Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Żonkilka, nie zobaczymy nowych okularów Kryśki, bo scena, która była w zapowiedziach, została wycięta z odcinka... Ciekawe dlaczego? Jest już na vod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łada fak?
Elżunia zachowuje się prawie jak Susan Harper z sitcomu "Moja rodzinka" a Kamila jak pusta i puszczalska Kelly Bundy. Ten serial powinien zasilić ramówkę Comedy central family. Trener płaszczył się przed wielmożnym doktorem, gotów dać się ukamieniować za swoje niedopatrzenie na co stary Lubicz zaśmiał się władczo i odwołał zarzuty. Więc po co były te wymówki? Żeby pokazać swoją wyższość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-To twój? -Tak Jakub -A to mój. Stefan -Cześć Stefan Biedne dziecko. Po co Eli ten kostium?? Wielbłąd Tomek jest słodki. Ale Tyniec tak z tym żarciem przyszedł? Wielbłąd sam sobie na garbie przyniósł worek liści? Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co fo moich antyfanow na forum - wiadomo ze dla nich kazdy kto by mial podobne zdanie jak ja to bede ja na jakims tymczasowym nicku to osoby opoznione w rozwoju i jedyna rozrywka w ciagu dnia to pojechac zaalowi wiec wezme to na klate i przezyje :d ja tam nie zwracam na to uwagi jestem tu SUPERSTAREM a kazda star ma fanow i antyfanow proste ;d. Moi antyfani sa ograniczeni bo nie akceptują nikogo kto moglby pomyslec jak ja czy podobnie napisac ale to juz inna bajka. Co do klanu - Elzbietka tez pajacowala ale mniej niz knorras na szczescie ale jednak takie sobie to bylo. Klan od paru lat jest cyrkiem milo ze teraz scenarzysci zrobili to doslownie. Czekam na burdelik - moze przyszly sezon? Pijus koniakowy i scena z sensejem porazka. On sie tlumaczy bo to dziecko lubiczow najwazniejsze gdyby to stalo sie komus innemu przeszloby ale nieee synek pijusa i waznej pani doktor to przeciez nie mozna tak popiscic, maly pijus junior ma byc traktowany bynajmniej po krolewsku tuz to rodzina krolewska. Plaszczenie sie sie trenera przed starym pijusem bylo niesmaczne zwazywszy na fakt ze z dziecmi w tym wieku tak po prostu jest nauczyciele w szkole nie pilnuja kazdego osobno na takich treningach jest podobnie to rodzic powinien wychowac i nauczyc dziecko zachowania i np. zeby nie dawalo sie prowokowac kolegom a dziecko takich vipów jak pijus koniakowy i doktoreczka to jest brylant wsrod innych i powinien miec ochronie BORU albo Sikret Servis i tajniakow z FBI w kimono. W ogole to dziwne ze zrobili taki watek przeciez lubicz w prywatnym zyciu spowodowal wypadek rozbil auto i mial 2 promile i stracil prawko ktore ostatnio odzyskal i on smie pouczac kogokolwiek nawet jako rola w serialu o takich sprawach? szczyt wszystkiego! mogl odmowic zagrania takiej kwestii ale wtedy obciętoby mu zarobki a tego pewnie nie chcial wiec wyszlo z serii "przygadał kocioł garnkowi" a scenarzystom polecam troszke znac wydarzenia biezace zeby nie bylo takich wpadek ze jeden pijus robi afere z powodu wypadku komus innemu jesli on sam mogl kogos zabic. Uwazam to za naganne i w dzikiej polsce jest to mozliwe zeby taka osoba nadal grala w serialu w publiicznej tv na zachodzie bylby skonczony. Tak czy siak ten wątek rozmowy i dominacji pijusa był fatalny trener powinien go polozyc na macie z miejsca i poprowadzic z nim pogadanke na temat koniaku i jego naduzywania. Maciusiowi znow odbija szajba juz bedzie wynosic w torbach sprzet z domu i bedzie znosic do nowego mieszkanka gdzie mieszka jeszcze ruda i ogr powinien tak naznosic tyle pudel zeby ruda ciezko sie przez pokoj przepchnela. Z tym Maciusiem jest katastrofa i dzis mial strasznie duzo kwestii do wypowiedzenia a obawiam sie iz to początek gory lodowej i bedzie ich znacznie więcej :( heeeelp Spotkanie michasia i mariusza w parku bylo opisywane w tele tygodniu co najmniej jako jakas randka z podtekstem w tle nie wiem jak inne gazety ale tele tydzien cos sugerowal co mnie bardzo rozbawilo bo z michasia pilkarzyka sportowca i gniewnego zrobilby sie tatusiek romansujący z innym tatuskiem w parku przy wózeczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaaal fajne podsumowanie
