Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Na aukcji
Lepsza byłaby rola w Klanie i jakby samemu można było sobie wymyśleć postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy chyba wie, ze Ola zostawi Norberta i bedzie z Rafalem tak czy siak, a i ten zwiazek nie potrwa dlugo. Poprostu panny Lubitch lubia zmiany i jeden facet na cale zycie to nie dla nich:D Agata w ciazy... beznadziejny watek! Czemu ona, a nie Kamila, przynajmniej cos by sie dzialo, a tak znowu wyslychamy jej Jackuu i lizania mi dupy:/ Chce zobaczyc mine matki Zyty i jej samej kiedy widza Mariusza opiekujacego sie Stefkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowcie, ze jakas babka z prywatnej chyba firmy dostarczającej kablowke i net to matka czy tam babcia malego robocopa przeciez to troche glupie ;) robocop jest do usunięcia i to na biegach takze apeluję o to :) Mnie smieszy dziwna sytuacja w klanie bo we wrzesniu byl mocno eksponowany wątek czesi i tego wałka na kasę perukowej a teraz cisza czesia w plecy 100 000 i jakos sobie dalej zyja buahahahah nic o nich nie wiadomo produkcja klanu mogla pociągnac ten taki kryminalny wątek mocniej niz tylko tak widocznie wazniejszy był wielki aktor męczydoopa a ja osobiscie wolalbym ogladac czesie kurzawską niz tego starca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz odkad Meczydoopa sie pojawil to praktycznie kazdy wazniejszy watek poszedl w odstawke. Tez liczylam na jakas akcje z tym wyrolowaniem Czesi i Darka, a tu cisza i niby sobie tak spokojnie zyja majac taki dlug. Myslalam, ze rozkreca jakis inny, dobry watek, a tu pojawil sie Pan Aktor Specjalny i kazdy odcinek za przeproszeniem pierdoli o swoich slabosciach, strachu i nachodzi Grazyne. Teraz jeszcze do tego dojdzie glupawy watek z ciaza Agaty... HA! a nie mowilam wczesniej, ze Jamochlon pewno ma dziecko z jakims Meksykaninem, bo stad to imie dla syna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata wraca
widocznie nie ma ról

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z Faktu
W fakcie piszą o szalonym seksie Agnieszki z Januszem i niechęci Jacka wobec ciąży Agaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam, ona nie wróci
w Galerii zagra matkę dorosłego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka, co ma na głowie Graża: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=565541946809316&set=a.565541730142671.141498.167567826606732&type=1&theater :D Koniak zaraz pokłóci się ze wszystkimi członkami rodziny, to już jest przegięcie! Omawianie od 2 tyg. parapetówki u Olki, w wynajętym mieszkaniu, też już robi się nudne. Kolejną nudną kwestią będzie słuchanie przez następne dwa tyg.Dla Elizy w wykonaniu Maćka! No i Olbrychski zapraszający Grażę na kolację... :/ Krycha znowu z worami pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka, co ma na głowie Graża: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=565541946809316&set=a.565541730142671.141498.167567826606732&type=1&theater :D Koniak zaraz pokłóci się ze wszystkimi członkami rodziny, to już jest przegięcie! Omawianie od 2 tyg. parapetówki u Olki, w wynajętym mieszkaniu, też już robi się nudne. Kolejną nudną kwestią będzie słuchanie przez następne dwa tyg.Dla Elizy w wykonaniu Maćka! No i Olbrychski zapraszający Grażę na kolację... :/ Krycha znowu z worami pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka, co ma na głowie Graża: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=565541946809316&set=a.565541730142671.141498.167567826606732&type=1&theater :D Koniak zaraz pokłóci się ze wszystkimi członkami rodziny, to już jest przegięcie! Omawianie od 2 tyg. parapetówki u Olki, w wynajętym mieszkaniu, też już robi się nudne. Kolejną nudną kwestią będzie słuchanie przez następne dwa tyg.Dla Elizy w wykonaniu Maćka! No i Olbrychski zapraszający Grażę na kolację... :/ Krycha znowu z worami pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby krecono remake Akademii Pana Kleksa Pawełek świetnie nadałby się do roli lalki Adolfa, recytując jak dziecko-robot Olka zrobiła się dziś na Adele a Norbert i tak wszystko porozwalał, też bym się tak wkurzyła jak by mi facet zarządził imprezkę w srodku tygodnia a rano trzeba do pracy wstać bladym świtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fanka :) Maciuś dziś na koniec zagrał kawałek czegoś innego. Ale fakt to, że Grażynka się będzie spotykać z Arkadiuszem to przegięcie. No i aż żałuję, że nie pokazali jak Maciek robi kolację dla sióstr. A co im Bozia rączek nie dała, że mamusia im kolacje musi szykować? Tragedia Jak zawsze lubiłam Pawła to teraz mnie strasznie wkurza. Pretensje do Jerzego, że dba o interesy swojej firmy zupełnie nie na miejscu. A on czemu się tak bije o teren pod El Medem z altruistycznych pobudek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubiłam Pawła. Jak już pisałam, kiedyś był po prostu zasadniczy, a teraz jest mega upierdliwy! Tylko czekam, aż zacznie rozstawiać po kątach Kryśkę i Juniora! Nie wiem, dlaczego zrobili z niego takiego buca?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogrowi na dobre odjebało
