Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Korneliusz Kor3as Nowik
Myślę o śmierci W uchu mnie wierci Chyba umieram Nos mnie uwiera Lucyfer mnie woła Znowu mam doła Mam doła, mam doła Od pięty do czoła Czytam biblię szatana Wcinając banana Jem plasterek sera Wzywam Lucyfera Szatan mnie przenika Zjadam naleśnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Lubicz
Korbas, Korbas Ja patrzę się jak w obraz Styl twój odlotowy Od pięt aż do głowy Jesteś znakomity Robisz niezłe beaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co, ale dzisiaj podobala mi sie postawa Rafalskiego. Powiedzial jasno i dobitnie i o to chodzilo, a Jasiu Wielki Pan, gowniarz zasrany, mysli, ze fochy moze strzelac i udawac wielce obrazonego, a Ela stara baba, a glupia, po cholere sie w to wtraca?! Rafalski jest ojcem, ona tylko babcia i guzik ma do tego. Ja wiem, ze Jamochlon to wredna suka, ale jak Rafalski chce z nia mieszkac to zamieszka, a Jasio nie powinien takich szopek odwalac, bo sie zachowuje jak nienormalny, a Ela jeszcze mu w tym pomaga.I co ona pierdzieli,ze Jasiowi sie krzywda dzieje?? Jaka niby? Jedyna krzywda jaka mu sie dzieje to ta, z ekazdy w rodzinie go traktuje jak krolewicza i spelniaja wszystkie jego zachcianki. Hehe, rozmieszylo mnie to, ze Krysia na wiesc, ze Koniak ma zadyche na treningach od razu mysli, ze on ma problem z sercem, a to przeciez jasne, ze jak sie wali po koniaczku za czesto i wszedzie jezdzi autem to kondychy facet nie ma, a nie ze serce:D Oczywiscie Koniak podkreslil, ze jest lekarzem i sie zna, taaa, on jest chirurgiem plastykiem!! To sie na cyckach zna jedynie:D Olka jak zwykle debilke z siebie robi. Ma wyrzuty sumienia, a Ogr ma jak urzadza jej sceny i niszczy jej zycie? Ona powinna o sobie myslec, a nie o tym psycholu i egoiscie, bo jemu juz nic nie pomoze, powinien u czubkow wyladowac na stale.Zreszta Rafal powinien tez wziac sie za lepsza panne, bo Ola ma taki przebieg, ze glowa mala, a po co porzadnemu facetowi to? Rany, Minal chyba miesiac a Aga juz kreci z Lesieniem:/ Obrzydliwe to jest, ona co jakis czas ma innego fagasa, jest z nim kilka miesiecy max rok i papa, bo nowy na horyzoncie... smieszne, ze tyle tych facetow miala, a tylko z jednym zaszla w ciaze.Lesien oczywiscie nie jets tym ostatnim jak zwykle.Zosia sie przyzwyczaji, a matka i tak przywlecze do domu kogos innego za pare miesiecy.Co za puszczalska ..... Jamochlon nawet w polikach ma cos wstrzykniete albo wlozone, bo wyglada jak chomik:D Ona chyba chciala przez to wygladac sexy, no, ale przykro mi, wyglada jak tania obciagara za przeproszeniem. Znowu wraca ta walnieta Jungowska wrrr, nie znosze tej postaci,a te bransolety i bizuteria, ktora nosi to chyba juz wieksza nie moze byc. Ona wyglada jak z jarmarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 lat klan.....
też nie przepadam za Jungowską, nie pasuje mi do większosci ról, nie przepadam no :O a Paweł w dresie i czapce wygladał jak Al Bundy :O ale sie rozstył...ogladałam odcinek nr1 i tam...ojej 15 lat temu, a Krycha taka szczupla, ladna twarz, pawel przystojny, porzadny, teraz kryska wyglada jakby albo non stop plakala, cpala, nie sypiała, wyglada nieprzytomnie, a pawłowi sie zrobily takie poliki jak u chomika :( natomiast agnieszka wyglada ciagle tak samo ! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, Baśka jest przerobiona od stóp do głów i przypomina mi taką jedną z Mody na sukces! Taką czarną, co ma już z 50 lat, a robi z siebie 30stkę! Twarz lalki barbie. Jungowskiej nie zniosę! Olka powinna się zdecydować,albo w lewo, albo w prawo,a nie kombinuje i rozkminia. Dzisiejsza rozmowa Krysi i Pawła wyglądała trochę jakby byli dla siebie obcy. Mały mówi,że tata się męczy itd.na co Kryśka "czego ja się dowiaduję? jakaś choroba, może problemy z sercem?", zamiast zwrócić się normalnie do swojego, bądź, co bądź męża, coś ci jest, źle się czujesz?! To ta oficjalnie, jak do obcego! Kto im pisze te dialogi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna?
Tylko nie mówcie, że Hanna która będzie lokatorką Stasi to była kochanica Antka, która wcześniej była sekretarką Jacka. Jeżeli ta sama to widać, że ma jakieś układy w ekipie, podobnie jak Halszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kojarze tej Hanny, ale to pewnie dlatego, ze mialam roczna przerwe w ogladaniu, a moze ona pojawila sie wlasnie wtedy.Wkurza mnie jednak to, ze scenarzysci zamiast skupic sie na perypetiach glowych postaci to reaktywuja watki z nic nie znaczacymi drugoplanowymi postaciami, ktore nic nie wnosza do fabuly. Zamiast napisac fajne, ciekawe i zyciowe watki Lubiczow, Chojnickich to oni przywracaja jakiegos Jamochlona, Karakana, Potwora i teraz te Hanke. Bez sensu to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna?
