Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość megaaan
Krysia sie wkurzyła ze to nie ona ma przetłumaczyc ksiazke bo cały czas miała chetke na Wujkowicza i miała nadzieje że on też bezustannie marzy aby jej przetrzepać sakwę. A tu taki psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Przecież to jest Krysi dawna miłość. Po tylu latach małżeństwa z Pawłem ma ochotę na coś extra w łóżku. No ale cóż, nie ma szans z młodą pipką pani Lisek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jakby się Paweł postarał, też mógłby dać jej coś ekstra! :) Moim skromnym zdaniem, Paweł jest zdecydowanie przystojniejszy od Vujkovicza!! :) Ostatnio w klanie rozbrajają mnie Moni i Feli. No nie mogę z tekstów Moniki! :D Zawsze działała mi na nerwy swoją sztucznością, ale teraz nadrabia tekstami do Feliego! :D Tylko ten ich "pocałunek" w Rosso był okropny!! fuuuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Nie chodzi o to który jest przystojniejszy tylko który jest lepszy w łóżku. Kobieta jak ma za dużo czułości to się nudzi, czasami chce być zruchana jak dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak Beata zaginie
i albo ja usmierca albo wezma inna aktorke. "Dorota nie gra już w Klanie - potwierdza w rozmowie z Faktem reżyser serialu Paweł Karpiński. Ma jakieś inne plany artystyczne oraz rodzinne i temu się teraz bardziej chce poświęcić. Na razie sytuacja wygląda tak, że aktorka już nie wróci do serialu. My gramy, że jej nie ma, zniknęła. Myslę, że przez dłuższy czas na pewno nie będziemy szukać nikogo na jej miejsce. Zobaczymy, ile to potrwa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ znienacka wyskoczyli z tą Beatą, w Mjak miłość przynajmniej wiadomo już od dawna :D nie lubię zmian i nie jestem tym zniknięciem Beaty zachwycona! cóż jednak począć! Czyli przepadnie bez wieści? nic nie wiecie? Co w ogóle się dzieje poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny będzie Jacuś
:( ale mogę go chętnie pocieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stanowczo protestuję przecwiko takiemu biegowi zdarzeń...:P Już było tak ciekawie, bo życie Eleżbiety i Jerzego nabrało w miare ciekawego wymiaru, a teraz znowu będziemy ją oglądać zatrosknaną, przygnębionego Jacka i Jasia i Małgosię, którzy w każdym odcinku tęsknią za mamą... Nie zdziwię się, jeżeli znowu odżyją kłótnie pomiędzy Eleżbietą i Jerzym. Nie rysuje się to ciekawie, jak przez dłuższy czas ma być ciągnięty wątek zaginięcia Beaty, bo to wszystko stanie się po prostu przytłaczające. No ale ja mam jeszcze nadzieje na jakieś ciekawe rozwiązanie ze strony scenarzystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
No to pomóżmy twórcom serialu: Ja proponuję ukraiński gang wymuszający haracze który zatopił ją w betonowych butach na dnie wisły. Tylko trzebaby to rozciągnąć w czsie bo chłopaki z miasta będą ściągać kasę aż Beata sprzeda fabrykę razem z tym szurniętym Leszkiem. Jacuś jak zwykle w chwilach depresji zatopi wacka w jakiejś podrzędnej prostytutce. Jerzy i Ela zapomną szybciej niż przypuszczamy. No i dobra wiadomość, Małgośka i jej wąsaty braciszek umrą śmiercią medialną. Po porstu przestaną ich pokazywać. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my na to, jak na lato... :P Twoja pomysłowość rozbawia mnie chwilami do łez. Trzeba przyznać, że potrafisz człowiekowi humor poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__babunia
Ja proponuję, żeby ją porwał jakiś gang bang. Kacza Małgosia i wąchaty Jasio zdecydowanie powinni zniknąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qshhqhqhqhqqhq
