Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Cześka chce ślubu z Brajanem Cebulą, co za idiotka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesława Cebula,pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jest na pudelku ,że Czesia zdradziła męża z brajanem cebulą haha padłam,a wczorajsze spotkanie Czeski z Brajanem to śmiech na sali ,zrobili z Czesi naiwną prostaczke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scenarzyści z tą zdradą Cześki to poszli po najmniejszej linii oporu. Zawiedli mnie tym wątkiem całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Głupkowaty wątek z ping pongiem, ale w Poldka życie wstąpiło! :D Podoba mi sie jak gra aktorka "matka Jacka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bsz grają w piłkarzyki a tutaj będziemy też kibicować,a co! Bolek taki bezpłciowy chłopina może pokaże trochę ikry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 03:11 A to, że wszyscy leczą się u tych samych lekarzy, chodzą do tego samego psychologa, jedzą w tych samych lokalach to już Cię nie dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle widać podobieństwo między serialami nie tylko gra starszych facetów,ale także pojawienie się dziecka ze zdrady małżeńskiej-Jerzy i Stefan czy zaginięcie- Beata i Klara a teraz zaręczyny małolatów jak Jasiek i młody Pyrka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał niby taki honorowy i dumny,nie przyjął pieniędzy od Norberta a teraz jak Zyta je odebrała ,to już jest dobrze.Wiem,że to jego czy ich wspólne pieniądze,ale po co robi takie"afery" Norbertowi.Chamsko postępuje.Dla mnie Michał do d**ek do kwadratu. Dobrze dzisiaj oglądało się Jacka i Paulinę.Tworzyliby chyba fajną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Sandrze Michał to matka Teresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scenarzyści są tacy przewidywalni.. Będzie związek/romans Jacka z tą Pauliną 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie scenarzyści-to MY tutaj już dawno temu przewidziałyśmy taką sytuację.Myślę,że krzywdzisz Sandrę porównując ją na niekorzyść z Michałem.Jeszcze jest szansa,ze durna była żona Krzysztofa-cyrkowca odezwie się i wmówi Michałkowi "trojaczki spod prysznica".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie Paulina zwiaze z Jackiem, to pewnie ktos inny sie rozstanie... Lubie Klan, jestem do niego przyzwyczajona... ale o ile inne watki od czasu do czasu wtrącą nowe, zaskakujace, to w relacjach miedzy ludzkich nie wymysla nic nowego. Ile to juz kazde z nich mialo partnerow, romansow. Takie widac serialowe zycie, o czyms trza pisac scenariusze. Pasuje mi Paulina do Jacka, niech im sie wiedze. Ale tu pewnie matka Agaty bedzie sie wtralaca, przeszkadzala, itp. Obaczym. Natomiast Czeska... noz kurna, potrzebny jej ten skok w bok jak drzwi w lesie. Jeszcze z tym wężem, Cebulą. Jeszcze moze bedzie Czeske szantazowal... To jest wg mnie, czarny charakter, absolutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie postac Sandry, mimo jej kiepskich zachowan, nie ma w sobie tyle zlych cech co np Zyta. Nie wiem, nie wiem. Kazdy inaczej odczuwa czy widzi pewne rzeczy, ja Sandrze kibicuje. Pamietam jak na filmwebie byl watek Wspanialego Stulecia. Jedni kochali Hurrem, a inni jej nienawidzili. Normalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś nie lubiłam Sandry,ale w ub.i tym sezonie zmieniłam zdanie i wolę ją niż Zytę, która "wyżej sra niż dupę ma"!Przepraszam,jeżeli kogoś uraziłam,ale to dosadne porównanie wydaje mi się najbardziej obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta to snobka,której "słoma z butów wychodzi". Cześka miała dzisiaj ostry strzał z liścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się nam zapowiada,że 9 kwietnia dalej będzie trwała gra i rywalizacja w piłkarzyki/ping-pong... Nowy wątek,ale czy koniecznie musi ciągnąć się tygodniami? Pewnie do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brajan dalej prawi komplementy Czesi, nie zauważą nawet Anuli, która ich obserwuje, Małgosia ma siedemnaste urodziny, chce je spędzić uroczyście. Witold buntuje się , żąda godnej pracy, dużych zarobków, chce być na swoim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi urodzinami Małgosi to się pomylili,ponieważ aktorka urodziła się 12 kwietnia 2000 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postać to nie aktorka, na tym polega fikcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandeczko to prawda:), Michał powinien powiedzieć synom , że Marysia nie jest ich siostrą, ciekawe co powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 19:51 byl zwiastun nast odcinka i wynika, ze Michal im powie, a oni chyba sie uciesza, ze jest ich tylko trzech... ;) Nie uwazam tego za spojler, toz to bylo dzis w Klanie pokazane! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj To pomiędzy Michałem, a byłą żoną Krzysztofa doszło do czegoś pod prysznicem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta Grażynka jest wkurzająca. W trosce o dobre relacje rodzinne Poldek musi grać z Bolkiem w ping ponga. Po pierwsze - jeżeli ktoś ie chce grać, to się go nie zmusza, po drugie - Bolek i żona to żadna rodzina, tylko powinowaci, po trzecie - Poldek nie jest ojcem Bożenki, więc jeżeli jest spowinowacony z rodzicami Miłosza to tylko przez ślub z Grażynką, po czwarte - Grażyna nawet nie jest biologiczną matką Bożeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię ani Sandry, ani Zyty, ani Michała. Ale z tej trójki najbardziej nie lubię Sandry. Jest snobką i materialistką jak Zyta, a moralność ma jak Michał. Zyta owszem zdradziła Michała, ale zachowała się bardziej honorowo niż Sandra włażąca żonatym do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubawił mnie Michał,mówiąc jak to kocha Marysię.Dziecko widział kilkanaście razy,nawet nie był z nią na spacerze,bo nie pokazywano a teraz taki uczuciowy niedoszły tatuś.Niech Zycie zafunduje córeczkę jak już wybudują werandę i będą wszyscy szczęśliwi. Tak,Michał z cud urody i umysłu żoną cyrkowca seksił się pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez zona cyrkowca jest podstarzala fryzjerka. Nigdy Michal nie mial z nia nic doczynienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×