Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Doktor Lubiś
A dla mnie Zaaal zachowuje się jak rasowy facet. Nie rozbija g*wna na atomy tylko pisze bez zbędnych ozdobników. A wy zachowujecie się jak podłączone do jednego kabla kiedy nawzajem się obserwujecie. A gdyby którejkolwiek z was przyszło rozmawiać z Zaaalem w cztery oczy, byłybyście dla niego bardziej przystępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanica
Rasowy facet oglądający Klan. hahaha - Nie ma czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- dziwny ten wątek dziś, że Mariusz tak szybko zasnął w 2 sekundy... mogli chociaż pokazać w międzyczasie kogoś innego np Elę i Jurka - Ryśka mogli odrazu uśmiercic tym zawałem a nie ludziom robią nadzieję w lirycznej otoczce no i ta zapowiedź jutra... - z Jurka już od jakiegoś czasu robią sobie darmowego kierowcę, przywieź, zawieź... - Małgorzata miała strasznie zafajdane drzwi od mieszkania, nie mogli umyć ich? - Jurek mógł powiedzieć Eli o zapędach Małgorzaty, bo teraz będą między nimi nieporozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Lubiś
Dlaczego rasowy facet nie miałby oglądać serialu obyczajowego? Czy równouprawnienie może się odbywać tylko w jedną stronę? A wypowiedzi Zaala to w głównej mierze same konkrety. Nie opowiada tu swojego planu dnia tylko precyzjnie odnosi się do tego co jest tematem topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie Douglas
To niewiarygodne jak bardzo dziecko potrafi przywiązać się do ciepła rodzinnego domu nawet za cenę obecnej w nim biedy. Przykład Kasi, która błagała by nie oddawać jej do Pawłów mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to frugo masz rację
ale u Ryśków nie ma biedy,owszem żyją skromnie,ale nie biednie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mieliśmy ubaw dzisiaj ze sceny u Ryśków, najpierw Bożenka poszła przewijać małego, za dwie sekundy krzyczą, żeby być cicho, bo mały zasypia, a za następne dwie Mariusz śpi, no tempo to mają Żenada z tą Małgorzatą, ale kiszka :D:D wiedziałam że Ela zastanie ją w negliżu, łatwo to było przewidzieć :D i dobrze, wreszcie Eli otworzyły się oczy i dowiedziała się, jaka to miała przyjaciółeczkę :o Odcinek ogólnie nudny był, ale ta scena wystarczyła za wszystko, żałuj, kto nie widział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to frugo masz rację
a do Pawłów to chyba żadne dziecko by nie chciało iść:ostrasznie sztywni oni są,jeszcze rozpiją Kasię tymi koniaczkami:D My to co innego,jesteśmy dorośli, więc wypijmy sobie teraz koniaczka za Rysia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJNOWSZE GG
zal, tylko winny sie tłumaczy tak wiec skon ten cyrk i wstydu oszczedz ! zamilcz, naprawde bo sie tylko pograzasz z postu na post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie Douglas
Ale istnieje bieda w sensie mentalnym. W sposobie myślenia i postrzegania rzeczywistości Rysiowie reprezentują zaścianek. A pod względem lokalowym dom na Truskawieckiej prezentuje się przy ich M4 jak willa Carringtonów dlatego dziwię się Kaśce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Kasi robi się laseczka, ciekawe, jak będzie wyglądała za 5 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ten znajomy Bożeny od tańca bardzo dziś przypominał Jaśka tak z twarzy i fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupsi
Brakowało mi w ostatniej scenie czegoś w stylu: "Ela... Co za przyjemna niespodzianka" uderzenie z pięści i upadek Małgorzaty "Cała PRZYJEMNOŚĆ po mojej stronie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam tylko początek, bo nie chcę sobie psuć nastroju jutrzejszego odcinka :P ale tak to jest ta Halszka, ciekawe tylko czy będą konsekwentni i czy ona nadal będzie tą samą osobą, ale wydaje mi się, że tak w końcu wielu ludzi może ja pamiętać. to czarny charakter. ciekawe czy doktor Lubicz się dowie i czy będzie odwet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukamieniować Halszkę!
Ta pazerna wywłoka krąży jak sęp nad tą rodziną. Teraz przyczyniła się do śmierci Ryśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupsi
Mariusz zna Halszkę z czasów gdy powróciła jako przyrodnia siostra jego byłej narzeczonej Kaśki (2006) Monika i Cześka znają Halszkę z czasów gdy pojawiła się po raz pierwszy i okradła butik (2002) Paweł ją zna bo usuwał jej tatuaż, w okresie gdy snuły jakieś intrygi z Edytą (2009) Ale się wtedy dobrały- wariatka i złodziejka. Ciekawe co się stało z Edytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta poranna scena u Grażynki w mieszkaniu pokazała, że po śmierci Ryśka tam naprawdę będzie pusto... Bożesz Ty mój to już jutro :( I odejdzie nasza serialowa legenda :) Żaaal, domyślam się że chciałeś we mnie uderzyć, ale nie udało ci się, bo dziś mam tak wyborowy humor, że wszystko spływa po mnie jak po kaczce :)! Niepotrzebnie się napinasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądałam jeszcze zajwkę jutrzejszego odc. i mamy typowy wyciskacz łez... ;) Płacz Grażynki łapie za gardło. Kto by pomyślał, że uśmiercenie Ryśka przyniesie nam tyle emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, po prostu wyszło na jaw jaka Małgorzata jest :) Ela przekonała się na własne oczy. Jak to za co pijemy ? Ja myślę, że za ta biedna rodzinę, którą jutro Ryszard osieroci. Bożesz Ty mój, taka tragedia się zbliża nieuchronnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie dziewczyny! Za biedna, osieroconą rodzinę Ryśka! ;( Ależ się będzie działo jutro! A następny kieliszek za tych wszystkich, którzy Klan potępiają, ale ostro oglądają i znają każdy szczegół z serialu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Kasia miałaby wystraszyć sie cioci Krysi?! Toż ciocia Krysia bardzo miło kobitka, wujek Paweł trochę gorszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh teraz rozumiem
obejrzałam na YT śmierć Ryśka i ta kobieta w czerni,blada,czarne wlosy i zły charakter pewnie jest symbolem śmierci :D Wg mnie to twórcy Klanu chcieli powiedzieć w tej scenie:P Bo równie dobrze mogla być ubrana inaczej i być np.szatynką lub blondynką albo rudą.A tu taka blada,czarna,ciemny makijaz oczu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popieram w całej rozciągłości, że z cioci Krystyny, to równa kobitka :) Kasia powinna sie cieszyć, że ta ją chce w ogóle zaprosić. W takim razie za biedną rodzinę Ryśką, która to już w sumie dziś przeżyje chwile zgrozy... :( Bożesz Ty mój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh teraz rozumiem
a ten kolega Michała już chyba drugi raz go wychujał:oPamiętam,że kiedyś,dobrych kilka lat temu robił też jakieś wałki z kasą,oszukal Michała czy coś w tym stylu:oFaaaaajny kolega,nie ma co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh teraz rozumiem
a nie wiecie czy Piotr Cyrwus sam chciał zrezygnować z roli Rysia czy to scenarzyści go uśmiercili????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×