Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość mjm
aha, teraz rozumiem, dlaczego żeście się tutaj wszyscy rozpili :D to zasługa pana doktora Lubicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co dziś z Klanem? Przełożony na inną godz czy co? Przez mecz.W programie nie ma zmian i nie wiem czy znowu się będą ciągnąć odcinki z nieprawidłową datą :O Grażynka mnie osłabiła z tekstem o małych dziewczynkach. Biedna nie ma pojęcia co się wyprawia w gimnazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby katastrofa smoleńska tfu tfu stadiońska pokrzyżowała plany klanomaniaków? tuż to skandal błożesz ty moj powinni dac chociaz wczesniej klan albo na czas klanu przerwac mecz a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niektórych programach tv Klan jest normalnie o 17.50, a w innych od 16.30 już mecz i potem o 19.00 dobranocka. Wychodzi na to, że albo go dziś nie będzie, albo będzie Klan flesz w przerwie między jedną, a drugą połową:D A tak na poważnie, to pewnie w vod będzie dzisiejszy odc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryku'_!
obecny na forum nick sunia..agunia to podszyw! Prawdziwa "sunia" udzielała się dawno temu, ten ma za mało postów - jak łatwo to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Norberta schizofrenia też widzę szalała w tej scenie z tą sekretarką, czy kim tam ta kobieta jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Norberta schizofrenia też widzę szalała w tej scenie z tą sekretarką, czy kim tam ta kobieta jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalam o tej aktorce
z na wspolnej grajacej siostre Weroniki i jest napisane na filmwebie ze ona grala jako "Pacjentka oddziału ginekologiczno - położniczego szpitala na Florenckiej leżąca na jednej sali z Danutą Walczak, surogatką Anny Surmacz". to co sie stalo z tym dzieckiem? pamieta ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2346 Wbrew zakazowi Krystyny Stenia przyprowadza do domu Lubiczów koleżankę, by Pawełek zdiagnozował jej dolegliwość. Helena i Stasia są zawiedzione - chłopiec radzi kobiecie zbadać nerki, mimo iż ona narzeka na bóle rąk. Matka Zyty skarży się córce na niewłaściwe menu serwowane Stefankowi przez Elżbietę. Jerzy wspólnie z chłopcami odwiedza wielbłąda Tomka, który niedawno przebywał w ogródku na Sadybie. Arkadiusz jest zainteresowany ewentualnym wynajmem mieszkania, które Ola i Norbert wkrótce opuszczą. 2347 Grażynka decyduje się wynająć kawalerkę Arkadiuszowi, który zwozi do mieszkania swoje meble. Okazuje się, ze jedna z jego skrzyń zajmuje pół pokoju. Elżbieta spotyka nowego sąsiada, Krzysztofa. Mężczyzna ma do zaoferowania małego pieska. Elżbieta nie jest zainteresowana jego ofertą, ale obiecuje popytać znajomych. Agnieszka ma kłopot z samochodem i nie może ruszyć z parkingu El-Medu. Młody biznesmen Janusz ostentacyjnie ją podrywa i odprowadza do siedziby fundacji. 2348 Janusz, który podrywał Agnieszkę, okazuje się dostawcą sprzętu medycznego do El-Medu. Uprzedza Agę, by uważała na Maksa Karosa. Olę i Norberta intryguje skrzynia, z którą Arkadiusz wprowadził się do mieszkania. Próbują go wypytać, ale chłopak jest bardzo tajemniczy. Małgorzata zgadza się zaopiekować psem Krzysztofa. Paweł zaprasza Grażynkę wraz z dziećmi na obiad następnego dnia. Tymczasem bratowa postanowiła wziąć popołudniowy dyżur, by nie myśleć o Ryśku. 2349 Grażyna odwiedza grób Ryśka. Surmaczowa przygotowuje obiad dla rodziny; Koziełło wybiera się na mogiły matki i rodziców Anny. Po powrocie stwierdza, że grób rodziców żony nie istnieje, a na ich miejscu pochowani są inni ludzie. Arkadiusz z bólem zęba zjawia się w El-Medzie i pozwala sobie na na niezręczny komentarz w obecności Grażyny. Na cmentarzu Jacek, Agata i Małgosia spotykają dawnego kolegę Boreckiego, który wkrótce otwiera nowy oddział banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!Co za bzdury!!!
Interesy na cmentarzu, znikająca mogiła, tajemniczy chłopak ze skrzynią (Olbrychski to chłopak?), złote dziecko u Lubiczów, zwierzyniec na Sadybie. A już przez chwilę myślałam, że akcja w serialu zmierza ku normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuu naprawdę straszne te streszczenia haha Prażuch wymiata. Jak niegrzecznie pyskowała do pana dyrektora. Norbert bez komentarza pan magister. A ciekawe co słychać u Krzysztofa Malickiego?? Wynaleźli dla Elżbiety innego Krzysztofa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dno i meter mułu!