:o Durny psychol!!! Jasiek ma taki mętny,nawiedzony wzrok.Kolejny psychol z niego:o Młody koniakowy chce zaangazowac panią Stenię do wychodzenia z psem:( Biedna kobita nie dość,ze sama ledwo co chodzi,tyra u Lubiczów, to jeszcze ma wychodzić z jakimś psiskiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogrowi na dobre odjebało
:o Durny psychol!!! Jasiek ma taki mętny,nawiedzony wzrok.Kolejny psychol z niego:o Młody koniakowy chce zaangazowac panią Stenię do wychodzenia z psem:( Biedna kobita nie dość,ze sama ledwo co chodzi,tyra u Lubiczów, to jeszcze ma wychodzić z jakimś psiskiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i chyba rzeczywiście
ani Bożena,ani Kaśka nie mają rączek,aby sobie nasyzkować kolację :P Toż to są dorosłe już dziewuchy,ciężko im zrobić sobie kanapki czy cokolwiek innego:o Maciek musi im syzkowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam, jak Norbert ma atak :) W ogole mowcie co chcecie, ale gra bardzo realistycznie. Barbara ma jakby ciut mniejsze usta, opuchlizna zeszla. Stary Lubicz zawsze byl materialista, juz od 1 odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghgf
"Ja też lubiłam Pawła. Jak już pisałam, kiedyś był po prostu zasadniczy, a teraz jest mega upierdliwy! Tylko czekam, aż zacznie rozstawiać po kątach Kryśkę i Juniora! Nie wiem, dlaczego zrobili z niego takiego buca?!" - ale on zawsze był bucem, nie pamiętacie sporu o aptekę? (to był chyba pierwszy odcinek Klanu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghgf
Jak Michał i Mariusz się poznali? I skąd u nich taka zażyłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
Wreszcie w klanie ruszyła akcja : Norbert w szale rozpierdalający koreczki i oliwki :) Szkoda,że tych krzeseł od Rafała nie rozpierdalał o ściany ale byłaby jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
Mchał i MAriusz bedą parą pozbierają wszystkie swoje dzieci i razem zamieszkają . Bedzie u nich tradycyjny podział ról w małżenstwie :Michał bnedzie zarabiać na dom kopiąc rowy u Ojca w Firmia, a Mariusz bedzie zajmował się domem i dziećmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci basi i trzech ojców
a mi sie wrecz odrwotnie wydaje,ze barbara ma wieksza gorna warge, tak duza, ze nie widac zebow :D atak norberta :D :D :D :D ale bym sie wkurzyla na miejscu Olki :) z drugiej strony rozumiem jego szał i zazdrość, jakby Olka go kochala to by sie odsunela od Rafala raz na zawsze (w koncu razem pracuja, ale nie musiala go zapraszac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady taka chora zazdrość to jest straszne. Dziś by jej zabronił Rafała a jutro matki ojca czy siostry. A Michał i Mariusz poznali się na spacerze z synkami w parku podczas deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ze o Rafala mogl sie delikatnie wkurzyc, ale zeby od razy tluc kieliszki? :D Nie wyobrazam sobie zycia z czlowiekiem, przy ktorym trzeba sie 10 razy zastanawiac co powiedziec zeby czasem nie dostal ataku szalu.. Aleksandra juz dawno powinna sie zastanowic, czy do konca zycia chce zyc z bomba zegarowa pod jednym dachem. A juz nie wyobrazam sobie, ze taka parka majstruje dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo, czemu w Klanie nigdy nie ma tematu antykoncepcji? Juz nie wymagam, aby drepczacy Koziello produkowal sie na temat uzywania prezerwatyw, ale mogliby od czasu do czasu pokazac rozmowe np siostr L ktore wymieniaja sie spostrzezeniami na temat pigulek czy plastrow, nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajski ptok ale taki inny
żal mi się tej oli zrobiło, naprawde. Co to za życie z chorym na głowe człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...Klan leci już od
ponad 15 lat,ale jeszcze ani razu nie padło w nim słowo o antykoncepcji,nawet tak mimochodem :o To jakiś temat tabu w polskiej tv czy co?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie jestem na bieżąco...
Jak to jest w chorobą Jaśka? Czy teraz znowu miał transplantację nerki? To już chyba druga, bo pierwszy raz dostał nerkę od Rafalskiego , czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek owsiak
koniakowa uświadamiała kiedyś oleńkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie pokazana była scena z Olką i Norbertem. Poczynając od przygotowania tej parapetówki do punktu kulminacyjnego. Raz w życiu chyba go nie uspokajała, tylko poszła od razu zadzwonić po pogotowie. Drażni mnie tylko tak sztucznie grane przez Ewę i Rafała zainteresowanie Olką i jej sprawami z Norbertem. Byle jej gorszy nastrój, czy jakiś telefon od niego, czy do niego, a oni juz oboje uszy jak radary przewracają oczami jak pięciozłotówkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×