotra. Wielką miłość sobie nawzajem wyznają. Rafalski nie kocha nikogo (a Karolina???) na świecie, tak mocno jak Jaśka. Chłopak ma nadzieję, że przekona ojca do Wigilii u Boreckich. Słyszy tłumaczenie ojca, czemu jednak nie przybędzie. Tatulo woli Denatkę i z nią wyjeżdża. Syn dostaje też delikatnie do zrozumienia, że ma już sobie iść, bo za chwilę pacjentka. I w tym momencie Piotr mówi, że nic nie kupił mu na gwiazdkę, więc niech on sam sobie kasiorę zadysponuje. No i wyciąga spory kawał banknotów. Jasiek berze je do ręki, ale natychmiast wstaje i ostentacyjnie kładzie je na fotelu. Wychodzi. :P Jeśli coś pokręciłam, to sprostujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się je grzybową, z grzankami :) nie podoba mi się zachowanie Kamili wobec Bożenki - głupoty wymyśla o tym Błażeju, Bożena słusznie ją stopuje, a ta jakieś szantaże emocjonalne zaczyna stosować "no co najlepszej przyjaciółce nie pomożesz?" :O nie znoszę takiego zachowania, ale cały wątek może się okazać ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A u mnie nie je się grzybowej :) Udało mi się wczoraj obejrzeć dzisiejszy odc.klanu na str. tvp. Aga z Markiem przyłapani w łóżku przez Zośkę. Krysia (śmiesznie wyglądająca w swoim ubraniu) zawozi Olkę i Norberta na dworzec, czy gdzieś tam. Paweł życzy Norbertowi, żeby mniej się go bał :D Lechu znajduje kolejną buteleczkę w szafce i wkurza się na Bognę. Dzwoni do Krysi, że nie spędzą wigilii z nimi u Beaty. Zyta coś marudziła Michałowi, ale ich pominęłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina malina dziekuje
cie bardzo za wyjasnienie... Moze teraz jasiek oprzytomnieje ze tata piotr to frajer lecacy na byle jacka a nie wzorowy ojciec:) hm rozumiem:) ja nigdy nie slyszalam po prostu by ktos robil grzybowa. widocznie moze zalezy od rejonu/domu..:) ja tam wole barszcz z uszkami:) mniam doczekac sie juz nie moge;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Lech tez byl zaproszony
to Beaty???? nie no to juz zarty...przeciez oni nie sa zadna rodzina! tym sposobem zaprosmy tez antka z zona, kolezanke z pracy grazynki, mariusza, alicje, moze jeszcze martynke z mama! no i ta uratowana z agencji tez koniecznie z matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
No i jeszcze trzeba zaprosić tego ciecia z bloku Ryśka i Graży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wolę barszcz z uszkami.:) Podobała mi się choinka Agnieszki. Na święta trzeba zaprosić rodzeństwo Błażeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jesli krysia idzie
do beaty to wypada tez zaprosic i brata krystyny bo np chcieliby spedzic wigilie z krysia... och jak ja marze zeby i u mnie byla wigilia na tyle osob;( a tu tylko 3 osoby beda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej wypadałoby
zaprosić także rodziców Bogny, w tym również ich braci i siostry z przychówkiem , oraz rodzeństwo Bogny z małzonkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tez ojca bogny z siostra
pania stenie z mezem i jego bratem blizniakiem ( w koncu pani stenia to jak rodzina, teraz po wylewie, nie ma sily robic wiglilii, moze tez wydawce Klanu pana Michte :P , Bogdana, pana Janusza, nawiedzona Edytke z mezem...moznaby tak bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×