Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

HAHAHAHAHA na pogrzebie nie bylo nikogo z rodziny grazki - sama rodzina i znajomi ryska super sprawa. Umiera mąz grazki a w jej rodzinnych stronach - "a co nas to nie jedziemy :d" Super sprawa zwlaszcza ze rodzinne korzenie grazki byly podkreslane w koncu czeska wziela sie z jej strony a takze matke grazki grała ta co grała w plebani ta stara, co wiecej rysiek rok temu byl niby w niemczech z tym józkiem co grał go żak i nawet oni nie przyjechali na pogrzeb hahahahah strzal w kolano dla scenarzystow konczyc ten serial wstydu oszczedzcie i kasy publicznej matoly jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do Józka,to też
się zdziwiłam,że go nie było.Tak,jak tych przyjaciół-Danusi z Zenkiem. Ale mama Grażyny (w serialu) zmarła już jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adeva^
Najlepsze było jak wszyscy żałobnicy stali jeszcze przy grobie a Paweł odciąga wdowę mówiąc, że już czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adeva^
Pawełek jest o lata świetlne dojrzalszy od opóźnionych w rozwoju bliźniaków chociaż młodszy od nich o 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka mogla umrzec fakt ale co z reszta rodziny, znajomi? totalna olewka a jak przytaczalem rok wczesniej rysiek niby do niemczech jechal z tym jozkiem hahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dzizas
usmiercic blizniaki a nie ryska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadjpg
Ja bym wprowadziła dodatkową dramaturgię na pogrzebie jak Maciek rzuca się na trumnę krzycząc "Ja nie chcę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekam ze smiechu jak was
czytam..... Wy zacznijcie troche zyciem REALNYM życ, a nie tylko - Klan, forum, komentowanie , Klan, forum, komentowanie i tak w koło Macieju ( nie koniecznie ten z serialu:P ) scenariusz jest jaki jest - zycie realne tez jest pełne absurdów. I co z tego ? takie jest i już.. nikt nie jest doskonały - nawet wy naiwniacy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekam ze smiechu jak was
znaleźli sie krytycy serialowi :D zaraz sie popłacze ze śmiechu :D hahah jedno mądrzejsze od drugiego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno jakoś
się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brk Doroty
Ogolnie to mogli paru statystow podstwić jako jakis tam dalszych znajomych. A najdziwniejsze, że nie było Doroty. Siostra nieobecna na pogrzebie brata. Może siedzi gdzieś w zakonie ale chyba na pogrzebie powinna się pojawić. Aktorka grająca Dorotę gra teraz w Barwach szcęscia i chyba z Klanu zrezygnowala ? Ale jak tak to może ją grać inna aktorka, pojawia się rzadko więc nie będzie to się bardzo rzucalo w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olabogaaaa
Ludzie, temat był wałkowany - Dorota wyjechała na misję do Afryki czy gdzieś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosieńka...
Kinga musiała brać kiedy chodziła z nimi w ciąży. A Zyta pokazała dziś, że nie jest tylko łatwym w obsłudze automatem. Za to Darek masakra. Umarł człowiek, co tam! Pomiziajmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanica
Grażynka rzeczywiście zagrała świetnie, Bożena i Kaśka słabo. Trochę niesmaczny dla mnie wątek miłosny Miłosza. A zajawka jutrzejszej wizyty Herbus to porażka, jak można odwiedzać wdowę dzień po pogrzebie i namawiać jej córkę na tańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobała mi się scena jak Monika rozmawiała z Feliksem o Ryśku. Rzeczywiście tylko na niego zawsze mogła w tej rodzinie liczyć. Ela i Paweł niekiedy ją olewali a Ryszard nigdy nikomu nie odmówił w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrok mnie zmylił, czy na tabliczce była data z listopada? Z tego co kojarzę, Klan leci równolegle do czasu aktualnego ( święta itp. w tym samym czasie). Wydawało mi się, że widziałam datę 22 . 11. 2011 no bo chyba po 22 nikt by nie pisał rzymskiej II oznaczającej luty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaal a tak ciekawoosci
jakie programy w tv uwazasz za warte ogladania( bo tv jak widac masz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Olabogaaaa
Możesz im pisać, że temat był wałkowany, a fakty podawane, ale do nich jak grochem o ścianę. Oni na tym forum żyja jak w amoku - tylko oni i ta ich dyskusja - oni faktów i wiedzy jako takiej do siebie nie przyjmują, dlatego wszystko odbija sie ehem. Klapki na oczach mają, a już nie wspomne o tym, ze jak sie jednego tematu czepia, to tygodniami wałkują, a wtedy jedno od drugiego mądrzejsze... Także na nich trzeba patrzec przez palce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaaalążek!