Nie wiem kto nowy zasiadł w zacnym gronie scenarzystów ale niestety jego ciężkie pióro wyczuwa się nawet po przeczytaniu streszczeń. To jest po prostu niestrawne, pozbawione logiki i nawet przestaje być komiczne. Te fałszywe streszczenia też były naciągane ale przynajmniej były zabawne a to jakaś nudna farsa i niestety wiem, że są prawdziwe bo wkleiła je Zyta Kopytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to prazuch
?bo chyba cos przegapiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prażuch to jest jedna z tych
koleżanek Kaśki,które jej dokuczały i ją pobiły. Prażuch to nazwisko tej gimbusiary:P Ło matkooo!!Paweł młodym lekarskim geniuszem:o Pewnie odziedziczył talent po Pawłe seniorze i zostanie najmłodsyzm doktorem na świecie:P Scenarzyści muszą coś ćpać,albo być chorzy psychicznie, skoro wymyślają takie debilne scenariusze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prażuch to jest jedna z tych
"Na cmentarzu Jacek, Agata i Małgosia spotykają dawnego kolegę Boreckiego, który wkrótce otwiera nowy oddział banku." :otaaa i pewnie Jackuu zostanie dyrektorem tego nowego odziału banku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prażuch zdecydowanie najlepsza i powinni ją zatrzymac w serialu na dlugo swietna laska dokopala nudnej Kasi i dobrze haha. Streszczenia nie czytalem ale sadzac po waszych wpisach nadal przypalają i to ostro oczywiscie od razu mnie te haus frauły zjechały jak pisalem ze przypalają a tu prosze znow sie nagle ktos zjawia i otwiera oddzial banku no jak z nieba speszal for jackuuuuu a agatka bedzie zapewne projektowac nowy dach basenu narodowego a kasia zostanie doradcą premiera do sprawych wykluczonych bo klasa ja wykluczy. Skoro wielbłąd na sadybie to ja chce zeby w koncu przerobic zapomniane juz przez koniakowego topolino i tam zrobic uroczy rodzinny burdelik w ktorym kazdy nawet jackuuu bez nowego oddzialu banku znalazlby zatrudnienie a jeszcze znajac czesie i agunie wydarłyby jakis hajs z unii na prowadzenie go takze zyc nie umierac. Jeslii nie burdelik to chociaz lądowanie obcych na sadybie w ogrodzie juz widze scene w ktorej zaklopotany knorr opowiada w pracy ze cos dziwnego wylądowalo w ogrodzie ty antek nie wiesz co to moze byc? Pani Stenia (nadal nie wiem czy aktorka serio miala wylew czy tylko postac) gra i tak o niebo lepiej z tym defektem niz takie ogrowe miernoty no ale to aktorka z dobrym stazem a jak potem zdarza mi sie tu czytac "ogr swietnie zagral" to mam polew z 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nic... Czuję, ze popadacie jak zobaczycie Elkę skaczącą w kostiumie cyrkowej baletnicy, czy czegoś tam! :D Jestem w szoku, że aktorka zgodziła się na coś takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaaal rucha Prażucha
Już widzę scenę, w której zakłopotany Zaaal! próbuje dogodzić Prażuchowi a ona daje mu z liścia i mówi, że robi to jak ciota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia mi się bardzo
podobała odważna jest ja bym się nie odważyła wystąpić przeciwko tym dziewczynom też mam problem w szkole ale dziś zostałam w domu i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prażuch może i jest ładna ale
strasznie niewyraźnie mówi:o Tak jakby sepleniła czy co:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prażuch może i jest ładna ale
buahahahahahahahaha :D padłam: "agatka bedzie zapewne projektowac nowy dach basenu narodowego" :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam z gazecie
streszczenia Klanu na najbliższy tydzień,Pawełek na treningu dozna wstrząsu mózgu,jak wyjdzie ze szpitala odkryje u siebei zainteresowania medycyną i będzie mial zdolnosc przepowiadnia ludziom na co chorują :o No kurwa,toz to jasnowidz i dr House w jednej osobie,takie 2w1:o Po wstrzasie mozgu Pawelek okaze sie medycznym geniuszem,cos mu po tym wstrzasie sie poprzestawialo w mozgu i kurwa bedzie super diagnosta:o ZENADA!!!!Ten serial schodzi na psy!! Bzdury jak w Modzie na sukces lub telenowelach wenezuelskich:o Klan robi sie serialem s-f.... Teraz kazdy dzieciak bedzie sie uderzal w glowe,aby po urazie mozgu byc geniuszem:oWstzas mozgu receptą na madrosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fauxnews
ten serial to już dawno zszedł na psy dno nie serial już go nie oglądam chyba od 8 lat szkoda czasu na taki badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora psychiczne jestem
przynajmniej mnie bawi ten klan, jedyny śmieszny serial nie to co ta nudna naciąganka rodzinka.pl!!!! KLAN KLAN LOVE 😍 a na 2 miejscu m jak milosc i pierwsza milosc! PIERWSZA MILOSC JEST REALISTCZNA jak chcecie ogladac normalne życie to wlaczcie tvp2 i polsat. na tvp1 rozrywka i kultura, klan jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×