Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Tropek się zawinął z domu, w którym był terroryzowany przez Pawełka! :D Teraz przez najbliższe odcinki będziemy obserwować akcję poszukiwawczą... Jurek dobrze kombinuje, żeby cyrkuśnika pogonić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh teksty Feliego są
najlepsze :D "świat jest jedną wielką mogiłą" :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie widziałam tak
sztucznie grającego dzieciaka jak Pawełek :o OKROPNIE SZTUCZNY! To już te dzieciaki grajace w serialach typu: Trudne sprawy,Dlaczego ja itp. milion razy lepiej i bardziej naturalnie grają od niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feli rządzi :) Dzisiaj, przeglądając nekrologi w gazecie: - Moni, Moni, zobacz kto umarł! -Czy to twój jakiś osobisty wróg? Ha ha, prawie umarłam! Serial komediowy, jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona L.
Bożena ze swoją mentalnością i wadą zgryzu idealnie nadawałaby się do roli starej zgorzkniałej babki, która kłapie dolną szczęką i wygłasza dziewiętnastowieczne smuty. Pawełek mickrochip klepie swoje kwestie tak jednostajnie i monotonnie, że mógłby równie dobrze powtarzać: bara bara bum tarara. A przekaz byłby taki sam. Zośka gra o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ona ma do tych kwiatow
przeciez to nie są białe kalie ani biale chryzantemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie widziałam tak
też nie rozumiem co Moni ma do tych kwiatów :o Zresztę teraz nawet białe kalie panny młode niosą do ślubu.Monika przesadza i wydziwia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga dzwoniła do Janusza że
mają zebranie zarządu....już ja wiem jak to zebranie będzie wyglądać,hehehehehe :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozena wiecznie ma mine jak srajacy kot, wkurza mnie bardziej niz Meczydoopa, a to chyba cud! Ja wiem,ze nie powinna oddawac sie pierwszemu lepszemu i w tej sytuacji bym powiedziala, ze ma racje, ze czeka, ale jesli mnie pamiec nie myli to ona planuje wyjsc za Milosza, wiec jej zwiazek jest powazny. Po co wiec czeka? Ubzdurala sobie cos,a sama przyznala, ze ma ochote, wiec to przyrzeczenie robi wbrew sobie tak naprawde. Nie rozumiem w dalszym ciagu po co sie tak wczoraj czaila w tym studio zamiast normalnie wejsc i przyywitac sie itd. Z drugiej strony Milosz to menda, bo to, ze mu sie chcialo nie oznacza, ze ma zaraz sie poddawac chwili i leciec z jezorem do tej suki Marty.Gadal dzis, ze nie chcial sie z nia calowac, ale jej nie odtracil tez. Po co Koniakom pies, jak ich nie ma cale rano w domu, przychodza dopiero poznym popoludniem? Ten pies to chyba dla Stenii, ktora go bedzie wyprowadzala, jakby ta kobita miala malo do roboty tam... Zebranie zarzadu:D Nie ma to jak podrzucac dziecko dziadkom, a samej isc sie gzic z kolejnym fagasem. Monika juz przesadza, co bylo zlego w tych kwiatach? Ona pewnie by sie cieszyla z kolii albo futra z lisa. A to jej stekanie na temat pracy Feliksa, tez juz jest nie do wytrzymania. Po co z nim jest skoro go traktuje jak smiecia? A on powinien miec swoja godnosc i nie dac sie ponizac przez Wielka Pania Restauratorke, ktora nawet kawy sobie sama chyba nie umie zrobic i odszedlby. Przypomnialo mi sie jak Antek romansowal z ta lebioda zyciowa Hanna. Rany, ktory normalny facet by sie taka smeta zainteresowal?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też potwornie irytuje
Bożena :o Bardziej niż Męczydoopa,Jackuu,Maciek,Jamochłon i Agatka razem wzięci :o Wiecznie właśnie ma minę takiego srającego kota :P Wiecznie coś jej nie pasuje,wiecznie się krzywi i ma mega irytujący głosik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczeta kebab bokser