wczorajszego odcinka,szczególnie to o pijusie lubiczu,w innym,normalnym kraju już byłby skończony,a tu wielki pan moralizator:o Na AA z nim,potencjalny morderca i tyle,bo jak inaczej nazwać pijanego kierowcę????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaaal fajne podsumowanie
heheheh no i dobre to z agentami FBI w kimonach :P:D Co do dzisiejszego odcinka to Pawełek Junior już jest doskonałym diagnostą-odgadł,że panią Stenię bolą nerki:o Jeszcze 2 odcinki i będzie robił operacje:o No i fajna byłaby parka-Michał i Mariusz:D Scenarzyści pogliby pociągnąć ten gejowski wątek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Klanu wraca
Jassie z zespołu "R". Będzie chciała zawłaszczyć aptekę Sasetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ta Kryśka jest nudna...i Paweł z tą teczką po domu maszerujący w dodatku w garniaku...wygląda jakby wpadł tylko odegrać swoją rolę i fru. Jutro po pracy będe paradować w garsonce z aktówką i laptopem w ręce ;) Nie mogą ci ludzie wejść do domu i zrzucić tych wyjściowych ciuszków? A może się czepiammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahaa
"Jutro po pracy będe paradować w garsonce z aktówką i laptopem w ręce" :D:D:D:D:D ja tak samo,i do tego w pełnym makijażu:P A faceta namówie,aby też latał w garniaku po domu;) I będziemy się do siebie zwracali taki mega oficjalnym językiem jak państwo Lubicz :DAaaaa i nie zapomnimy o lampce koniaczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahaa
i nie czepiasz się ;) Mnie też to zastanwia czemu oni w domu latają w butach,garniturach itp.:o Człowiek po powrocie z pracy do domu zazwyczaj zrzuca oficjalne ciuchy i przebiera się w coś wygodnego...ale nie Lubicze:P Nie twierdzę,ze mają latać w powyciąganych dresach jak Kiepski,ale siedzenie w domu po pracy w garniaku to przesada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigracja z klanu
Aga była dzisiaj w NiNZ. Miała doczepiane włosy, wyraźnie to było widać. Jakoś dziwnie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz57
Pozostaję w naiwnej nadziei, iż kolejne pozbawione smaku wpisy jednego z partycypantów jak i sama osoba dyskutanta nie zagoszczą ponownie na forum. Istnieją słowa i opinie, których dżentelmenom wypowiadać nie przystoi! Chyba, iż ów młodzieniec zaprzestał pretendować do tego miana. Wówczas nad takim człowiekiem należy się pochylić ze zrozumieniem i wyrazić żal z powodu tego, czego zmienić nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie twierdzę,ze mają latać w powyciąganych dresach jak Kiepski" ahahahahahaha padłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż dzisiaj Lubiczowa chodziła w leginsach, czy alladynach i długiej, luźnej koszuli! :) No, ale to, że Pawełek przewidział ból zęba matki i kręgosłupa ojca, to już przegięcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożesz t mój z tym Klanem Zachwyty Juniora nad usg i innymi sprzętami nienormalne. Co ojciec go nigdy przez 9 lat do kliniki nie wziął. Zachowywał się jakby z dżungli go wypuścili i pierwszy raz zobaczył coś co na prąd działa. Już bez przesady. Nie przepadam za Zytą ogólnie, ale jakbym wróciła z pracy i zobaczyła obcego faceta paradującego po mojej kuchni w fartuszku to bym pogoniła obu od razu. Z werandowaniem przesadziła, skoro dziecko było ubrane jak na dwór to od stania przy oknie chyba by nie umarło. Wielbłąd Tomek nadal rozkoszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh te pajacowania knorra ciag dalszy co to juz kabaret jakis czy nie wiem? serialem obyczajowym na bank nazwac tego nie mozna juz powinien byc opisywany jako komediowy ale ostatnio chyba już jako kabaret. Marzylem zeby wielbłąd ugryzł Knorra machającego łapami niczym jacyków czy inny woli i tysio. Niestety nie ugryzl ale moze sie docekam. Pawelek - to dziecko gra i mowi jak robot totalna sztucznosc nie pisalem tego wczesniej bo mlody mial male kwestie do mowienia glownie tak lub nie albo cos o judo ale teraz