Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość fsmsff nsns
dzisiaj w ogóle nie ma klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj nie ma Klanu
:oPogrzeb Ryśka dzisiaj jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie było wczoraj smutno jak oglądałam Klan. Wiem, że to film, że fikcyjna śmierć, ale przypomniało mi się jak to było, gdy odeszła moja najbliższa osoba :( Jestem niepocieszona tym, że Klanu dzisiaj nie ma :O Też się wczoraj zastanawiałam dlaczego nie ma Doroty, bo przecież chyba w tym jej dziwnym zakonie dostałaby urlop na taką okoliczność jak śmierć brata. Chyba, że wstąpiła do zakonu zamkniętego bez możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym o czym scenarzyści zapomnieli poinformować widzów? ;) A ten cały punkt przedszkolny Cześki chyba by nie padł, gdyby pofatygowała swoją dyrektorską dupę do ciotki, której bądź co bądź, ale zawdzięcza bardzo wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TVP niezle dala po garach Dzis o 14 mial byc kolejny odcinek a oni sie zamotali i dali wczorajsza powtorke a w gazecie nawet byl oznaczony ze kolejny ma byc haha w klaniku to powazny problem bo serialik jest z dnia na dzien wiec dzis sie nie dowiemy jak placza za ryskiem jeden dzien zaloby i ryczenia im wcielo buehehehehehehhehehehehe kij w oko scenarzystom jak juz pisalem o czesce zapomnieli a ona z nimi blizej byla niz monika a czeski w ogole nie pokazuja bo jej watki skupialy sie na darku ktory posuwa ta pracownice hahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak marmolada...
No coś im się pokićkało, bo nawet na vod nie ma piątkowego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz mowicie o Czesi to powiem wam ze ona jest poprostu głupia. Sama wpada na pomysl, aby Darek szkolil Kaje, czyli potencjalnie wpycha go w jej ramiona (do tego wiadomo jaki jest Darek, niejedno ma na sumieniu) i udaje nieswiadoma zagrozenia, tym bardziej po tym jak ich przylapala, bo to chyba bylo przed tym zanim on zaczal szkolic ta dziewuche i jeszcze sie zdziwi jak ja Darus zrobi w chuja. Chyba zadna myslaca żona po nakryciu meza z inna nie wpadlaby na pomysl, aby ten jeszcze mial jej pomagać po godzinach. Ten wątek jest niedorzeczny. A czemu nie pokazuja tej ich corki Ani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sport się uprawia, nie ogląda
Zamiast Klanu musimy oglądać jakieś zawody ograniczonych półzwierzątek! Monika sprawiała wrażenie jakby bardziej chciała dobrze wypaść niż przeżywała utratę brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zaaala!
Jesteś koksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest z tym Klanem? TVP ma najwyraźniej widzów w d_ _ _e :( I płać tu człowieku abonament! Ciekawe za co? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja siee pytammm
dlaczego Graąz spadla z krzesla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysio Rysio
macie może jakiś link gdzie mogę zobaczyć w necie dzisiejszy odcinek??? dajcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak marmolada...
W tv nie było dzisiaj odcinka, na stronie vod telewizji jest płatny odcinek plus 5 na kolejny tydzien a ipla daje za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie oglądam na ipli ten
odcinek,który miał być dzisiaj o 18,a będzie dopiero w poniedziałek chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak marmolada...
Nie w poniedziałek będzie normalnie. Na ipli jest aktualny niby z dzisiaj do zobaczenia tylko w necie. Sprawdzałam program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ogladam na ipli jak tv
nie dali. Za poniedziałkowy już trzeba płacić. Przez skoki wszystko się skitrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaaal mi tyłek ściska
Zaaal! Próbowałeś kiedyś sexu 2m+k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaa
'Drogiemu zmarlemu na wieczna pamiatke' ;D Bardzo ladny napis ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysio Rysio
stypa u Moni w rosso ptaszki od Bolka ciasta od Stasi i Steni koniaczek od Pawła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysio Rysio
no a Wy zaproście gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten odcinek 2237 całkiem ok
aktorzy dobrze grali,nawet Trojanowska dobrze wypadła,było widac po niej smutek po Ryśku:o Nawet była durna Cześka,a jej Darus znów się miział z przedszkolanką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ludziki!!!
Tutaj macie link do odcinka 2237-czyli tego którego dzisiaj nie było www.tvp.pl/vod/seriale/obyczajowe/klan/odcinki-2201-2300/odc2237/6553041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I całymi dniami śpię
Mariusz ma mentalność robola. Może co najwyżej odpowietrzyć Grażynce kaloryfer ale o relacji na poziomie duchowym nie może być mowy. Ona podczas miłosnych uniesień wolałaby jak każda kobieta wznieść się na wyżyny emocjonalne a robole traktują te sprawy dość machinalnie. Dlatego profesor byłby dla niej bardziej odpowiednim partnerem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I całymi dniami śpię
Krystyna się wydarła jak ta babka, która zadzwoniła na straż i chciała ratować dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby, która
wypisuje kwestie bohaterów, typu jestem zyta, maciek, czesia może założyłby swój wątek, na którym pisałby te swoje bzdury? Bo jeśli ta osoba myśli, że jest zabawna, to się myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że te dialogi są
zabawne:)Przecież nikt nie każe nikomu ich czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Lubicz
Ludzie, wy popadliście w jakiś kompletny obłęd. Zastanawianie się jak poradzi sobie ciocia Grażynka jest bardziej śmieszne niż ta cała żałoba. A ja wam mówię, że wszystko jest prostsze niż sądzicie. Nie ten facet, to będzie następny. Przeżyłam już sporo więc wiem jak to z nimi jest. Jednego dnia odchodzą w niebyt a drugiego na ich miejsce wskakują kolejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoktochce
To kiedy teraz będzie odc 2237? Chyba się nie przesunie wszystko o 1 do tyłu. Tam czas akcji to rzecz święta. Kiedy opowiada się o jakimś wydarzeniu to mniejsza o treść, ważne żeby precyzyjnie podać dzień tygodnia kiedy to się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×