Feli rządzi Dzisiaj, przeglądając nekrologi w gazecie: - Moni, Moni, zobacz kto umarł! -Czy to twój jakiś osobisty wróg? -- wiesz co możesz się śmiać, ale moja Mama też przegląda nekrologi :O a nie pracuje w branży pogrzebowej...to jest dla mnie chore,że ludzie przeszukują nekrologi i szukają tam znajomych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozenka robi z siebie nie wiem kogo. Jestem ciekawa, czy wyda sie zdrada Michala i co wtedy bedzie. Pewnie Zycia mu wybaczy, bo on jej tez Rute wybaczyl. Dobrze,ze jamochlonicy juz nie ma. I sie nie zjawi potwor z glebin ten... A meczydoopa w ktoryms odcinku tak straszmnie wygladal, jakby mial tone pudru na gebie! Blee i jeszcze swiatlo go tak oswietlalo, ze szok. Z Tropkiem przesadzaja, meczy ten watek bynajmniej mnie, jak ktos slusznie zauwazyl- Klanik robi za komedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ma to do kwiatkow, ze uwaza iz powinna roze dostac a wszystko inne jest bee i fujjj. Nie znam sie na kwiatach ale na logikę kwiaty cmentarne to np chryzantemy w donicy a wszystkie inne ladnie wyglądające mozna dawac w prezencie jesli sa ladne a stosuje sie je w pogrzebach pewnie dlatego ze sa wytrzymalsze i moze bardziej nadaja sie do roznych temperatur. Pawełek to typowy robo dzieciak jak koniak go płodził to chyba nażarł się śrubek z el medu. Tak jak kiedys pisalem koniak ma beznadziejna spermę wszystkiego jego dzieci mają jakies wady. Dzis ela zagonila knorasa do lopaty i do odśniezania bardzo dobrze! wielki szefik a brzucholem a niech popracuje troche to cos spali. Tak - cos w tym jest ze bozena bardziej wkurza niż męczydoopa jest nawet na to wytlumaczenie otoz jesli męczydoopa filozofuje to teoretycznie dajemy mu wiekszy kredyt na to i przymykamy oko bo ma swoje lata i teraz jego zajęciem jest zanudzanie innych wiec jestesmy czasami w stanie to pojąc ale w przypadku bożki to jakies nieporozumienie młoda ładna dziewczyna wymysla jakies bajeczki ze sredniowiecza i męczy ludzi az mi sie nie chce jej ogladac chociaz zawsze ja lubilem moze herbus zostanie jej seks trenerką i bedzie uczyc co i jak w praktyce zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lilka_wodna
mnie męczy jak ktoś myli BYNAJMNIEJ z PRZYNAJMNIEJ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczeta kebab bokser o co ci chodzi? zacytowałam fragment rozmowy Feliks i Moniki, nie dorabiajmy ideologii :) Tak a propos, Feliks nie szukał znajomych w tej gazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Michale przyszedl czas na wszystkich facetow Olki:D Jest ich mniej niz Agi, ale tez nie malo. Jesli kogos ominelam to poprawcie mnie. Faceci Olki: - Kacper ( prawdopodobnie to znim miala swoj pierwszy raz, a potem swirowala, ze jest w ciazy, robila testy) - Marek ( byla z nim zareczona, on wybral swoja macoche) - Damian ( koles z osrodka dla mlodziezy, mial dziecko) - Adam ( byli zareczeni i mialo dosc juz do slubi, ale on przedawkowal dragi i umarl) -Norbert ( schizofrenik, mial dziewczyne w Krakowie, ktora rzekomo byla z nim w ciazy, ale okazalo sie, ze to nie jego dziecko, zostawil swoja dziewczyne da Oli) Do tego zacnego grona za niedlugo dolaczy takze Rafal i z pewnoscia lista sie nie zamknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
Olka jeszcze kochala sie w swoim wykladowcy, na obiady go do siebie zapraszala, tylko nie pamietam, czy bylo to czysto platoniczne uczucie, czy jednak cos ta sie zadzialo? pamieta ktos :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
jak wpiszecie w google - produckt placement kurczak winiary klan - to bedzie ten slynny obiad :) cos mi linkow nie chce kaeteria przesylac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w Smosarkim, z ktorym potem byla Aga, ale go nie wymienila, bo sie z nim nie przespala, a jedynie podkochiwala i nic miedzy nimi nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ten wykładowca to nie był Smosarski? Aga tez z nim kręciła, pamiętacie? Tahini, nie zapomnij o nim, tworząc listę facetów Agi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, tym facetem byl Smosarski, Olka kochala sie w nim platonicznie, az w koncu do boju ruszyla Aga i on u niej nawet pomieszkiwal. Nie zapomne o nim, bo to kolejny ohudny zwiazek Agi po Vujkovicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie przypomnialo, ze Agata miala juz kiedys meza, a potem dalej bedac mezatka krecila z synem jakiegos niemieckiego inwestora, ktory chcial wykupic udzialy Elmedu. Ten syn mial zajebiste nazwisko Hans Klossecki:D:D Gabriela nie widziala wtedy nic zlego w tym, ze zamezna corka spotyka sie z innym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie to jest śmieszne!!!
