Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Fakt - Michał nie miał ośnieżonej czapki. Też mną zatrzęsło jak Graża opowiadała Jęczydoopie o intymnych sprawach swojej córki :O Nie wyobrażam sobie, żeby matka przy zdrowych zmysłach była tak niedyskretna... Również dzisiaj doszłam do wniosku, że Jęczydoopa śledzi Grażynę, bo aż dziwne, że zawsze na nią wpada... A dziś czaił się za śmietnikami niczym Ogr na Rafała :D Elka faktycznie jest zazdrosna o zażyłość Tyńca i potworki - głupia baba :D Eh, no rzeczywiście zajebiście musieli skuć ten lód, skoro potworzyca się przewróciła i znając życie teraz będzie kontuzjowana, a dobry Cyrkowiec będzie ją pielęgnował :O Pomijam już fakt, że trzeba mieć deczko nasrane, żeby popierniczać po lodzie w szpilach moim zdaniem. I nigdy takich kobiet nie zrozumiem. Ok, elegancja itd. ale całe kości chyba ważniejsze? Ja bym chciała, żeby Miłosz porwał Bożkę do Las Vegas i tam ja poślubił i żeby zostali tam już na zawsze, bo mnie wnerwia ten duecik. Oczywiście więcej postaci wysłałabym na koniec świata, lecz obawiam się, że niewielu by zostało z obsady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budda z emmmmmbaku
Feliks ze swoimi minami przypomina mi Jasia Fasolę, a Wam? oczywiscie przystojniejszy od pana Fasoli. Nie widziałam dzisiejszzego odcinka, ale musi byc niezla komedia skoro matka, opowiada o problemach intymnych swojej córki sąsiadowi. W ogole uważam,że nawet jakby o tym mowila komus z rodziny to by nie byloby fair. A z drugiej strony Bożenka nie robi z tego sekretu, chyba wszyscy wiedzą o jej dziewictwie, nawet Marta, Rutka, Kamila, Jerzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feli rzeczywiście przypomina Jasia Fasolę :D Już najlepsze jest to, że Jęczydoopa zaoferował się pogadać z Bożeną... I w migawce z następnego odcinka było jak Graża go prosi o to. Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale jak Olbrychski zacznie gadać z Bożeną o jej dziewictwie, to zwątpię! Na miejscu Bożeny opierdzieliłabym matkę porządnie, za to,że rozmawia o mnie z sąsiadem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissAfricaFly
beda niezle jaja :D mozże bożenka po rozstaniu z miłoszem, poprosi arkadiusza o nauke "sztuki milosci" ? w koncu lepiej z doswiadczonym :D a przy okazji odgrałaby sie na zdradziekcim miloszu, jakby sie poczul - czekal na nia 2 lata albo dluzej a ta sie przespi i straci cnote ze starszym panem. btw. nie wiem czy moze juz widzieliście ale nasz pan -specjalny udział - arkadiusz reklamuje teraz biedronkę :) nasz Kmicic dzielny reklamuje kiełbase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to tez nie do pomyslenia, ze Grazyna opowiada tak intymne szczegoly o swojej corce obcemu facetowi. Na miejscu Bozeny dosadnie powiedzialabym co o tym sadze, ale Grazyna napewno skitowalaby to tak, ze co w tym zlego, ze pan Arkadiusz o tym wie, on pomoze itd. Tak samo Grazyna mnie wkurzala jak jeszcze Rysio zyl, a ona z kazdym problemem leciala do Koniaka, potem Rysiek byl wkurzony, ze brat sie miesza w jego zycie prywatne i mial racje, bo jak to tak? Na miejscu Milosza, dla swietego spokoju bym skonczyla wspolprace z Marta, ale dla niego pewnie wazniejszy jest jakis durny program. W ogole Bozena jest za miekka dla niego, zamiast mu prosto w twarz wygarnac co o tym sadzi, strzelic Marcie plaskacza to tak tylko pochlipuje. Szkoda dziewczyny, ale przesadza. Nie ma dawac od razu doopy, ale moglaby sie zachowywac w tym zwiazku jak dziewczyna, a nie jak kumpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Miłosz to taki typ, ze nie przestanie się kręcić koło Marty, bo ma na nią chętkę i tyle, a sam się do tego nie przyzna :D obrzydza mnie Herbusiowa w tej roli, Bożena powinna jej dać wtedy w pysk. I jemu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
Miłosz to notoryczny podrywacz. Najważniejszy jest dla niego sex. chociaż nie można mu się dziwić , bożena przesadza z tym dziewictwem . Oni po prostu do siebie nie pasują . Mam wrażenie że miłosz nie jest zdolny do uczuć tak jak Bożena.Taki pusty trochę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet ciocia Stasia, bliźniaki
Michała oraz Tropek wie o dziewictwie Bożenki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na głownej stronie vod jest odnośnik do odcinka ze śmierci Ryśka i kilku odc. po niej. Wspominają go... ;) Ktoś w ogole z Was pamięta, którego lutego go uśmiercono ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallleee haaaaaaaaaaaa
dzisiaj jest rocznica 22,02,2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nadrabiam - jeszcze tylko dwa odc. :) Matko, co za debil wymyślił, że Surmaczowa się pojawia u Krystyny na uczelni z psem?! Jeszcze jakiś absurd mi się w oko rzucił, ale nie pamiętam już przy takiej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma się co dziwić
