Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Jak stracimy kontrole nad koniaczkowaniem ( co jest niemożliwe :D ), to w razie czego pomocy udzieli nam terapeuta Rafalski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Olka nas do porządku doprowadzi! :D O ile sama w nałóg koniakowy nie popadnie przez Norberta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka też powinna się z nami napić, choćby po to, żeby odreagować, to co jej Norbi serwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie mnie drażni zyta!
Mogę się podczepić z winkiem ?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tak - zapraszamy do kółka różańcowego :)! Zytka teraz podminowana chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie Douglas
Nowy Michał ma mniej więcej tyle do zaoferowania kobiecie co Walduś Kiepski a nawet mniej bo jest drażliwy i brak mu dystansu do samego siebie. Licząc dochodzę do wniosku, że z 15 aktorów grających pierwotnie postaci należące do klanu, w tej chwili zostanie już tylko 8. Serial od dłuższego czasu się sypie a dwa ostatnie odejścia definitywnie go pogrążą. Wątek Beaty utknie w martwym punkcie a Ryszard nie doczeka się godnego następcy. Zauważyliście, że od czasu zniknięcia Beaty również zaginął słuch o Donacie? Moim zdaniem należałoby jakoś połączyć te 2 fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie mnie drażni zyta!
O tak!! Dłuuugi urlop dla zytki i jej rodziców- stłamszonej matuchny i wtrącalskiego pułkowniczka!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ponownie mowa o Michale, to ja czuję się w obowiązku wznieść toast za nieodżałowanego Wieczorkoweskiego ! A resztę postaci omówi Fanka :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta rodzina, to przysłowiowy szewc bez butów, bo tyle mówią o honorze, a sami go za grosz nie mają... Ten urlop to "w rzeczy samej " tak gdzie klanowa kamera nie sięga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donata jakoś niedawno pojawiła się w Klanie. Za długi urlop macierzyński Zyty!! Po koniaczku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie Douglas
Uważam jednak, że dywagacje na temat upodobań seksualnych innych osób nie powinny być tematem publicznej dyskusji. To nie tyle kwestia pruderii co prawa do intymności każdego, w tym aktorów. A nie przypominam sobie aby Daniel Zawadzki kiedykolwiek zapraszał ekipę filmową do swojej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie - kolejny toast i po kolejnym koniaczku :)! Jutro będzie kac morderca. No chyba, że nas ciocia Stacia rosołkiem poratuje :) Jak tak piszecie o Donacie, to mnie sie postać księgowej przypomniała. Aktorka naprawdę świetnie ją wykreowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaj na kaca - a o tym, to jeszcze nie słyszałam :)! Ale ufam, że pomoże, wszak ciocia Stasia wie co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie Douglas
A pamiętacie wątek Antka i sekretarki z banku? To był jeden z tych serialowych potworków, podobnie jak ekipa Lachmana i podwójny mąż pani Steni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pielmienie ", to pierogi, czy co ? Bo mi pierwsze na myśl przyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie mnie drażni zyta!
jak myślicie czy po śmierci Ryszarda rozmyje się wątek Maćka z Martynką? Bo ten wątek jest strasznie nudzący.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda - męczą bułę z tym Maćkiem i Martyną... Daliby już spokój. Czy całkiem zaniknie to nie wiem. Wiem tylko tyle, że matka Maryny przyjdzie do Grażynki złożyć jej kondolencje po śmierci Ryśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w ten deseń, ale to chyba trochę inne niż pierogi. Kiedyś jadłam, ale już nie pamiętam jak to wygląda i smakuje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie mnie drażni zyta!
A pamiętacie w jakich okolicznościach ciocia Stasia pojawiła się na Sadybie? Przyjechała z Kazachstanu a co dalej pamięta ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko, to za lepszą pamięć kolejna kolejka koniaczku, bądź wina - co kto preferuje :)! Do dna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dna! :D Zaraz skoczę do Lubiczów po kolejną butelkę, bo ta już nam się kończy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To weż klucze od nich i jedźmy do Topolina :)! Ja nie pamiętam niestety za dokładnie wątku z ciocią Stasią. Może Fanka coś kojarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajobek
Ryśka dorwie lodziarz, pedofil którego pomógł schwytać 13 lat temu. Na pogrzebie powinni pojawić się ponadto: Fujek Jósek i pani przedszkolanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×