wątek rozbudowali musze to skomentowac. Dzieci w jego wieku bywaja rezolutne i mozna spokojnie znalezc chlopca w jego wieku ktory umialby mowic o niebo lepiej niz taki kmiotek jak on nie da sie czasem sluchac tego brzękolenia strasznie to sztuczne nawet jak na klanik musze stwierdzic za sztuczne. Takie zdolnosci no no juz diagnozy jutro jak ktos slusznie zauwazyl bedzie operowac juz widze scene jak przy sniadaniu pawelek sie mądrzy a koniakowy proponuje aby przeprowadzil dzis zabieg chirurgiczny na co mlodzik sie zgadza a koniak jest dumny z syna ze ten w tak mlodym wieku dokonal operacji. A tak powaznie to kazdy chyba wie jak wygladaja wrozki w tv na bank kazdy widzial proponowalbym pawelka jako wrozke wlasnie zeby uzdrowil za te 3 plus vat. Graza musi latac i swiecic oczami wiecznie za maciusia ma kobita przewalone zycie wspolczuje jej niemilosiernie... Ogr juz chce sie rozmnazac i rozsiewac to swoje diabelskie nasienie psychola dalej powinni go wykastrowac jak kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehe Ogr poczuł
instynkt ojcowski:D Najlepsza był mina Olki,gdy Ogr wspomniał o dziecku - ten strach,przerazenie i panika w jej oczach - BEZCENNE :D W sumie wcale jej sie nie dziwiłęgdyby mnie miał zapylic taki psycholek i byłoby ryzyko,że urodzi się psycholek junior to też bym spanikowała:o Schizofrenia,nie musi,ale może być dziedziczna,nawet jak nie bedzie,to potem zostawic dziecko pod opieką kogoś tak niezróważonego jak Ogr?....NIgdy w życiu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zauważyliście uśmieszek Jurka, gdy mówił o wielbłądzie? Wyglądał w tym momencie żywcem jak swój ojciec, Jeremiaszek :) co dalej będzie z Mariuszem i Michałem, pociągną to jakoś? O co chodzi? Michal już nie przyjaźni się z tym łysawym Waldkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee tooo
waldek pojawia się tylko wtedy gdy trzeba Michała wyrolować :classic_cool: taki klanowy człowiek od brudnej roboty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaaal! mi dupę ściska
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe dobre
to: "waldek pojawia się tylko wtedy gdy trzeba Michała wyrolować taki klanowy człowiek od brudnej roboty" :D No,ale to jest prawda:P Swoja drogą waldek już tyyyyyyyle razy robił Michała w chuja,a ten dalej mu ufa jak dziecko:o Nawet jak mu Waldek przeleci Michałowi żonkę,to ten dalej będzie mu ufał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez waldek zawsze chcial zrobic michasiowi dobrze nigdy nie chcial dla niego krzywdy jak mozecie tak mowic? zawsze staral sie jak najlepiej. z reszta on ma hiv i michalek pewnie sie boi ze zarazi jego dzieciaka wiec dali mu nowego koleszkę zyta w pracy a oni mogą pobraszkowac troszke w lozeczku a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek jest bi
Leci na Michała, chce się z nim umówić na wspólny onan ale nie ma odwagi powiedzieć a te zaHIVione dziwki to był tylko pretekst by pogadać z nim o seksie a potem sobie nawzajem ulżyć we dwóch. A to że on próbuje wyrolować Michała na każdym kroku jest dla picu bo chce tym jedynie zwrócić jego uwagę. Może chce by Michał go porządnie złoił bo lubi klimaty S/M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa Hitler też chciał
dobrze :D A ,że wyszło jak wyszło :o To samo z Waldkiem,ma szczere intencję,że mu nie wychodzi :P No i może naprawdę jest bi,leci na Michała;) A co w ogóle jest z Rutką i Herbusiową,od tego sezonu Klanu chyba jeszcze nie było ich wątku.... Jak w ogóle się nazywała ta instruktorka,co Herbusiową ja gra,bo zapomniałam:o???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa Hitler też chciał
aaaa Marta ;) dzieki za przypomnienie jej imienia. Ja też nie chciałabym,aby wrócili,bo ta parka działała mi na nerwy:o Skonczyło sie Euro 2012 to skończył się wątek Rutki jak wielkiego działacza piłkarskiego:P To z Pawełkiem to przegiecie:o Kurwa ,jasnowidza zrobili z niego,genialnego diagnostę:o Tylko spojrzy na człowieka i już wie na co choruje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×