Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Czyżby ta Dominika była córką Tereski Drabik??? To była kochanka Jurka w 1997. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jej matka ma na imię Halina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mrozowska w końcu po Rodzinie Zastepczej dostala jakas wieksza role niż jednoodcinkowy epizod :P Nie cierpie tego faceta (aktorem go nazwac nie można) który wciela się w Daniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie że Paweł sztywniak,zeszłowieczny :D A jaki ma być? No chociazby z racji wieku własnie taki:p I choroba do tego i całe tzw dośw zyciowe już się na psyche i zachowaniu odbija.Pawełek to nastolatek ale pamietać trzeba że to póznie dziecko Lubicza i mógłby byc synem Agi czyli jego wnukiem.Rodzice tej Julity pewnie nieco starsi od Agi a moze w tym samym co ona wieku:D Spora róznica wieku a co za tym idzie inna mentalność itp itd.Nie chciałabym aby Paweł nagle zaczał 'tarzac się w błocie' żeby zaimponować Pawełkowi :p Chyba się Zyta pospieszyła z umawianie dekoratowa wnetrz:p Jurek za szybko wyskoczył z tym ze jest przy duzej kasie i im wszystko zwróci. Olka taka ruda z natury czy sie cały czas farbuje? Tak czy siak włosy ma ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wczorajszego odcinka Gdyby lubitch nie był takim nudnym zgredem to Pawełek nie fascynowałby sie jakimś luzackim ojcem koleżanki. Nie trzeba być aż tak wyluzowany jak ten ojciec Julity, ale Paweł się zachowuje jakby miał z 90lat i był jakimś starym szlachcicem. Zyta. Kolejna paniusia, która wyżej sra niż dupę ma. Ciekawe jak się dwie, że ma kolejną szwagierkę. Zresztą chyba ją to nie powinni wzruszyć skoro sama dawała dupy Rutce i nie była pewna, czy Stefanek jest synem Michała. Ola jest śmieszna. Tu chce, żeby Natalia zniknęła z ich życia, a tu namawia Rafała do kontynuowania tego projektu z nia. Sama nie wie czego chce. Oni o tych więźniach mówią jakby to byli tacy mili ludzie, którzy poprostu się pogubili i koniecznie musieli kraść, zabijać, gwałcić itd. Oj naiwni, a jako kuratorzy chyba w życiu widzieli najgorsze patologie. Egzamin ustny z biologii HAHAA!!! Owszem były ze 20lat temu;D Zaczynam lubi Korbasa. Jaki taki w porządku się wydaje. Na miejscu Czesi wkurzałoby mnie to, że Darek co chwila zaprasza tych pojebanych koleżków. Jeszcze Mike ujdzie, ale Brajan to kawał imbecyla. Olka bardzo dobrze tej cwaniarze Natalii nagadała! Nie rozumiem tylko po co Paweł chce to wydawnictwo pozywać i Daniela. Ośmiesza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Egzamin ustny z biologii HAHAA!!!" wiadomo,że to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Olka taka ruda z natury czy sie cały czas farbuje?” – raczej z natury, jako dziecko miała rude „Na miejscu Czesi wkurzałoby mnie to, że Darek co chwila zaprasza tych (...) koleżków. ” – ciągnie swój do swego, Czesia głupia jak but, Darek lowelas, krętacz, a ostatnio nabzdyczony jakby był Zytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka się raczej farbuje, bo jak widziałam jej zdjęcia z dzieciństwa to miała te włosy trochę ciemniejsze niż ma teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jej rozjaśniały z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może podkreśla kolor. Ale ruda jest od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że Paweł się ośmiesza tym procesowaniem z Danielem i wydawnictwem. Nie wiem po co to robi,bo Daniel ma prawo do własmego zdania, ale faktem jest, że nie musi wygłaszać go publicznie. Tu są dwie strony medalu, ale jednak myślę, że Paweł jest tak zatwardziały w swojej decyzji, że to aż głupie. Ja się wcale nie dziwię, że Pawełek się fascynuje jakimś ojcem Julity skoro jego ojciec jest nadęty, gburowaty i ciągle łazi w garniaku. Nareszcie Rafał się ocknął i zrobił porządek z bezczelną Natalią. Ona jest strasznie głupia,sama sobie ta gierką narobiła bajzlu, bo gdyby miała czyste zamiary i chciała współpracy tylko na polu zawodowym to byłby sukces i przyjaźń Rafała, a tak ma guzik na własne życzenie. Z patologii może i wyszła, ale patola w niej dalej została. Zgadzam się z Czesią. Te dupki nie zrobiły nic i dostaną o wiele więcej kasy niż Czesia, która rzuciła pomysł, popytała, postarała się. No nie wiem czemu Miłosz z Poldkiem też nie dostaną słusznej