Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Do 22.21 chodzi mi o to, że jak zaczął chodzić z Dominika niechętnie rozmawiał z bliskimi, unikał rozmów o uczuciach to z tego względu ma w sobie coś z Daniela, ten Daniel z resztą też bywał chlodny jeśli chodzi o uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek w karczmie będzie skubał kurczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie oprócz Patrycji drażni Brajan Cebula ..... Jest taki nijaki :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćo
A mnie oprócz Patrycji drażni Brajan Cebula ..... Jest taki nijaki :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonabn
A mnie oprócz Patrycji drażni Brajan Cebula ..... Jest taki nijaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesia przyzna się Darkowi do zdrady, bo jak sama mówi ,,musi mu powiedzieć''. W serialach zawsze zdrada wychodzi na jaw i prawie każdy przyznaje się do niej partnerowi. Ciekawe, kto normalny w realu tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 13:11 Myślę, że sporo ludzi przyznaję się do zdrady, ale pewnie tylko ci co żałują i gryzie ich sumienie. Kwestia, czy powinno się mówić... Z jednej strony, żałujesz, chcesz być szczery. A z drugiej, ranisz tym wyznaniem... Zrzuca się ciężar na tę drugą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że jeżeli zdrada była jednorazowa i nie ma żadnego znaczenia dla obecnego związku, a zdradzający nie zaangażował się emocjonalnie w związek, to lepiej, by partner się nie dowiedział o zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mysle, ze Jacku by mógł obracać Paulinę i od czasu do czasu Ramone. Obie jadlyby jemu z ręki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe. Tak, Jasiek nawiązuje do Talara, a Lubicz do dra Judyma. Naprawdę sądzicie, że twórcy tego Klanu są tak ambitni? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że scenarzyści mogli zainspirować się Andrzejem Talarem, czy jakąkolwiek inną fikcyjną postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że bzdury. Oni nawiązują co najwyżej do serialu "W labiryncie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś 14:24-Masz racje bo Jacku jest do tego zdolny-przecież zdradzał Beate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy ostatnio doszłam do wniosku że Klan nie służy do analizowania tylko oglądania,fakt wkurzają mnie niektóre wątki ale jak sobie pomyślę , że np nie będzie już emisji to jakoś pusto będzie ;-) szczerze oglądam by się zresetować przez te 10 min ale przyznaję niektóre wątki są tragikomiczne :-) ale to już chyba ostatnio taki charakter tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek to powinien na majowe do kościoła chodzić a nie w miłostki się wciągać -najpierw Ramona potem Dominika a potem Patrycja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kiedykolwiek pokazywano,że jest religijny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek chce wyprowadzić się z Anulą, tak szybko nie wybaczy Czesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruś to przygłup,który zapomniał,co kiedyś robił i teraz już nie pamięta.Może nie wybaczyć i może też się odgrywać za zdradę. Cześka chyba postradała rozum i rozsądek.Gdyby Brajan był mega przystojny,to jeszcze można powiedzieć,że straciła głowę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli sądzisz, że Klan to najlepszy serial i że Kotulanka wiele do niego wnosiła to prawdopodobnie niewiele jeszcze w życiu widziałeś/łaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To, że Darek zdradził kilkanaście lat temu nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Skoro Czesia mu wybaczyła i nadal są małżeństwem, to odegranie się byłoby idiotyczne. Zresztą to nie była zemsta za kilkanaście lat temu, a kilka dni wcześniej, bo Czesia myślała, że Darek zdradził ją na wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że Darek zdradzał wiele razy, nie popieram, ale powinien być bardziej tolerancyjny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula ma czerwone usta, jak mówi śmiesznie je układa, jest wysoka, ładna, mogłaby mieć chłopca, koleżanki nie przychodzą do domu, mogliby pokazać prawdziwe życie nastolatki. Ślub Oli i Rafała oraz Martyny i Maćka będzie w tym samym dniu, bo Grażyna dostanie zaproszenie od Oli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feliks znów w pracy nawali czyli nici z seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Darek zdradzał Czesię wiele razy z jedną kobietą, czy z kilkoma? Bo już nie pamiętam. To trochę kłopotliwe, że Grażynka będzie zaproszona na 2 wesela jednego dnia, ale to chyba oczywiste, że wybierze ślub syna. Chociaż znając Klan na pewno ktoś przełoży ślub, albo Grażynka pójdzie na ślub Oli, a potem odrzutowcem poleci do Kanady, by zdążyć na ślub Maćka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiadomo,że ślubu Maćka nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek jak Jurek "latał jak Azor po wsi w kwietniu". Zdradzał i to nie jeden raz,ale to nie znaczy,że z Cześką będą teraz współzawodniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula jest postacią 4-planową chyba, nie ma powodu pokazywać ją częściej. Usta układa śmiesznie (?) być może dlatego, że cierpi na niedosłuch i w związku z tym nieco dziwnie mówi. Darek miał 4 różne kochanki, w tym jednej zrobił dziecko (Anulę). Potem z jedną byłą kochanką jeszcze flirtował, jak się spiknęli po paru latach. Zdrady Czesi (ani żadnej innej) nie popieram, ale to straszna hipokryzja samemu prowadzić takie życie, a potem być wielce obrażonym, że to samo spotkało jego. Tak samo mnie wnerwiał Jacek, który w ogóle nie uważał, że to jego wina, że Beata odeszła. Zdradzał ją na prawo i lewo, w tym z córką ojca pasierba, a potem udawał świętego, a tylko Beata była tą złą. Oczywiście ona też nie była w porządku, ale wiele tłumaczy choroba, a potem amnezja, ale Jacek to żaden kandydat na męża ani ojca. W życiu takiego lowelasa bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×