Ta Hanna chyba wtedy zamieszkała u Staśki albo mam jakieś deja vu. Było coś takiego, że musiała się wyprowadzić z domu bo mieszkała z matką i nie mogła się swobodnie spotykać z Antkiem. To była ta lękliwa sekretarka w banku, po której jeździła Donata. Nudna postać starej panny cichodajki. Ten romans był jakoś wtedy gdy Antek pił danacolki albo na krótko przed tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę żałosne są sceny kiedy Pawełek robi z siebie demona sportu, wyglądając przy tym i zachowując się jak syn bibliotekarzy; widziałabym go bardziej w roli dziecka schorowanego, bywalca sanatoriów dziecięcych np. Rabki Zdroju; do tego jeszcze Zosia córka eko-matki, z uzębieniem zeżartym przez nadmiar słodkości oraz nadwagą; przy okazji Aga dostała fundację od prawnika, teraz pod przykrywką działalności ekologicznej razem z nowym narzeczonym będą mogli prać kasę w imię prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej zastanawia mnie skąd Barbara ma mieszkanko pełne antyków, może w swych policzkach przemycała do Meksyku dragi albo parała się tam innym intratnym zajęciem; w kazdym razie oszczędziła chyba sporo, bo sprawia wrazenie osoby niebracującej, ewentualnie moze jest na wcześniejszej emeryturze...... domem i dzieckiem chyba tez niespecjalnie się zajmuje, bo cały dzien popiepsza w szpilach i kapiącym makijażu, więc to chyba raczej nie możliwe z praktycznego punktu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olki
dobre! Córka Eko mamy z popsutymi zębami i gruba syn doktorostwa anemik ledwo mówiący pies koziełłów szaleńców spokojny podopieczna Swiętej Eli rozwydrzona Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitor u Krystyny w gabinecie był tylko całkiem z lewej strony a kiedyś stał zawsze z prawej tam gdzie teraz telefon. Osobiście wolę Pawełka sportowca niż Pawełka jasnowidza. Michał ledwo co się zajmuje swoimi dziećmi a Mariusz mu proponuje niańkowanie akurat. Jaśkowi ktoś życzliwy powinien powiedzieć, że swego czasu Rafalski dawał kasę Beacie na wyskrobanie go :) To by się dopiero działo. Fochy by był jak z Sadyby do Pałacu Kultury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykowanie Barbary długo trwa, dlatego ciągle występuje w tej samej bluzce, fryzurze i makijażu :) Kryśka wczoraj okropnie wyglądała i miałam wrażenie, ze z trudem wypowiada swoje kwestie, piszecie, że pije, może dlatego? Naprawdę było to okropne, jakby chciała czym prędzej powiedzieć, co ma do powiedzenia i mieć z głowy. q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne jest to,co się z nią dzieje! :( Jeszcze trochę i ją wywalą z klanu, jak nic. Z teatru już wyleciała. Nie zdziwię się jak Hanna okaże się tą, o której mówicie! W końcu panowie producencie postanowili ściągnąć do klanu wszystkie beznadziejne i mało znaczące postaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jeszcze Hanny brakowało, starej panny czatującej na cudzych mężów! Nie zapominajmy o Edycie, co na życie pani doktorowej nastawała, może wkrótce tez się pojawi :o Jestem mocno zdegustowana nowym "wujkiem" Zosi czyli Lesieniem, toż to zgroza w biały dzień, biedne dziecko, na co ona musi patrzeć :O:O już zapomniałam, kto był tuż przed nim? doktorek od odczytu o ospie? q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przed nim był chyba doktor
a przed nim Marek (ten co wyjechał do Australii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulanka jest alkoholiczką
prywatnie pije: http://www.filmweb.pl/person/Agnieszka+Kotulanka-77457/discussion/Nir+rozpijaj+męża+podstępnico!-1442903 Toż to od razy widać,że żulica:o ad alkoholu tak przytyła,ma taki metny wzrok,mega zmeczony wyraz twarzy,ledwo co się porusza i belkocze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz S.
Potwierdzam powyższe doniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka56
Tomasz S nie oceniaj innych według siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz S.
Prawda w oczy kole. Znasz takie powiedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie jaskiiia
"Jaśkowi ktoś życzliwy powinien powiedzieć, że swego czasu Rafalski dawał kasę Beacie na wyskrobanie go " dobre :D :D szkoda,że beata sie nie wyskrobała,nie znoszę tego jaśka! rafalski też nieciekawy typ, ale jasiek koszmar! juz jakbym miala miec dziecko takiego jasiora czy macka to wolałabym macka, maciek gra na instrumencie, smaży racuchy, jest w sumie sympatyczny, teraz nie ma jazd na martynkę to jest ok, jasiek koszmar! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka56
A czy ty znasz powiedzenie: "Cudze wady widzimy. Swoje na plecach nosimy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz S.
Z cudzego wypadku dziadek się śmiał i to samo miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka56
Popis dałeś już na plaży jak pośladki żeś obnażył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz S.
Ładniejsze pośladki moje niż nabrzmiałe lica twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka56
Mam nadzieję, że w poniedziałek nie będę Cię musiała oglądać. Wypad kurwa z forum frajerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz S.
Przepraszam za opuchliznę. Rozumiem, że to rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka56
W poniedziałek pokaże ci co o tym myślę. I módl się bo nie będzie żadnych sentymentów. ŻADNYCH KURWA SENTYMENTÓW, NIEMIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz S.
Niemiec? TY KURWA DO MNIE MÓWISZ NIEMIEC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×