że w Klaunie aktorki same se strzyga włosy, przycinaja pazurki i chodzą w prywanych cicuach, a nie w kostiumach, skoro nawet żony naszych celebrytów musza kraść łaszki po sklepach :( Plany ślubne Roberta Janowskiego chyba trochę się odsuną w czasie. Jak donosi Fakt, konkubina prezentera wraz z koleżanką, żoną byłego minstra sportu Mirosława Drzewieckiego, została zatrzymana podczas próby... kradzieży futer! Zdarzenie miało miejsce w sklepie Neiman Marcus na Florydzie w grudniu zeszłego roku, więc udało się je dość długo utrzymać w tajemnicy. Policję na miejsce zdarzenia wezwał ochroniarz sklepu, gdy odkrył, że Monika G. i Janina D. próbują opuścić sklep bez płacenia za futra, ktore schowały do torby. Po przyjeźdze do sklepu nawiązełem kontakt z funkcjonariuszką ochrony - zeznał wezwany na miejsce zdarzenia policjant. Powiedziała, że obserwowała jak oskarżone wybierały towar, a następnie zabrały go do przymierzalni. Potem zauważyła, jak oskarżone usuwają czujniki z ubrań i chowają przedmioty w białej płóciennej torbie. Oskarżone działały w porozumieniu. Potem wyszły ze sklepu ze skradzionym towarem, przekraczając wszystkie kasy i próbując płacić za ukryte przedmioty. Funkcjonariuszka zatrzymała oskarżone i odzyskała skradziony towar. Początkowo Monika G. oświadczyła, że przeprasza i że próbowała zabrać tylko jedno z czterech ubrań. Potem wycofała się i oświadczyła, że jednak nie zrobiła nic złego. Janina D. oznajmiła, że chce zadzwonić po swojego prawnika i nie udzieli żadnego oświadczenia. Na podstawie relacji ochrony sklepu, niekonsekwencji w zeznaniach oskarżonych i śladów na ubraniach wyraźnie wskazujących na manipulowanie przy czujnikach, oskarżone zostały zaaresztowane. Dostały zarzut kradzieży i przetransportowane do więzienia hrabstwa Broward. Jak dodaje Fakt, Monika G. i Janina D. usłyszały zarzut kradzieży 3. stopnia. Grozi im za to kara więzienia nawet do 5 lat oraz grzywna do 5 tysięcy dolarów. Obie opuściły areszt za kaucją i obecnie czekają na proces. Data pierwszej rozprawy została wyznaczona na 1 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pero
Dziś o 22.00 w magazynie TVN "Na językach"będzie m.in.jamochłon,idzie w zaparte,że ona to ŻADNYCH operacji plastycznych nie miała....Trzeba oglądać,może powie ile kilogramów sobie wstrzyknęła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam ją w pt.w tesco. Gęba jeszcze gorsza niż w telewizji. Przesadziła na maxa z operacjami i ten drażniący głos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, Fanka ależ Ty masz szczęście lub pecha, że tak ciągle wpadasz na nasze klanowe gwiazdy :D Jak spotkasz karlicę to jej napluj na czubek głowy w moim imieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jestem spokojna i na luzie mogę mieszać z błotem każdą napotkaną i nielubianą przez nas, postać klanową! :D Ostatnio faktycznie często na kogoś wpadam w marketach i centrach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka klanu - nic się nie martw :D Skorumpujemy sąd i Cię uniewinnią, bo to w słusznej sprawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie czego, zatrudnicie wuja Stefana! :D Możecie mi zrobić listę, co i komu mam rzucić w twarz, jak spotkam przypadkiem?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i racja z tym uniewinnieniem. Jako dowód główny zapodamy wysokiemu sądowi kilka odcinków Klanu i Fanka jeszcze medal dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się coraz bardziej podoba ta druga, zadziorna strona Elżbiety. Bezcenne to było jak z tą swoją miną i gestykulacją nazwała Julię " głupiutką " :D Scenarzyści zdecydowanie powinni iśc w tym kierunku z postacią Elżbiety. Tutaj taktowa, poukładana, kulturalna, ale kiedy trzeba, to pokazuje pazury. A Julia jak już lądowała na tym śniegu, to szkoda, że sobie którejś klepki nie obiła, przydałoby się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Krzysztof postanawia zaopiekować się Julią, która z unieruchomionym kolanem spędzi u niego kilka tygodni... " Oczywiście nie może być, jak w realnym życiu, że szanowna Julia mieszka nadal u siebie, a szanowny Krzysztof ją jedynie odwiedza. Julia musiała u niego ekstra zamieszkać... Scenarzyści kombinują z tymi wątkami jak koń pod górę, a konkretów żadnych. Miała być ciąża Kamili, ślub Bożenki jej usamodzielnienie się i wyjście z domu, a tym czasem bez zmian nom stop Tropki, sropki i inne pierdoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...ciągle te same
bzurne wątki :o jakieś Tropki czopki :o Mogliby dać coś nowego,świeżego np.ta ciąża Kamili lub Bożeny :D Nawet teraz jakoś ucichło o ślubie Maćka i Martyny...przeszło im czy co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan zmierza chyba w kierunku zoologi jakieś mam wrażenie.... Ja nie wiem oni po pijaku, czy na wielkim niewyspaniu dziergają ten scenariusz...? A Juruś z Pawłem już cudownie zakopali topór niezgody i cudownie pogodzeni, czy ja ominęłam jakieś spektakularne przeprosiny w ich wykonaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, Jurek z Pawłem zapomnieli chyba o swojej kłótni i żyją w najlepszej komitywie :) U Lubiczów na śniadanie po raz któryś z rzędu ten sam kawałek masła i ta sama miseczka z rzodkiewkami na stole :D Wyobrażacie rozmawiać ze starym, przypadkowym dziadem o szczegółach swojego związku? Porażka. Natomiast dziś podobały mi się sceny u Boreckiego. Nawet Agatka ze swoimi oczami nie denerwowała mnie jak zwykle. Miło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×