Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaaaaa

Czy kupujecie oryginały?

Polecane posty

Gość ciekawaaaaa

Chodzi mi np o filmy na dvd lub płyty cd. Teraz ostatnio płyty i filmy bardzo potaniały(np tte tzw POLSKA CENA kosztują ok 25zł). Wiec kupujecie czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swojego czasu wszystko
mialam w wersji oryginalnej (kupuje glownie cd z muzyka) teraz coraz rzadziej mi sie to zdarza-ceny dalej pozostawiaja wiele do zyczenia, szczegolnie plyt ktore sa wydawane w mniejszych nakladach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupuppupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię kupić oryginał i mieć świadomość, że nie okradam artysty ;) W ten sposób nabyłam np. śliczne wydanie \"The Best Of... Queen\" za około 100 zł, ale album jest naprawdę porządny i nie żałuję, biorąc pod uwagę, że Queen uwielbiam i nie wyobrażam sobie mieć pirackich płyt tego zespołu :o. Co innego kiedy słyszę o jakimś zespole po raz pierwszy - ściągam, słucham i usuwam z komputera, jeżeli mi się podobają to kupuję album, a jeśli nie to po prostu rezygnuję. Czasem jest tak, że podoba mi się jedna piosenka z albumu, a nie została na przykład wydana na singlu - wtedy zgrywam ją od kogoś, kto ma płytę :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u szala la la
polskie- zawsze oryginal zagraniczne - nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
bardzo, bardzo rzadko. i tylko coś, co wiem, że nie znudzi mi się po kilku razach. filmy kupuję, ale takie tanie raczej. 50 zł bym nie wydała a płyty z muzyką to tylko jakieś składanki... raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję tylko moją ulubioną Madonnę ;) i teraz planuje też Ricky Martina \"Unplugged..\" reszta to moga byc piraty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×