Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A Cześka ma ruch w tym przedszkolu, jakby to było jedno z kilku przedszkoli w Warszawie :D, ona już u tego detektywa nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bednarek, jest odrobinę przystojniejszy ;) Milej się na niego patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi41
Bednarek rewelacyjnie dubbinguje Elmo z "Bawmy się Sezamku". Ech, to jego "Elmo kocha rybkę i kredkę też. Elmo świaaaaaaaaat!!!!!!". Chyba niewiele osób wie, że to Bednarek. Ma facet talent do zmieniania głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy przystojniejszy, po prostu młodszy od Borkowskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi41
JA tak licze tych facetów agnieszki bo stara rura jestem. Przechodze aktualnie klime i mi zal d. ściska ze taka srednia laska jak agnieszka moze sie pruc z kim chce a mnie nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszy, to na pewno :) I ma mniej zmarszczek... :P Oczywiście żartuję z tymi zmarszczkami, ale generalnie lubię grę aktorską Bednarka. Dużo bardziej niż Borkowskiego. Przez postać jaką kreuje w serialu ma grono krytyków, ale nie zapominajmy, że to tylko serial ;) Czytałam z nim kilka wywiadów po grubszu i całkiem do rzeczy mówi. Mi się bardzo podobał w tej wczorajszej scenie z Jerzym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaFilmowiec
Aktor grający jacka grał ped.ała w filmie autoportret z kochanką. Konkretnie grał kochanka byłego męża (Marek Konrad) bohaterki (Katarzyna Figura. Marek Kondrat - Mąż Diany Tomasz Bednarek Partner męża Diany http://www.filmweb.pl/film/Autoportret+z+kochank%C4%85-1996-1202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej,ale nie daj sie zastraszyc.
A mnie fascynuje kilka faktów z początku (chyba?) SERIALU: 1.czyim synem był Maciek, zanim trafił do Ryśków? I skąd Bożenka się u nich wzięła? 2.Elżbieta prowadziła aptekę i kiedys przez przypadek sprzedała jakiejś kobiecie lekarstwa dla dziecka - złą dawkę i to dziecko chyba zmarło....Jak przez mgłę kojarzy mi sie, że to było dziecko tej babki, co miała romans z darkiem od czesi, mam rację? Jakoś nie do końca pamietam ten wątek. 3. Akcja ze zmiana aktora, który grał wczesniej Michała - postać zaginęła i odnalazła się w postaci innego aktora, alke jak tłumaczono to zaginięcie? Bo zastanawia mnie, jak wytłumaczą zaginięcie beatki. mam nadzieję, że ktoś coś kojarzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej,ale nie daj sie zastraszyc.
I jeszcze jedno - czy paweł, maz krysi nie mial przypadkiem nieslubnego syna? Tu z chyba przed tym jak krysia trafila do szpitala z nowotworem to sie chyba wydalo, ze mial kiedys romans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi41
No bardzo przepraszam, ale ten post o "pruciu się Agnieszki" nie jest mojego autorstwa. A więc i ja doczekałam się marnego podszywa. Mam nadzieję, że po tonie wypowiedzi da się jednak rozróżnić inne osoby. Ładnie to tak kraść komuś pseudonim? Wstydź się podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam, ale kryształowy doktor Lubicz to ani romansu nie miał, ani nieślubnego dziecka! :) Edyta chciała go wkręcić w ojcostwo jak była w ciąży, ale wszystko sobie wymyśliła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no, prawda!
było cos z tym romansem! Pomagał kieeedys daaawno temu jakiejś pannie, potem sie okazało, że ona syna ma i krysia dochodzenie robiła! Zapomniałam o tym! Ale kim ta bab była i jak sie sporawa skończyła, to nie wiem. Ale chyba jakoś jej Pawcio kase dawał, bo w tarapatach była. edycia była duuuuzo pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysti41
no do jasnej holery nawet nick mi ukradl i zarezerwował. ta czarna to nie prawdziwa justi41. ta prawdziwa to ja. no sama jestem od lat mi płone z zawisci ze agnieszka ma tylu facetów a ja to chyba juz na zawsze zostane starą panną. ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ele i zle zrobione lekarstwo pamietam jak przez mgłę. Ale jesli mnie pamiec nie myli to bożenka jest adoptowana, kasia przeciez urodziła sie duzo pozniej, nie spodziewali sie ze beda mieli własne dziecko. A maciek to syn sąsiadki (nie wiem czy spokrewnionej z Ryskami) ona chyba zmarła, a Maciek zamieszkał z Lubiczami Kto jest za powtórka pierwszych odcinków Klanu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi i reszta pruderyjnych zazdrośników - nazywanie postępowania Agnieszki "megapatologią" to obraza dla ofiar prawdziwych patologii, takich jak przemoc w rodzinie czy pijaństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mówisz o Joannie, która miała chorego syna i której Paweł pomagał w leczeniu go, czy coś takiego... Grała ją aktorka, która teraz gra bodajże Na wspólnej, ale nazwiska nie pamiętam. Wtedy Krysia i Paweł przechodzili kryzys i się bardzo od siebie oddalili. Krysia widziała Pawła na mieście jak zajmował się tym chłopcem. Kiedyś też zdarzyło mu się nie wrócić na noc do domu, bo ta Joanna wylądowała w szpitalu, a On został z jej synem. Ale po jakimś czasie Krysia i Paweł wszystko sobie wyjaśnili, a Joanna zniknęła. W każdym razie, nie było żadnego romansu, a to dziecko nie było Pawła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.czyim synem był Maciek, zanim trafił do Ryśków? I skąd Bożenka się u nich wzięła? Maćka matka była chora i umarła zostawiając Maćka z mieszkaniem. Rysio go adoptował. Bożenka była adoptowana z domu dziecka kiedy żona Rysia myślała, że nie może mieć dzieci. 