pawełek wyglada jak młody dres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia lipcowa
szkoda,że wraz z tropkiem nie zaginął pawełek i zosia...denerwują mnie te dzieci! jak ktoś wyżej wspomniał - dzieci z trudnych spraw grają o niebo lepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat uwazam, ze Zosia jest sympatyczna,a to, ze dosc pulchna to juz wina rodzicow, ktorzy daja jej niezdrowe rzeczy, a nie jej. Pawelek rzeczywiscie gra strasznie, nawet zwykle hura w jego wykonaniu brzmi tak sztucznie, ze kazdy by to lepiej zagral. Potem nie podoba mi sie gra Malgosi i Jasia oraz blizniakow, ktorzy tez sa sztuczni do przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie podoba Bozenka, bardzo dobrze ze nie oddala sie przechodzonemu kurzanemu dziedzicowi - to, ze on jej sie tam troche podoba, nie znaczy ze juz ma nogi rozkladac, zwlaszcza ze nie wiadomo czy nie jest nosicielem jakiegos brodawczaka (w najlepszym wypadku) po tych wszystkich Herbusiach ;) Co do facetow Olki - ten KAcper to ten, co handlowal prochami i kupil Krysce drogie pioro w prezencie? A przypomni ktos, skad Surmaczowie wzieli Blazejka? Kojarzy mi sie, ze chcial ukrasc radio z samochodu Kozielly, co bylo dalej? I czy byl kiedys jeszcz\e poruszany watek biologicznej matki Bozenki, tam chyba jeszcze bylo jakies rodzenstwo, dziwne, ze Bozena sie nim nie interesuje, mogliby wprowadzic do serialu jakiegos braciszka spod ciemnej gwiazdy, ktory przychodzac z wizyta do Bozeny kradnie rodowa bizuterie Grazy, najlepiej obraczke po Rysku, albo puszczalska siostre, co tanczy na rurze i chce wciagnac Bozke do branzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w Klanie był motyw, ze mieli Bożenkę wciągnąć do jakichś pokazów rozbieranych, czy czegoś w tym stylu, nie pamiętam, ale pomysł z rodzeństwem Bożenki niezły, sama kiedyś zastanawiałam się, jak to było, czy miała to rodzeństwo, czy nie. To nie koleżankę Bożeny Rysio ocalił z tego burdelu? kurcze, tak niedawno to było, a ja nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blazej rzeczywiscie probowal ukrasc radio Tadkowi z auta, a ten go zlapal. Niby byla sprawa w sadzie, ale Tadek chcial chlopakowi pomoc i go zaadoptowal, bo jego matka nie miala pracy i byla alkoholiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiek ocalil z burdelu kolezanke Bozeny - Nine. Bozena ja uczyla krokow tanecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena ma brata , który
jest matka adopcyjna nie godziła się na kontakt z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×