Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Aaaa hehe to sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłabym w ślinę z Barbara, ona ma 49 a ja 29-pasowalybysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie balabys sie, ze rozleci ci sie w łapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jazda stąd zboczeńcu! gość dziś Po co karmić trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala fajne kucyki miała:), fajna jest, urosła bardzo, śmieje się do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka chodzi jak pokraka, mało ma wdzięku a przecież to młoda osoba, nawet zgrabna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O chodzie Olki już nie raz pisaliśmy,wygląda to fatalnie! Nie wiem,dlaczego ta przewrażliwiona Agata,w ciąży,którą powinna chronić poleci czy pojedzie do Brukseli w zastępstwie za ojczyma? Widocznie będą jakieś następstwa dla Agaty,albo cd.z Shilą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra Pauliny grała prostytute przy drodze (tirowke) w filmie "Poranek Kojota". Nawet pasowała bo ma taka ordynarna twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grała w M jak miłość, żonę szefa myjni samochodowej, napastowała Piotra, w Trędowatej, kobietę z bogatej rodziny, miała krótkie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za sranie do własnego gniazda w Klanie? Chodzi o alergie zw z jabłkami-Leokadie wysypalo i sie polskim jablkom dostalo? Powinni pojechac tak po jakis cytrusach.Pogielo ich. x Borys pozyczyl garniak od Miłosza co nie znaczy ze był to garniak Miłosza-Miłosz miał pare na stanie bo krecil reklame jakiemus prducentowi garniaków wlasnie. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapowiadają się nudy typu firma nierozgarniętego Dareczka,Maciek i słynne precle oraz Pawełek i dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się wątek Kamili i Borysa, kibicuję im :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez. Wątki z Maćkiem są nurzące-on się na coś upiera,reszta mu tłumaczy dlaczego nie,Graża zestresowana bo się zawsze jakiś stronnik Maćka znajdzie i tak w kółko.Tylko powód 'uparcia' się zmienia-raz bardziej raz mniej absurdalny. Czasami ma wrażenie że to instrukcja obsługi osób niepełnospranych intelektualnie. Nie mam uprzedzeń czy coś ale meczące jest na dłuższą metę. Ciekawe jak się rozwinie wątek Natali? Jakoś sporo osób w Klaie ma problemy psychiczne. Nasze społeczeństwo w pigułce?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia powie Oli,że kiedyś kochała się w Rafale:), myślę,że nie przestała i nadal ma na niego ochotę, angażuje go w sprawy fundacji Rafał uderzy jednego z podopiecznych, czuje się winny ,że dał się sprowokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem jaki ma interes Natalia?A jak było do przewidzenia z Agatą znów będą problemy,jak tylko wyjedzie do Brukseli.Nie wiem,co dla niej jest ważniejsze praca czy ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jej lekarz nie widzi przeciwwskazań, to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby tak Agata wyjechała do tej Brukseli i nie wracała do wakacji. Jakaś zagrożona ciąża czy ratowanie Szili czy cokolwiek niech wymyślą bo nie trawie kobiety. Bardzo proszę. I tak się zastanawiam jak Jacek mógł się z kimś takim związać po Beacie. Mówię o czasach przed zaginięciem Beaty. Była stanowcza, konkretna, z własną firmą. A potem się przerzucić na taką miągwę tragiczną. Przecież ludzie się aż tak nie zmieniają i swoich upodobań. Agnieszka na macie do obrzydzenia. A coś dzieci znikły z Klanu Pawełek, Kasia, Zosia. Może te odcinki były nagrywane podczas ferii. Natalia może nawywijać coś. Kamila i Borys nawet ciekawie się wątek rozwija. No i jestem ciekawa starcia Pawła z Danielem. Moni już wymiękła zobaczymy co będzie dalej. Ubawiła mnie odpowiedź Daniela na SMSa Feliksa. "trudno" hihihi. Każdy głupi by się kapnął, że to celowe ale Moni oczywiście musiała rozpaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunia-Agunia, już dobrze nie pamiętam, ale Agata jako dziewczyna Daniela chyba nie była taka autodramatyzująca. Wychodzi na to, ze była bardziej dojrzała emocjonalnie jako nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się,że Agata jest wkurzająca,sama nie wie czego chce i co jest ważne!Dzieci się pojawią,ale za nimi nie tęsknię.A co do Moni-Feli,to brak słów-egzaltowana starsza pani i stary,infantylny dziad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oglądałam te odcinki z Shilą to smiac mi sie chciało.Jakieś to wszystko bardzo przesadzone.Małgocha,obie babcie,Agata takie przejete,zakochane w dziewczynce ,słodko pierdzące ze az zenujące:p Agate jeszcze usprawiedliwaja hormony-z dosw wiem ze kobiecie w ciązy nieżle potrafią namieszać żeby nie napisać że ją ogłupiają:pAle cała reszta to przesada:D A już po wyjezdzie dziewczynki wszyscy maja schizy jakby do rodziców nie wróciła a do jakiejs paszczy lwa trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.09.25 "Co do Małgosi to albo to Jehowi albo jakaś sekta, ale zobaczymy." to jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia urosła bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia taka młoda jeszcze i już włosy farbuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałem,ze Barbara farbuje włosy tam na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mogę obejrzeć odcinki Klanu z lat 2005-2007?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Zosia tylko wyprostowala, niekoniecznie farbowane. Ale wygląda dłużo poważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, właśnie przez cały odcinek się zastanawiałam, co mi w tej Zosi nie pasuje. I już wiem: włosy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za czasów Beaty Jacek miał problem z wiernością a teraz minęło tyle czasu i żadnej zdrady na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×