wiecie co ; mnie smieszy fryzura Feliego, ma taka podobna jak w filmie Och Karol a to stary dzid jets toz to nei przytoi i wyglada jakos dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qshhqhqhqhqqhq
monika i łucja też powinny skrócić włosy. nie przystoi kobiecie po 50-tce nosic długich włosów i tyle! a już chłopu to w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi się Klan nie podobał...Cześka otwiera przedszkole we wrześniu, a już menadżeruje ;) i ten tekst o Ryśku z tym bohaterem miesiąca, żenada :O. Sceny Bogny z Leszkiem strasznie mnie denerwują...Skruszony Wujkowicz, to było do przewidzenia, no bo jak to tak Krysia jest niezastąpiona :D. Ja tylko załapałam, że Zuzia ma inny głos, myślałam, że jest ochrypnięta :D,tamta była bardzo ładna, ale jak dla mnie za słodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmianę Zuzi też zauważyłam :) Ja płakać nie zamierzam, ale o to jęczenie mi właśnie chodzi, bo nie mam ochoty oglądać tego na dłuższą metę... :P Poza moimi stałymi ulubieńcami ( czyt. Krystyna i oba Pawły:) ), wyjątkowo podobała mi się scena zazdrośći pomiędzy Bogną i Leszkiem. " Ty Wy się wszyscy tam tak żegnacie? " " Niektórzy się nawet całują" Fenomenalny dialog ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień bez Klanu. Jak mi przykro. 😭😭 Jak będzie jutro? Nie mam pojęcia. :(:( Nasz Pan Och Karol w peruczce gania. :D Śmiesznie to wygląda. :D Ale tak właściwie, to do postaci fircyka Feliksa, nawet pasuje. :P Mam tylko nadzieję, że prywatnie Jan Piechociński nie nosi tej tandetnej "ozdoby"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczki parę postów wyżej: jaaasne, po 50ce to już krótkie włosy, trwała ondulacja, chustka na łeb, różaniec do ręki i RM:-O Nie ma co, kafeteria to kopalnia wiedzy i reguł:-P Dialog Bogny z Leszkiem był zajefajny, zabrzmiało to jakby na tych spotkaniach AA co najmniej jakiś gruppen sex się odbywał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Widzieliście Krysię jak zobaczyła Stiepana? Te jej kurwiki w oczach? Zrobiła się taka wilgotna, że ledwo ślizgała się po podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A daj spokój! Toż ten Stiepan
to wstrętny, stary dziad. Strasznie zdziadział! Dziś właśnie miałam okazję się przyjrzeć, bleeeeeeeeee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana-wagina
No a z Krysi to też żadna miss piękności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee, akurta PIechocinski
ma wlasne wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplyn
No mała,grubawa.Dziwna figura nogi jak patyki a tułów i bary jak u chłopa,poza tym widać po twarzy że se lubi babina "golnąć" no ale kochają się w niej wszyscy dookoła tak jak w jej prześlicznych córach.No a Stiepan ma na jej widok kisiel w slipach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę kultury i odczepić się od Krystyny!! Mnie się wydaje, że Feli nie ma peruki, ale na pewno farbuje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, jak kobitka dojrzalsza, to już tylko buzia w ciup, worek pokutny i kierunek Toruń! :P Nic od życia już się jej nie należy! :P Wnuki niańczyć i ciszyć się, że jeszcze można te parę dni na świecie pobyć! :P Jasne! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu... a to się zawiodłam! Byłam pewna, że Feli peruczkę ma. Wygląda tak nienaturalnie. Spójrzcie na miejsce tuż nad czołem. Tak prawdziwe włosy nie wyglądają. A i tył, tak nad karkiem, odstający mocno. No cóż, dla mnie to peruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiikkkssksskska
kobiety moga miec dlugie wlosy Monice i jej znajomej pasuje ale Piechocinsski glupio wyglada-ja mmysle ze ma wlasne wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×