2.Elżbieta prowadziła aptekę i kiedys przez przypadek sprzedała jakiejś kobiecie lekarstwa dla dziecka - złą dawkę i to dziecko chyba zmarło....Jak przez mgłę kojarzy mi sie, że to było dziecko tej babki, co miała romans z darkiem od czesi, mam rację? Jakoś nie do końca pamietam ten wątek. Coś takiego było, ale też dobrze nie pamiętam :) 3. Akcja ze zmiana aktora, który grał wczesniej Michała - postać zaginęła i odnalazła się w postaci innego aktora, alke jak tłumaczono to zaginięcie? Bo zastanawia mnie, jak wytłumaczą zaginięcie beatki. w 891 odcinku (27 grudnia 2004) zmieniają Michała. Odszedł, bo nie chciał być kojarzony tylko z jedną rolą. Było to tak : stracił pamięć i pewnego dnia pani stanislawa otwiera drzwi a tam nowy aktor :) Oczywiście nikt nie zauważył przemiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "lena_888": Nie dam się sprowokować pomimo tej zaczepnej i wulgarnej wypowiedzi. Jeśli chcesz, to dalej sobie sącz swój jad, bo najwidoczniej jest ci obcy kulturalny sposób uczestniczenia w forum. Od kiedy to wszyscy się muszą ze sobą zgadzać? Po to jest ogólnodostępne forum, żeby się na nim wypowiadać, ale po co się wzajemnie obrażać i używać określeń z "rynsztoka"? Tylko, że niektórzy najwyraźniej tego nie potrafią. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przepraszam lena_888, to powyżej było skierowane do osobnika "o dziwo facet". Przepraszam, jest późno i stąd pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela sprzedała złe lekarstwo kobiecie i jej synek zmarł, miał na imię Eryczek, ta kobieta miała męża alkoholika, potem on też jakos zmarł czy zginął na budowie bodajże, długo tej babki nie było, potem się znów pojawiła, pracowała u Surmaczowej, Darek jej zrobił dziecko i zgineła w wypadku Michał będąc piłkarzem został pobity przez agreswynych kibiców - chuliganów, miał obrażenia głowy przez co nie pamiętał kim jest i nie mógł wrócić do domu, a jak wrócił to był inny aktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dziwo facet
Wczoraj mnie trochę poniosło, przepraszam za to. Sama mam męża taksówkarza więc wiem o czym piszę. Wieczorkowski przerwał grę w Klanie bo musiał iść na pielgrzymkę i producent serialu podziękował mu za współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogliby dać w wakacje
powtórki pierwszych odc. Klanu ;-) A pamiętacie, że Jurek kiedys odziedziczył kamiennicę po ojcu i wtedy okazało się , że ma siostrę Kamilę? Albo te wszystkie baby, z którymi zdradzał Elę, masakryczne były. Pamiętam jeszcze, że Jacuniu i Beatka mieszkali na Sadybie jakis czas,jak jasiek był mały :D A co do ilości partneró , to uważam, że Olka i Agnieszka wiodą prym pod względem ilości mężczyzn w swoim życiu i tragedii z tym związanych. Trafiaja na samobójców, narkomanów, mafiozów, oszustów itd. Aż trudno uwierzyć, że tyle nieszczęść na 2 siostry spadło. Boję sie pomysleć przez co Pawełek jr będzie przechodził jak podrośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogliby dać w wakacje
A jeszcze jedno sobie przypomniałam - Monika była kiedyys z Bogdanem, który miał agencję detyktywistyczną , taki łysy pan z brwiami, lubiłam jak z nim była, bo wtedy była taka "normalna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - TELENOWELE
Kurcze, pamietasz dokładnie w którym odcinku michałka podmienili? :D Jestes moją idolką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat takie rzeczy nietrudno znaleźć w internecie :) ale i tak podziwiam pamięć co niektórych osób :) każdy z nas coś pamięta, o czym inni kompletnie zapomnieli i to jest fajne :) Niefajne jest, że znów jestem do tyłu z Klanem, a tu wakacje za pasem i przerwa będzie w oglądaniu przymusowa :D Bednarek chyba jednak najwięcej udziela się w dubbingu niż w graniu - ma imponujący dorobek :) jak Boberek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez do tyłu z klanem
może w wakacje jak jakis urlop będzie cos nadrobię ;) ostatnio zatrzymałam sie na etapie, kiedy Aga otwierała butik razem z koleżanka i Olka chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, toż to takie zamierzchłe czasy :D dawno już po butiku, ale to pewnie wiesz :) jak oni tam łatwo zmieniają pracę, fachy, itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×