sumy, bo bardzo dużo zrobili. Tylko co Czesia wie o dyskryminacji skoro Darek ja wielokrotnie upokarzał i zdradzał, a ona jak głupia gąska wszyystko wybacza. Koziełło może dobrze, że nie ma własnych dzieci. Zabieranie 14latka na pole golfowe to normalnie szczyt marzeń. Ja naprawdę myślę, że Koziełło i Paweł są z innej epoki. Niby lekarze, a ciasne umysły. To będzie NOBILITUJĄCE... bożesztymój! HAHA PAN LULU! Niepokoi mnie tylko, że Paweł na każdą fanaberię Pawełka się zgadza. On chce koncert i ma mimo, że ojciec się nie zgadza, ale Pawełek szantażuje, mąci, kręci i musi być. Chciał Korbasa i ma. Jakieś to takie niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że to głupota z tym procesem. Władzio święty nie był i nie bez powodu Monika miała do niego tyle lat żal. A Lubicz ma jakiegoś fioła z tym honorem; dobrze, że Daniela na pojedynek nie wyzwał. Niech na siebie patrzy, też święty nie jest – chorą żonę zdradzał, świnia. W dodatku zawsze jest najmądrzejszy. Na początku serialu on i Krystyna to była najfajniejsza para, teraz się zrobił z niego zgred i malkontent. Nie wiem, co tam po drodze było, bo parę lat nie oglądałam w ogóle, ostatnio co któryś tam odcinek trochę zerkam, ale zmienił się na gorsze zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sądzę,że zachowanie juniora wczoraj było niegrzeczne i aroganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek w ogóle jest irytujący. Mały mądrala. Pewnie po tatusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosz obok Borys jak miś kuleczka wygląda-mały,grubiutki i okrąglutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozieło w rzeczy samej ma syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koziełło* zjadłam ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie biologicznego. Błażeja adoptował od ojca alkoholika i w sumie zajmował się nim tylko kilka lat bo Błążej się wyedukował i wyprowadził. Nie mieszkał z nim za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek jest po prostu w głupim wieku i jest jaki jest:D A gdyby majac te 16 ? lat był sztywny jak jego ojciec to byście też narzekali?Kazdy przechodził taki okres w zyciu,nawet ci najgrzeczniejsci i super wychowani. A nie było to tak ze w tym gwałcie na Monice brali udział jacys koledzy Pawła?Może obok całego tego honoru chodzi własnie i o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie by mnie wkurzał taki debiolny mąż jak Darek. łąpie sto srok za ogon, a i tak na kij to wygląda, ciągle jakieś biznesy, utapianie pieniędzy. Czemu Czesia się go tak kurczowo trzyma? Chyba tylko ze względu na Anię, choć widać, że Cześka jest prosta i głupia, bo inna kobita już dawno by takiego palanta zostawiła. No nie rozumiem jej. Zyta powinna mieć jakiegoś starego dziada za męża co by jej sponsorwał wszystko,bo ona ma wielkie wymagania. Ciężko żyć z taką paniusią co to myśli, że jest lepsza od innych i w ogóle och ach. A tak ma spermodawcę co zapładnia każdą napotkaną kobitę;D Kolejna co się nie szanuje. W Klanie ogólnie jest to w**********e, że zdrady są tak łatwo wybaczane, oni do siebie wracaja i jest cacy. Na przykład Pawła nich nie skarcił za to, że zdradzał żonę. Przeciwnie. Każdy zrozumiał. Surmaczowa sie ciut oburzała, a teraz z Wigą psiapsióły najlepsze. Sandra mnie też śmieszy. Niby nie narzeka na swój los, radzi sobie , bo musi, ale kto jej kazał robić sobie dzieci z żonatym i ze schizofrenikiem? Jakoś mi jej nie żal. Maciek do zerzygania piecze te precle. Ileż można?! Jest ktoś kto uwielbia precle na tyle, żeby jeść je i jeść ? Czy on nie może piec czegoś innego? Dalej uważam, że pomysł z tą budą to idiotyzm. On żyje w innym świecie. Myśli, że będzie tylko piec i spzredawać, a tu trzeba papierkologię i logistykę ogarnąć, ale on się tym oczywiście nie przejmuje, bo ma sztab ludzi od tego i jak tupnie nóżką to ci zaraz zrobią jak on chce. Żałosne. Jak długo Ala będzie w tej kołysce, bo ona jest dla dzieci tak do 3 miesiąca życia, a ona ma niedługo 6 i pokazują tylko, że śpi albo ją karmią. Michał jest głupi jak but. Jak żona może sie zgodzić, żeby córka ze zdrady męża pojechała z nimi na urlop? Normalnie się z tego uśmiałam, ale Michał jest niepoważny chyba uważa, że to nic takiego, że ****ał na boku. Fakt, Marysia nie jest niczemu winna, ale niech ją sobie bierze sam. Powiem raz jeszcze, że PAweł jest idiotą pozywając wydawnictwo. Założę się, że tę sprawę przegra, bo Daniel ma prawo napisać to co sam uważa za prawdę, a Władysław śwęty nie był, swoją winę miał, bo inaczej Monika nie miałaby do niego żalu. Także Paweł niech się zastanowi, a nie udaje honorowego rycerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek ma 16 lat??? Myślałam, że ze 13. