Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Mi imponuje to jak Barbara sie "trzyma". Ma tyle lat na karku a ogladaja sie za nia duzo mlodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara to piękna kobieta dlatego jest krytykowana przez tutejsze bazyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oglądają się za nią młodsi po prostu chyba uprawia dużo sportu albo no nie wiem co ; PP mnie już od dawna wkurza to postać Michała z klanu...Nic co tam gra się kupy nie trzyma bo jak widzicie on chce prowadzić wielkie biznesy i uważa się za takiego dobrego przedsiębiorca ale tak naprawdę to nie jest bo śmiesznie wtedy wygląda jak się wkurza : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz wygląda lepiej w zaroście. No i racja, że Bożenka wpycha go w ręce Julki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę pojąć ze Elzbieta taka prawa, doradza kochance Pawł,.szybko zapomniała,że spała z Pawłem jak jego żona konała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł zamiast się szlajać z Wigą po basenach, powinien na grób żony iść, bo jej imieniny dziś były. Ale chyba nawet i syn o nich zapomniał, a o córkach to już w ogóle szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tej Julce i jej próbie przeczytałam dzisiaj na swiatseriali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy te stare blizniaki przestana sie identycznie ubierac? Wyglada kretyńsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu sa te gigantyczne bukiety kwiatow przy kazdej okazji. Chyba klan a podpisany kontrakt z jakas kwiaciarnia. Daje je np Feli - pewnie z kasy Moniki, Jasiek babci za kase starych - i zawsze jakies giganty, nie np pare tulipanow czy róz. Czeska choc dzis przytomnie zareagowala - bo przeciez bukiet byl z ich wspolnych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz żonie też życzeń nie złożył z okazji imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożena to tłusta rumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myslalem, ze bedzie jakas scena na basenie Barbara w kostiumie i Wiga w kostiumie i koniaczek mialby porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zauwazylisicie, ze blizniaki Michala, kiedy maja czapki na glowach sa tego samego wzrostu, a jak sa bez to jeden jest nizszy od drugiego :D Czary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam trzy odcinki z tego tygodnia i mam jedno podstawowe pytanie - po jaką cholerę Zyta wyszła za Michała? Ona go wiecznie krytykuje, poprawia, poniża, dogryza mu. Chyba po to, żeby poczuć się przy nim jak ktoś lepszy, bo sama niewiele sobą reprezentuje. Julka i Miłosz - no, no, no.... ;) Sobie małolata fajną nadzieję robi na niego. Kwiatuszki, podziękowania, pocałunki. Bożenka ślepa jest? Co za DEBILNA scena z Antkiem u tej kardiolog! Scenarzyści naprawdę muszą pisać takie denne sceny ? Ta jednego dnia otworzyła gabinet, a Antek na drugi dzień ma niby problemy z sercem. Dno, mchy i wodorosty....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bożena to tłusta rumpla" Guzik prawda - grze Kaczorowskiej można sporo zarzucić, ale obiektywnie jest ona ładną i zgrabną dziewczyną (również przez to że trenuje taniec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak bez makijażu wygląda piękna i naturalna kotulanka? Hmmm...jak ropucha. Julka bolca jak wychaczy w kapustę to depresja minie jak ręka odjal. Jurek wielce wspanialy mąż. Powinni iśc konsekwentnie I budować postać. Wielki roochacz był to teraz też powinien czyścić rurę Aliny flakiem. Nota bene o wiiele lepsza od Eli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani kardiolog nie nieładnie w tych jasnych włosach.Lepiej wyglądała w poprzedniej fryzurze i też się jej przytyło,jak to w wieku menopauzalnym się zdarza.A Jurek...wykorzystał już najlepsze momenty ze swojego życia,wielokrotnie zdradzając żonę,a teraz to na starość się uspokoił,bo jednak nie ma to jak dom i stara sprawdzona żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczorowska nie ma jeszcze idealnej figury jak kiedyś, ale tłusta na pewno nie jest :D Wyglądała kiedyś gorzej i jeszcze miała ścięte włosy na ciocię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogliby zrobić bójkę na basenie Wiga vs Barbara, podobnie jak w "Dynastii" Krystle vs Alexis w stawie. Barbara powiedziałaby, że Wiga wykorzystała śmierć córki by zbliżyć się do Lubicza czym wytrąciłaby dentystkę z równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bozenka jest mega irytujaca ale jest ladna. nie jest gruba, ale ma ciezka figura, niezbyt zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozenka to dla mnie księżniczka w tym serialu..Zdecydowanie dla mnie byłoby lepiej jakby już z nią wątków nie kręcili i po prostu ona by się zbuntowała i wyjechała ze swoim tym kolesiem gdzieś za granicę : D by się w końcu coś ciekawego z nią działo : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze Kaczorowska nic ponad to co pokazuje nie zagra, jak Paschalska, a po drugie jej słodka uroda i głosik nie pasowałyby do jakichś buntów czy coś. Raczej pasuje na cierpiętnicę jak matka, ciekawe czy jej Miłosz nie zdradzi albo nie zostawi, wtedy by się coś działo, bo nie wiem jak inaczej to małżeństwo ma wyglądać, ciąży jej chyba nie dadzą, a tak to nudy nieziemskie. Za wcześnie ją moim zdaniem ohajtali, mogła mieć jeszcze wielu chłopaków i różne problemy jak dziewczyny w jej wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,no,no w środowym odcinku Barbara uświadomi doktorkowi,że ich synowie chcą,aby zaczęli się spotykać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełna zgoda co do Kaczorowskiej i postaci Bożenki. Kaczorowska gra tak samo drewnianiano jak Paschalska, mogą sobie uściskąć ręce. Ona też ciągle ma taką dziwną manierę, robi wkurzające miny i napewno nie zagrałaby żadnej innej roli bo poprostu nie umie. Niech się skupi na tańcu. Postać Bożeny mnie osobiście mega irytuje od zawsze. To taka słodko pierdząca idiotka, która guzik o życiu wie, a udaje damulkę i wszystkim ufa, wszystkim by nogi wycałowała jak Grażyna. Za wcześnie wyszła za Miłosza, bo w ich związku nic się nie dzieje, są oboje nudni do potęgi entej, a mam nadzieję, że nie będzie w ciąży, bo sobie nie wyobrażam jak Kaczorowska to zagra. Zresztą jak Bożena może myśleć o dziecku skoro nie ma roboty i skończyła tylko AWF! Miłosz też praktycznie nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ta Ela nagle z tą Wigą będzie w takiej dobrej komitywie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wielkie przyjaciółki się z nich teraz zrobiły! Scenariusz jest czasem tak beznadziejny,że szok. Wszyscy już zapomnieli,że Paweł zdradził Kryśkę z Wigą, teraz ją uwielbiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga i Olka wprost jej nie znosiły,szczególnie Aga miała pretensje do ojca, a teraz ją uwielbiają! Dobra, gdyby Koniak poszukał sobie partnerki PO śmierci Krysi,ale chook romansował jak ona była chora i zamiast wszyscy zhejtować Wigę to jej doope liżą,a najwięcej Ela, ale co ja tam chcę skoro ona też zdradzała Jurka i vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale młody coraz bardziej daje się we znaki ojcu! Podoba mi się w takiej wersji! On się umówił na kręgle i ma w nosie plany starego! :D Wywala już nawet argumenty, że przecież jest chyba ważniejszy od Wigi dla ojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayre
Pawełek najwidoczniej uznał, że ojciec bardzo łatwo wymienił Krystynę na Wigę. Więc dlaczego równie gładko nie może zająć się Barbarą? Koniak sam jest sobie winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×