Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Dokladnie. Jackuu non stop Beate zdradzal, a to z Jamochlonem ( niby raz, bo go omotala, tak napewno:D), potem z corka Rafalskiego, ktora poronila jego dziecko, potem z Donata, z ktora mieszkal. Ja nie wiem co te baby w nim widzialy, to typ nudnego finansisty, on sie nigdy nie usmiecha, zawsze jest taki zimy, surowy i sztywny jakby kij polknal. Na inteleigencje leca? Watpie. Ani on przystojny ani nic, a baby sie wrecz slinia za nim, i taka nawina Agata, ktora notabene byla wczesniej z Danielem od Moniki teraz z nim jest- ciekawe na jak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka kwoka
Agata rzuci bukiet na ślubie i złapie go Beata, która zjawi się na uroczystości z amnezją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pudelku nie pisali o Kryśce. W środowisku aktorskim, teatralnym mówi się o tym już od jakiegoś czasu. Nie trwa to od dziś, a od kilku lat. Jednak teraz jej nałóg sięga zenitu. Nie jest to żadna inna choroba, tylko alkoholizm. Na planie czasem da się przeciągnąć ujęcia, odczekać, żeby przetrzeźwiała, ale w teatrze, gdzie gra, a raczej grała, bo już chyba przez to wyleciała, nie dało się ukryć. Sama widziałam podczas jednego ze spektakli i nie był to miły widok. Mnie jest jej szkoda,bo jest dobrą aktorką, kiedyś była też fajną i ładną kobietą, ale jeśli nie zechce sama, nie wyjdzie z tego,a jak widać, chyba nie chce! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...szkoda Kryśki bo
aktorka ją grająca miała telent i była ładna,ale alkohol zniszczy wszystko,jak się nie ogarnie :o Skończy jak Whitney Houston,tym,że Kotulanka nie bierze dragów (chyba :P) A ten pomysł na wątek gneialny,rodem z Mody na sukces:D : "Agata rzuci bukiet na ślubie i złapie go Beata, która zjawi się na uroczystości z amnezją" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...szkoda Kryśki bo
talent to ona jeszcze ma,urodę miała,ale alkohol zniszczył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest chyba ostatnią osobą, którą bym o to podejrzewała! Jednak jak zobaczyłam na własne oczy, uwierzyłam. Zaprzepaściła talent przez klan, potem doszedł nałóg, przykre to wszystko, ale co zrobić. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlaśnie...znów będzie
wszystko z opóźnieniem :P Wielkanoc będzie w maju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wqrzona żona
To sobie wybrał moment. Akurat w trakcie emisji Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
Ciekawam czy ola wreszcie rzuci Norberta . On jest beznadziejny, pomijając jego chorobę . Zawsze mnie denerwował. Nie wiecie może jak dalej pociągną ich wątek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek po tygodniowej przerwie od Klanu zasiada w końcu przed TV, by chociaż jeden odc. obejrzeć, ale niestety - postanowi dziś akura w tym czasie mszę transitować. Jestem rozczarowana... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola na pewno rzuci Norberta, poza tym to staje się już nudne, w kółko będą siedzieć w chałupie, bo Norbert nigdzie się nie chce ruszyć. Ale Olka jest niezgrabna, wczoraj jak szła przed domem, wyglądała okropnie, nogi stawiała szeroko i mało kobieco. I dawno nie było Bożeny. q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli miałoby być z Beatą
rodem jak z Mody na Sukces to pewnie Beatę przetrzymuję książę (H)Omar na zlecenie Jamochłona na rajskiej wyspie gdzieś pośrodku Karaibów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że może ipla, albo vod wrzucą ten dzisiejszy odcinek, ale nic z tego! Tak sobie myślę, ze skoro pościągali do klanu większość starych postaci, to mogliby też przywrócić doktor Edytę, żeby namieszała znowu w życiu doktorostwa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może by tak...
Edyta niech spotka kobietę- sobowtóra Krystyny i porwie prawdziwą Kryśkę a fałszywą umieści na Truskawieckiej. Będą dwie Krystyny jak dwie Krystle w Dynastii. Obie role grałaby Kotulanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może by tak...
A ta zła Kryśka byłaby jakąś nieokrzesaną wulgarną prostaczką i by musiała udawać panią dziekan i podtruwałaby starego Lubicza żeby razem z Edytą zagarnąć jego majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, pamiętam taki wątek w Dynastii! :D Tak, myślę, że to jest świetny pomysł! Taki mały apel do scenarzystów, weźcie pod uwagę pomysł koleżanki/kolegi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelka26
A wątek zaginionej Beaty był przecież ściągnięty z "Dynastii". Odnaleziona obrączka i twarz wypatrzona na zdjęciu w tłumie jak w historii z zaginięciem Fallon- córki Blake'a, która potem wróciła z amnezją i nową twarzą. A ten pomysł co ktoś napisał ze złapaniem bukietu na ślubie przez byłą zaginioną żonę był w serialu Sunset Beach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zaległy odcinek i faktycznie Feli bezbłędny z tą mową. Tak się wzruszył mową, Bożesz ty mój. I wstawiony ze stypy. Agata jak się wychwalały tym pierścionkiem od żonatego faceta hahaha. Moim zdaniem Jackuu Małgosi nic złego nie powiedział. Trudno oczekiwać żeby ją nadal kochał i chciał z nią być po dwóch latach a w razie odnalezienia się Beaty wiadomo, że mamą Małgosi i Jaśka będzie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
Jackuu i tak nie kochał Beaty. Miał kochanki ,to co mial teraz powiedziec córce. Taki łajdaczek z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim.dzong.tusk
Mnie również się podoba pomysł, żeby Beata pojawiła się na ślubie Jacka i Agaty:) Oczywiście, do ślubu by nie doszło! Mam też, nadzieję, że w końcu Jacek zajmie się "najseksownieszą" kobietą z rodu Lubiczów, czyli Agnieszką... Już raz w amoku się próbował do niej dobrać i poddusić, ale wtedy myślał, że to Beata:) Czekam też na powrót Donaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana randka w ciemno
a kto z klaniku nie miał kochanki? no chyba tylko Rysiek... zdradzał: Jerzy, Michał, Rafalski, Jacek, Paweł Lubicz, jakiś tam facet zdradzał Monikę kobiety też zdradzały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek świetliczanka
rysiek się zakochał w świetliczance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek owsiak
Papa Lubicz doktor nie zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesia chyba była wierna? Czy Może coś tam z Mariuszem, bo nie pamiętam :) q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)normalny
Jak pawel lubicz senior nie zdradzał to powinien to nadrobić z seksowną marta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !Faker!
K.... cały odcinek o Herbuś i jej bliźnie na cycku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka kanapeczka
K.... cały odcinek o Herbuś i jej bliźnie na cycku! Wyłączam ten shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×