Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Czy Barbara ładnie wyglądała na otwarciu tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie, tylko narzekała, że Paweł nie przyszedł, Tadeusz usłyszał jej rozmowę z młodym doktorem, że kocha Lubicza, grała nienaturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam miał w sądzie nienawistne spojrzenie, gdy mówił Monice o siostrach i braciach słońca, wyglądał jak nawiedzony, jest niebezpieczny, czuje ,że coś się zdarzy dramatycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Dan iel jest ślepy i nie zauważył Adama na sali? Powinno tego sekciarza się usunąć z sali rozpraw. Barbara ma te włosy odstające na 20cm od głowy, taka peruka, doczepy,czy kij wie co. Cała jest nienaturalna, a te rzęsiska jak wachlarze też obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzęsiska Barbary zgadzam się - okropne. A rzęsiska Moniki i w ogóle wytapetowana gęba to nie okropne ? Przecież kobita ma swoje lata a maluje się jak pudernica jakaś. Mam wrażenie, że ona tego nie zmywa na noc tylko rano poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda Moni ma straszną tapetę jakby jej nie zmywała tylko szła spac i rano kolejna warstwa. Te poklejone rzesy i nawalone cienia aż pod samą brew. Ja wiem, że bez makijażu albo z minimalnym to u niej nie przejdzie, ale mogliby tak nie przesadzać, bo wygląda to niezbyt ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orman dzisiaj tyle tuszu na rzęsy napi\e\r\d\o\l\i\ła że nie było widać oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Orman ma małe, głęboko osadzone oczy, więc niezależnie od tego jak się pomaluje to tak to wygląda jakby tych oczu prawie wcale nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że ona ma sztuczne rzęsy czy jakieś doczepiane ustrojstwo i jeszcze do******lają do tego całe opakowanie tuszu. Wygląda to fatalnie zresztą z tym kaskiem, który ona nosi na łbie to już w ogóle szkoda gadać. Jak się bzyka z Andrzejem to pewnie głowę musi mieć wysoko, żeby jej peruka nie spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2017.04.25 - Aga do pracy ubrana jak ubrana ale te jej cienkie warkoczyki i kucyki to nienazwałabym ładną fryzurą:p x Scenarzysci chyba się lubują w wątku tupiacego nóżką trzaskajacego drzwiami Maćka . Graża kiedys tam obsztorcowała Poldka za to ze podsuwa Maciusiowi pomysł z prawem jazdy chyba? bez jej konsultacji a sama wybiegła przed szereg z tym mieszkaniem na próbę:/ i znowu wszyscy maja problem:/ Poza tym ta preclownia to zadna firma na dłużej.Mama Martyny pewnie już widzi jak to Macius utrzymuje siebie i jej córkę zsezonowego interesu i jest hepi. x Po ost odcinkach odnoszę wrazenie że Wiga jest sporo młodsza od p Mileckiej:D A przecież Kamińska jest starsza.Widać jak nadmiar tapety w pewnym wieku szkodzi;p x Może Borys sprawdza Kamilę-ma mature i moze jakies studia,ale chce sprawdzic na czym jej tak naprawde zalezy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wątek tej preclowni poprostu wkurza strasznie i nikt Maćkowi nie powie, że to nie interes na resztę życia tylko sezonowa robota i w sumie ile można zjeść takich suchych wypieków( lubi ktoś precle tak bardzo, że chodziłby na nie często?). No i Graża też ma naj****e we łbie z tym pomysłem tzn mogła wcześnioej po cichu to załatwić, a nie pytać najpierw tego kiepa, bo jak on nie dostanie tego co chce zaraz i już to jest obraza majestatu. A tak w ogóle co on z tą Martyną ma, bo oni tylko jęczą do siebie, gadają głupoty bez ładu i składu. Kamila udaje niedostępną, a każdy wie , że ta pseudo inteligentka jest łatwa. Tylko nie kapuję jaki normalny facet chciałby być z laską która ma wieczne humory i nie wiadomo co jej dziś odwali. Gdybym miała taką koleżankę to bym z nią nie chciała utrzymywać kontaktu. , bo jest pusta i materialistka. Barbarze oczu nie było widac tak