Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
A gdzie Iwonka corka Anny Surmacz- w Brukseli i sluch o niej zaginal. Rudy mogl ja namierzyc i moze ja gdzies deportowal, albo wyszla za muslima i jest gdzies w Dubaju u szejkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonka wyszła za mąż za Filipa Jarosińskiego, którego odbiła Agnieszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie matki, które maja córki za granica, kontaktuja sie przez skypa przynajmniej raz na tydzien, o ile nie czesciej. Jesli Europa, to sie nawzajem odwiedzaja, A tu nawet w świeta nie wspomina sie Iwonki, Błazeja tez. Nie wiadomo, czy złozyli rodziny, czy zyją. Scenarzysci kompletnie zawalili sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu się temat zacina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z Dropkiem, kotemi Wigi i Pomponem? Były te zwierzaki i już ich nie ma, czy coś przegapiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było info, że Błażej mieszka w Szkocji i ma narzeczoną. Filip od Agnieszki i Iwonki nazywa się Jagodziński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł kiedyś powiedział, że Borys i Dropek w jednym domu wystarcza mu już za atrakcje. Pompon jest co jakiś czas wspominany przecież. Tylko chyba go nie pokazują. No i dobrze, po co męczyć zwierzę dla serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Paweł zrobił z Dropkiem i Borysem, bo nie pamiętam tego wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:08 Nie było powiedziane. Borysa już nie widziałam dawno, a Dropek ostatni raz był chyba pokazany w zeszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Darek zemści z Amerykaninem na Bryanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia jest psychiczna, Bożena i Miłosz muszą na nią uważać, Jarek dawno nie jest z Klaudią, a do tej kobiety to nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek dla Małgosi to brat rodzony czy przyrodni? Beata z Piotrem miała Jaska czy jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat przyrodni. Małgosia jest córką Jacka Boreckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wpuścili Ochojską do sejmu, pis to wstyd i hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ma do Klanu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy skończy się Klan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo z tego co wiem odc 5.06.18 na się pojawić Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w czwartek 7 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w odcinku 3312 (chyba we wtorek) pojawi sie MILECKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w 3315 - ... Pani Stenia. Wielkie brawa dla scenarzystow, a dla Pani Steni duzo duzo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijany Brajan będzie nachodził Czesię, to już stalking, Darek razem z Amerykaninem zemszczą na nim, Cebula straci pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brajan to taka menda,która drąży,nie da spokoju,kłamie,mataczy i kombinuje.Cześka to już chyba torsji dostaje na jego widok.Ma nauczke na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia to wie a Jasiek co nie wie.. taki stary a taki głupi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale CO Malgosia wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co było wczoraj w Klanie? To był wczoraj „Klan”??? Chyba za dużo wypiłam z koleżankami po pracy i jak wróciłam to już nie pamietam czy był Klan wczoraj . Co Małgosia wie, a Jasiek nie wie..... E pamietam jak wróciłam i nie było Klanu tylko „Leśniczówka”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątki od marca nie ma Klanu, jest Leśniczówka. Co do pytania o Jasia i Małgosię(ciekawe, czy inspiracją dla imion była baśń o Jasiu i Małgosi) - Jaś to syn Beaty i Piotra, a Małgosia to córka Beaty i Jacka, więc są rodzeństwem przyrodnim. Jaś ma jeszcze przyrodnią siostrę Karolinę(mają wspólnego ojca). Małgosia również ma przyrodnią siostrę Agatkę, z którą ma wspólnego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biurze dochodzi do utarczki między Darkiem Brajanem, po południu pijany Cebula nachodzi Czesię, Anna przygotowuje Ilonę do ślubu, nieoczekiwanie zaczyna się poród, odc. 3322. Beata składa Jaśkowi wspólną propozycję spędzenia wakacji w Chorwacji, ale on ma inne plany, Bolek zwalnia Brajana, proponuje Darkowi, żeby przejął stanowisko. odc. 3321. Gabriela próbuje zniechęcić Zofię do Pauliny, uważa, że dziewczyna ma zamiar omotać Jacka. Monikę odwiedza Daniel, jest w kiepskim nastroju po złej rencezji swojej książki. odc . 3320. Paweł wspomina ślub Oli, Gabriela z coraz większym niezawodoleniem obserwuje zażyłość Pauliny i Jacka. Ktoś ujawnia dane biura turystycznego, najpierw podejrzenie pada na Darka, a później na Brajana. odc. 3319.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Andrzej miał wczoraj dziwny kolor włosów.Rozumiem,że czasem dla roli trzeba się zmienić,ale w dzisiejszych czasach są już dobre farby i koloryzatory,więc po co tak się oszpecać. Co on kombinuje z ta rolą kierowcy limuzyny,Czyżby chciał Olę porwać i uprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×