Zaaal! Masz ochotę spotkać się ze mną i moją znajomą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dzizas
Czemu moderator kasuje moje posty o rozwydrzonych blizniakach???:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w y tak za klanem szalejecie
i niewiecie ze graza nie ma nikogo NIKOGO z rodziny bo jest SAMA Z DOMU DZIECKA ?????????????????????????/ pustaki przebrzydle. jak ogladaliscie ? phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dzizas
z domu dziecka jest Bozenka nie Grazyna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam pytań
co do powyższego postu, że Grażka jest z domu dziecka :D Ludzie, wy bajki piszcie, bo wam fortuna sprzed nosa uciaka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie troche dziwne że od razu umawiają się że jadą na cmentarz a jakaś msza pogrzebowa to niby gdzie się odbywa czy Ryśkowi urządzili świecki pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Feli i och Moni to najbardziej sztuczna para jaka jest w tym serialu, te ich dialogi, wywody, przeciąganie zdań jakby grali na czas czy normalni ludzie tak rozmawiają, poza tym każdym słowem i gestem Moni podkreśla że Feli jest od niej gorszy, traktuje go jak śmiecia więc po co z nim siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to było bardzo dziwne. W tym klerykalnym kraju nie pokazali klechy na pogrzebie. To jakieś nieporozumienie. A może Rysio, wzorem Szymborskiej lub Religi, nie życzył sobie katopedofila w tej ostatniej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh możliwe że Rysio
odciął się od kościoła i chciał świecki pogrzeb;) Klan idzie z duchem czasu,Rysio też,wierzy z Boga,ale nie w kościół i księży...I DOBRZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh możliwe że Rysio
tak juz kiedys,parę lat myśłałam sobie i doszłam do wnisoku,ze ja po śmierci wolałabym byc skremowana niż pochowana w trumnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne zachowanie na tym forum zaobserwowałem :d otóż jak wypisuję o błędach w scenariuszu albo nagannych pomyłkach i zaniedbaniach to fani klanu zamiast uderzyc się w piersc i przyznac racje piszą: "nikt nie jest idealny" to smieszne bo normalnie myslacy czlowiek zgodzi sie z faktem, ze na pogrzebie powinien byc ktos z rodziny grazynki zwlaszcza ze jeszcze przed rokiem rysiek z tym calym jozkiem byl w niemczech no i przez caly serial przewijali się czasem ktos od strony grazynki a pogrzeb typowo lubiczowy z rudą ogrem i innymi wariatami. Moze czasem warto chwile refleksji i zastanowic sie ze zaraz zaraz cos tu nie gra? faktycznie ktos ma racje kto zwrocil na to uwage ale nieeee :d lepiej oczywiscie udawac ze wszystko jest ok. Zastanawiam sie do kogo kierowany jest klan w zamysle tworcow czy do babć ktore z racji wieku podeszlego nie zwracają uwagi na takie detale (amerykanskie seriale takich wpadek nie mają) czy moze do gospodyn domowych, ktore zajete domem tez nie zwroca uwagi? :) Jeden ciekawy fakt - jesli klan nie moze zostac nadany w normalnej porze jest nadawany o 14. o tej godzinie wiekszosc osob pracuje wiec potencjalnym widzem zostają kury domowe. dziekuje za uwage wasz profesor zaaal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal ty chyba
jesteś profesorem ale od łopatologii , głobię do kwadratu ! Sam klan oglądasz, ty knurze domowy ! Idz do kuchni bo ci się ziemniaki łajzo przypalają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×