jej naj***li maskary i sztucznych rzęs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara wygląda jak manekin:), ładna była kilkanaście lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czakra będzie zwracał uwagę Januszowi jak się odżywia, ciekawe Rafał Cieszyński pojawi się jako dawny kolega Agnieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Aldona Orman była ładna kilkanaście lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Orman nigdy nie była szczególnie piękna. Jest karłowata to raz, a poza tym mimo że jest szczupła to zawsze miała chomicze poliki i chyba ogólnie wielką głowę. Taka chyba jej budowa i nic z tym nie zrobi. Lubię jak kobieta jest wysoka, ma szczupłą twarz i duże okrągłe oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj nie bylo Macka,uffff.... Poza tym mysle,ze Maciek to po prostu taki juz jest w realu-nawet jak mu napisza role to on i tak gra po swojemu.Wiec tu jest wina realnych rodzicow Macka a nie Grazyny ;-) Dr.Lubicz nie moze pogodzic sie z tym,ze ktos ma inne zdanie o ich "cudownej" familii haha... Tak jak nie moglam zniesc wczesniej Daniela-tak teraz mu kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł stoi na straży prawa i porządku w rodzinie, a sam zdradzał chorą żonę, ale to przecież było ok nie w końcu Krysia i tak umierała. Żenua. Nikt w tej rpdzinie nie ma prawa do swojego zdania, bo od razuy zarzucają mu chamstwo i wytaczają proces. Na miejscu Daniela bym go wyśmiała. Ja wiem, ze nie można tłumaczyć wszystkiego trudnym dzieciństwem Daniela, ale wydaje mi się, że Paweł w sądzie raczej nie ma szans. Kamila jaka świętoszka,a sama zdradzała Błażeja i szybko wskoczyła Norbiemu do wyra. Intelektualistka za 5 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ta Kamila wiecznie focha ma i skrzywioną gębę pokazuje, a poza tym matura nie jest miernikiem inteligencji i dobrego wychowania, sama znam ludzi z wyższym wykształceniem, a są prostakami, a bez wyższych studiów bywają intelektualiści. Głupia dziewucha i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znam ludzi z wyższym i niestety to chamy i buraki, którzy uważają się za lepszych od innych zresztą sama Kamila wyżej sra niż dupę ma, a Borys się strasznie poniża chcąc być z taką sfochowaną materialistką, która uważa, że jak facet nie ma matury to jest zerem niewartm splunięcia. Jej wiecznie naciągnięty ryj i pretensje do całego świata są tak samo wkurwiające jak JA CHCE Maćka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta córka Jurka to pewnie oszustka:), czuję, że chce tylko pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie denerwuje i postac Kamili i ta "aktorka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila była w reklamie:), tak samo gra Wolę pierwszą Kamilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo sądzę i też mnie ta atorka denerwuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tamta była najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię Barbare Milecka-fajna z niej Milfetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile dostajesz za te ordynarne wpisy szczeniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I się Jerzy przyznał, ciekawe kto będzię tą córką, jaką aktorkę obsadzą. Ktoś coś wie? Rozwala mnie ta Paulina, bezsensu wątek o dziecku, wyrostku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się widzi, że ta córka Jurka to będzie ściema. Bez przesady, bo w tej rodzinie chyba tylko Rysiek nie miał dzieciaka na boku, bo nawet świętojebliwy Paweł zrobił dziecko Widze. Aktorka grająca Kamilę jest mega irytująca, ciągle robi te same miny i w każdej scenie gra tak samo przez co tę postać poprostu nie da się lubić. Jak grała Michalina Robakiewicz to było o wiele, wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie ma Klanu teraz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×