Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość justi41
Wczoraj Beata wróciła ... pod postacią sikorki. No, Ela to już chyba naprawdę lekko fiksuje. Ale w sumie się trudno dziwić - tonący brzytwy się chwyta :( Daliby podmianę aktorki i od razu zrobiłoby się ciekawiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi, nie wiem czy by tak lepiej było? Dobrze pamiętam święte oburzenie, jak nam Michała podmienili! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdewfefef
zmiana moim zdaniem byłaby bez sensu, już mogliby uśmiercić Beatę, po tylu latach bardzo ciężko byłoby się przestawić na inną aktorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scenarzysta
Cały wątek z Beatą jest bez sensu. Powinni byli zrobic tak: Przyjezdza biznesmen z Ukrainy albo Francji (Loreal jakiś albo co) i proponuje kupienie firmy i przekształćenie w jaką filie a Beate wysyłają do centrum firmy do Paryża/Lwowa/Moskwy/Madrytu. Najlepiej, żeby pojechał z nią Jacek i Małgosia. Jaś mógłby zostać z Rafalskim. Ewentualnie jak aktor grający Jacka jest tak żałosny, że bez klanu żyć nie może to mogli by go zostawić i tu by miał swoje kochanki. Taka jest moja koncepcja. ale tera to kombinuja ten watek bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meszko meszko
W ogóle w tym klanie to same ofiary losu. Nie dostrzegam ani jednej postaci, której życie wygląda w miarę jak trzeba, wszyscy poschizowani od dziecka do starca. Ewentualnie Bolek się wyróżnia, ale to poboczna postać Swoją drogą to wg mnie dużo ciekawsza fabuła jest w Plebanii. I ten serial jest dużo bardziej naturalny. Każdy to powie, Tracz rządzi w Hrubielowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scenarzysta
Plebania lepsza bo szybciej reaguje na to co sie dzieje w Polsce/Na świecie. Emigracja do UK, czy jak nastolatka chciała usunąć ciąze jak ja zgwalcili (to akurat było przegiecie bo ta zgwalcona to w plebani nie usunela i zalozyla rodzine z gwalcicielem). a de best bylo jakis czas temu jak ksiadz przyszedl na kolende do tracza a tracz pstryknął palcami i zza rogu wyszła dziw.wka i ksiądz uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co wam powiem.... Obejrzałabym sobie te pierwsze odcinki klanu:) buntująca sie Agnieszka, Monika czarną owca w rodzinie, Rysków starających sie o dzieci... I przygarniajacyCi Macka:) oj bylo tych watkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek przesadził z tą zazdrością do Bogny, jest dobra , wspiera przyjaciela ,który stracił córkę, ten mówi, że woli czas spędzić z obcymi ludźmi niż z rodziną, co za delikatność z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego, że widział jak się obejmuje z nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scenarzysto wielkie brawa za rozwiązanie wątku z Beatą! :) Jeśli to prawda, że nas podczytują, to pracę przy Klanie masz zapewnioną! Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat taki przypadek, że ofiara związała się z gwałcicielem i razem wychowują dziecko znam z prawdziwego życia. Ciężko w to uwierzyć, ale tak jest :( Ludzie lubią sobie komplikować życie. Zaginięcie Beaty było pomysłem bardzo złym i będzie ciągnąc się nie wiadomo jak długo, ale tyle razy już to omawialiśmy na forum.. Beata zaginęła 26 marca, 2 miesiące temu. Pomysł z wysłaniem jej za granicę byłby najlepszy, no, ale teraz to przepadło. Czy to prawda, ze Plebanię mają zakończyć? Tak czytałam i nawet powiedziałam to babci, opowiedziałam jej, ze aktor grający proboszcza znalazł sobie jakąś młoda kobietę, czy coś w tym stylu i zrobił się skandal, a babcia (osoba mocno wiekowa), no popatrz, ksiądz, a taki paskudny człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam napisać, a to już przecież kilka dni temu było - moja siostra jechała w pociągu z Rysiem, opieprzał konduktora za spóźnienie pociągu (wg mojej siostry pociąg NIE był opóźniony), autgrafu nie wzieła, bo powiedziała, że to obciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym nie wzięła autografu :) na co mi on i co bym z nim zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_wagina
Ale nie pogardziłabyś lodzikiem z połyczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tam
nie oglądałam kilku odcinków, Malino, czemu chwalisz scenarzystów-co wymyślili w zw z Beatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwaliłam tego kogoś, kto ma nick scenarzysta, wpis wczoraj o 22:38 :D Podoba mi się jego pomysł z pozbyciem się Beaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina a co ty masz
do gadania w tej sprawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ma, ze jesteśmy na temacie o Klanie, więc możemy gadać, co nam się zamarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ja też nadal uważam że nagłe niezniknięcie Beaty jest beznadziejne, i to że to drugi raz się zdarza w tej samej rodzinie, to już mega wpadka :O A pamiętacie, jak Beata jakieś 2 dni przed zniknięciem wyszła nagle wieczorek z domu po telefonie i nie powiedziała Jackowi gdzie i po co idzie...pewnie to już było coś na rzeczy (pewnie jakiś mafiozo to był ;), tylko wtedy wróciła do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieslukowa
jak gadaja o beacie to ja przelaczam na prosto w serce bo to zenada juz jest. Zmieniliby na jakas fajna aktorke i nie ma problemu. A takie pierdolenie i rozpaczanie do mnie nie przemawia. Mam wrazenie ze jaco to juz jest ta sytuacja wqrwiony. To ze aktorka ma takie a nie inne plany, nie powinno wplywac na serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klankowicz
Ile jacek miał już tych kochanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meszko meszkok
oglądajcie klan kobiety. Dzisiaj miałyście przykład jakich facetów sobie nie wybierać (czytać: Jacek to ........ ...... ...... ........ ......). Film bo film, ale wielu przedstawicieli mojej płci ma tak w życiu. Pamiętajcie tylko, że to nie mężczyźni to świnie, tylko to nie są mężczyźni, a bezjajowe cioty. Uważajcie na takie karykatury męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Jacek to jest pajac. Uważajcie na takich. Jeszcze zawsze możecie gorzej trafić np na damskiego boksera ci damscy bokserzy to dopiero gnoje takich to bym okllepywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżbieta rozczarowała się bardzo, gdy poznała prawdę o Jacku Kasia jest zazdrosna o Maćka, że rodzice go chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simply the best
Dobrze ,ze sa jeszcze tacy jak Ci panowie ,ktorzy wpisali sie nade mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis1945
zauważyłyście dziś Bogna ma taki brzuch ona jest w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz dobra
Slicznotka musisz tak bezplciowo komentowac serial?? to jest mega dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×