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Na przykład Pawła nich nie skarcił za to, że zdradzał żonę. Przeciwnie. Każdy zrozumiał.” W sumie tylko Leszek (brat Krystyny) był długo o to zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie 16, on ma 14 lat było powiedziane kilka odcinków wcześniej. Fakt, tylko Leszek był zły na Pawła, a tak to nikt. Każdy uważał, że to okej zdradzać żonę. Nawet córki Pawła jakoś wielce wkurzone nie były, bo tak naprawdę nie było wiadomo czy Krysia umrze, ona nie była w agonii, lekarz nie dał do zrozumienia, żeby liczyć się z najgorszym. Ona mogła wyzdrowieć, ale on chyba już ją przekreślił. ciekawe co by było jakby ona wyzdrowiała zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Was czytam i się zastanawiam... Mam w rodzinie identyczny przykład związku jak Paweł i Wiga i szczerze mówiąc to mało mnie oni obchodzą. Z grzeczności rozmawiam z nimi przy okazji świąt czy innych spotkań ale żeby mieć do nich jakieś pretensje czy rozkminiac tę sytuację to sorry, ale nie. Ale wy zapewne nigdy nie zrozumiecie faktu, że oprócz Klanu, kafeterii czy plotkowania o cudzych związkach ludzie mogą mieć własne życie i własne problemy. Czy po prostu własne zainteresowania. :P I mało ich interesuje że ktoś tam kiedyś z kimś spał. Istotnie gdybym to ja była w takiej sytuacji i ktoś z rodziny/znajomych kazalby mi zerwać z narzeczonym albo miał pretensje o to, że się z kimś spotykam to bym go wysmiala i kazała spie.dalac. A Paweł nie ma 5 lat tylko jest starym chlopem, niech więc robi sobie co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mnie też nie interesuje cudze życie, ale sorry nie powiesz mi, że gdyby Twój brat miał chorą żoną i ją zdradzał o czym byś wiedziała to byś przynajmniej tego nie skomentowała ze swoim mężem czy z kimkolwiek z rodziny. O to tu chodzi i tylko o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat to też głupi wiek:D Mam w rodzinie przypadek ojca któremu syn sie urodził jak ten miał 46 lat.I naprawde jednemu i drugiemu ciężko często i gęsto złapać wspólny jezyk.Teraz chłopak zdaje maturę.Spora różnica pokoleniowa więc mogę zrozumiec Pawła że po prostu nie nadąża za Pawełkiem.Nawet jak już dwie córy wcześniej wychował.Ile Paweł ma lat a ile Pawełek?;-) x W Klanie generalnie jakoś się te zdrady,skoki w bok,nieslubne dzieciaki rochodzą po kosciach.Wszyscy koniec koncow zostaja najlepszymi przyjaciółmi.No w zyciu tak nie jest. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał z Zytą chcieli wypocząć ,a zabranie małej półtorarocznej dziewczynki,to chyba z wypoczynkiem ma malo wspólnego.Takie dziecko potrzebuje nieustannej uwagi.Nie wspominam już o tym,że to świadectwo zdrady i bólu matki,która patrząc na Marysię,będzie zawsze przypominała sobie i porównywała swoje utracone dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyta albo tak kocha Michasia albo jest masochistka no albo chce przegonic Ele w byciu tą dobrą i wyrozumiała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Michał to kompletny idiota. Przecież dla Zyty to byłoby przykre, bo przez tą całą aferę urodziła martwą córeczkę. Ona nie obwinia Marysi, bo to nie dziecka wina, ale jednak mocno nie na miejscu jest zabieranie owocu zdrady na wspólny wyjazd czy nawet gdziekolwiek indziej. Sandra niby zwykła dupodaja, a łeb na karku niekiedy ma i się kapnęła od razu, że to dla Zyty nie byłoby w porządku tylko oczywiście spermodawca uważał, że to zupełnie okej. Druga sprawa, że gdybym była Zytą to bym mocno się boczyła na teściową, że tak jest za kochanką męża, tak jej pomaga to trochę nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam w rodzinie podobny przypadek i akurat osoba, która postąpiła podobnie jak Paweł, została czarną owcą. Długo trwało, zanim rodzinka zaakceptowała kochankę (potem żonę). Ale widać u różnych ludzi różna moralność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×